Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
e.k.t
26. zář 2009
Zdeni s přáním se přidávám, nabonzoval tě fcb 😃 😃 tak hodně zdravíčka a štěstíčka 😉
vrkocka
26. zář 2009
Taky vše nej,tak tak fcb 🙂
plechajdaautor
26. zář 2009
Smarja ja tam mam uvedeny narozky jo?? :-N No dekuju moc a jdu to smazat 😃 pac od tohodle cisla se to myslim uz snad radsi neslavi ne ? 😃 😃
plechajdaautor
26. zář 2009
Nicmene mi dal Mates asi darecek....pac spal 12h v kuse a cca 7h bez zakriceni to se mi teda jeste nestalo, takze jsem kraaasne vyspinkana 🙂) 😃 mozna ten samostatny pokoj ma neco do sebe, ale az to bude pravidlem tak zacnu slavit 😉

jo a mam prvni darek k vanocum pro matesa, hec 😃 😃 😃
laada
26. zář 2009
Zdeni vsechno nejlepsi vsechno nejlepsi k tvym narozeninam x-)
plechajdaautor
26. zář 2009
hele u nas je jako 6 stupnu =-) to je normalni ?
laada
26. zář 2009
Ja jeste nevylezla z postele ale vidim prosvitat slunicko tak neni mozna takova kosa ne??=-)
plechajdaautor
26. zář 2009
hele laduska 🙂
plechajdaautor
26. zář 2009
dik moc, dostanu darek ? 😃
plechajdaautor
26. zář 2009
no u nas taky krasne sviti, respektive akorat vylejza krasne se na to kouka pac je jeste trosku mlha...venkovni teplomer ale promlouva jasne.....uz tu holt mame ten podzim no 🙂 asi si pujdu vydlabat dyni - kterou nemam 😃
laada
26. zář 2009
JO jo dostanes, ze sem prisla😃
plechajdaautor
26. zář 2009
muhehe no to je daaaaaaaaarek jsem od prekvapeni vyskocila az do stropu 😃
laada
26. zář 2009
Si myslim 🙂 co si dostala od tveho draheho? Asi dům vid?
laada
26. zář 2009
Teda Iveta bartoska uz kopla pomejeho to sou zpravy po ranu 😃
plechajdaautor
26. zář 2009
jeste nic, respektive dum, nastekano do boudy a Matesa 🙂) 😃 😃 rano me pohladil po hlave a rekl, vsechno nejlepsi....tak doufam, ze to neni vsechno 😃
plechajdaautor
26. zář 2009
jezis ty uz jedes hned v bulvaru ? 🙂
laada
26. zář 2009
Rano me pohladil po hlave 😃 ja se z vas picnu 😃
laada
26. zář 2009
Jdu vstavat a neco pojist Vita uz kope, ze chce neco k snidani x-)
plechajdaautor
26. zář 2009
jooo to my uz jsme po ted se dorazim dvema nektarinkama 😃
e.k.t
26. zář 2009
dobrou chut ke snidani 😉
quinny
26. zář 2009
bré ránko 🙂

jsem přišla juknout, u nás nádherně, tak doufám že vyrazíme někam ven x-)

Plechi všechno nej a super že už jsi on-line, to už definitivně končí letní provoz ne, alespoň do porodu 😃

tak my jdeme taky snídat pááá
panterka
26. zář 2009
Zdeni, taky se připojuju s gratulací k narozkám 🙂 tý jo, Ty už jsi bréca 😃 😃 😃

Laduš, včera jsem tu potkala maminu s tím Tvým kočíkem, ale černým 😉 vypadá zajímavě x-)
ewelly
26. zář 2009
ahoj
tak Elenka mela rano uz jen 37.6,tak snad uz to bude dobry!ted spinka!dala si cockovou polevku a sla haj,tak mam klid.MM ted taky odjel do studia tisknout trika a ja jdu uklizet ]-( radsi bych sla spat,ale musim vytrit doma i venkovni chodbu :-p ...tak zatim pacek,snad uz tu bude nekdo vecer na pokec🙂
e.k.t
27. zář 2009
teda tady se toho nakecalo 😃 😃

Pěkně si užijte Svatováclvský víked 😉
ewelly
27. zář 2009
to jo,mrtvo😞
ja udelala dneska knedlo,vepro,zelo.byla to dobrutka,ale chci od toho mit zas delsi dobu klid,narocne papani,ale dobre 🙂
az se princezna vzbudi,tak jedeme na oslavu,tak tam snad taky kapne nejaka dobrota🙂
e.k.t
27. zář 2009
teda ak si oslavu užijte 😉
panterka
27. zář 2009
když je tu tak mrtvo, tak jsem aspoň přidala nějaký fotky 😎
vrkocka
28. zář 2009
ty jooooooo tady furt mrtvo,ale chapu Vas-ja se jen chci zeptat,zda davate vecer ditkum mleko pit s dudliku ci hrnecku,Eli by mohla furt klasickej dudlovej,ale prijde mi na to uz velka,jak myslite?diky pekny zbytek vecera 🙂
panterka
28. zář 2009
vrkoč, dokud mi flašku s dudlíkem bude brát, tak to zatím nebudu řešit, min. do 2 - 2,5let, Hynďa se v roce a třičtvrtě sekl a už jí nevzal :-N
vrkocka
28. zář 2009
no mala ji furt chce,tak nevim,ale pije i z pitka