Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
e.k.t
17. zář 2009
tak dítě těžce odmítlo spát :-S a pročůrala sebe i postýlku :-p

teď likviduje kuřecí stehno 😃 😃
vrkocka
17. zář 2009
Ekt to jsem psala pred tim o jine holcicce vahu,my jsme hubenouri celkem nam kazdy rika
vrkocka
17. zář 2009
mame novou sedacku a Eliska si na ni furt hoví,pak pošlu foto.Jdu koukat na doktorku Quinovou
plechajdaautor
17. zář 2009
vrkoc vy jste hubenouri s 11kg ?? Mno Mates ma porad 9kg a cca 79cm...
quinny
17. zář 2009
plechi no když mu nedáš najíst tak se nediv 😃
lenula.b
17. zář 2009
ahojte holky a dětičky, jsem byla měsíc na brigádě, tak jsem tady dlouho nebyla...teď už mi Verunka 3 hodiny spinká, tak mám chvilku času na vás mrknout...
vrkocka
17. zář 2009
mne se 11 kg zda akorat.Plech vyskove jste dlouzi to mala asi ani nema.Ale spis nam to kazdej rika,ze je hubena nechapu-drobna tedy
ewelly
17. zář 2009
elence zase kazdej rika tlustochu tak si z toho nic nedelej 😉
ewelly
17. zář 2009
tak sotva jsem zabirala dite zaclo rvat!to je fajn,jsem jak zombie 😃 ]-(
plechajdaautor
17. zář 2009
quin ty foleeeeeeeee ]-( 😃 😃 😃 pockej az bude nejakej sraz zas, vam nazorne predvedu jak mates krasne papa
quinny
17. zář 2009
plechi doprrrrrr tak kam to to dítě dává, v tom případě má megaspalování a já mu teda nebetyčně závidím ]-( 😃 😃
u nás se papá taky nádherně, akorát kdybych ho nebrzdila, tak mi probleje půl dne a za chvíli má 20kg takže to nenene :-p
quinny
17. zář 2009
a já letím cvičákovat páá
e.k.t
17. zář 2009
dítě řádí jako černá ruka, no zkusím stáhnout do FCB video 😃 😃
ewelly
17. zář 2009
moje dite je nachcipane ale radi taky pekne🙂
e.k.t
17. zář 2009
tak videa tam jsou teda, no diblík hadr 😃
panterka
17. zář 2009
Ewi, já jen, že asi minulej tejden jsi taky dělala guláš :-N
panterka
17. zář 2009
hehe, jsem si to pamatovala dobře 😃 9. září přesně 😎 😃 😃
plechajdaautor
17. zář 2009
quin no kadi asi 5x denne kazdej den pravidelne...takze to jidlo jim fakt jen prolitne......a s tim spalovanim to tak nejak bude a taky me s tim pekne sejri ]-( ]-( 😎 😃 a Honzik ti jeste bleje ???
ewelly
17. zář 2009
Oli no vidis,to ani ja nevim🙂...ale to byl klasickej gulas a tohle byl madar.ten MM miluje,tak byl stastnej 😃
a ja jsem radsi kdyz nadelam nejakou omajdu na dva dny a nemusim varit :-p
ewelly
18. zář 2009
pomoooc 8-( ...to byla dneska noc!jsem se mohla k ni nastehovat!porad knourala nekdy az hystericky rev,celou noc kaslala a uplne vstavala pred pul osmou!ja mam pocit ze jsem spala tak tri hodiny!boli me hlava,v krku a rymu mam jak tram!ach jo!po O s ni jdu chrapat!
e.k.t
18. zář 2009
dobré ranko, Joli spala víceméně v kuse 12 hodin tak pohoda 😉

a dnes se jedeme podívat na neteřinku, jsou jí přesně 2 týdny tak se moc těším 😉
quinny
18. zář 2009
dobré ránko 🙂

Ewi jj taky mě napadlo, že když nám píšeš že něco vaříš tak je to guláš, mi to vždycky utkví, protože to je něco co já asi ani uvařit neumím :-N

a copak, že by další zuby? tak ať je brzo líp a odpolední spánek se doporučuje, tak jen si dopřej 😉

Plechi jj kdybych ho nechala se brutálně přejíst tak jo, stalo se mi to max. 2x a stačilo, no náš malej bulimik to je :-p

Evi jé mimi já chci taky pomuchlovat x-)
ewelly
18. zář 2009
vy jste kecky😃..delate jak kdybych nevarila nic jineho nez gulas...a to ho mame tak trikrat do mesice 😉
tak kdyby vas to zajimalo tak zitra bude ryba s kasi 😃 abyste vedely :-p
quinny
18. zář 2009
Evi néé my tě neobviňujeme, že žijete jen na guláších 😃
3x do měsíce je na mě docela dost, když my ho neděláme vůbec 😃 😃
no možná i proto nevím co pořád vařit, sakriš skoro třičtvrtě na 11 a já pořád nevím co mám vařit, no to je klasika :-N
ewelly
18. zář 2009
no jo a ze tech gulasu je🙂burt gulas,bramborovej gulas,segetin,madar... 😉 ..ja mam furt co varit🙂
quinny
18. zář 2009
no vidíš bram nebo buřt guláš bych někdy mohla stvořit, to není až tak náročný, spíš si vzpomenout a nakoupit na to, u nás už se tyhle uzeniny doma nejedí :-N

tak dítě asi dneska pojí skleničku a já asi bude hlady nějak nemám na jídlo vůbec náladu =-)
e.k.t
18. zář 2009
ahojky jsme zpět, Verunka spinkala, tak jsme ji nechali, však jí jsou jen 2 týdny 😉 hlavně jsem dovezla skleničky, sterilizátor odsávačku a zimní věci. no je to kouzelné prtě, to už si u Joli ani nepamatujeme 😉
e.k.t
18. zář 2009
jinak já právě snídám obložený chleba a k obědu budeme dělat pečené brambory 😉
quinny
18. zář 2009
chleba byl spíš k obědu a bram už budou k véče néé :-N
e.k.t
18. zář 2009
no brambory se ještě pečou a tatrku už martin dodělává, Joli je v postýlce, ale kouká na létající medvídky, spala v autě cestou od sestřenky