Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
ewelly
29. zář 2009
URCITE J😇
vrkocka
29. zář 2009
těhuu nene,ted mam ale zanet mocaku
vrkocka
29. zář 2009
Plechi:ten je krasnej 🙂
plechajdaautor
29. zář 2009
Cus zeny 🙂

Tak mezi uklidem a cekanim az dovezou pracku jsem prihodila aspon par fotek 😉
plechajdaautor
29. zář 2009
vrkoc jako Mates ?? =-) ....no vsak je cela maminka ne 😃 😃 😃
plechajdaautor
29. zář 2009
jo a zpetne dekuji za gratulace 😉

Jinak nam na starym taky zacli uz topit a kdyz se jednou zacne tak se topi az do cervna ]-( jako letos, to bylo fakt na palici a to prosim permanentne ]-( mno nic, ucet za teplo jeste dorazi....ted jsme jeste netopili a mame tu porad 23,5 takze parada, uspora tepla zatim funguje na 1 s hvezdou (nemuzu ji na ty klavesnici nikde najit) 🙂
plechajdaautor
29. zář 2009
juuuu cerven 2010 ...ja chci takyyyyyyyyyyy 😃 😃 😃
plechajdaautor
29. zář 2009
mno myslim ze me ten humor za par tydnu prejde :-N
plechajdaautor
29. zář 2009
Tak ja jdu zas neco delat no....vecer tu jeste nebudu pac zitra predavam byt novemu majiteli 😞 a musim si pripravit vsechny klice, papiry atd atd...jinak pak uz bych vecery zavitala, ale to by tu musel nekdo bejt ze jo 😎
e.k.t
29. zář 2009
Zuzi, já jsem na tom s prsama podobně, tak jsem šupala pro test a negativní, tak nevím, už jsem se chtěla radovat a ono prd :-p
plechajdaautor
29. zář 2009
teda tady to fouka jak na sibiri.....jsme jak u kolina, vsude rovina a asi zajdem poustet draka na pole 😃 😃
e.k.t
29. zář 2009
jj funí hnusně, a tady i trochu zkráplo
laada
29. zář 2009
Zdeni to sou husty fotky 😃 nejlepsi je kuku s kamaradama u tv 😃
ewelly
29. zář 2009
Zdeni,snad to tady po tech vecerech rozpovidas😉..ja sem cumim kazdej vecer ale necapu se tak treba to rozproudime 😃
jinak fotecka s kamosema fakt dobra 😃 a jak pekne sedi,to elenka by tu telku hned minimalne pocmarala fixkama nebo nebo neco podobneho 😃 😃
ewelly
29. zář 2009
juu laadi ty uz to mas za par 🙂
plechajdaautor
29. zář 2009
mno tak fixky se u nas nepraktikujou, nejak me napadlo az pred 14ti dny mu zkusit dat poprve pastelku a trosku cmaral, ale nic velkyho 🙂 Jen se neboj on ma cumak vecne nalepenej na ty telce z 5cm ]-( tak ho vzdycky odsouvam maniaka jednoho....jenze nez bude stena v obyvaku tak ta telka bude proste na zemi no...
e.k.t
29. zář 2009
tak to Joli na televizi i šplhá, naštěsdtí je velká a těžká, takže stabilní a může za to kočka naše debilní, párč sde tam před Joli schovává a ta ji pak loví :-N
ewelly
29. zář 2009
no ja tady mam jednu fixu jako nouzovku,kdyby nebylo cim psat a jelikoz uz dosahne i k pc,tak mi ji minule cmajzla a pocmarala svuj stul uplne celej a pulku naseho a taky sebe..nastesti to nebyla lihovka,tak to slo ze vseho dolu,i z ni 😃
jinak pisy pisy dela kazdej den🙂ma i takovou tu tabulku s tuzkou,co se to vymaze pak a jede se dal,bohuzel tuzku si rozbila,tak musime koupit novou🙂..asi bude malirka..po mamince...hehe
jdeme spinkati,tak dobrou noc 😉
plechajdaautor
29. zář 2009
ewell dela do umeni jo ?? Muhehe 😃 😉 😃
vrkocka
30. zář 2009
Dobre ranko,teda tady je hnus počasí,jinak prsa stále bolí 😞
panterka
30. zář 2009
dobré ránko 😉

tak to já fixu neriskuju :-N u nás zase nejvíc letí pentilka, když se mu jí podaří ukořistit, tak je moooc šťastnej 😃 teda než se mi podaří mu jí sebrat :-N ale jestlii bude takovej malíř jako Hyneček, tak nemám strach, prostě počítám, že výtvarka bude ve škole boj :-p no, nemá to hošan po kom zdědit, že jo :-N
ewelly
30. zář 2009
no tak velkej umelec nejsem,ale udelala jsem vytvarnej obor,tak to nebude tak spatny,kreslit umim 😃
u nas zas byla silena noc,se z ni uz zblaznim!jak tam tak rvala,tak jsem mela uz chut ji jednu flaknout,kdyz uz jsem u ni byla asi po desate!chudak dite,ale ja taky,muci me i po nocich 😃 chci spaaaat
quinny
30. zář 2009
hezký den, tak u nás se teda čmárá jak o život, to má po tatínkovi, po mě teda rozhodně néé.
MM už si dělal i alibi, prý né abych malýmu bránila výtvarně se projevovat na zdi ]-( tak k tomu jsem mu teda řekla svoje 😃 :-p
ewelly
30. zář 2009
bry podvecir🙂
my ted prijeli od nasich a hysterak zase jako blazen,tk jsem ji placla pres prdel a zavrela ji do pokojicku,at se vyrve..uz zacina otevirat dvere a uklidnuje se,tak snad to bude dobry,jinak mi z ni uz hrabne,ve dne i v noci!netvor malej!! ]-(
vrkocka
30. zář 2009
to zname 😞
plechajdaautor
30. zář 2009
ewell to dosahne na kliku jo ?? U nas uz se teda chrni 😉
plechajdaautor
30. zář 2009
zato pepina to je drak teda ]-( 😉
ewelly
30. zář 2009
plech mame soupacky🙂
plechajdaautor
30. zář 2009
jo taaaaaaaaaaaak tak to jo 😉 😃 soupacek jsme se dneskem zbavili....byt predany, klice odevzdany a ze me je vesnickej burak :-| 😃
plechajdaautor
30. zář 2009
ja kdyz jsem pred matesem poprve zavrela soupacky, tak nevim proc, ale myslela jsem si ze je asi uplne blbej ze je neotevre 😃 😃 muhehe 😃 uplne blba matka 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli