Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
laada
9. říj 2009
Olí ty bys potřebovala na den a jednu noc klid pro sebe x-) navrhni to na víkend 😉
laada
9. říj 2009
V neděli Vítek přiveze skříň do ložnice vymalujme a sestavíme postýlku pro Vítečka x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
plechajdaautor
9. říj 2009
ladi 😉 ja si davam jeste mesic voraz nez zacnu prat atd...nejak se mi do toho trideni ani nechce 😎
panterka
9. říj 2009
Laduš, to nehrozí 😃 já jsem přece na mateřský, já mám doma pohodu a leháro 😃 😃 :-p 8-( jsme tu debatu zrovna vedli v pondělí :-| teda trošku ostřejší :-p no, mě čeká teď moje neděle, takže to si aspoň na chvíli orazím 😉
laada
9. říj 2009
Jdu se dívat na Barandov dávají tam super reality show pa 🙂
laada
9. říj 2009
Olí to nesnáším když někdo vede řeči o mateřské "dovolené" to je super výraz ]-(
panterka
9. říj 2009
no, já ještě nemám uklizeno pox snídani, takže mě čeká ten výbuch v kuchyni, ale zatím to počká :-p
panterka
9. říj 2009
chlapovi to nevysvětlíš 8-(
plechajdaautor
9. říj 2009
Tak ja frcim taky.....uklizet ...mates jde chrnet

tak zas nekde 😉
panterka
9. říj 2009
no, tak když jinak nedáte =-) jsem to chtěla ještě chvíli odložit, ale když už tu na pokec nikdo nezbyl, tak jdu taky :-|
vrkocka
10. říj 2009
Dobré ránko,tak já mám nějakou chřipajznu.Se není čemu divit s toho počasí :-| Tak užívejte víkend.My se zítra jdem přes zábradlý kouknout na Velkou Pardubickou+je tu hokej to zas bude v Pardubicich aut.Elinka stejne radi,taky si ted bere furt propisku a písi písi na vše.A mluvení-ani nemluvim vše opakuje,každý nás obdivuje.Ale každý dítko má svý do sebe 🙂 Vidte maminky,vsak to znate 🙂 ?
panterka
10. říj 2009
dneska jsem sama doma, ale tady asi nikdo nebude, že jo :-N
quinny
10. říj 2009
já jsem tu 😉
Oli úplně sama nebo jenom bez manži.
U nás už se chrupá, ale mm kouká na dvd tak mám čas, mě to nějak nechytlo :-N
panterka
10. říj 2009
tak jsem Tě asi, Jíťo, prošvihla, co? :-| já jsem si zapla rozpuštěný a vypuštěný na csfilmu, ani jsem nevěřila, že se tu někdo ukáže :-N jsem sama bez manži, ale dětičky mi už dávno chrní 😎
quinny
10. říj 2009
slaměnko, lítám po inetu,ale nějak jsem pozdě refreshla, teď už tu asi nebudeš ty co :-N
panterka
10. říj 2009
ještě tu jsem 😉
panterka
10. říj 2009
prosím Tě, manža má sraz ze základky po 20 letech :-p
quinny
10. říj 2009
heh se tu naháníme 😃

po 20ti letech to přijde asi pěkně zpařenej co 😃 😃 😃
plechajdaautor
10. říj 2009
cus baby 🙂

Jsem delala kolac a hus jsem tu 😉
plechajdaautor
10. říj 2009
u nas jeden spi, druhej kouka na fotbal a treti me kope ..... 😎 😃
quinny
10. říj 2009
koláč jo jakej? já potřebuju hubnout tak nic nepeču abych nebyla v pokušení, ale dneska manža prohlásil, že on kvůli tomu trpět nemusí, takže zítra ráno asi ukuchtím bábovku, teď už se mi nechce :-p
jinak zdravím těhuli při večeru 😉
quinny
10. říj 2009
a jak jsme na tom vůbec ve fotbale? já jsem mimo, jen pod námi fotbalovej fanoušek řve, ale spíš jim teda radí, goool jsem slyšela jen jednou asi :-N
quinny
10. říj 2009
holky chtěla bych nějakou soupravku pro prcka šálu čepici rukavice a pak nějaký hodně zimní rukavice, nemáte typ kde levně pokoupit, na bazaru nic moc není, resp. pro kluky vůbec :-p
plechajdaautor
10. říj 2009
nejrychlejsi z nejrychlejsich, svetkovej s drobenkou 😉

ja taky potrebuju hubnout, ale seru na to 😃 😃 😃 😃 teda fuj ze to tak pisu

Dikes a ja zas netehuli 😃 teda snad :-N
quinny
10. říj 2009
jj ten je super, ten jsem dělala v úterý pro návštěvu 😉

ty teď nepotřebuješ ty jsi těhule 😃 😃 tak si to pěkně užívej, co když je to naposled 😎
quinny
10. říj 2009
no to taky doufám, včera jsem viděla na UZ svoji pidimidi děložku a ani náznak ničeho, akorát děsně plodný vaječníky tak jsem si hned nechala napsat antiko pro jistotu 😃
plechajdaautor
10. říj 2009
kur+a drat, ten hnusnej internet co tu mame je uplne na prdlacku...
plechajdaautor
10. říj 2009
tak jeste jednou:

mam soupravy hodne od sestrenic, takze ty moc neresim ale jednu peknou nepouzitou jsem koupila na MMB ale to spis na podzim a myslim ze z CA....ale hodne teply rukavice zatim nemam teda....

mno naposled, tot otazka 😃

A fotbal je zatim 0:0 a to je v pytli
quinny
10. říj 2009
a není naděje na nějakej jinej?? njn asi vesnice nebo okraj Prahy není co centrum, ale zase to má jiný nepřekonatelný výhody že 😉

no my budeme něco potřebovat do sněhu, hold hory jsou hory, no ještě projedu mmb, ale dnes už nějak mě to neba =-)

kolik dětí bylo v původním plánu :-o :-o
plechajdaautor
10. říj 2009
No je to tu jen pres wifinu....a obcas to pada.....

1.0 huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa