Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
laada
7. říj 2009
už sem mu objednala i dárek k vánocům tak doufám, že to neví co na něj chystám 😃
http://www.nunynek.cz/katalog/zbozi/hracky/pro-...
ewelly
7. říj 2009
jj jedina jista laska na celej zivot 😉
laada
7. říj 2009
já už to vidím ted jak jde starej Vítek na druhou kolej a to je malej zatím v bříšku x-)
laada
7. říj 2009
jdu si udělat zapečný tousty ať má paní doktorka "radost" z mé váhy :-o 😃 :-p :-x stejnak jdete už každá po svým 😎
panterka
7. říj 2009
holky, u nás se teď furt maluje, už od rána mě tahá, že chce pastelku a papír a čmárá :-N to u Hyndi vůbec neznám, ten s malováním bojuje dodneška :-|
panterka
7. říj 2009
jé, Laduš, tak dobrou chuť 😉 my se jdem připravit 🙂 papa všem
ewelly
7. říj 2009
u na staky porad pisy pisy,mam to i na sedacce🙂
quinny
8. říj 2009
dobré ránko 🙂

nikdo tu? tak vás jdu dočíst :-N
quinny
8. říj 2009
vy to tu flákáte teda 😃 😃 :-p

Laadi to je nádherný ty kostičky, ale pálka teda :-N

jinak u nás teda neustále písi písi...to bude spisovatel 😃 😃
plechajdaautor
8. říj 2009
Kuk 😃
panterka
9. říj 2009
kukuk 😃 😃
panterka
9. říj 2009
tý jo 28tt to je mazec! :-o
plechajdaautor
9. říj 2009
=-) 😃 😃 😃 😃 jo?
plechajdaautor
9. říj 2009
no je fakt ze uz se me lidi pomalu ptaji na plan co bude s Matesem az budu rodit atd.....jak to mam vedet kdyz je to tak daleko? 😃
laada
9. říj 2009
Ahoj, tak ste doseptaly na facebooku? 😉
laada
9. říj 2009
Vcera porodila Martucha z meho tematu pripravujeme se, malej je prekrasnej 🙂
plechajdaautor
9. říj 2009
ahoj, ja jsem to pred chvili u Vas zrovna cetla, obcas smiruju co je tam novyho 😉 tak tu fotku hod do alba 🙂
plechajdaautor
9. říj 2009
no ja ted koukam ze Ivet z listopadu 06 ceka asi treti mimco,,,,to je hustarna 🙂 😃 nejak si ji pamatuju pac byla jedna z prvnich co tu rodily kdyz se rozjel kun a my jsme byli zrovna ve fazi velikeho snazeni a kazdomesicniho zklamani 😉
panterka
9. říj 2009
čau drbny :-N zdraví vás zombie :-p
plechajdaautor
9. říj 2009
spatna noc? u nas ani ne...i kdyz jsem musela 2x vstat a na to uz jsem si teda odvykla 🙂 😉
panterka
9. říj 2009
noc je v pohodě, ale budíček v 5:15 mi nějak nesedí, kor když už to trvá asi 14dní :-p upřímně řečeno vám ty miminečka nezávidím, já se modlím, abysme zas začli spát aspoň o tu hodinu dýl :-N
plechajdaautor
9. říj 2009
btw co budes kupovat Jajovi k vanocum ??? ja mam pro matesa toho kecaciho luxika....tomu jsem neodolala....a jeste chci nejakou blbost ale nevim co...zbytek obstaraj uz babicky 😉
laada
9. říj 2009
A tady vas je, ze bych zapla pc? Zdeni ja to neumim z mobilu pretahnout no pak zavolam memu muzi jak na to 😉
plechajdaautor
9. říj 2009
hele na me to mates taky zkousel, ale 2x jsem ho nechala vyrvat a od ty doby zas vstavame kolem pul sedmy....
plechajdaautor
9. říj 2009
ladi pres bluetooth nebo si toposlina mail

musimprebalit hned jsem tu
panterka
9. říj 2009
však my jsme byli taky skoro do čtvrt na osm v postýlce 😃 jemu je to fuk, ale já už nezaberu, když slyším, že je vzhůru, chjo 😞 prostě mateřský prokletí, to David spí jak zabitej, dokud neřve :-N

my žádnýho Jáju nemáme ]-( :-p ale jestli myslíš Jáchymajdu, tak ten dostane tatrovku (ta po Hynečkovi je skoro na odpis) a dál nevím :-N
plechajdaautor
9. říj 2009
nevim co to dite ji, ale to je smrad....dneska prozatim 2X ]-(
plechajdaautor
9. říj 2009
jaja je kratsi nez Jachymek Jachymajda tak napis nejakou zkratku nebo budu psat J. :-p 😉
panterka
9. říj 2009
piš klidně J, ale na jája jsem alergická, takovou přezdívku má tchán :-p
panterka
9. říj 2009
nebo mu říkáme Majda

Začni psát odpověď...

Odešli