• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
jé, to já měla nahoře asi 17kg a to jsem rodila za tejden :grinning: Laduš, nevím, jestli jsi to tu četla, ale tady má jedna mamina ten Tvůj kočík, ale v černej barvě :wink: vypadá dobře :slight_smile: ale ten bílej bude hezčí :dizzy_face: já černou nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Oli
to ja byvh se zblaznila z bileho,tady u sachty!staci mi bila okna:slight_smile:..a svetle golfky(jsou furt jak dobytek)
2. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli ahoj :slight_smile: ten nas kocik ma povicero lidi :wink: Vita v tom nasem bude jako panenka taky v bilym uvidime jak dlouho nam to vydrzi :grinning:
2. říj 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem teda kočík neměla bílej zvenku, ale měla jsem ho bílej vevnitř :dizzy_face: kdybych měla větší kuráž, tak do bílýho jdu klíďo, miminko v něm musí bejt úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už se těším na fotečky Vítečka v něm :slight_smile:
2. říj 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja taky se tesim na fotecky,ale cistit bych ho nechtela :grinning:
2. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, to víš, tady u nás na vesnici je to něco jinýho :grinning: tady jsou max. mutsyny a x-landery, prakticky nic jinýho :grinning: když nepočítám nějaký deltimy ap.
2. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli ty si vlastne rodila ve 33tt a Jachymek je uplne v kupe a krasnej :dizzy_face:
2. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potah muzu stahnout a vyprat, ale budu asi porad natahovat plastenku :slight_smile:
2. říj 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to Vitecek bude taky,kdyby se mu zachtelo driv neboj..ale on se ma u tebe jak v raji,on si pocka :slight_smile: ..hlavne jak nase Elus do 42tt,to uz je moooc :grinning:
2. říj 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, přesně 33+1 :wink: ale nikomu nepřeju, aby takhle rodil :pensive: my máme štěstí, že jsme měli jen trochu problémy s dýcháním, když si představím ty průsery, co se mohly stát :pensive: hele, jistota je 35+1 :wink: pak už je to klídek :sunglasses:
2. říj 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavne ne jak nase elus tam melo byt:slight_smile:
2. říj 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
však on termín porodu nezaručí, že všechno bude ok :pensive:
2. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak pises hlavne, ze je Jachymek v poradku :slight_smile:
Prijel mi muz tak pa :wink:
2. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa :wink: já jdu po náročným dni hodit vanu :sunglasses:
2. říj 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis ja mam blby dite :grinning:
rikam ji,kde ma mama oci a ona si vezme kostku a ukaze mi kocicku,no mam dost,nekdy mi pripada,ze mam uplne tupe dite :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jdem tedy koupat,papa
2. říj 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, to neřeš, však ona to ví, jen Tě zkouší :grinning: času dost :sunglasses: hele, někdy když to čtu, tak i Hynďa byl v tomhle věku naprosto zaostalej a podívej se na něj dneska :grinning: tohle neřeším :sunglasses: jsou zas šikovný v něčem jiným :wink:
2. říj 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ona to vi,to je to nejhorsi,tak nevim proc dela blbecka :wink:
2. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo tu? :confused:
2. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky vikend
dneska zrejme tuplem nikdo! :unamused:
venku sviti mozol,ale fouka tam jak na sibiri,hlavne ze nam vcera zacli topit!nezmrznem.-)
MM je v praci,tak jsme zase sami doma,aspon ze zitra ma volno!porad sami,uz me to neba,ale co se da delat,aspon ze nedele jsou volny,ale to zas pujde na zahradu zateplovat hafanum boudu,tak nevim jestli neco podniknem!ach joo
3. říj 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm po 23h jse tu zase jen ja :grinning:
dneska jsou to u me dva roky co mi dr potvrdil tehu:slight_smile:!!a ted mam tady takove zvire:slight_smile:
4. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bréé ránko

to já teda před 2ma rokama měla teprve nesmělé // :grinning:
4. říj 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dost velkej šok, protože po prvním měsíci volnýho průběhu jsem to fakt nečekala :sweat_smile:
4. říj 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já našla dvě čárky za 4 dny a pořád čekám :pensive:
4. říj 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi ale za 2 měsíce touhle dobou už se dočkáš :dizzy_face: :dizzy_face: to budou nej Vánoce letos u vás :dizzy_face:
4. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je porad taaak mrtvo :unamused:
ja jsem pekne nakrapla..mam tak plnej nosporad,ze nemuzu ani dychat.hlava me boli,v krku!des bes.za chvili prijedou nasi pro malou a ja se pujdu potit do postylky!to bude fajn :slight_smile: .aspon na tri hodky klidek :wink:
5. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady je mrtvo :confused:
7. říj 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
furt nikdo? :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nás děs běs Jáchymajda se na mě furt věší, chce chovat a mazlit se, nic neudělám, nemůžu k netu, k plotně, ani na záchod to vůbec neznám, ale určitě to má k zubům, doufám a počítám, že už brzo ty tři vylezou navíc máme rýmu jako trám
7. říj 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nic :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek