• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
no Joli si přes den dává ze všeho možného, ale večer chce lahvičku :wink: tak to neřeším, zatím spokojenost že nechce dudana, teda teď chtít může, protože jsem je posbírala a dala neteřince :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko :slight_smile:

Vrkoč my jak kdy, někdy flaška někdy pítko, tak spíš co je zrovna po ruce, nijak to neřeším, má to jen na to mlíko, takže do 2 let klíďo :wink:
29. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a u nás teda flaška vede hlavně po ránu, protože se k tomu stulíme do postýlky jako když bylo kojo :dizzy_face: :wink:
29. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Elenka se vcera odpolene probudila a nekecam,brecela hodinu v kuse,hysterak jak krava :confounded:
nakonec se teda nejak uklidnila,ale musela jsem ji porad chovat,tulit se k ni a zpivat ji!..pak se mi opupinkovala,tak jsem cekala co z toho bude ale dneska uz je to pryc,tak asi reakce na priorix!dnes uz vypada ok,tak jsem stastna..uz nechci hodinove hysteraky!dokonce jsem ji musela drzet hlavu protoze ji vzteky porad zaklanela a bylo ji jedno jestli je tam obrubnik nebo beton :angry:
29. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi taky pěkná vztekna, to je jak u nás :grinning: né já vím že v tu chvíli to moc vtipný není :sweat_smile:

tak to je ještě dobrá reakce na priorix, my máme jít ve čtvrtek, ale jsme nachvípaní celá rodina tak asi nepůjdeme :unamused:
29. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jito my byli taky nachcipani,jsem tam volala a rikala ze pokud nemame teploty tak mame prijit,tak jsme sli:slight_smile:a dobry az ted na to osypani teda
29. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se to moc riskovat nechtělo, přeci jen to je živá vakcína, jako hexu bych asi riskla...
tak jsem tam teď volala a sestřička se na nic neptala a prý no problem, příště :sunglasses: tak jsem ráda.
My teď stejně trochu teplotujeme kvůli zubům, ale to bysme pak asi nemohli být očkovaní nikdy :sweat_smile:
29. zář 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasny.u nas to je nedostatkove zbozi,tak jsme cekali azse ozvou az mi prisla sms,ze maji vakcinu pro deset deti tak at se druhy den dostavime.prave jsme tam volali kvuli nastydnuti a rekla at prijdem!
brr taky je vam takova zima??uz by mohli zatopit teda,jsem si musela vzi i mikinu..a ted se musim jit zahrat varenim :angry: se mi fakt chce :unamused:
29. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem MM prekecala na knedliky s vajickem :grinning:
29. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi tak u nás už naštěstí topí, ale mám to hodně stažený úplně stačí jen trošku vlahej radiátor :wink:

jj u nás to je s tou vakcínou asi taky tak nějak, protože posílala pozvánku a říkala že teda až bude tak pošle další :sweat_smile:

knedlíky s vájem jsou fajn, mm naštěstí má oběd v práci a já dojedla zbyteček od včera (mm vařil rajskou :dizzy_face: ) :wink:
29. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=648579

mě z nich jebne, to jsou fakt inteligenti, oni ani nevědí o čem se hlasuje, stádo :angry:
29. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no MM je dost mlsnej.jak nema maso,to je des :wink: .prej no co mi zbyva,tech knedliku je skoda,tak mi k tomu aspon priprav nejakou zeleninu:grinning:..rada,rada,hlavne kdyz nemusim vyvarovat zas :grinning:
29. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsou fakt uz dementi :angry: ..to jsem zvedava kolik budu mit za ten necely rok,kdyz takhle uz to melo byt jen 3500kc,jelikoz jsem otehotnela,kdyz jsem byla na UP :angry: ...oni to zas snad zmeni pitomci...minule zas jak si v te snemovne nadavali do blbcu a vyresili stejne prd,radsi uz je nesleduju pac je mi spatne z toho,kdo nam to vladne za kaspary :rolling_eyes:
29. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastne uz skoro za pul roku,to to leti :rolling_eyes:
29. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky porad s ceho tak me boli prsa?uz tyden.Tehu nejsem,tak leda ovu,ale tydení nevím,ach jo
29. zář 2009 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar holky :wink:

teda nám topí jen po ránu, ale ani nám to nevadí, zatím nás fakt jako vytápí sluníčko, takže spíš větrám :wink:

no, u nás reakce na priorix nebyla žádná, takže pohoda :slight_smile: jsem ráda :wink:

jinak teď rýmujeme celá rodina :sweat_smile: a já trochu nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my ted rymu prodelali,tak snad bude chvilku klid,i kdyz jeste trochu chrchla
Oli taky bych nekdy potrbovala nemluvit..aspon bysme se nehadali :grinning:
29. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi co budeš mít za necelej rok? nebo za pl roku, ty máš rodičák na 4 roky? aha vlastně asi jo když jsi byla na UP, tam pak není na výběr co. Rodičák by měl zůstat stejnej, na tom se asi nic nezmění, tak alespoň dobrá zpráva pro tebe :wink:

Vrkoč to teda netušánkuju, a fakt néé těhu :sweat_smile:

ahoj Oli, nám taky topí jen asi 4x za den vždycky tak hoďku, ale to jsem myslela že je běžný ve všech panelákách (jako ani v zimě netopí celý den) :sweat_smile:
já už taky ztrácím hlas, ale počítám že mm bude akorát tak rád :grinning:
29. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Ewi :wink: no, já bych potřebovala mluvit, aby doma nebyly kecy, když jedu na hokej :sweat_smile: a taky si vždycky Jáchymajda přinese knížku a chce číst, tak to takhle jde fakt jen chvilku :sweat_smile: za chvíli nemluvím vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no, je to tu pěkně mrtvý, ale chápu to, my jsme v jednom kole, co Hynďovi začly povinnosti :sweat_smile: a příští pondělí začíná škola mně, tak to bude ještě veselejší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Jíťo :slight_smile: no, u nás, když topí v zimě, tak to topí od nějakých 6h do 22h
29. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli škola v pondělí jo? to je jako denní studium nebo co :astonished:
29. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee, dálkový, ale pro mě pondělky plný kvůli diskrétní matematice, kam musím na přednášky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo, a manža říká, že mám teď ten hlas hrozně sexy :grinning:

a ještě koukám, že už je červen 2010, no mazec :astonished:
29. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máte super s tím topením to u nás ani náhodou, ale možná dobře, protože to bysme protopili majland :rolling_eyes:

jako už červen 2010 to je masakrrrrrrrrrrrrr :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: červen :grinning:
29. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo :sunglasses: :grinning: :grinning:

no, ono s tím topením, když manža zjistil, jak se to počítá a rozpočítává, tak usoudil, že nemá cenu se v topení nijak omezovat :sweat_smile: když budem škudlit, tak akorát budem doplácet na ostatní :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli u nas to s topenim bylo stejne,ted nam dali meraky,tak jsem zvedava!!jinak jsme topili jen v jedne mistnosti,v pokojicku jen pres den a stejne jsme meli nedoplatky,tak jsem zvedava jak usetrime s merakama :grinning:
29. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, my měřáky máme už hooodně dlouho :wink: jen loni nám je vyměnili za digitální, ale je fakt, že nám naopak vždycky vracejí :wink: ale my máme hodně teplej byt, topíme jen v obýváku a v pokojíku a to ještě podle toho, jestli svítí sluníčko nebo ne
29. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj my taky jen v obyvaku a obcas v pokojicku,spis jen pres den,na noc ji to stahuju na dvojku..v loznici nechci topit vubec,MM vzdycky rve ze je mu zima tak to zapne ale ja si pockam az usne a vypinam to,pac nmuzu pak dychat :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je to naopak, já jsem ta zmrzlina :grinning: a všichni ti tři moji chlapi jsou horkokrevný :grinning:
29. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hynďa je venku, tak jsem zvědavá, jestli přijde ve tři, jak má :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek