• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Pavli to víš ještě se nakazím, jsem si ještě nestihla vyzvednout tu antiko a stejně musím čekat na ms, tak aby vůbec nějaká přišla a s dr jsme dělali srandu že můžu darovat i bez stimulace jen bych teď nerada darovala sama sobě a ještě nějaký mnohočetný :astonished:
10. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm koláček, by mi slina ukápla, ale nic nic, musím se držet, večeři mám za sebou teď už jen manželské radosti a do hajan :grinning:
10. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
laadi, jasný jen ať si tam ještě nějaký ten pátek počká :dizzy_face:

Jíťo, no to víš, aspoň by se Honzulka hezky zabavil kdyby měl další 2 raubíře na hraní :grinning:
10. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víteček si určitě řekne až bude jeho čas, už se těším na fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to bude výstavní mimi úplně to vidím :slight_smile:
Manzelske radosti a MS uz nedorazi vubec :grinning:
Tý jo, co to jsou manželské radosti, to jako fakt neznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: si připadám jak frigida, to je hrůza fakt :rolling_eyes:
10. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli no když jsem viděla ty vajíčka tak 2 by byli asi nejmenší zlo :sweat_smile:
jako jasně že bysme si je nechali, ale absolutně nevím kam bysme je teda dali :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se na nej holky tak tesim, vubec si to nedovedu predstavit, ale je to krasnej pocit :dizzy_face:
Laadi kuš :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Pavli začíná druhej trimestr bude líp neboj :wink:

Laadi to si piš že nedovedeš ale bude to nááádhera :dizzy_face: :dizzy_face:
10. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hihi comam rikat ja u nas nebyl sex od poceti :grinning::zipper_mouth::grinning:
10. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíto ty bláho, tak že by první 8merčata v ČR :grinning:

Laadi, se Ti vůbec nedivím, já byla na Nelunku taky natěšená jak blázen a stejně ten okamžik, když jsem ji viděla poprvé byl nakonec ještě 100 x krásnější a úžasnější a láska k ní ještě mnohokrát víc, to se fakt nedá ani popsat :dizzy_face:
10. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi si děláš srandu ne :astonished: :astonished:
10. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo no kéž by, protože tohle je fakt síla, nemám vůbec chuť a prostě se mi to ted vůbec nelibí, nejdřív strach o mimi a pak prostě nevím no, asi jsem máčo :grinning:

Laadi fakt? tý jo, tak to jsem ještě dobrá, u nás už asi 2x nebo 3x teda bylo, ale jako že bych to musela to neeee :confounded:

Je to mazec, před těhu to bylo furt a super a ne kvůli tvoření miminka, to jsem se rozhodli až ten poslední měsíc a hned se zadařilo, ale prostě ted je sex pro mě nějak tabu :pensive:
10. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli užý nebudu vtipkovat na tohle téma aby se mi to nevymstilo :sweat_smile:
teď to prostě nějak zmákneme do ms a pak už to bude ok :sunglasses:
10. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedelam si srandu, nejdriv sem to mela od Dr. zakazany a ted se bojime :pensive:
10. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíto jasný, však já si počkám na fotečku z UTZ :wink:

Laadi, chápu Tě, já se taky bojím a proto asi taky ty nezážikty z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jako vím, že to tak bylo i u Nelunky, ale to mi bylo halvně i dlouho blbě, ale pak se to zlomilo a bylo to lepší, ale ten strach o mimi tam byl furt :unamused:
10. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou uz me dochazi v telefonu baterie tak musim nabijet :wink:
10. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi dobrou noc, já se už taky loučím, jdu to zalomit :wink:
10. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli njn psychika je sfiňa, si pamatuju na začátek těhu že to u nás taky bylo dost špatný :confused:

Holky tak si pak užijete po šestinedělí zase :wink:
hlavně ty svoje manžílky pomuchlujte ať se chudáci necítí odstrčení

Pavli jako myslíš na mojí jo :astonished:no to si asi fakt počkáš :sweat_smile:

já se loučím, čekají mě ty manželské radosti :grinning: :grinning:
tak krásnou dobrou :slight_smile:
10. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja vytuhla ale brutalne :slight_smile: takze se timto omlouvam ze jsem se ani nerozloucila...u me proste padne pul desata a je ze me zombie.....takze nejaky povinnosti nehrozej...jedine ze na me skoci jak prijde z prace :grinning: :grinning: :grinning:

koukam jak to tu zilo :slight_smile: Quiny na metro to mam busem 15min coz neni problem, problem je to jak casto ten bus jezdi :angry: :angry: :angry:

tak ja se jako sexu nebojim, ale nejsou sily teda....ale budou muset bejt pac uz to takle dal nejde teda!!!! :angry: je tu dobry tema na konovi ho sem hodim, jsem se fakt pobavila jak to je vsude stejny :grinning:
11. říj 2009 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. říj 2009 v 07:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic, padla na me vanocni jdu hledat recept na pernicky :grinning:
11. říj 2009 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíme Vás děvčátka,Eli porvé usla bez mlíka a spala do 7h od 19h,takže pěkný.ale má ted zas období že nejí,jestli zuby.....tak pěkný den,tady škaredě.tak nevím jestli juknem na koníčky :slight_smile:
11. říj 2009 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hlásím se po moc dlouhé a hektické době.

7 mi volali z práce abych si urychleně udělala poznání ve své nové stanici že onemocněl kolega a budu mít směny, tak 7 noční a 9 denní, zkouška způsobilosti a znalosti nové stanice dopadla kladně a včera jsem šla hned na svou denní. tak zatím to vypadá za 10 dní 5 směn, nebo jestli bude ještě nemocný tak za 12 dní 7 směn, do toho péče o rodinu a domácnost je fakt záhul, dnes jsem teda unavená až to hezké není, ale jinak dobrý, za záí jsem dostala dokonce i 300 prtémií za kladný přístup k obsazování směn

No pokusím se stáhnout fotečky ale asi je dám na facebok, páč tam není Joli a mohli by mi to smáznout
11. říj 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu na vás juknout, ale stejně tu asi nikdo nebude, mě dneska nebylo moc dobře takže jsem si hezky odpolko poležela v posteli, navíc máme tichou domácnost takže samý pozitiva a soc. jistoty, ale vidím že dneska o nic nepřijdu tak pěkný večer všem :sweat_smile:

Zdeni njn ty příměstský abusy tak častro nejezdí, ale tak kdyžtak auto ne, ono se dvěma prckama mhd to asi stejně moc nejde :confused:
jj témátko je luxisní taky jsem na něj včera nebo kdy narazila, a člověk je fakt v klidu pak že :grinning:
11. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Evi ty jedeš jk fretka :grinning: :grinning:
sím kdyby ti šlo přidat si mě na fb mě to u tebe nevím proč nejde :unamused:
11. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity tak sem si tě pozvala já
12. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, už jsem to potvrdila, tak a teď ještě farmuuu :grinning:
12. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek