Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
ewelly
18. zář 2009
vzdyt je to na stejnej zpusob,jen v tom neni to maso:-)
ted tady byla kamoska s prckem,tak jsem jim dala k obedu gulas 😃 😃 ..deti se napapkali,my daly kavicku a cigaretku a uz sli domu haji.Eli mi spadla z gauce(teda me ne kamosce,mela hlidat pac ja ji krmila ditko) a ma slicnu pod okem!brr to byla rana ale uz je v poho a usina!dneska mimoradne pozde teda a ja asi kaslu na uklid a pujdu tez kdyz vcera se mi to nepovedlo a v noci jsem se taky moc nevyspala :-|
e.k.t
18. zář 2009
ewi tak kolik ta dospávka dala? 😉
ewelly
18. zář 2009
no ani se neptej!porad kaslala a brecela tak jsem chodila davat stridave pit a dudu 8-(
z te rymy me jesteboli hlava,noEli asi taky chudinku,ted papa ale platkovy syr a rohlik tak ji zas tak ouvej nebude,predtim zbouchala jogurt 🙂
e.k.t
18. zář 2009
Tak to uznávám není nic moc 😞
e.k.t
20. zář 2009
Pozdravuji na skok. Jsem v práci a jen na mobilu
ewelly
20. zář 2009
tady je mrtvolno!
my dnes jedeme na zahradu cech,tak jsem zvedava na vylet jak se nam vydari!papa
e.k.t
20. zář 2009
My byli včera s Joli na posvícenské výstavě a moc si to užila. A to šla po svých přes kilometr
ewelly
20. zář 2009
to byl vejlet 😃 booze!!Elena byla protivna,MM taky tak jsme se pohadali a jeli jsme domu ]-( ]-( a 800 v cudu za vejlet stoleti 😃 mam dost!bolela me hlava tak hned jak jsme prijeli jsem si vzala prasek a dneska asi brzy zalehnu 8-(
ewelly
20. zář 2009
aspon mam nove nehtiky,tak aspon neco prijemneho dneska 😉
plechajdaautor
20. zář 2009
cest zensky 🙂

tak hlasim ze jsme prakticky prestehovany...mmt teda bordel kam oko dohledne, ale vsechno ma svuj cas ze jo 🙂 Jeste dneska a ve stredu budeme spat na starym byte a pak uz definitivne jinde 😉 Inet tam budeme mit do 14 dnu, ja pevne doufam ze to bude driv teda jinak me hrabne asi 😉
e.k.t
21. zář 2009
Zdeni tak to teda gratulace veliká, moc vám to přeju, postupně to zahnízdíš a bude to pohoda 😉
quinny
21. zář 2009
plechi času dost teď už ti to nikam neuteče, a tím že tam budeš 24 hod denně a ještě bez inetu tak ti to půjde od ruky 😃 a připojení bude snad rychle, tak se budem těšit na fotečky z novýho bejváku, jako ten barák ani nezávidím, ale tu zahraduuuuuu :-N 😉
vrkocka
21. zář 2009
Tak ahooojjjjj hlasim se po narocnem vikendu.Praha krasna,ale O2 arena nam nevysla,tak hospudka a pak Karlovy lazne,v sobotu jsme pokracovali v Pardubicich,ale to me dodelalo,jeli jsme si pro Eli a uz jsme se na ni tesili,je to maly ero 🙂
e.k.t
21. zář 2009
Zuzi tak aspoň jste si odpočali a to uvítání je vždy nádhera, včera,když pro mne přijel mm s Joli do práce tak to bylo úsměvů a štěstíčka no nádhera
vrkocka
21. zář 2009
jjj bylo to fajn,ale uz asi na to moc nejsem,ale priste zas
e.k.t
21. zář 2009
Kočky vyřizuju pozdravení od velmi zaneprázdněné Jani - Dani - lítá kolem shánění bydlení a nezbývá jí čas, ale pozdravuje
laada
22. zář 2009
Evi stejnak tady porad bezi letni rezim a nikde nikdo 😉
Zdeni takze uz v baracku 😉
e.k.t
22. zář 2009
Ladi oni spíš ti naši dráčci potřebují nějak víc našeho času, ale je to příjemné, dá se ledasco, já stíhám i práci a je to fakt psychický relax 😉
quinny
23. zář 2009
bré ránko

já si dnesk přišla jen pro radu, resp. nadhodit dotaz. Jak řešíte pláštěnky, gumáky...např. u nás v obuvi naprosto bez šance, tak asi budu muset někde po internetu...ale jakou vůbec velikost tý pláštěny, když to bude mít vlastně přes normální oblečení? se s tím počítá a mám vzít normální velikost, nebo radši o číslo větší?

díky za rady a já pádím, jedeme rozveselovat babi, děda je v nemocce, tak aby jí nebylo smutno 🙂
e.k.t
23. zář 2009
Jity pro děti jsou ty pláštěnky nejlí ty ponča, tam ta velikost není problém, gumáky mají u nás v obuvi kolem 300 a výběr pohoda, tak můžeš přijet na návštěvu a zrovna si vybrat 😉
panterka
23. zář 2009
čau holky😉 gumáky máme, nejdřív jsme měli po Hynečkovi, teď ty samý kupoval David v dětský obuvi, jinak bych řekla, že není ani u nás problém sehnat v nějakým tom levným krámě - hák, jéčko a tak :-N ale i tak vyjde min. na 250Kč 😉 pláštěnku máme klasiku po Hynečkovi, ale velikost fakt nevím, ale myslím, že by to taky neměl být problém, nejspíš někde v dětským krámě 😉
ewelly
23. zář 2009
ahojky
jsem cekala,ze kdyz se tu dva dny neukazu,tak si aspon poctu a ono prdlajs!byla jsem s eli u nasich,u nas bylo opet dusno tak jsme radsi zmizly!..snad bude lip,kdyz jsme se dva dny nevideli :-|
quinny
23. zář 2009
brý večír vynšuju, budete tu někdo =-) :-N
panterka
23. zář 2009
čau Jíťo, já jo 😉
quinny
23. zář 2009
ahoooj Oli, tak co ti tvoji draci? co Hynďa a škola? jak se má Jáchymda =-)
ewelly
23. zář 2009
ahoj holky 🙂
panterka
23. zář 2009
jé, Hynďa je ve škole v pohodě 😎 dneska přinesl další dvě jedničky, takže už jich má asi 8 😃 Jáchymajda mi dává kapky, začíná to bejt pěknej vztekloun, takže předpokládám, že na nás jde pomalu (nebo spíš rychle) dvouleťácká svéhlavost 8-( no nic, snad to přežiju ve zdraví, protože Hynďa s mojí trpělivostí taky dost cloumá :-p 😃

a co Honzík? taky je to takovej paličák jako ten náš?
ewelly
23. zář 2009
jee o vzteklounstvi mi ani nemluvte!ta se mi ted vzteky taak zakousla do stehna ]-( a sestrenky holku majzla lopatkou po hlave!je to dabel! :-N
panterka
23. zář 2009
ahoj Ewi 😉 no, já doufám, že to přejde po tom druhým roce :-N Hyneček tohle vůbec nedělal, to bylo celkově takový hodný dítě 😃
ewelly
23. zář 2009
no elusa je jinak peknej smisek,ale jak ji chytne rapl ak je na zabiti!po tatinkovi 😃

Začni psát odpověď...

Odešli