• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
tak dítě těžce odmítlo spát :confounded: a pročůrala sebe i postýlku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teď likviduje kuřecí stehno :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ekt to jsem psala pred tim o jine holcicce vahu,my jsme hubenouri celkem nam kazdy rika
17. zář 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mame novou sedacku a Eliska si na ni furt hoví,pak pošlu foto.Jdu koukat na doktorku Quinovou
17. zář 2009 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
vrkoc vy jste hubenouri s 11kg ?? Mno Mates ma porad 9kg a cca 79cm...
17. zář 2009 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
plechi no když mu nedáš najíst tak se nediv :grinning:
17. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky a dětičky, jsem byla měsíc na brigádě, tak jsem tady dlouho nebyla...teď už mi Verunka 3 hodiny spinká, tak mám chvilku času na vás mrknout...
17. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
mne se 11 kg zda akorat.Plech vyskove jste dlouzi to mala asi ani nema.Ale spis nam to kazdej rika,ze je hubena nechapu-drobna tedy
17. zář 2009 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
elence zase kazdej rika tlustochu tak si z toho nic nedelej :wink:
17. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tak sotva jsem zabirala dite zaclo rvat!to je fajn,jsem jak zombie :grinning: :angry:
17. zář 2009 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
quin ty foleeeeeeeee :angry: :grinning: :grinning: :grinning: pockej az bude nejakej sraz zas, vam nazorne predvedu jak mates krasne papa
17. zář 2009 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
plechi doprrrrrr tak kam to to dítě dává, v tom případě má megaspalování a já mu teda nebetyčně závidím :angry: :grinning: :grinning:
u nás se papá taky nádherně, akorát kdybych ho nebrzdila, tak mi probleje půl dne a za chvíli má 20kg takže to nenene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
a já letím cvičákovat páá
17. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
dítě řádí jako černá ruka, no zkusím stáhnout do FCB video :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
moje dite je nachcipane ale radi taky pekne:slight_smile:
17. zář 2009 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tak videa tam jsou teda, no diblík hadr :grinning:
17. zář 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ewi, já jen, že asi minulej tejden jsi taky dělala guláš :sweat_smile:
17. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe, jsem si to pamatovala dobře :grinning: 9. září přesně :sunglasses: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
quin no kadi asi 5x denne kazdej den pravidelne...takze to jidlo jim fakt jen prolitne......a s tim spalovanim to tak nejak bude a taky me s tim pekne sejri :angry: :angry: :sunglasses: :grinning: a Honzik ti jeste bleje ???
17. zář 2009 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli no vidis,to ani ja nevim:slight_smile:...ale to byl klasickej gulas a tohle byl madar.ten MM miluje,tak byl stastnej :grinning:
a ja jsem radsi kdyz nadelam nejakou omajdu na dva dny a nemusim varit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
pomoooc :rolling_eyes: ...to byla dneska noc!jsem se mohla k ni nastehovat!porad knourala nekdy az hystericky rev,celou noc kaslala a uplne vstavala pred pul osmou!ja mam pocit ze jsem spala tak tri hodiny!boli me hlava,v krku a rymu mam jak tram!ach jo!po O s ni jdu chrapat!
18. zář 2009 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ranko, Joli spala víceméně v kuse 12 hodin tak pohoda :wink:

a dnes se jedeme podívat na neteřinku, jsou jí přesně 2 týdny tak se moc těším :wink:
18. zář 2009 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:

Ewi jj taky mě napadlo, že když nám píšeš že něco vaříš tak je to guláš, mi to vždycky utkví, protože to je něco co já asi ani uvařit neumím :sweat_smile:

a copak, že by další zuby? tak ať je brzo líp a odpolední spánek se doporučuje, tak jen si dopřej :wink:

Plechi jj kdybych ho nechala se brutálně přejíst tak jo, stalo se mi to max. 2x a stačilo, no náš malej bulimik to je :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evi jé mimi já chci taky pomuchlovat :dizzy_face:
18. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
vy jste kecky:grinning:..delate jak kdybych nevarila nic jineho nez gulas...a to ho mame tak trikrat do mesice :wink:
tak kdyby vas to zajimalo tak zitra bude ryba s kasi :grinning: abyste vedely :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi néé my tě neobviňujeme, že žijete jen na guláších :grinning:
3x do měsíce je na mě docela dost, když my ho neděláme vůbec :grinning: :grinning:
no možná i proto nevím co pořád vařit, sakriš skoro třičtvrtě na 11 a já pořád nevím co mám vařit, no to je klasika :sweat_smile:
18. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo a ze tech gulasu je:slight_smile:burt gulas,bramborovej gulas,segetin,madar... :wink: ..ja mam furt co varit:slight_smile:
18. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
no vidíš bram nebo buřt guláš bych někdy mohla stvořit, to není až tak náročný, spíš si vzpomenout a nakoupit na to, u nás už se tyhle uzeniny doma nejedí :sweat_smile:

tak dítě asi dneska pojí skleničku a já asi bude hlady nějak nemám na jídlo vůbec náladu :confused:
18. zář 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky jsme zpět, Verunka spinkala, tak jsme ji nechali, však jí jsou jen 2 týdny :wink: hlavně jsem dovezla skleničky, sterilizátor odsávačku a zimní věci. no je to kouzelné prtě, to už si u Joli ani nepamatujeme :wink:
18. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak já právě snídám obložený chleba a k obědu budeme dělat pečené brambory :wink:
18. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
chleba byl spíš k obědu a bram už budou k véče néé :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no brambory se ještě pečou a tatrku už martin dodělává, Joli je v postýlce, ale kouká na létající medvídky, spala v autě cestou od sestřenky
18. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek