• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
15. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi netuším s tím oblečením asi čím víc tím líp, a co budeš dávat k tý bundě jako na nožky myslím.
a jestli už to máš koupený tak je to skoro jedno ne :sweat_smile: :wink:
a co jsi kupovala za velikost :confused:
15. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
86 a 92...tak trebas nam bude jeste neco male a budu to muset poslat dal:slight_smile:.....no prave potrebuju k bundickam oteplovaky jak jsem psala a nacuhuju po jednech vyteplenych laclackach,tak uvidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hollky :wink:

Ewi, ono dost záleží na tom, jaká bude zima :sweat_smile: s Hynečkem byl celkem i sníh a vystačili jsme bohatě s jednou bundou s oteplovákama nastřídačku s kombinézou :wink: ani teď toho víc pořizovat nebudu :sweat_smile: jo, ty vyteplený kaťata jsme měli taky :wink:
15. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to taky prave,tak jsem poridila slabsi bundu,teplejsi bundu,to same kombinezy a Elusa je docela dobytek takze myslim,ze to vyuzijem:slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, holky, nevíte, jak je to s albama tady na koni? teď jsem jsem jukla jedný kámošce do alba a ona tam má 4 :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, děkuji všem za přáníčka a vyřídila jsem. Dnes jsme byly s kamarádkou a jejím o 3 týdny starším synem v kavárně a teda vyřádili se drobečci báječně :wink:
15. zář 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, dodatečně taky všechno nejlepší Jolance k svátku :wink:
15. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jdu pro radu :sweat_smile: pomalu, ale jistě mi odchází žehlička, tak jsem se chtěla optat, jestli byste mi nějakou nedoporučily :wink: ta moje byla suprová, ale už jí nevyrábí :unamused: díky moc :wink:
15. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám etu perla nebo jak se přesně jmenuje, má křemíkovou žehlící plochu a calc stop, tak pohoda, může se dávat i obyčejná voda, jako žehlí lehce a hladce a stojí okolo 1200
15. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. zář 2009 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo tak zehlicku bych taky potrebovala jako sul!koupila jsem si krap s tim,ze az budou penize koupim si lepsi a jaksi jsem se k tomu jeste nedostala :sweat_smile:
Elenka ma zase rymu,tak mam radost :unamused: a zitra mame jit ockovat tak ani nevim jestli tam mam jit..zkusim rano zavolat
15. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
teda u mě ospalé, protože vstávačka skoro před hodinou, jak by taky ne, když mm zaspal do práce, fakt lahoda jako, ještě vyletěl a půlku věcí tu nechal, jsem zvědavá jestli se vrátí nebo přežije bez toho :rolling_eyes: :sweat_smile:
ale Honyk to snad ještě zalomí, tak pohůdka. nutně potřebuju, aby se vyspal, a pak nebyl protivka, jdeme s kámoškou do města a na obídek :slight_smile:
16. zář 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak já už budu mít skoro 10 let tuhle :sweat_smile: :sweat_smile: jako dost koukám, že se ještě vyrábí, teda asi maličko vylepšenej typ (pro mě tenkrát bylo rozhodující, že ten anticalc je uvnitř a není ho potřeba vyměňovat), dost jsem se jí natahala...koleje, podnájmy...a pořád je jak nová ťuk ťuk :slight_smile:

http://www.eproton.cz/Asp/DescrView.asp?IDAView=413578526521516515&NNZ=a5x3923
16. zář 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli jako s osvědčenýma značkama chybu neuděláš

u mě je to stejně jedno, i kdyby žehlička byla ze zlata, tak je to stejně jedna z nejhnusnějších věcí v domácnosti :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
souhlasim :grinning: taky se na ni nerada koukam a jeste vic nerada ji drzim v ruce :grinning:
16. zář 2009 v 07:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi že :grinning:
a co vaše stěhování už jste doma v domečku
16. zář 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky :wink: díky za rady :slight_smile:

teda já bych ani žádnou nekupovala, ale už mi pravidelně vyhazuje chránič, takže to začíná být nutnost :sweat_smile: koukám, že žehličky jsou fakt na jedno brdo, dokonce i cenově je to podobný :sweat_smile:
16. zář 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no ono není co vymýšlet že :sweat_smile:
můžeš trošku vylepšit povrch výkon...ale to je tak všechno.
Jen po čem ženy touží aby už konečně někdo vymyslel žehličku co bude žehlit sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. zář 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je přesný, žehlení nenávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako tahle moje má tu plochu fakt super, je netknutá, ale holt teče :unamused: co můžu čekat, pochybuju, že má životnost delší než těch nějakých 5-6let :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to asi nemá, počítám, že cokoliv nad 2-3 roky je velikej úspěch..ta moje už přesluhuje dlouho a já se děsím chvíle kdy to vzdá, protože to bude další zbytečnej výdaj navíc :rolling_eyes:
16. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě hlavně nebaví to vybírání :rolling_eyes: chjo, hllavně bych chtěla nějakou lehkou, ale to znamená ject do budějc a ošahat si to v krámě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli jj ošahat je nejlepší, ale žehlička má být v mezích naopak co nejtěžší aby dobře žehlila :sweat_smile:
16. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jenže mě pak upadávaj ruce :sweat_smile:
16. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný, však v mezích :wink:

jdu se chystat a razíme ven za kámoškou, mějte se pááááááááááá
16. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak včera mě chytla tady ta naše "správcová" a říkala, že je možnost, abysme si nechali na francouzský okno nastřelit balkon, tak že zjišťuje, jestli o to bude zájem :sweat_smile: my ho určitě máme, ale pochybuju, že to tu u těch důchodců projde, protože to musí mít všichni nebo ob :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak pa, užijte si to :wink:
autor
fuuuu tak zas nejaky veci pobaleny, prcek chrni tak mam chvili :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
quin jsme tak pul na pul...zatim ted v sobotu akce kulovy blesk aneb stehujeme nabytek a pak uz jen ten zbytek co tu zustane, takze od pristiho tydne spis uz na baracku a tudiz bez inetu....ale uz se na tom pracuje pac jsme samozrejme oba zavislaci :grinning:
16. zář 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek