• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Evi, tak Jáchymkovi to bylo šumák, ani pomlázku si nechtěl vzít do ruky :grinning: a Hyneček se styděl, dneska byl vyšlehat svojí favoritku ze školky a museli jsme ho do toho tlačit :sweat_smile:
13. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda u Jáchymdy se to dalo čekat, ale Hynďa překvapil :slight_smile:

Jo a super fotečky :wink:
13. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, taky jsem čekala, že se do toho Hyneček vrhne po hlavě :sweat_smile:

díky za pochvalu :slight_smile:
13. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáchymak v těch gaťatech super :wink:
13. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáchymek ne Jachymak samozřejmě :wink:
13. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou mu trochu velký, má je po Hynečkovi :grinning: ale je to děsnej čahoun
13. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je to super :grinning:
13. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme byli krmit kachničky, ale kašlaly na nás, byly přežraný :sweat_smile: ale hrozně ho zajímali broučci :grinning: ty sledoval pěkně dlouho :grinning:
13. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je přece super, že je co sledovat, to Joli je na toto taková pomalá, teda dnes se nakláněla z kočárku po dětech a autech, no tak to časem asi rozšíří :wink:
13. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už je vedle konečně ticho, tak jdu připravit spaní a zalomit. Tak doubrou noc :wink:
13. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Velikonoce jsou fuč, naštěstí, jsem nacpaná ještě teď :sweat_smile: asi budu muset udělat nějakou čistící kůru

Počasí vyšlo úplně krásně a dneska to vypadá zas pěkně, tož vyrazíme zase ven, abychom nedřepěli doma. Matěj má zase rýmu a kašel, začlo mu to ve čtvrtek před Velikonocema, naštěstí po sirupu a kapičkách to odeznívá, asi to chytnul od mojí mamky. Naštěstí nemá teploty, tak ven chodíme normálně.
14. dub 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bry rano :slight_smile:

zdravime a pozdravujem :grinning: velikonoce super, mates dones koledu tak mam zasoby cokolady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hodnej synacek. nejaky fotky jsem pridala :slight_smile:

a tedk :grinning: a uz se tesime jen n a sraz...... :grinning:
14. dub 2009 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,musím se pochlubit jak nám Nikša hezky cape,ale když se mu nechce tak si dřepne a prostě nepůjde. http://www.youtube.com/watch?v=8fkkyh-wqhQ
http://www.youtube.com/watch?v=1e_AgyKPn10&feature=channel_page
teď dostat tříkolku od babči už k narozeninám,tak jsem zvědavá jak s ní bude řádit,jen co vyjde sluníčko jdem testovat :grinning:
14. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plechi, evidentně jste si Velikonoce užili, parádní fotky.

Matýsek taky dostal obřího čokoládovýho zajocha a dětský sušenky. Zajocha schováme na horší časy, teď jsme všichni úplně přecpaný sladkým.
14. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tigr koukam vy uz ty prvni narozky mate taky pomalu za par co ? :slight_smile: :wink:
14. dub 2009 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
swead bylo fakt krasne, a jak ma clovek moznost ty zahrady a bejt porad vyvalenej venku tak to je proste parada...nehlede na to ze malyho soupnes do kocaru a on misto pul hodiny co spi doma chrni min hodku a pul a mas ho pritom na ocich....no super :slight_smile:

tedka jedem v patek uz na chalupu, naposled jsme tam byli v zari myslim....tak uz se taky tesim, jen to pocasi uz asi takovy nebude
14. dub 2009 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi-jojo,letí to jak blázen,když si vzpomenu,že jsem loni touhle dobou funěla jak lokomotiva...
Jestli nebude pořádněji chodit do dovolené,tak mě asi odvezou,v kočárku být nechce a lozit po zemi ho nemůžu nechat.vzít ho třeba na zahrátku chce hooodně pevné nervy :rolling_eyes:
14. dub 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, my byli u mojí mamky a taky jsme byli pořád na zahradě, dokonce jsem roztáhla deku a opalovala se v plavkách, fakt supr. A Matěj si to taky užil, spinkal v kočáru, pak byl úplně vyvalenej ze zahrady a užíval si pozornost všech kolem, je to malej exhibicionista :grinning:
14. dub 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tigr a kam razite na dovcu ?

my mame letos smolika, vidim to jen na maltu nebo zlaty pisky :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

swead :grinning:
14. dub 2009 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je fakt ze my jak jsme ve spolecnosti tak se mates taky porad jen chechta, ke kazdymu natahne ruce a necha se chovat.....prej takovy hodny miminko ten snad ani nebreci...muhehehe :angry: :angry:
14. dub 2009 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tigr ahoj

Matěj začal stát teď o Velikonocích, takže poctivě trénuje. Do 1.narozenin asi chodit bude, ale už teď se děsím držkopádů. Kdybyste viděli, jak občas zbuchne teď ze stoje. Ale naštěstí už se učí slejzat, chce to vydržet a nesnažit se ho chytat.
14. dub 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,chtěli jsme moře,nejlépe egypt,ale zdravý rozum vyhrál a tak jedem na týden na slovensko http://www.besenovanet.sk/ , je to od nás kousek,kdyby nevyšlo počasí tak se dá koupat i tak.
14. dub 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
egypt je super, ale s tim ditetem bych se asi bala.....jsem tam byla jednou a nechytla me ta srajda uplne, ale dvakrat nejlip mi teda taky nebylo a to jsme se vyhejbali ty jejich vode kde se dalo...no nic :slight_smile:

Ja se tesim az vyrazime nekdy do recka na nejaky ostrovy, to je moje krevni skupina to muzu :grinning:

swead no tak poridte helmicku :grinning:
14. dub 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no těch pádů už bylo,nejhorší asi když spadl na stoleček a prozaril si ret.to bylo křiku jako bychom ho vraždili.
14. dub 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
o tom tam premyslim tak na slovensku jsem na dovoleny nikdy nebyla...taky bysme mohli dat trosku tater :confused: :sweat_smile:
14. dub 2009 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tigr to vypada dobre, to je neco jinyho nez ta tatralandia ze jo ?
14. dub 2009 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako přemýšlela jsem o ní, ale na druhou stranu si říkám, že je teď už opatrnější a nepadá jak rozpláclá žába. Když není riziko, že žuchne na nějaký roh, tak ho nechám sletět. Ale jsem v pohotovosti, abych mohla kdykoli zasáhnout, už mi každý oko jde jinam :grinning:
14. dub 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli zatím jenom v tunisu,ale evropa se mi z těch katalogů moc teda nelíbí a co by šlo stojí 50tis. jsme s MM zatíženi na velké bazény s aquaparkem.
14. dub 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
swead chameleon hadr co ? :slight_smile:)) ja myslim ze ta helmicka je zbytecna :wink: jsem si delala spis srandu :wink:

ja byla v zahr v aquaparku snad jen v Italii, jinde mi staci more :slight_smile:
14. dub 2009 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses: čau :sunglasses:
14. dub 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek