Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
panterka
16. zář 2009
potřebuju Jáchymajdovi koupit novej pytel na spaní, už mi z něj roste :-p a bez něj se to jako fakt nedá
panterka
16. zář 2009
Laduš, no, já snídala tu vánočku s máslem, ale teď bych si dala nějakej chlebíček nebo ten hambáč 😃
plechajdaautor
16. zář 2009
Ladi nafot a ukaz.....me kamoska dneska doveze veci na holku co dostala v Anglii kde delala aupair tak jsem na to zvedava teda...veze to autem pac je toho prej mraky, no spis jen doufam ze je lina ty dve igelitky tahat 😃
laada
16. zář 2009
Olí já mám krásnej z Tchiba za 110 Kč koupila sem ho v Německu nechceš ho taky i když ty budeš potřebovat větší velikost viď?
laada
16. zář 2009
Zdení nejdřív to naperu 😉
plechajdaautor
16. zář 2009
ladi a fakt mas hlad nebo jen chut ?? Mi nerikej ze ti treba kruci v brise jeste 😃

Oli mates se tak mele ze se obavam ze u nas by byl pytel pricinou neskutecnejch hysteraku, ale nemela jsem odvahu ho jeste zkusit teda....nicmene je porad odkopanej, nesnasi bejt prikrytej
panterka
16. zář 2009
Laduš, no, potřebujem už hoodně dlouhej :-N kdyby z toho tchiba byl na velký chlapy, tak ho beru všema deseti 😉
panterka
16. zář 2009
no, u nás jsme furt na peřině a to se pak nevyspím já, protože ho furt přikrejvám :-|
plechajdaautor
16. zář 2009
ladi tak to blejskni nez to pujde do pracky ne ?? na fotce ten smrad cejtit nebude 😉
laada
16. zář 2009
Nemám chuť mám regulerní hlad, včera sem snědla ve dvě dva talíře hutný kulajdy ve tři mi vítek přivezl nugetky a dvě jablečný tašky z meka a zajedla sem to přesnídávkou s piškotama a koukala sem co bych snědla 8-(
plechajdaautor
16. zář 2009
Oli jakou velikost 98 ?
panterka
16. zář 2009
jo, tak takhle jsem se cpala s Jáchymajdou taky 😃
plechajdaautor
16. zář 2009
ladi tak to je husty, ja teda hlad nemam ale chute ty by byly 😎
laada
16. zář 2009
olí von je ten pytel fakt malinkej ted sem na něj koukala
panterka
16. zář 2009
Zdeni, asi tak nějak 😉
panterka
16. zář 2009
Laduš, já si to myslela :-N
plechajdaautor
16. zář 2009
Oli nevim jak to mas s mmb jestli ti sedi nebo ne ...ale co tohle treba ?

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19739610&tab=9
panterka
16. zář 2009
no, něco takovýho, jen nevím, jak ten zip... mám něco vyhlídlího v Kiku, tak na to půjdu dneska juknout, tam maj i s knoflíkama jakoby po straně, vel. 90, tak tam do toho Jáchymajdu zkusím nacpat 😃 teď má teda furt vel. 80, ale už je to fakt nadoraz :-p
plechajdaautor
16. zář 2009
my uz 80 taky dojizdime.....ale pocitam ze vy jste s hadrikama velikostne kapku jinde nez my 😃
plechajdaautor
16. zář 2009
mmt mates je vzhuru
panterka
16. zář 2009
no, tak zatím jedem teda v 86, ale něco už má jen taktak a něco je mu třeba ještě parádně, ale ta 92 je většinou ještě velká
laada
16. zář 2009
teď sem to spešl pro tebe vyfotila a ty jdeš Zdeni do kelu jo?
laada
16. zář 2009
Olí a Jáchymek v tom pytli spí bez problému prej v něm někdo odmítá spát tak uvidíme jak na tom bude náš x-)
panterka
16. zář 2009
Laduš, i Hynďa v něm spal 😉 ale já je tam začla dávat, až když se začli odkopávat a spát na peřině. Jáchymajdovi to vůbec nevadí, ráno v něm v posteli i poskakuje 😉 ale je fakt, že ho tam dáváme, až když už spí
plechajdaautor
16. zář 2009
uz jsem tu...
plechajdaautor
16. zář 2009
jaaaaaaaaaak jako sobi cepickaaaa ???? ]-(
panterka
16. zář 2009
suprový 😃
laada
16. zář 2009
a co jako sobí čepička ? Mates má u nás ještě toho soba ... koukám že ho dostane až zase na vánoce až pojedu na prohlídku baráku k vám 😃