• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
vzdyt je to na stejnej zpusob,jen v tom neni to maso:slight_smile:
ted tady byla kamoska s prckem,tak jsem jim dala k obedu gulas :grinning: :grinning: ..deti se napapkali,my daly kavicku a cigaretku a uz sli domu haji.Eli mi spadla z gauce(teda me ne kamosce,mela hlidat pac ja ji krmila ditko) a ma slicnu pod okem!brr to byla rana ale uz je v poho a usina!dneska mimoradne pozde teda a ja asi kaslu na uklid a pujdu tez kdyz vcera se mi to nepovedlo a v noci jsem se taky moc nevyspala :unamused:
18. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi tak kolik ta dospávka dala? :wink:
18. zář 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ani se neptej!porad kaslala a brecela tak jsem chodila davat stridave pit a dudu :rolling_eyes:
z te rymy me jesteboli hlava,noEli asi taky chudinku,ted papa ale platkovy syr a rohlik tak ji zas tak ouvej nebude,predtim zbouchala jogurt :slight_smile:
18. zář 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to uznávám není nic moc :frowning2:
18. zář 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pozdravuji na skok. Jsem v práci a jen na mobilu
20. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je mrtvolno!
my dnes jedeme na zahradu cech,tak jsem zvedava na vylet jak se nam vydari!papa
20. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli včera s Joli na posvícenské výstavě a moc si to užila. A to šla po svých přes kilometr
20. zář 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to byl vejlet :grinning: booze!!Elena byla protivna,MM taky tak jsme se pohadali a jeli jsme domu :angry: :angry: a 800 v cudu za vejlet stoleti :grinning: mam dost!bolela me hlava tak hned jak jsme prijeli jsem si vzala prasek a dneska asi brzy zalehnu :rolling_eyes:
20. zář 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspon mam nove nehtiky,tak aspon neco prijemneho dneska :wink:
20. zář 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cest zensky :slight_smile:

tak hlasim ze jsme prakticky prestehovany...mmt teda bordel kam oko dohledne, ale vsechno ma svuj cas ze jo :slight_smile: Jeste dneska a ve stredu budeme spat na starym byte a pak uz definitivne jinde :wink: Inet tam budeme mit do 14 dnu, ja pevne doufam ze to bude driv teda jinak me hrabne asi :wink:
20. zář 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak to teda gratulace veliká, moc vám to přeju, postupně to zahnízdíš a bude to pohoda :wink:
21. zář 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi času dost teď už ti to nikam neuteče, a tím že tam budeš 24 hod denně a ještě bez inetu tak ti to půjde od ruky :grinning: a připojení bude snad rychle, tak se budem těšit na fotečky z novýho bejváku, jako ten barák ani nezávidím, ale tu zahraduuuuuu :sweat_smile: :wink:
21. zář 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ahooojjjjj hlasim se po narocnem vikendu.Praha krasna,ale O2 arena nam nevysla,tak hospudka a pak Karlovy lazne,v sobotu jsme pokracovali v Pardubicich,ale to me dodelalo,jeli jsme si pro Eli a uz jsme se na ni tesili,je to maly ero :slight_smile:
21. zář 2009 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi tak aspoň jste si odpočali a to uvítání je vždy nádhera, včera,když pro mne přijel mm s Joli do práce tak to bylo úsměvů a štěstíčka no nádhera
21. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj bylo to fajn,ale uz asi na to moc nejsem,ale priste zas
21. zář 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky vyřizuju pozdravení od velmi zaneprázdněné Jani - Dani - lítá kolem shánění bydlení a nezbývá jí čas, ale pozdravuje
21. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi stejnak tady porad bezi letni rezim a nikde nikdo :wink:
Zdeni takze uz v baracku :wink:
22. zář 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi oni spíš ti naši dráčci potřebují nějak víc našeho času, ale je to příjemné, dá se ledasco, já stíhám i práci a je to fakt psychický relax :wink:
22. zář 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko

já si dnesk přišla jen pro radu, resp. nadhodit dotaz. Jak řešíte pláštěnky, gumáky...např. u nás v obuvi naprosto bez šance, tak asi budu muset někde po internetu...ale jakou vůbec velikost tý pláštěny, když to bude mít vlastně přes normální oblečení? se s tím počítá a mám vzít normální velikost, nebo radši o číslo větší?

díky za rady a já pádím, jedeme rozveselovat babi, děda je v nemocce, tak aby jí nebylo smutno :slight_smile:
23. zář 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity pro děti jsou ty pláštěnky nejlí ty ponča, tam ta velikost není problém, gumáky mají u nás v obuvi kolem 300 a výběr pohoda, tak můžeš přijet na návštěvu a zrovna si vybrat :wink:
23. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky:wink: gumáky máme, nejdřív jsme měli po Hynečkovi, teď ty samý kupoval David v dětský obuvi, jinak bych řekla, že není ani u nás problém sehnat v nějakým tom levným krámě - hák, jéčko a tak :sweat_smile: ale i tak vyjde min. na 250Kč :wink: pláštěnku máme klasiku po Hynečkovi, ale velikost fakt nevím, ale myslím, že by to taky neměl být problém, nejspíš někde v dětským krámě :wink:
23. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
jsem cekala,ze kdyz se tu dva dny neukazu,tak si aspon poctu a ono prdlajs!byla jsem s eli u nasich,u nas bylo opet dusno tak jsme radsi zmizly!..snad bude lip,kdyz jsme se dva dny nevideli :unamused:
23. zář 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý večír vynšuju, budete tu někdo :confused: :sweat_smile:
23. zář 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Jíťo, já jo :wink:
23. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj Oli, tak co ti tvoji draci? co Hynďa a škola? jak se má Jáchymda :confused:
23. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
23. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, Hynďa je ve škole v pohodě :sunglasses: dneska přinesl další dvě jedničky, takže už jich má asi 8 :grinning: Jáchymajda mi dává kapky, začíná to bejt pěknej vztekloun, takže předpokládám, že na nás jde pomalu (nebo spíš rychle) dvouleťácká svéhlavost :rolling_eyes: no nic, snad to přežiju ve zdraví, protože Hynďa s mojí trpělivostí taky dost cloumá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a co Honzík? taky je to takovej paličák jako ten náš?
23. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee o vzteklounstvi mi ani nemluvte!ta se mi ted vzteky taak zakousla do stehna :angry: a sestrenky holku majzla lopatkou po hlave!je to dabel! :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Ewi :wink: no, já doufám, že to přejde po tom druhým roce :sweat_smile: Hyneček tohle vůbec nedělal, to bylo celkově takový hodný dítě :grinning:
23. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no elusa je jinak peknej smisek,ale jak ji chytne rapl ak je na zabiti!po tatinkovi :grinning:
23. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek