• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Olí ty bys potřebovala na den a jednu noc klid pro sebe :dizzy_face: navrhni to na víkend :wink:
9. říj 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
V neděli Vítek přiveze skříň do ložnice vymalujme a sestavíme postýlku pro Vítečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. říj 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ladi :wink: ja si davam jeste mesic voraz nez zacnu prat atd...nejak se mi do toho trideni ani nechce :sunglasses:
9. říj 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, to nehrozí :grinning: já jsem přece na mateřský, já mám doma pohodu a leháro :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: jsme tu debatu zrovna vedli v pondělí :unamused: teda trošku ostřejší :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, mě čeká teď moje neděle, takže to si aspoň na chvíli orazím :wink:
9. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se dívat na Barandov dávají tam super reality show pa :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí to nesnáším když někdo vede řeči o mateřské "dovolené" to je super výraz :angry:
9. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já ještě nemám uklizeno pox snídani, takže mě čeká ten výbuch v kuchyni, ale zatím to počká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlapovi to nevysvětlíš :rolling_eyes:
9. říj 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ja frcim taky.....uklizet ...mates jde chrnet

tak zas nekde :wink:
9. říj 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak když jinak nedáte :confused: jsem to chtěla ještě chvíli odložit, ale když už tu na pokec nikdo nezbyl, tak jdu taky :unamused:
9. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak já mám nějakou chřipajznu.Se není čemu divit s toho počasí :unamused: Tak užívejte víkend.My se zítra jdem přes zábradlý kouknout na Velkou Pardubickou+je tu hokej to zas bude v Pardubicich aut.Elinka stejne radi,taky si ted bere furt propisku a písi písi na vše.A mluvení-ani nemluvim vše opakuje,každý nás obdivuje.Ale každý dítko má svý do sebe :slight_smile: Vidte maminky,vsak to znate :slight_smile: ?
10. říj 2009 v 07:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem sama doma, ale tady asi nikdo nebude, že jo :sweat_smile:
10. říj 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu :wink:
Oli úplně sama nebo jenom bez manži.
U nás už se chrupá, ale mm kouká na dvd tak mám čas, mě to nějak nechytlo :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem Tě asi, Jíťo, prošvihla, co? :unamused: já jsem si zapla rozpuštěný a vypuštěný na csfilmu, ani jsem nevěřila, že se tu někdo ukáže :sweat_smile: jsem sama bez manži, ale dětičky mi už dávno chrní :sunglasses:
10. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
slaměnko, lítám po inetu,ale nějak jsem pozdě refreshla, teď už tu asi nebudeš ty co :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě tu jsem :wink:
10. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím Tě, manža má sraz ze základky po 20 letech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
heh se tu naháníme :grinning:

po 20ti letech to přijde asi pěkně zpařenej co :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cus baby :slight_smile:

Jsem delala kolac a hus jsem tu :wink:
10. říj 2009 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas jeden spi, druhej kouka na fotbal a treti me kope ..... :sunglasses: :grinning:
10. říj 2009 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
koláč jo jakej? já potřebuju hubnout tak nic nepeču abych nebyla v pokušení, ale dneska manža prohlásil, že on kvůli tomu trpět nemusí, takže zítra ráno asi ukuchtím bábovku, teď už se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak zdravím těhuli při večeru :wink:
10. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak jsme na tom vůbec ve fotbale? já jsem mimo, jen pod námi fotbalovej fanoušek řve, ale spíš jim teda radí, goool jsem slyšela jen jednou asi :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chtěla bych nějakou soupravku pro prcka šálu čepici rukavice a pak nějaký hodně zimní rukavice, nemáte typ kde levně pokoupit, na bazaru nic moc není, resp. pro kluky vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nejrychlejsi z nejrychlejsich, svetkovej s drobenkou :wink:

ja taky potrebuju hubnout, ale seru na to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda fuj ze to tak pisu

Dikes a ja zas netehuli :grinning: teda snad :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ten je super, ten jsem dělala v úterý pro návštěvu :wink:

ty teď nepotřebuješ ty jsi těhule :grinning: :grinning: tak si to pěkně užívej, co když je to naposled :sunglasses:
10. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to taky doufám, včera jsem viděla na UZ svoji pidimidi děložku a ani náznak ničeho, akorát děsně plodný vaječníky tak jsem si hned nechala napsat antiko pro jistotu :grinning:
10. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kur+a drat, ten hnusnej internet co tu mame je uplne na prdlacku...
10. říj 2009 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jeste jednou:

mam soupravy hodne od sestrenic, takze ty moc neresim ale jednu peknou nepouzitou jsem koupila na MMB ale to spis na podzim a myslim ze z CA....ale hodne teply rukavice zatim nemam teda....

mno naposled, tot otazka :grinning:

A fotbal je zatim 0:0 a to je v pytli
10. říj 2009 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a není naděje na nějakej jinej?? njn asi vesnice nebo okraj Prahy není co centrum, ale zase to má jiný nepřekonatelný výhody že :wink:

no my budeme něco potřebovat do sněhu, hold hory jsou hory, no ještě projedu mmb, ale dnes už nějak mě to neba :confused:

kolik dětí bylo v původním plánu :astonished: :astonished:
10. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No je to tu jen pres wifinu....a obcas to pada.....

1.0 huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
10. říj 2009 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek