Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
laada
7. říj 2009
Ahoj Oli,
kun uz asi neni v kurzu a ja pocitam, ze v prosinci vas pozdravim ukazu Vitecka x-) a taky se neukazu. Dokupujeme posledni veci co chybi a zacatkem listopadu bude v loznici i postylka 🙂
Jachymek je peknej zavislak jo? To ho urcite prejde ted si to uzivej 😉
laada
7. říj 2009
Ja se rozjela jeden nakup na mimibazaru a jeden na mimiaukci, kterou sem i vyhrala, ale vsechno radeji uz koupim novy nejak me to nena dchlo
laada
7. říj 2009
:-N z mimi bazaru laclace next trochu smrdeli :-p a na mimiaukci pani "prijemna" jak blici prasek :-p
panterka
7. říj 2009
ahooooj Laduš 🙂 na Vítečka se moooc těším, doufám, že aspoň fotečky uvidíme a jak se máte vědět dáš 😉 já mám teď Davida furt v háji, v práci mu řekli, že teď, když míň jezdí (hahaha), tak mu přidaj práci 8-( jak u blbejch, není tejden, aby nebyl minimálně přes noc na služebce :-p takže lítám s klukama sama nebo to máme na střídačku s mamkou, já jednoho a ona druhýho... večer padám na hubu a to doslova :-| navíc teď i špatně spíme 8-(
panterka
7. říj 2009
Laduš, já na mmb kupovala jen ty plavky pro Jáchymka k moři, jinak nic, já to neumím a ani mě tam nic nezaujalo :-| a u nás je pak ještě jeden malej problém s těmahle nákupama... :-N 😃 :-p
panterka
7. říj 2009
jo, ještě jsem kupovala dvoje kalhoty od kámošky, co tam má bazárek, ale ta bydlí tady vedle 😃
laada
7. říj 2009
Oli to je des 8-( vitek bude celych 30 dni makat bez jedineho dne volna tak sem na nas taky zvedava,aby stihnul hlavne v porodnici Vitecka podepsat a nedali mi jinyho kluka |-|
ewelly
7. říj 2009
no nazdarek.neverim ze tu nekdo jeeee 😃
panterka
7. říj 2009
Ewi, nazdárek 😃 no, já už jen chvilku, ve třičtvrtě razíme ven, máme spicha s babama 😃 😃 včera zrovna jedna pořád hladila Jáchymka a pak ho objímala a ten náš buran jí odstrkoval 😃 😃 jsme říkali, že za pár let se to otočí 😃
ewelly
7. říj 2009
Oli mne o spani ani nemluv!ja jsmd z ni vyrizena!kazde rano mi tresti hlava!dvakrat za noc ji delam mliko!uz nevim co s ni a jestli zase budeme nekdy normalne spat😞
panterka
7. říj 2009
jinak dneska náš miláček ráno stál v postýlce a křičel ee, tak jsem ho dala na nočník a krásně se vykakal x-) jdu vypláchnout nočník a slyším Hynďu, jak volá: mamko, Jáchymek ještě kakal - a bobek na zemi :-p tak v pohodě, bobek jsem sebrala, jdu ho vyhodit a slyším Hynďu: mamko, mamko! a on se ten náš lump znova vykakal na zem, jenže tentokrát do toho šlápl, takže mňamka :-p :-p ale jinak je to zlatíčko 😃 😃
ewelly
7. říj 2009
to jo nooo😃..Elenka je dracice,porad se s nekym vocucava :-N
laada
7. říj 2009
Ahoj ewelí pardon já šla zapnout pevnej počítač ať nepíšu z telefonu jako magor 😎
panterka
7. říj 2009
no, u nás se ráno vzbudí někdy kolem půl pátý, pátý hodiny a už se mu nechce spát :-N ne, že by řval, to ne, ale převaluje se, bouchá do špršlí a tak :-p manžovi to neva, ten spí jako špalek, ale já beru peřiny a stěhuju se do obývákýu 😃 😃
panterka
7. říj 2009
Ewi, to jsou ty ženský 😃 😃
ewelly
7. říj 2009
to se mas..ja ji chtea dat na nocnik a rvala jak krava,takze jsem sla pro plinu a vzdala to!pritom tak krasne chodila kazde rano uz od desateho mesice😞
laada
7. říj 2009
týýý jo to bych potřebovala si takhle dojít na wc jako Jáchymek 😃 myslím ale jako na vopravdovou mísu 😃 pořád bojuju s tou zácpou 8-(
laada
7. říj 2009
holky když bude nad nulou tak s Vítečkem po kolika dnech narození můžu ven?? =-)
ewelly
7. říj 2009
laadi po porodu to prejde🙂..ja to mela cele tehu a pomohl mi akorat magnosolv a to jeste ne vzdy
panterka
7. říj 2009
Laduš, já nevím =-) stejně ho bude hned po propuštění z porodky prohlížet vaše dr., tak se zeptáš 😉
laada
7. říj 2009
mě pomáhá glicerinový čípek 😎 to je moje jistota
laada
7. říj 2009
Holky já se na toho mýho kluka tak těším, že si to nedovede představit x-) x-) x-) jak ho miluju x-) x-) x-)
panterka
7. říj 2009
Ewi, u nás nočník prakticky nic :-| jen tak poslední 3 týdny až měsíc si uvědomuje, že něco udělal a hlásí pozdě :-N ale včera a dneska ráno křičel ee a ještě nebyl pokakanej, tak jsem měla radost... teda než dokakal potřetí 😃
ewelly
7. říj 2009
ja myslim,ze neni problem jit na chvilku ven,kdyz nebude mrznout ne?
ewelly
7. říj 2009
a jak ho teprve budes milovat 🙂 ..se z toho pos...s 😃 😃
ewelly
7. říj 2009
a bude po zacpe... 😃
laada
7. říj 2009
pořád si říkám jak bude vypadat a že bude celej jenom můj x-)
laada
7. říj 2009
jestli nevylezou hemeroidy po porodu 😃
panterka
7. říj 2009
Laduš, to je ta největší láska na celej život x-) x-)
panterka
7. říj 2009
já neměla zácpu v těhu, ale po porodu jsem si došla a pak to nějak nešlo :-N a s Hynečkem jsem to měla opačně 😃