• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
tak to abych se šla s tebou rozloučit Zdení :grinning:
16. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja myslim ze to nebude tak zhavy, pocitam tak 2-3 dny bez netu maximalne :grinning:
16. zář 2009 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tam to jede jen pres wifi a nastesti vez na ktery je ten vysilac mame krasne na dohled, cili signal by mel byt OK a tedka uz tam jen zavolat a vyridit to s nima...coz ma na starosti Martin :wink:
16. zář 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted bych si dala nejakej prasackej habmurger s hranolkama a poradnej kopec tatarky :grinning: a aspon 2l coly...
16. zář 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, víš, že bych si hambuerger dala taky? :grinning:
16. zář 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jenze ja bych si dala aspon dvojitej a poradne narvanej vsim moznym....mno nic dala jsem si aspon rohlik se syrem :grinning:
16. zář 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdo říká, že já bych si to nedala taky tak? :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemluvte o jídle já mám nahoře od páteční kontroly 2 kila a to mi doktorka vyhubovala :sweat_smile:
16. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
co Hyneček ve škole už má další jednotku?

Zdení kde sou nový fotky baráčku :wink: budete to mít parádní viď?
16. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, ale to mi Zdeni pěkně navnadila chutě :stuck_out_tongue_closed_eyes: co já si teď počnu, když tu mám jenom vánočku :grinning: :rolling_eyes:
autor
no ja teda vim ze hubeny lidi maji neskutecnej apetit, ale ja mam porad pred ocima nejaky maxi mega ultra big big big burger :grinning: ten nedas :grinning:

ladi jen jez, vsecno vykojis :wink:
16. zář 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, jj, už má 3 :sunglasses:
hele, nevíte něco o Janidani? :confused: ta už tu hooodně dlouho nebyla :pensive:
16. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si s tím velikou hlavu nedělám hlavně ať je Víťa u mě spokojenej :dizzy_face:
16. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja vzdycky vezmu fotak a stejne nemam cas fotit a navic ted jsem tam sice s pomoci douklidila, ale jak se navazeji pytle a krabice tak je vsude bordel :slight_smile:

ladi paradni to tezko rict, vezeme si vsechny veci jsme meli tady...jsme konzervy a nejdem do designu, takze si barak zaridime tak jak jsme to meli tu a navic neumim veci ladit k sobe takze to pekny bude leda pro nas :wink:
16. zář 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, to je hlavní, aby se to líbilo vám :wink: ostatní vám můžou víš co? :grinning: domov je domov a je to váš domov :slight_smile:
16. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdení já bych se u vás vyřádila :grinning: mám jasnou představu jak bych v baráku co a jak zařídila :wink:
autor
oli min neco zahlasila ze Domis blbe spi a ze snad rostou zuby a ze je hotova, ze jde vecer radsi spat a inet nestiha tak nevim.....

Ladi ja s matesem nabrala 25kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zbylo mi 7.....ted mam zatim 5 ale bude to tim ze proste nemam cas jen lezet a odpocivat a cpat se jako s Matesem.....taky jsem byla posledni 4 mesice doma na neschopence a proste kdyz jsi doma a mas cas se "poflakovat" tak to leze, ale pises to spravne, hlavne at se maji prcci dobre :grinning:
16. zář 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, já jsem taky slíchala poznámky, že to tu máme skoro stejný jako v prvním bytě :grinning: máme i stejnou dlažbu, obklad, novej stejnej koberec :grinning:
autor
ladi to je mi jasny, jenze se 2 detma si musim nektery veci odpustit a naplanivat si je tak za 7 let az budou mit rozum a nebudou jist hlinu z kvetinacu apod :grinning:
16. zář 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli presne tak :wink: bydlet tam budu ja
16. zář 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, to je fakt :unamused: zrovna teď řeším co s jednou velikou kytkou :unamused: jsem jí dala na komodu, aby do ní Jáchymajda nešel a neshodil jí na sebe a teď mi dorostla do stropu, tak nevím, co s ní, uvažuju, že jí uříznu a dám zakořenit
16. zář 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak takovouhle kytku jsem mela taky ale byla vedle gauce a Mates si ji nejak zatim moc nevsimal, nicmene se sama ohla a skoro prelomila takze jsem ji fikla a taky cekam jestli pusti koreny....uvidime
16. zář 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak že bych počkala, jestli Ti ty kořeny pustí? :grinning:
16. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem vyhrabala hroznovy vino mnam :wink: zas mi bude tezko
16. zář 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
helejte, jak je u vás? jsem čekala, že bude hezky a ono je tu zatím docela fujtajblově :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá teď mi dorazili z bazaru kalhoty Next a čepička pro Víťu, ale trochu to smrdí :sweat_smile:
16. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
muzes to zkusit :slight_smile:)) jak jsem ji fikla a je ve vode tak prvni dny totalne chradla, ale ted uz se zas zvedla tak pocitam ze je pusti...akorat pak nevim az ji fouknu do zeme kam ji jako dam...asi ti ji poslu :grinning:
16. zář 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sviti oskarek stridave....ale musela jsem zatahnout zavesy pac mi to svitilo do oken a moc me to nebavilo :wink:
16. zář 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zajela ráno pro vdolky, koblihy, rohlíčky atd. a teď do mě napadaly dva vdolky, tři koblihy a k tomu sem slupla ty tři banánky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je hlad :grinning:
16. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek