• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
No jeste mam nejaky dotazy pripraveny :sunglasses: ja sem zrovna koukala na vas album cervnovek hned po narozeni a Jachymek mi vubec nepripadal jako malinkaty miminko :wink:
21. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak on proti 4kilovým malej byl, ale když měl těch 2,42kg a 46cm, tak to zas nebylo tak hrozný proti těm 3kilovým :wink:
21. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vubec netusim kolik muze nas Vitecek vazit, ale tech 2,5 uz zni hezky :slight_smile::slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posledni vahu sem nasla 28+1 1495g tak za sest tydnu muze mit koli? To je asi tezky odhadnout co?
21. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, on byl Jáchymek nadstandartně velkej v tom týdnu :wink: Hyneček byl o 2 týdny později a měl 2,05kg a 44cm
21. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sou to kluci statecny. Ja sem vazila 4,45 a moje segra 4,95 :grinning: Je pravda, ze v terminu, ale chudak mamka vazila v te dobe 60 i s posteli
21. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to je teda síla, to já bych nedala :sweat_smile: my měli 2,65kg (první brácha), 2,95kg (druhej brácha) a já 2,85kg taky v termínu :grinning:
21. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co asi ta plechajda :confused:
21. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prozkoušení mám pozitivně za sebou, ale doma na mne čekal velmi příjeo že se mám za 2 týdny dostavia živnostenský úřad. tak zase nervy na pochdu, achich ach
21. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bude to dobry :wink: myslim, ze mela to zhorseni kvuli stehovani a litani vsak se ani nezastavila :fearful:
21. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si myslím :wink:
21. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli a Joli byla 38+3 a měla 46 a 2,7 takžed Jáchymek tak malej teda fakt nebyl, kolik by tak měl o ty skoro 2 měsíce později :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, však jo, on byl velkej, až se to těm doktorům na neonatologii nelíbilo :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
příroda ví co činí, tak já frčím na nehty, trochu se uklidnit
21. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeee vy jste na me mysleli :slight_smile:))

No je to teda porad stejny, ale aspon se to nezhorsuje takze proste musim odpocivat...asi zrusim plavco s matesem protoze toho mam fakt nejak plny brejle a bude hur, on tam od prazdnin stejne jen rve tak co....

LAdi hele ty jsi mela Vitkav 29tt skoro 1,5KG ??? ty jo to je dost ne ? :slight_smile:)) a byla jsi jeste na tom utz co se dela ted po 30tt ??
21. říj 2009 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja mela pri narozeni 2,9kg a jaka je ze me krasavice ze jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak Ladi ja mam notase na kline a jsem rozvalena na gauci,je desne pohodlenej diky tem polstarum ...takze jsem v pololehu :slight_smile:

Dneska nam dovezli stenu do obyvaku, tak se tesim az Martin dorazi a bude montovat....pridelame konecne tv na zed a mates na ni hura hura nedosahne.. :slight_smile:
21. říj 2009 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ten polosed taky neni nic moc :confounded:
Mela sem na 30tt UTZ ale vahu neresila, ted v patek bude nejakej posledni velkej UTZ kardio. No vsak pani na 3D ve 26tt rikala, ze je kluk nejakej macatej :slight_smile: jen at roste, jen mam strach kdyz skoro cele tehu lezim jak budu pripravena na porod a kde vezmu silu. Jdu ba wc a zpet do postele funim jak lokomotiva.
21. říj 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi kliid vsak si zarelaxujes, me se teda 2x co sem zkousela nehty vzdycky polamaly a mela sem hned jak prase takze uz to pokouset nebudu :wink:
21. říj 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já je mám od května a doplňujeme po 3-4 týdnech asi za 200. S ulomeným jsem nepřišla ani jednou ale 2x mi ujítl při pilování, jednou jsem ho podřízla nožem a jednou jsem měla příliš dlouhý. Jinak opravdu pohoda. Dělá mi je kolegyně z práce ale ta cena je pro všechny. Nové 350 doplnění 200 a typ 10 a to včetně zdobení. A to se snaží realizovat moje nápady.
21. říj 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, pololeh nic moc :sweat_smile: spíš nohy nahoru, si vzpomeňte na naše podložený nohy postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem teda ani na zádech nevydržela, takže jsem ležela na boku a noťas jsem měla na stolku :wink:
21. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Zdeni, a plavko bych teda nedoporučovala, nevím, jak u vás, ale u nás je to teda fest zabíračka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky lezet nebudu, na to proste nemam....me staci kdyz se nebudu muset nikam trmacet, i ta dnesni KO mi dala teda zabrat....a to mam jeste 2 mesice pred sebou - snad

plavani zrusim, proste na to nemam uz po minulym jsem byla uplne hotova....Mates je lehkej to zas takova zabiracka neni a navic je porad ve vode...ale dojet tam, prevlikacka, voda, prevlikacka a pak zas zpet...uz nezvladamje mi lito, takze tam zavolam ze ze zdravotnich duvodu to musim ukoncit, sice ne ditete ale moje, tak to jsem zvedava jak se na to budou tvarit....

docela me to mrzi, pac i pres to rvani to bylo docela spetreni vsedniho zivota :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :frowning2:
21. říj 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takhle tady budu jen hnit a jezdit na kontroly... :frowning2:
21. říj 2009 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro prdelku to vydržíš, neboj :wink:
21. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak relax drápky jsou v albíku :wink:
21. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis zrovna koukam na Agatu Hanychovou ta taky nevi jak tu hubu naspulit :rolling_eyes:

Zdeni ja cele tehu lezim tak nebrblej na dva mesice :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vitecek bude jedinacek to je jasny uz ted
21. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi dobry :wink: me se nejvic libi fr.manikura
Taky bych potrebovala odlakovat nehty na nohou, ale ani si na ne nevidim a nedosahnu:wink:
21. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi - proč jedináček?

my jsme dneska po priorixu, tak jsem zvědavá, jestli bude nějaká reakce?
21. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, holky, vy si stěžujte :stuck_out_tongue_closed_eyes: co mám říkat já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek