• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Evi a co vlastně děláš?
11. zář 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak dneska mame vyroci.dva roky od poceti Eluse:slight_smile:
mala snedla na zahrade maso a ted jako jeste 3 dcl polevky s nudlema a padla jak svestka:grinning:..fakt nevim kam to hazi :confused:
jdu zehlit,dokopavam se do toho a nejak ne a ne se nakopnout poradne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
výpravčí, ale je to stanice v lese a signál na mobil mizerný :stuck_out_tongue_closed_eyes: net tam taky není, no co nadělám. před chvílí jsem dorazila domů najím se a lehnu :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to bych se bala jestli tam ses sama :astonished:

Jdu pro radu, nechci kupovat plinky do zasoby az uvidim jaky se nam osvedci, ale nejaky baleni na zacatek pokoupim. Mam vybrat plinky co maji odstrizeny prostor na pupik hned po narozeni? Asi pampers ne?
12. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé tady to dneska ale žije, no co bych chtěla je víkend tak pořádně užívejte manžílky :wink:
12. zář 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to by mě ani nehlo být tam sama samotinká a ještě se špatným signálem na mobil :astonished: :astonished:

Laadi no za mě, nějakej výřez pro pupík je dost zbytečnej, protože v porodce ho většinou motají do gáźy atd. takže to tam tou plínou aspoň hezky drží, a za 3 dny vám ho ufiknou a je po všem :sweat_smile: :sweat_smile:
dobrý jsou pampers, zelený huggies, fialový tesca. Hlavně si těch nejmenších moc nekupuj, uvidíš jak rychle porostete. Jestli do zásoby tak už větší velikost :slight_smile:
12. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mě dítko vstává k obídku, obídek se dopíká tak já valím, hezký víkend všem :slight_smile:
12. zář 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi my meli s tim pupikem jedno baleni happy start a potom pampers new baby a pak uz vsehochut, jako tech 1 a 2 neni potreba zase tolik ale 3 a potom 4 fakt horely, al e my stridamwe s latkovou tak to jde
12. zář 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,my meli od zacatku fialove tesca ale bohuzel nam je zmenili na ty kravske zelene!pak take pampersky ale na ty nam vznikla alergie,takze ted jsem vyzkousela albertacky a zatim musim zaklepat,tuk, tuk dobry!

my se najime a jedeme na vylet do skal..jsem zvedava na Elusi v manduce:slight_smile:..papa
13. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpet,Eli dobry,akorat nam byla pekna zima:slight_smile:brr..ted uz sviti slunicko,ale to uz nikam nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...uz jsme se vyvetrali az az:slight_smile:
13. zář 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: jako na fb takových lidiček a tady nikdo jo :sweat_smile:
13. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi tak jste manducu nakonec neprodali :confused: no je to bezva že to Eli zmákla. H. teď úplně miluje když ho nosím na zádech, to má super výhled :sunglasses:
13. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nic tak brou no :wink:
13. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady se konecne taky chrni, uf uf uf, dnes jsme s dedoukoupili novou autosedacku :wink: tak ji mam v albicku
13. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi pěkná, co je to za značku, to už je asi do 36kg že :wink:
a teď už fakt jdu brou :slight_smile:
13. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko :slight_smile:

Evi na fotce vypadá pěkně. Podle tý fotky z inetu bych tipovala, že se tam Joli (takovej drobýsek) bude ztrácet, ale z tvých fotek je jasný, že jí pásne moc pěkně. :slight_smile: To hodně zkresluje ty fotky. Jste ještě doteď jezdili ve vajíčku jo?
Já zkusila nedávno Honyka do vajíčka a už je z ní venku skoro celou hlavouz :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :wink: tak dneska nás čeká první poprázdninový plavání, tak jsem zvědavá :slight_smile: ale nikam se mi v tom hnusu nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
TO NE, ALE KOUPILI JSME UŽ POUŽITOU 0-18 ABY BYLA PO SMĚRU, PROTOŽE JSME MĚLI VÁJO 0-9 A OD 8 SE TAM NEVEŠLA, toto je 9-36 a joli má 10,5 a je to pohoda, ani hlavovku nemá na nejnižší výšku, ale trochu vysunuto. centrálně se stahují pásy a je polohovatelná. tu co máme doma pak necháme u našich jako nouzovku a tuto novou si odvezeme domů, další 15-36 máme taky z aukra, k našim jako nouzovku :wink:
14. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak to se ti nedivím, Joli je nějaká prtivná, není jí fajn, má jakousi rýmečku a nudí se, no to holt má smolíka pacholíka :wink:
14. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Jito jeste neprodali no,nejak nemam to srdce,obcas se hodi:slight_smile:...ale MM ji mel vepredu a umiral na zada,takze priste uz jde taky na zada:slight_smile:.i v tom usnua,ale byla to zabiracka:slight_smile:
moje ditko je dnes rano taky nejake nevrle.asi dostane pres drzticku brzy:grinning:
14. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi to je počasím, tady je to stejné
14. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a co budou jako delat v zime?:grinning:...to se zblaznime asi :unamused: :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jako pěním, jsem dala prcka spát a někde vedle ve vchodě začli vrtat, bourat nebo nevím co :angry: :angry: :frowning2:
14. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli máte hnusně jo, u nás teda zataženo, ale jinak snad dobrý. My už máme dneska druhý plavčo. Minule půlko prořval, zapomněl ty lidi i instruktorku a byl nějakej nesvůj :confused: no dneska asi bude taky když bude nevyspalej :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jdeme poprvý do velkýho bazénu tak na to jsem tedy zvědavá :sweat_smile:

dopr. jako už tady jedou 2 příklepovky mě migne :angry:
14. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito to znam!
holky jak to mate s nocnikem ted?my jako bojujem,ale nechci ji ho zhnusit tak chvilku zase pauza!uz mi do nej nekaka ani rano!....a to mi dr rekla,ze uz by mela byt doma jen v kalhotkach :angry: ...bohuzel,kalhotky ma tak dve minuty a pak mokre:grinning:...proste to jeste nechape a dr at si trhne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi jako TM umíral na záda, to je teda houby sportovec :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a neměl jí navázanou moc na volno? to pak z toho záda bolí :wink:
14. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
si dělá dr pr**l ne??
jako u nás nočník ani prd, jako on klidně 10 minut posedí, když mu půjčíš mobil nebo něco jinýho zajímavýho, ale že by tam něco vytvořil to nehrozí.
zrovna jsem se o tom byvila s mojí babi, a ta říkala, že má ještě spoustu času a moje babi ta má ve všem pravdu :sweat_smile: :wink: takže tak
14. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeho bolely z prace vis?jinak ji nosil normalne:slight_smile:
14. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si taky myslim prave!a kaslu na ni..to vidim ze z toho jeste nema rozum tak co ji budu nutit? :angry: :wink:
14. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek