• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ahoj holky, tak z naší Verči je taky dobrej vztekloun,když jí něco nejde, hned s tím hází, pak do toho mlátí a když ji plácnu, tak mi to vrací...
23. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jj, je to věkem :grinning: :grinning:

chtěla jsem se zeptat na něco zaručenýho na bolení v krku :sweat_smile: teda myslím pro mě :wink:
23. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter moje mamka si dává med, slivovici a cibuli :grinning:
23. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, dík :grinning: něco z lékárny nevíte? :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
vražedný co? já bych to taky nedala :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Ewi :slight_smile:

Oli no u nás jsou vztekací scény na denním pořádku, to začlo snad někdy na roce a od tý doby se nás drží fest, střídavě to svádím i na zuby, asi nám lezou špičáky, ale to je tak tonoucí se... :grinning:
si vždycky říkám, máš jen jedno tak drž hu** a krok, když chceš těch dětí víc, to nějak zmákneš, a ono to vcelku funguje. Dnes jsme byli celý den rozveselovat babi, tak na zahradě byl úplně zlatej, abych ho taky pochválila miláčka mojeho :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my teda máme doma faaakt hééérečku :grinning: :grinning: no, někdy to moc směšný neni :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně když se fakt jako sekne, že dál nepůjde :rolling_eyes: hodně teď chodíme pěšky, tak je to někdy fakt vtipný :grinning:
23. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni

Oli, já mám zaručenej OROFAR, buď sprej, nebo pastilky na cucání, obojí s lidokainem, takže jako bonus ti to moc hezky znecitlivý, já totiž nemůžu existovat když nemůžu polykat :sunglasses:

cibule je výborná, ale spíš na kašel, to jsem dávala i Honykovi, to je zaručený a přírodní :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, tak jsem si to pamatovala dobře, určo už jste tu o tom psaly :wink: a co je lepší? pastilky nebo sprej?
23. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
quin aj s tou slivkou? :grinning: ne dělám si srandu...

no u nás je zas problém, že já chci Verču někdy dát do kočáru, abych se někam dostala a ona chce jít frajerka po svých a pak se neuvěřitelně vzteká a já jí v tom kočáře nemůžu ani přikurtovat....a lidi hledí a radí a říkaj mi, že chce jít sama, to vím taky, ale když spěchám, tak holt spěchám...
23. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak když se jen sekne že nechce jít dál...u nás se zásadně utíká na opačnou stranu, na což zase nemá moc trpělivost mm, takže ho pak nosí na koníka.rozmazlung jak vyšitej...ty děti jsou šílený vychcandírové..má chlapeček dobře zmáklí kdo mu víc povolí :angry: :angry: .ještě že když jdeme jen sami bez taťky tak na mě to ani nezkouší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, mně se naposled sekl, když jsme šli s Hynďou z jídelny, před školou :sweat_smile: starší ročníky se učily a náš brouček jim k tomu vyzpěvoval :grinning: :grinning: brácha už byl v tahu a čekal na nás doma :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli nejlepší je obojí, sprej si stříknu tak ráno a večer a přes den cucám pastilky, záleží jak to máš silný, jestli ne až tak, tak stačí pastilky :wink:

Leni pro sebe klidně :grinning: :grinning: já tenhle recept neznám, u nás je jen cibule s medem nebo cukrem, nebo holá :wink:

jéé holky já jsem asi šťastnej člověk, ale mě se ještě nikdo nepokusil radit když se mi dítě vzteká...mám na to teda 2 teorie
1/ buď je ryk takovej, že by se možná i někdo snažil, ale já ho stejně neslyším :grinning:
2/ vypadám u toho vztekleji než dítě tak si to nikdo nedovolí :grinning:
23. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nedam dopustit na bioparox!je to sice hnusny ale zarucene ucinny:slight_smile:
holky jdu si dat sklenicku:slight_smile:..papa
23. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pááá všem, nějak mě berou záda tak se jdu přitulit k mm a ukecat ho alespoň na malou masage :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, pááá :wink: já jsem dneska sama... manža je na služebce
23. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu taky do hajan, tak dobrou všem :wink:
23. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mějte, pa všem a dobrou noc :wink:
23. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
no tady nam to asi brzy zavrou :frowning2:
ja ted varim(Oli varim cinu jo? :grinning: ) a pak pujdu koupat psika,pac mi zdrhnul za mnou ze zahrady,jsem spatne zajistila planky :unamused: ,tak ho aspon vykoupu at mi tady nesmrdi :sweat_smile:
24. zář 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi proč by to měli zavírat? myslíš že se sem méně chodí? to se neřeší, prostě je víc práce a míň času :wink:
25. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj my byly dnes na očkování Priorix,Eli jsem si nechala zvážit,tak máme 10600g a 20.11.jdem na 18 měsíční prohlídku.Jinak je to pěknej drak,dnes se v Pardubicích předvedla každýho zdraví dobýn dena nikdo nám nevěří,že je nám 15 měsíců.Tak pěkně prožijte den.My jsme ve svátek sami doma.-tatka jede hlidat papeze :slight_smile:
25. zář 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,asi mi skončily klidné odpoledne,Niki strašně dlouho hezky spinkal,uložila jsem ho a za 5min byl tuhý a spal 3h někdy i déle.Jenže teď asi týden spát nechce vůbec,nebo usne po 2 h blbnutí v postýlce :rolling_eyes: dneska jsem ho dala spát o půl 12 a pořád tam povídá.A jak to máte ostatní s dudlíkem?Niki je naučený spát se 2-1 v puse,2 v ruce a během spánku si je prohazuje.Ještě jsem nenašla odvahu mu je zabavit.Né,že by to malý nezvládl,ale to bych nemusela ve zdraví přežít já :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky, po delší době zdravím....jsem se rozhodla, že udělám doma generální úklid, tak nějak nemám na net čas a do toho ten náš drak, takže mě jistě chálpete :grinning: Jinak dneska jsme také byli na očkování Priorixu, ani nepípnul, šikula, ale asi ho to zmohlo, od půl 1 spí, tak si dělám klídeček. koncem listopadu jdem taky na 18měs. prohlídku, tak jsem zvědavá, kolik váží a měří....už ho skoro neunesu :grinning:
A jak se jinak máte?Co naše těhulky?
Tigr- Pepča má dudlíka vždycky na odpolední spánek a na noc....přes den se mu ho snažím nedávat, ale když je mrzutý a unavený, tak dudlá a když ho někdy nechám na stole, tak si ho vezme když má chuť. Ale má teda jeden :grinning: Chtěla bych přejít na to, aby ho měl jen na spánek a kolem dvou let mu ho vzít....tak uvidíme, jak se zadaří :wink:
25. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to vidím,že se ho zbaví kolem 2let,až ho odevzdá sám,my dudel máme naštěstí vyloženě jenom na spaní
25. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Joli dudyna nemá už dloooouho, nikdy nebyla dudlíková - naštěstí :wink:
25. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to Pepčovi chutná :grinning: snad se ho pak v klidu zbavíme :grinning: ale začnu pomalu, že ho nebude mít ani přes den....už to párkrát zvládl, takže ho nesmí mít na dosah :wink:
25. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hyneček měl dudlíka do 2,5 let taky jenom na spaní, pak už měl tolik rozumu, že ho vyměnil s Ježiškem za stromeček a dárky a byl naprostej klid :sunglasses: s Jáchymkem to taky hrotit nebudu, má ho už taky jen na spaní, takže počkáme na vhodnou příležitost a snad si dá říct jako brácha :grinning:
25. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry den :slight_smile:

jen se hlasim z noveho pripojeni v novem :slight_smile: Koukam tady zadna zmena, porad pusto prazdno...jdu docist to co jste nenapsali :slight_smile: :grinning:
25. zář 2009 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jen doplnim, u nas je dudlan 1 repektive jeden tvar :slight_smile: mame asi 4 ale jen diky tomu ze vzdycky zapomenu kam jsem ho dala, na spani....takze zustava v postylce a nebo na dopoledni spanek.....

jo a holinky mame taky taky, modry maskacovy :slight_smile: ale jeste nebyla prilezitost je vyzkouset teda.....
25. zář 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,vsechno nej k narozkam :slight_smile: ..teda pokud ajsko nekeca :wink:
ja ted dozehlila,metrak pradla a jsem na sebe pysna,tak se jdu odmenit spankem :grinning: ..teda pokud detatko dovoli,pac nez sla spat,mela 38.1°C :frowning2:
dobrou
26. zář 2009 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek