• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ahojte :slight_smile: po dlouhé době koukám i tady a tolik těhulí :grinning: :confused: Pavli gratulace!

Ewelly to je dobře, že je malá v poho, Sašula taky jednou spadla na hlavu to jí bylo 7m a já ji nechala doma, jenže bouli měla už několik dní, tak jsem s ní nakonec šla k dr. a dívali se na mě jak na asociála co si doma suší možná mozkové krvácení :angry: poslali mě na rentgen a sono a naštestí v pořádku, za 2dny byla i boule pryč...

jinak se máme fajn, Saška se konečně rozchodila a rostou konečně další zuby krom těch 2, co se objevily v roce :slight_smile: ale je to pěkné kvítko a vztekání jí jde krásně. Já jsem více v práci, ale hlídá mamka a MM a jde jim to moc dobře :slight_smile:
15. říj 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po sto letech zdravím, a gratuluju k pokrokum miminek i maminek a samozrejme novým tehulkám...Já jsem konecne v patek prestala kojit a Ninus to zvládá dobre, uz bylo na case prece jen 16 mesiců staci. Tak jsme se rozhodli ze se zacneme taky snazit o druhý, jnze ono je to tezky kdyz uz jsem to zas tri mesice nedostala, zatim jen dvakrát od porodu no uvidime jak budu fungovat. Jinak Ninuš je zlatíčko i když občas čert, Nočníkujeme docela na pohodu občas se stane, že má i přes noc úplně suchou plínu, a přes den se do ní vyčůra tak jednou jenže sama si říct ještě neumí,takže musím přikládat,ale když se ji nechce tak se vzepne do luku a na nočník nemám šanci ji posadit. Už se i solidně rozmluvila, před týdnem mě dojala, když mi poprvé místo mámo a mamí řekla maminko, to bylo krásnýýýý, aj táta záviděl :stuck_out_tongue_closed_eyes: bo mu furt říká jen tato a tatí. Občas ze sebe vysouká i něco co se podobá větě dej bana, hop baloo...No je to prostě nádhera, mimušká jsou roztomilý slaďoučký ale batolátka jsou naprosto super snad to bude ještě lepší než teda nastoupí první puberta.
Pro Ninušku už dárečky na ježíška mám, ale ještě vymyslet co dostane od ostatníc, i když už teď to tady vypadá jak v hračkářství, já ji koupila mluvící strom medvídka pú, a pak dostane velký kočárek tři v jednoum a příslušenství pro panenku, protože zatím ji furt taha v ruce, má tu baby annabell co dostala od babi k narozkám tak ji furt dělá maá a houpe ji ve své hopačce a dává dudu,no doufám,že ji to vydrží i pro sourozence...proto už trénujeme :grinning: .
Manžovi chci koupit koženou bundu a pro ostatní už mam taky jakž takž vymyšleno, řekli jsme si,že už si nebudeme s rodinou dávat žádný veledary prostě maličkost je to přece hlavně o dětech a o těch jejich rozzářených očičkách už se úplně těším jak se to bude líbit Ninuš,ale příští rok to bude ještě lepší to už to bude i chápat....už si mě dožaduje tak musím jít mějte se krásně a ať drobečci a ani manželé nezlobí
16. říj 2009 v 09:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky baju, no to jsou super pokroky, u nás bylo dojetí když večer došel mm z práce a Joli hned sprintovala do předsíně a ahooooj a pusa, no jsou to naši slaďoušci :wink:
16. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj přesně jak píšeš není to o darech,ale o rodinne pohode a klidu :slight_smile: Taky si nic dávat nebudeme
16. říj 2009 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak s těma pusama je už mala pěkně vychytrala, když má jít spát tak si furt vytahuje dudlika a dává nam pusinky a hladí a říká u toho malá jen,aby nemusela spát....my teda ještě uspáváme tak,že si k ní lehneme a přitulíme se. No po ránu začne hned vykřikovat mámo mámo, pak se otočí na manžu a zas táto táto, aby jsme náhodou nespali dýl než ona :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to je sladký, Joli je ráno v kidu, dokud má míko, pokud je ho dost, tak si pak pohodově hraje, když ne tak začne pitíí ham ham
16. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnešní noc byla strašná jsem myslela že ji uškrtím, na její obhajobu ma děsnou rýmu a špatně se jí dýchá, no a dnes po ránu jsem prostěrezignovala s ní vstávat, prostě jsem byla tuhá,ale ona začla mrčet u dveří záchodu a volala mamííí lulu a ťukala na dveře tak jsem se vybičovala a dala ji na nočník a ona se jak vyčurála tak vykakala, takže první ohlášení :slight_smile: , jen jestli to nebylo jen žehlení té otřesné noci
17. říj 2009 v 09:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zdravim vycerpana,byly jsme na pohotovosti,mala mela 2 dny v noci sileny horecky a nemohla spinkat.Ma larygotraceobronchitis,tak ji delaly inhalaci+injekce...pak 20min cekani jestli se to zlepsi jinak hospitalizace,ale jsme doma.Spinkat pri otevrenem okne a antibiotika,hodne tekutin coz je problem nechce mi pit...holky je mi silene myslete na nas pa a pusu
17. říj 2009 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme si poprve vcera rekli ee na nocnik sikulky
17. říj 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak je to zánět průdušek :frowning2:
17. říj 2009 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi už taky nevíte co si vymyslet, že? Myslíme na vás tak brzo se uzdravte ať jste veselé
18. říj 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO PRÁVĚ MNĚ MALÁ NEMARODÍ,TAK MNĚ TO PŘEKVAPILO :frowning2:
18. říj 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrkoc tak at je male brzy lip!
mala ma zase takove cervene mapky suche na tele tak doufam,ze budeme mit ekzem :angry:
18. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Jolina si už 3hodiny myslí že je den :angry:
20. říj 2009 ve 03:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fiha Evi tak vic zatahnout zaluzie a spat.
Jamam zase klidovej rezim tak polehavam 45 dni do terminu bych chtela s Viteckem vydrzet :pensive::wink:
20. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi Joli uz si asi prehazuje cas na zimni ale nejak prapodivne teda :confounded: :sweat_smile:

Laadi teda teda u tebe je to jak na houpacce, nejdriv se mas vic hybat a pak zase klidovy rezim. Tak jeste vydrzte :wink:
20. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi - vydrž aspoň do 37tt a pak už klidně Vítečka vypusť :dizzy_face:
20. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
ja si prohlizela alba prave narozenych miminek a laadus zacinam zas zavidet:slight_smile:...i ten porod bych zas klidne dala,ale mohl by byt krapet lepsi a hlavne prirozenej.chtela bych mimi hned videt:slight_smile:
kdyby Eli nebyla takova dura silena,tak bych do toho sla hned :grinning:
ja ted doklidila spagetovou spoust:slight_smile:miluje spagety,ji je rukama,tak si umite predstavit jak vypadala ona i jeji okoli :grinning:
20. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím návrat z 18ti měsíční prohlídky :wink: máme 13kg, 86cm a jsme pochválený :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a dostali jsme včeličku :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no joo vam uz je zas rok a pul to je sileny :sweat_smile: 13kg jo?? heh pocitam ze u nas tohle nebude ani ve 3 letech
20. říj 2009 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nechcete někdo letošní loupané vlašáky?
20. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, no, není to s tou váhou tak hrozný, když si vezmu, že Hynďa měl 11,5kg a 82cm :wink: sice je tam 1,5kg navíc, ale k tomu taky 4cm :slight_smile:
20. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tigr za kolik ?
20. říj 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli to jsou krasny miry, pocitam, ze vas s nasi rozezranosti asi trumfneme :sweat_smile: i kdyz s vyskou asi ne.
Jakou vcelu, asi hexu co, no to uz se zase tesim, my jeste nemame ani priorix :rolling_eyes:
a dodatecna gratulka k rocku a pul :dizzy_face:
20. říj 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, no, já mám furt strach, aby nebyl moc tlustej, však víte :sweat_smile: ale je fakt, že s tou výškou mě dostala :sweat_smile: ale vy nás trumfnete později, Jáchymajda se určo zastaví, on nemá bejt po kom takovej čahoun :wink: jj, dostal hexu, tak snad to nebude nijak hrozný, předtím to bylo vždycky ok :confused:
20. říj 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli a jaa, u vas to nema moc po kom zdedit, ale Hony vypada, ze ma geny po me chude :cry:
20. říj 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, no, on je tatínek taky takovej větší a hlavně teda na základce bejval proti ostatním pořádnej :unamused: to bych teda nechtěla... ale je mi jasný, že David to měl fakt jako nažraný :stuck_out_tongue_closed_eyes: proto prcka hlídám
20. říj 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no o to se snazim taky jenze kdyz je pak takhle hnusne a jdeme ven jen jednou, tak on mi tu pul dne chodi a rve hama hama, a ani odvadeni pozornosti k hrackam moc nefunguje :unamused:
20. říj 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno tak u nas to je cely tatinek takze jsem v klidu, hexy uz mame za sebou a 27 nas ceka ten priorix tak to se fakt tesim.....reakce i na blbou hexu natoz na tenhle humac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek