Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
e.k.t
12. říj 2009
jj jasně 😃 😃
ewelly
12. říj 2009
ahoj holky
tak jsme dneska dorazili z nemocnice..byli jsme tam ctyri dny na pozorovani..Eli mi zahadnym zpusobem vypadla z postylky a jelikoz padla na hlavu tak si nas tam nechali!nastesti ji vubec nic nebylo,tak jsme stastny ze jsme doma a v pohode🙂..to byla muka tam,hlavne pres noc a nejak ji tam zabavit!!!!mam pocit ze jsem po deseti nocnich jak jsme unavena :-p
co tady noveho??
vrkocka
13. říj 2009
Ewlko to koukame,no abych se priznala me mala taky spadla dost blbe na hlavu,ale ja s ni nesla byla v pohode,jen chvilku rvala.ale clovek nikdy nevi.Tak hlavne,ze jste ok.Tady se nic nezmenilo,maminky nemaji casik chodit.Venku nastal podzim,tak snad se tu slezeme 🙂
ewelly
13. říj 2009
vrkoc ja mam z tech padu na hlavu desnej strach,je to zradny!a byla ta rana,ze se otrasl celej byt a to padla na koberec...no koukam ze se nic nezmenilo...obcas se tu slezou Oli se Zdeni a Ladus,jinak des bes😞
quinny
13. říj 2009
ahoj Ewi tak super ze jste doma a vsechno ok 🙂
jj tady je mrtvolno 😃
vrkocka
13. říj 2009
to je venku zima brrrrrrr,no ona spadla taky na mekky,ale proimo se hlavou zarazila do zeme to jsem spis mela strach i o krcni pater,vypadalo to desive,no ja nikdy nevim kdy jet ci ne :-|
petrusam
13. říj 2009
ahojky, venku prší a prší 😞

u nás už taky pár pádu přímo na hlavu, ale u Dr. jsme nikdy nebyli ..

teď furt řeším vánoční dárky pro Matyho, no baby raďte 😃
vrkocka
13. říj 2009
taky resim darky,vim 100% o dvou a to žehlička a uklizečka-jako smetáček+lopatka jelikož to je její ale jinak nevím
ewelly
13. říj 2009
u nas frci vysavac 🙂
quinny
13. říj 2009
u nas frci veskery uklidovy prostredky, ale vlastni mu porizovat nebudu, protoze nase haaade nahrazky neberou, by to skoncilo v koute :-N
e.k.t
13. říj 2009
Ahojky, jsemzpět z práce, uf uf 😉
ewelly
14. říj 2009
tady uz to asi lepsi nebude :-|
jinak dobre rano. budu nakukovat jestli se tu objevi stalice 😉
quinny
14. říj 2009
ja jsem tu ale spis jen nakukuju, mezi vyrizenim plateb a emailu, spis musim uklizet at aspon neco udelam kdyz je venku tak hnusne :-S
laada
14. říj 2009
Eweli aspon si nekazime oci a nedrepime porad u pc 😃
mala.lenka2
14. říj 2009
hoj hoj maminy, skoromaminy, miminka,,,,teda tady je mrtvooooo, vím vím, i my přispíváme, když ty dny tak letí, to je mazec, za chvíli pofrčí dítka do školky... 🙂

u nás vcelku nic nového, krom toho, že se mu nelíbí "paní v neoprénu" tak na plavání řveme a řveme, zkusíme měnit lektorku, ale jsem jí říkala, ať příjde nahá, že to třeba Tomíka bude bavit více 😃 😃, jinak jsme bez plín, jen na noc, denní spaní, semo tamo nehoda,ale jinak v pohodě. tak přejeme hezký den

Laadi...tobě to nějak utíká..se těším na fotečky miminka, asi ty už taky že? Ale jen si to užívej... 😉
e.k.t
14. říj 2009
ahojky, tak jsem musela do města a je tam fujky, chvíli i chumelilo :-p No honem připravím jídlo a zkusím zahnat dráče do říše snů, mám noční, ale musím vyrazit dřív, protože musím nejdřív dojet za mm do práce, předat mu Joli a spěchat na noční :-p
ewelly
14. říj 2009
ja mela navstevu a tady to zrovna zilo,to je zakon schvalnosti 😃
tady to fici,toje des,taky tu uz snezilo..jeste ze mam uz vsechny veci na zimu..vcera jsem koupila i boticky,jedny jsme jeste dostali,tak mame vse..teda ale snih v rijnu me faaakt s..e ]-( ...kdyby aspon pak zaclo driv jaro,ale to nee..budem mrznout do dubna...blee :-p
musim varit,zase se mi stasne chce :-N
ewelly
14. říj 2009
Evi ty blaho,ty to mas nabity!nezavidim!ale aspon bych nebyla tak lina,kdybych mela takovej sesup 😃
vrkocka
14. říj 2009
jj taky jsem zdechla,pak se nemuzu divit,ze kynu.to cvico jednou tydne me nestenci,kdyz tu drepim 😞
ewelly
14. říj 2009
vrkoc,aspon cvicis jednou tydne,ja vubec ]-( ...ale uz jsem si dala za ukol cvicit aspon podle hejbejse.tv...driv jsem cvicila,po porodu,ale pak nebyl cas ani chut a ted je tu zima,porad hlad a chute a zimni zasoby faaakt nechci!jsem rada ze mam min jak pred eli,tak abych zas nemela za mesic vic....ja jsem ale jak medved!nabrala bych zasoby a spala az do jara 😃 fakt ze jo 😉
vrkocka
14. říj 2009
prave ja zhubla po elince a taky mam min,ale ted to nejak stupa,,jj je tu zima a s ni chutee 🙂
ewelly
14. říj 2009
nechutne..zacina mi vylejzat pupek zas :-p
vrkocka
14. říj 2009
no to mne taky a pritom moc nevazim,ale pupik mam
e.k.t
14. říj 2009
Ahoj hlásím se z noční. To počasí mne děsí to by mohly být komplikace. Ach jo. Ještě měl mm den tak jsem musela autem pro něj do práce a pak mne vezl do mé práce a Joli se nám v autě totálně pozvracela. I jsme museli zastavit aby se toho nenadechla. Chuděra. No označila si tu novou sedačku a půl auta.
e.k.t
14. říj 2009
Tady nikdo, to jsem si moc nepokecala i když přes mobil
e.k.t
15. říj 2009
Hurá za půl hodiny jede bus a za něco přes hodinu jsem doma.
quinny
15. říj 2009
Evi se máš, domů do teplíčka a já pádím do té zimy na nákupyyy 😃 😉
e.k.t
15. říj 2009
To jsem byla včera fujky
e.k.t
15. říj 2009
Hmmm tak tady má 30 minut pauzu a už má 10 minut zpoždění a ještě není ani na stanovišti. Brrr