• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
jj jasně :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tak jsme dneska dorazili z nemocnice..byli jsme tam ctyri dny na pozorovani..Eli mi zahadnym zpusobem vypadla z postylky a jelikoz padla na hlavu tak si nas tam nechali!nastesti ji vubec nic nebylo,tak jsme stastny ze jsme doma a v pohode:slight_smile:..to byla muka tam,hlavne pres noc a nejak ji tam zabavit!!!!mam pocit ze jsem po deseti nocnich jak jsme unavena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co tady noveho??
12. říj 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewlko to koukame,no abych se priznala me mala taky spadla dost blbe na hlavu,ale ja s ni nesla byla v pohode,jen chvilku rvala.ale clovek nikdy nevi.Tak hlavne,ze jste ok.Tady se nic nezmenilo,maminky nemaji casik chodit.Venku nastal podzim,tak snad se tu slezeme :slight_smile:
13. říj 2009 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrkoc ja mam z tech padu na hlavu desnej strach,je to zradny!a byla ta rana,ze se otrasl celej byt a to padla na koberec...no koukam ze se nic nezmenilo...obcas se tu slezou Oli se Zdeni a Ladus,jinak des bes:frowning2:
13. říj 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Ewi tak super ze jste doma a vsechno ok :slight_smile:
jj tady je mrtvolno :grinning:
13. říj 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je venku zima brrrrrrr,no ona spadla taky na mekky,ale proimo se hlavou zarazila do zeme to jsem spis mela strach i o krcni pater,vypadalo to desive,no ja nikdy nevim kdy jet ci ne :unamused:
13. říj 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, venku prší a prší :frowning2:

u nás už taky pár pádu přímo na hlavu, ale u Dr. jsme nikdy nebyli ..

teď furt řeším vánoční dárky pro Matyho, no baby raďte :grinning:
13. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky resim darky,vim 100% o dvou a to žehlička a uklizečka-jako smetáček+lopatka jelikož to je její ale jinak nevím
13. říj 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas frci vysavac :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas frci veskery uklidovy prostredky, ale vlastni mu porizovat nebudu, protoze nase haaade nahrazky neberou, by to skoncilo v koute :sweat_smile:
13. říj 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsemzpět z práce, uf uf :wink:
13. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady uz to asi lepsi nebude :unamused:
jinak dobre rano. budu nakukovat jestli se tu objevi stalice :wink:
14. říj 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem tu ale spis jen nakukuju, mezi vyrizenim plateb a emailu, spis musim uklizet at aspon neco udelam kdyz je venku tak hnusne :confounded:
14. říj 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eweli aspon si nekazime oci a nedrepime porad u pc :grinning:
14. říj 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj hoj maminy, skoromaminy, miminka,,,,teda tady je mrtvooooo, vím vím, i my přispíváme, když ty dny tak letí, to je mazec, za chvíli pofrčí dítka do školky... :slight_smile:

u nás vcelku nic nového, krom toho, že se mu nelíbí "paní v neoprénu" tak na plavání řveme a řveme, zkusíme měnit lektorku, ale jsem jí říkala, ať příjde nahá, že to třeba Tomíka bude bavit více :grinning: :grinning:, jinak jsme bez plín, jen na noc, denní spaní, semo tamo nehoda,ale jinak v pohodě. tak přejeme hezký den

Laadi...tobě to nějak utíká..se těším na fotečky miminka, asi ty už taky že? Ale jen si to užívej... :wink:
14. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem musela do města a je tam fujky, chvíli i chumelilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: No honem připravím jídlo a zkusím zahnat dráče do říše snů, mám noční, ale musím vyrazit dřív, protože musím nejdřív dojet za mm do práce, předat mu Joli a spěchat na noční :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela navstevu a tady to zrovna zilo,to je zakon schvalnosti :grinning:
tady to fici,toje des,taky tu uz snezilo..jeste ze mam uz vsechny veci na zimu..vcera jsem koupila i boticky,jedny jsme jeste dostali,tak mame vse..teda ale snih v rijnu me faaakt s..e :angry: ...kdyby aspon pak zaclo driv jaro,ale to nee..budem mrznout do dubna...blee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
musim varit,zase se mi stasne chce :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ty blaho,ty to mas nabity!nezavidim!ale aspon bych nebyla tak lina,kdybych mela takovej sesup :grinning:
14. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. říj 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky jsem zdechla,pak se nemuzu divit,ze kynu.to cvico jednou tydne me nestenci,kdyz tu drepim :frowning2:
14. říj 2009 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrkoc,aspon cvicis jednou tydne,ja vubec :angry: ...ale uz jsem si dala za ukol cvicit aspon podle hejbejse.tv...driv jsem cvicila,po porodu,ale pak nebyl cas ani chut a ted je tu zima,porad hlad a chute a zimni zasoby faaakt nechci!jsem rada ze mam min jak pred eli,tak abych zas nemela za mesic vic....ja jsem ale jak medved!nabrala bych zasoby a spala az do jara :grinning: fakt ze jo :wink:
14. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave ja zhubla po elince a taky mam min,ale ted to nejak stupa,,jj je tu zima a s ni chutee :slight_smile:
14. říj 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechutne..zacina mi vylejzat pupek zas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mne taky a pritom moc nevazim,ale pupik mam
14. říj 2009 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hlásím se z noční. To počasí mne děsí to by mohly být komplikace. Ach jo. Ještě měl mm den tak jsem musela autem pro něj do práce a pak mne vezl do mé práce a Joli se nám v autě totálně pozvracela. I jsme museli zastavit aby se toho nenadechla. Chuděra. No označila si tu novou sedačku a půl auta.
14. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady nikdo, to jsem si moc nepokecala i když přes mobil
14. říj 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá za půl hodiny jede bus a za něco přes hodinu jsem doma.
15. říj 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi se máš, domů do teplíčka a já pádím do té zimy na nákupyyy :grinning: :wink:
15. říj 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem byla včera fujky
15. říj 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm tak tady má 30 minut pauzu a už má 10 minut zpoždění a ještě není ani na stanovišti. Brrr
15. říj 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek