• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Ahoj maminy, zdravím po delší době...u nás se prořezává čtvrtá stolička, takže večery máme moc pěkný, jsem z toho na hlavu a navíc mi poslední týden nechce vůbec spát po obědě...pak je přetaženej a protivnej, tak vůbec nevím, co s ním :unamused: Jinak už je pěkný éro. No snad se to srovná s tím odpol. spánkem....pak uklízím po večeru a to mě štve, to už chci mít klid...jindy jsem vše stihla udělat, když odpo spal....no nevím....jsem ale zjistila, že jsem z toho pak nějaká nervozní a i na MM :confounded:
Možná je to tím že chodíme i míň ven, jak je kosa a hnusně. Jinak už řekne sem tam nějaká slova, když se mu chce....teď začal říkat "di tam" a tahá mě za ruku, tak musím jít s ním a hrajeme si atd. a krásně dává pusinky,no už je to nádhera....je to brouček až na to spaní odpol....
Snad u vás také vše v pořádku. Zase nějak mrknu. Laduško odpočívej a držím palce a plechi, jak jsi na tom ty? :sweat_smile: Mějte se hezky... :wink:
20. říj 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi Pepča už má priorix za sebou a říkala, že reakce jsou 6-12dní po očkování a on vůbec nic neměl....přitom na hexu reakce měl...tak třeba to zvládnete v pohodě.My jdeme 28.listopadu na 1,5 roční prohlídku a hexu, tak jsem zvědavá...hlavně aby nebyl marod :wink:
20. říj 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda 27.listopadu :slight_smile:
20. říj 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cus slaviku ze se taky ukazes hele :slight_smile:

No u me taky zadna slava, jsem na tom obdobne jak ladus,narizeny klidovy rezim od min tydne takze se nejak snazim to neprehanet, ale s tema mrnousema to jde dost tezko ze :unamused: ted tu mam tchyni tak si s matesem hraje a ja teda lezim takze to docela jde....
20. říj 2009 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéj a copak se děje?
20. říj 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně ať jste v pořádku a v klídku těhulky....zase někdy pa
20. říj 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my se vazili ted v nemocnici a Eli ma taky bez 15dkg 13kg :grinning:
Zdeni to mas asi z toho frmolu ze stehovani ne?ses taky musela pekne namahat chudaku!
20. říj 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi 90kč/kilo + pošta
20. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tigr a ty jsi primo z Ostravy ?? Mam tam pribuzny a za 12 dnu jednou k nam tak by to mohli vzit sebou jsou z Poruby...
20. říj 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
slavi no zkracenej cipek a CS3 tak lezim a zitra KOa uvidime jestli doslo ke zlepseni...

ewell jj stehovani, vybalovani zarizovani rozcilovani atd....dlabu na vsechno :wink:
20. říj 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my byli dneska na 4. hexe, teď už nás čeká jen druhej priorix ve 2 letech... jinak dneska měl Hynďa vystoupení, bylo to prostě boží :grinning:
20. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co si zazpivali lentilky ?:slight_smile:
20. říj 2009 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak kdy se půjde na 18m ko ještě nevím, dr nám pošle sms, musím nás obě obědnat k zubaři teda dnes poprvné u čištění nebyly stoličky žádný problém, tak snad i tu pusu dr ukáže, jinak čtyři 1 a 4 a tři 2, no uvidíme jestli za ten cca měsíc vyleze i ta 4tá 2 :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem,tak hlásím že Elinka je o 80% lepší...akorát teda nechce moc pít a jíst...má ted 10500g už měla 11,ale tomu jídlu ted moc nedá ach joooo...za to mě pěkně bolí v krku a měla jsem i přes antibiotika bílkovinu v moči....+mě chytl žaludek...tak jdu až 10.11.na UTZ ledvin a i žlučníku-no myslím si že ty koliky mám spíš ze stresu jsem ted uplně mimo....tak papa
21. říj 2009 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi jj z ostravy-zábřehu,mám k dispozici 3kg,myslím,že by nebyl problém se domluvit na předání.tak se rozmysli,domluv se známými a pak mi když tak dej mail na ně a domluvíme se.a co jinak,jak se bydlí?
21. říj 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, jejda, to vás čekají ještě komplet trojky :unamused: my máme komplet 1, 2, 4, a tři trojky, tu čtvrtou čekám max. do konce týdne :wink: no, pětky nám snad dají chvíli pokoj a vylezou až kolem doho druhýho roku :wink:
21. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tigr OK :slight_smile:
21. říj 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kdy jdes na ko?
21. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
az 13:30...a ty jdes kdy ?? Jsem to taky zapomela hlava derava
21. říj 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
V patek v 10:30 :slight_smile: dnes si budu psat seznam na co vsechno se mam zeptat.
V patek mi zacina materska a za 13 dni devaty mesic.
21. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a na co se chces ptat ?? :slight_smile:
21. říj 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevim kdy a jak s porodopisem? Jestli muzu na predporodni kurz? Jestli si mam klidovy rezim vysvetlit jen lezeni dojit na wc a sprcha? Pak takovej divnej dotaz :grinning::stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyz sem otevrena na prst jestli nemam brat preventivne nejaky bobule kvuli mozne zavleceni infekce? No a asi tisic dalsich dotazu ohledne intervalu pohybu aj.
21. říj 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vetsinu sem si vyhledala u Majkla Kouckeho z virtualni porodnice, ale prijde mi krapet flegmatickej :sunglasses:
21. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ladi ty ses takovej postrach doktoru vid ? :slight_smile: Misto ko kolem 10-15min jsi tam pul hodky vid ? :slight_smile: :grinning: Hele ale kdyz te vsechny ty dotazy uklidnej tak proc ne.....jen se s dovolenim vyjadrim k frekvenci pohybu, na to se snad ani neptej :wink: nekdo je rad ze cejti i 1kopanec denne a musi jit to stacit....jako ja s Matesem
21. říj 2009 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty fole tak to bych byla v nemocnici na pozorovani, ha sem nervni kdy se Vita do 20 min aspon nezavrti :confused: od navstevy nemocnice kope i v noci tak ze cekam rucicku nebo nozicku z pupiku nebo dole :dizzy_face:
Jinak sem schopna u Dr. sedet i trictvte hodky, ale oak vetsinou uz zakroci sestricka:grinning:
21. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele a jak ty vubec slidis vleze na netu?
21. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Laduš, koukám na ty Tvý dotazy :sweat_smile: no, já se radši na nic moc neptala :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli :grinning: proc? Sou to divny dotazy?

Zdeni je uz urcite na koze....
21. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, nejsou :wink: já jsem se vždycky akorát bála, aby si mě tam nenechali :sweat_smile: :grinning: jen si pamatuju, že jsem se den před porodem na prohlídce (podotýkám, že jsem nevěděla, že budu druhej den rodit :sweat_smile: ) ptala na darování pupečníkový krve :wink:
21. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám, že to po týhle ko bude už ok :wink: odpočívala, tak se to určo zlepší, musí!
21. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek