• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
URCITE JO:slight_smile:
29. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
těhuu nene,ted mam ale zanet mocaku
29. zář 2009 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Plechi:ten je krasnej :slight_smile:
29. zář 2009 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Cus zeny :slight_smile:

Tak mezi uklidem a cekanim az dovezou pracku jsem prihodila aspon par fotek :wink:
29. zář 2009 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
vrkoc jako Mates ?? :confused: ....no vsak je cela maminka ne :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo a zpetne dekuji za gratulace :wink:

Jinak nam na starym taky zacli uz topit a kdyz se jednou zacne tak se topi az do cervna :angry: jako letos, to bylo fakt na palici a to prosim permanentne :angry: mno nic, ucet za teplo jeste dorazi....ted jsme jeste netopili a mame tu porad 23,5 takze parada, uspora tepla zatim funguje na 1 s hvezdou (nemuzu ji na ty klavesnici nikde najit) :slight_smile:
29. zář 2009 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
juuuu cerven 2010 ...ja chci takyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mno myslim ze me ten humor za par tydnu prejde :sweat_smile:
29. zář 2009 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak ja jdu zas neco delat no....vecer tu jeste nebudu pac zitra predavam byt novemu majiteli :frowning2: a musim si pripravit vsechny klice, papiry atd atd...jinak pak uz bych vecery zavitala, ale to by tu musel nekdo bejt ze jo :sunglasses:
29. zář 2009 v 15:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, já jsem na tom s prsama podobně, tak jsem šupala pro test a negativní, tak nevím, už jsem se chtěla radovat a ono prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teda tady to fouka jak na sibiri.....jsme jak u kolina, vsude rovina a asi zajdem poustet draka na pole :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jj funí hnusně, a tady i trochu zkráplo
29. zář 2009 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni to sou husty fotky :grinning: nejlepsi je kuku s kamaradama u tv :grinning:
29. zář 2009 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni,snad to tady po tech vecerech rozpovidas:wink:..ja sem cumim kazdej vecer ale necapu se tak treba to rozproudime :grinning:
jinak fotecka s kamosema fakt dobra :grinning: a jak pekne sedi,to elenka by tu telku hned minimalne pocmarala fixkama nebo nebo neco podobneho :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
juu laadi ty uz to mas za par :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mno tak fixky se u nas nepraktikujou, nejak me napadlo az pred 14ti dny mu zkusit dat poprve pastelku a trosku cmaral, ale nic velkyho :slight_smile: Jen se neboj on ma cumak vecne nalepenej na ty telce z 5cm :angry: tak ho vzdycky odsouvam maniaka jednoho....jenze nez bude stena v obyvaku tak ta telka bude proste na zemi no...
29. zář 2009 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to Joli na televizi i šplhá, naštěsdtí je velká a těžká, takže stabilní a může za to kočka naše debilní, párč sde tam před Joli schovává a ta ji pak loví :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja tady mam jednu fixu jako nouzovku,kdyby nebylo cim psat a jelikoz uz dosahne i k pc,tak mi ji minule cmajzla a pocmarala svuj stul uplne celej a pulku naseho a taky sebe..nastesti to nebyla lihovka,tak to slo ze vseho dolu,i z ni :grinning:
jinak pisy pisy dela kazdej den:slight_smile:ma i takovou tu tabulku s tuzkou,co se to vymaze pak a jede se dal,bohuzel tuzku si rozbila,tak musime koupit novou:slight_smile:..asi bude malirka..po mamince...hehe
jdeme spinkati,tak dobrou noc :wink:
29. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ewell dela do umeni jo ?? Muhehe :grinning: :wink: :grinning:
29. zář 2009 ve 22:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,teda tady je hnus počasí,jinak prsa stále bolí :frowning2:
30. zář 2009 v 07:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko :wink:

tak to já fixu neriskuju :sweat_smile: u nás zase nejvíc letí pentilka, když se mu jí podaří ukořistit, tak je moooc šťastnej :grinning: teda než se mi podaří mu jí sebrat :sweat_smile: ale jestlii bude takovej malíř jako Hyneček, tak nemám strach, prostě počítám, že výtvarka bude ve škole boj :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, nemá to hošan po kom zdědit, že jo :sweat_smile:
30. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak velkej umelec nejsem,ale udelala jsem vytvarnej obor,tak to nebude tak spatny,kreslit umim :grinning:
u nas zas byla silena noc,se z ni uz zblaznim!jak tam tak rvala,tak jsem mela uz chut ji jednu flaknout,kdyz uz jsem u ni byla asi po desate!chudak dite,ale ja taky,muci me i po nocich :grinning: chci spaaaat
30. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
hezký den, tak u nás se teda čmárá jak o život, to má po tatínkovi, po mě teda rozhodně néé.
MM už si dělal i alibi, prý né abych malýmu bránila výtvarně se projevovat na zdi :angry: tak k tomu jsem mu teda řekla svoje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
bry podvecir:slight_smile:
my ted prijeli od nasich a hysterak zase jako blazen,tk jsem ji placla pres prdel a zavrela ji do pokojicku,at se vyrve..uz zacina otevirat dvere a uklidnuje se,tak snad to bude dobry,jinak mi z ni uz hrabne,ve dne i v noci!netvor malej!! :angry:
30. zář 2009 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
to zname :frowning2:
30. zář 2009 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ewell to dosahne na kliku jo ?? U nas uz se teda chrni :wink:
30. zář 2009 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zato pepina to je drak teda :angry: :wink:
30. zář 2009 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
plech mame soupacky:slight_smile:
30. zář 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo taaaaaaaaaaaak tak to jo :wink: :grinning: soupacek jsme se dneskem zbavili....byt predany, klice odevzdany a ze me je vesnickej burak :unamused: :grinning:
30. zář 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja kdyz jsem pred matesem poprve zavrela soupacky, tak nevim proc, ale myslela jsem si ze je asi uplne blbej ze je neotevre :grinning: :grinning: muhehe :grinning: uplne blba matka :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek