• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ahojky, u nás hlásím taky hnus :frowning2: teda venku, jinak s nočníkem...Tomík je mooooc šikovný, jsou dny, kdy vydrží krom spaní bez plíny, jen má tak malou prdelku :wink: , že nemůžu sehnat slipy, a všechny tepláky mu padají, šle nechce, a kdybych neměla 3.dítě, myslela bych si,jak je jednoduché naučit dítě na nočník :slight_smile: , ale Tomča tak nějak sám, začlo to bobkama a teď i čůráme do nočníku, v nouzi i na záchod, nebo venku. Ale nehoda se přes den stane, ale i tak jsem moooc ráda. Jinak ti mí dva kluci chodili dlouho s plínama :wink: , hold každé dítě je jiné a některé MUDr. mi připadá, že chtějí od dětí nějak moc..a každé je přitom origoš :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jooo z práce, no to bolí záda :grinning:

jj kašli na ní, bys jí to akorát znechutila :wink:
na to se naštěstí každý neptá, ale třeba to přijde, když teď už chodí tak nemají co zkoumat, aby poznali jestli máme nebo nemáme retardka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni jj každý dítko jinak :wink:

mě občas u některých mudrů a sester přijde, že buď u výchovy svých dětí nebyli vůbec nebo už je to tak dávno, že si to nepamatují :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si casto pripadam ze mam retardka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ne ba ne,bych ji krivdila,ona je sikovna az na ty nervy a na ten nocnik:slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já jsem taky pro Hynečka nemohla sehnat žádný malý pipky :sweat_smile: ale nějaký holčičí kalhotky k sehnání jsou, ne? :wink: jj, každý dítko je jiný, to teda fakt souhlas, i když si říkám, že kdyby se mamka víc činila, tak by musel být aspoň nějakej úspěch :sweat_smile: ale na mamku je toho nějak hodně... :unamused:
14. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee tak ja jdu vecer ke kamosce na vinko.to bude rano bolehlav :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mam propustku tak doufam,ze MM nebude muset k male vstavat kazdou chvilku kdyz jde rano do prace :wink: ,pac ja nevim kdy se vratim :sweat_smile:
14. zář 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jolance vse nejlepsi k svatecku a jinak vsem hezke ranko a pekny cely den :slight_smile:
15. zář 2009 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko
i my se připojujeme s přáním Joli :wink:
15. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také vše nej Jolance k svátečku...........hezký den všem
15. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
uz jsme to taky slysela:frowning2:...chudacek :cry: ..to byl peknej chlapak za mlada :wink:
jinak ja mam samozrejme bolehlavka!vypily jsme kazda jednu flasu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Hříšnej tanec pohádka mládí :dizzy_face: :dizzy_face:
hodně hnusná nemoc, nedá se s tím moc bojovat to je pak na nic :pensive:
15. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,muj nejmilovanejsi filmecek z mladi(detstvi):slight_smile:
15. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
doprčic já ten oběd snad dneska neuvařím, jako dvakrát mi tu zvoní jak na lesy chlap na plyn, že jde odstraňovat porevizní závady..............jako nevím JAKÝ, když tu byl chlap na revizi plynu, řekl, že je všechno ok......asi jsem debil, ale mě prostě přijde, že tohle je hledání si práce kde není, že to je prostě sponzoring, a to se mi teda vůbec nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ewi neprovokuj prej dětství :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Eweli sem si rikala jak ti asi dnes je :grinning:
Quin aby to nebyl podvodnik :astonished:
Dekuju za radu k plinam, ale ted mam spesl otazku. Cim bych mela mazat na oblicej Vitecka az pujdeme v zime ven a bude malinkatej novorozenec???
15. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi ne podvodník to asi není, on tady visel papír od představenstva, že bude chodit pán opravovat nedostatky, ale já počítala s tím že když mi pán při revizi řekl ok, že je to ok, a nás se to netýká :angry: :angry:

krém v zimě, když bude hodně mrznout, s úplným novorozencem bys neměla vůbec ven pokud je pod nulou a s větším dítkem pokud je míň než -5st. a na mazání se používá hodně mastnej krém, my máme třeba od nivei myslím se to přímo jmenuje jako krém do zimního počasí nebo tak nějak, ale určitě to vyrábí i jiná značka :wink:
15. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojda,

Laadi, my jsme měli myslím altermed, je to modro bílá krabička a byl fajnový :wink:
15. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
quin to už sem si nastudovala, s mimi nesmím ven pod nulou :slight_smile: ale zrovna na tu niveu sem pro novorozence nečetla to nejlepší :sweat_smile: no uvidíme na to je čas.
Teď dávám do kupy seznam co nemáme a zjistila sem, že nemáme nic na koupání :confused: takže sem si vytiskla velký seznam a pojedu postupně.

Používaly ste polohovací válečky na spaní nebo stačí když Víťu opřu v zavinovačce o šprušle postýlky ? :sunglasses:
15. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
laadi je mi jak kdyby mi hlavu prejel valec:grinning:
15. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laada a co jsi o něm četla o mě zajímá, mě některý jejich výrobky přijdou hodně out, ale zrovna tenhle byl fajn :sweat_smile:
Však já ti to nevnucuju, jasný že tohle dělá spousta značek :wink:

na koupání jsme nepotřebovali nic kromě kyblíku, osušky, vody a jednou za týden jsem kápla koupel od sebamedu toť vše u nás :sweat_smile:

válečky jsou podle mě jedna velká zbytečnost, opřeš ho o šprušle nebo cokoliv jinýho :wink:
15. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi nwříkám ti to pořád alkohol metla lidstva :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,ty jsi nejaka moudra :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky se divim co ma laadi za mega seznam na koupani:slight_smile:
my nepouzivali ani lehatko,obcas jen koupel a samponek :wink:
a asi jsem z toho chlastu nejaka blba,ale nechapu k cemu je jakysi ten valecek dobry :sweat_smile: ..proc polohovat? :confused:
15. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
néé to je jen závist, už se nemůžu dočkat až dostanu taky propustku, ale vzhledem k tomu, že teď máme tichou domácnost tak to jen tak brzo asi nebude :sweat_smile: :grinning:

asi jako na booook, když by dítko ublinklo..to se dělá v porodce a pak chvíli doma, ty už si to nějak nepamatuješ :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taaak.tak to si pamatuju,ze jsem ji davala na bok ale ona mi tak drzela:grinning:,nemusela jsem ji o nic opirat :wink:
15. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele neni to moc kdyz budu mit na zimu dve bundy a dve kombinezy??jako na stridacku jsem myslela,ale najednou nevim jestli to neni zbytecny:slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi hi mega seznam na koupání nemám, ale potřebujeme asi vaničku, osušky nějakej ten olej na pomazání a táááák né :slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tak tu zimu nesnasim :angry: ...jeste oteplovaky a jedny zimni botky jeste na stridacku(jedny jsme dostali) a melo by to byt.a jeste nejakou salu a rukavice...ta bude vybavena zas a ja budu mit 5 let starou bundu a boty :angry:
15. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pises ale laadi VELKY seznam,tak co si pod tim mame predstavit :grinning:
15. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
velký seznam co všechno potřebujeme od kočáru po vatový tyčinky do uší :sunglasses:

dejte nějakej dobrej odkaz na koláč nebo buchtu :wink:
15. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek