• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Ahoj Oli,
kun uz asi neni v kurzu a ja pocitam, ze v prosinci vas pozdravim ukazu Vitecka :dizzy_face: a taky se neukazu. Dokupujeme posledni veci co chybi a zacatkem listopadu bude v loznici i postylka :slight_smile:
Jachymek je peknej zavislak jo? To ho urcite prejde ted si to uzivej :wink:
7. říj 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja se rozjela jeden nakup na mimibazaru a jeden na mimiaukci, kterou sem i vyhrala, ale vsechno radeji uz koupim novy nejak me to nena dchlo
7. říj 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
:sweat_smile: z mimi bazaru laclace next trochu smrdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na mimiaukci pani "prijemna" jak blici prasek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooooj Laduš :slight_smile: na Vítečka se moooc těším, doufám, že aspoň fotečky uvidíme a jak se máte vědět dáš :wink: já mám teď Davida furt v háji, v práci mu řekli, že teď, když míň jezdí (hahaha), tak mu přidaj práci :rolling_eyes: jak u blbejch, není tejden, aby nebyl minimálně přes noc na služebce :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže lítám s klukama sama nebo to máme na střídačku s mamkou, já jednoho a ona druhýho... večer padám na hubu a to doslova :unamused: navíc teď i špatně spíme :rolling_eyes:
7. říj 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Laduš, já na mmb kupovala jen ty plavky pro Jáchymka k moři, jinak nic, já to neumím a ani mě tam nic nezaujalo :unamused: a u nás je pak ještě jeden malej problém s těmahle nákupama... :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, ještě jsem kupovala dvoje kalhoty od kámošky, co tam má bazárek, ale ta bydlí tady vedle :grinning:
7. říj 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli to je des :rolling_eyes: vitek bude celych 30 dni makat bez jedineho dne volna tak sem na nas taky zvedava,aby stihnul hlavne v porodnici Vitecka podepsat a nedali mi jinyho kluka :pensive:
7. říj 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
no nazdarek.neverim ze tu nekdo jeeee :grinning:
7. říj 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ewi, nazdárek :grinning: no, já už jen chvilku, ve třičtvrtě razíme ven, máme spicha s babama :grinning: :grinning: včera zrovna jedna pořád hladila Jáchymka a pak ho objímala a ten náš buran jí odstrkoval :grinning: :grinning: jsme říkali, že za pár let se to otočí :grinning:
7. říj 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli mne o spani ani nemluv!ja jsmd z ni vyrizena!kazde rano mi tresti hlava!dvakrat za noc ji delam mliko!uz nevim co s ni a jestli zase budeme nekdy normalne spat:frowning2:
7. říj 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak dneska náš miláček ráno stál v postýlce a křičel ee, tak jsem ho dala na nočník a krásně se vykakal :dizzy_face: jdu vypláchnout nočník a slyším Hynďu, jak volá: mamko, Jáchymek ještě kakal - a bobek na zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak v pohodě, bobek jsem sebrala, jdu ho vyhodit a slyším Hynďu: mamko, mamko! a on se ten náš lump znova vykakal na zem, jenže tentokrát do toho šlápl, takže mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak je to zlatíčko :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo nooo:grinning:..Elenka je dracice,porad se s nekym vocucava :sweat_smile:
7. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ewelí pardon já šla zapnout pevnej počítač ať nepíšu z telefonu jako magor :sunglasses:
no, u nás se ráno vzbudí někdy kolem půl pátý, pátý hodiny a už se mu nechce spát :sweat_smile: ne, že by řval, to ne, ale převaluje se, bouchá do špršlí a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: manžovi to neva, ten spí jako špalek, ale já beru peřiny a stěhuju se do obývákýu :grinning: :grinning:
Ewi, to jsou ty ženský :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
to se mas..ja ji chtea dat na nocnik a rvala jak krava,takze jsem sla pro plinu a vzdala to!pritom tak krasne chodila kazde rano uz od desateho mesice:frowning2:
týýý jo to bych potřebovala si takhle dojít na wc jako Jáchymek :grinning: myslím ale jako na vopravdovou mísu :grinning: pořád bojuju s tou zácpou :rolling_eyes:
holky když bude nad nulou tak s Vítečkem po kolika dnech narození můžu ven?? :confused:
7. říj 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
laadi po porodu to prejde:slight_smile:..ja to mela cele tehu a pomohl mi akorat magnosolv a to jeste ne vzdy
7. říj 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Laduš, já nevím :confused: stejně ho bude hned po propuštění z porodky prohlížet vaše dr., tak se zeptáš :wink:
7. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
mě pomáhá glicerinový čípek :sunglasses: to je moje jistota
7. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já se na toho mýho kluka tak těším, že si to nedovede představit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak ho miluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ewi, u nás nočník prakticky nic :unamused: jen tak poslední 3 týdny až měsíc si uvědomuje, že něco udělal a hlásí pozdě :sweat_smile: ale včera a dneska ráno křičel ee a ještě nebyl pokakanej, tak jsem měla radost... teda než dokakal potřetí :grinning:
ja myslim,ze neni problem jit na chvilku ven,kdyz nebude mrznout ne?
a jak ho teprve budes milovat :slight_smile: ..se z toho pos...s :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
a bude po zacpe... :grinning:
7. říj 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
pořád si říkám jak bude vypadat a že bude celej jenom můj :dizzy_face:
7. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jestli nevylezou hemeroidy po porodu :grinning:
Laduš, to je ta největší láska na celej život :dizzy_face: :dizzy_face:
já neměla zácpu v těhu, ale po porodu jsem si došla a pak to nějak nešlo :sweat_smile: a s Hynečkem jsem to měla opačně :grinning:
7. říj 2009 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek