• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
jinak mám dotaz... v úterý, jak jsme dostali tu čtvrtou hexu, tak mi začal Jáchymek kašlat :frowning2: nevím, jestli je lepší mu dát stodal nebo mucosin :unamused: poraďte
22. říj 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ladi budu brblat pac s ditetem se lezet neda....
22. říj 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli kasel s hexou asi moc co docineni mit nebude ne ?? Ja davam na kasel uplne jiny kapky nez ty...a kdyby mi zacal pokaslavat tak dam to na co jsme zvykly a co mam osvedceny, tak mu dej ten stodal trebas, beztak to je myslim prirodni ne?
22. říj 2009 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, kašel z hexy asi mít nebude, ale myslím, že ho chytil, protože ho oslabila :unamused: a co dáváte vy?
22. říj 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
stodal je homeopatikum a je fakt, že ho máme osvědčenej
22. říj 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
holky ja uz jsem nestastna!mala uz ma tu mykozu snad ze vsech plinek a na nocniku ne a ne neco udelat!!pritom uz ji to slo tak hezky!ja nevim co s ni uz mam delat :frowning2:
jinak evi,taky jsem byla vcera na nehtikach,konecne..jsem to mea uz odrostly a drapy jak carodejnice:slight_smile:
22. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis no takovy hodne obycejny kapky a na nazev si tedka nevzpomenu a nahoru se mi jit nechce :slight_smile: maji cervenej obal a jsou docela levny....myslim ze od S to zacina...

Ewell ja myslim ze budes muset proste jen vydrzet co se tyka nocniku, ja mam na to asi jinej nazor....me neprijde dobry dite nutit, proste az na to prijde, dozraje k tomu tak zacnem...ted staci jen kdyz ho vytahnu a dostane amok pomalu....takze u nas to bude nadlouho
22. říj 2009 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky taky jsem zastance nenutit na nocnik

ewi co zkusit latkovky, casteji vymenis a treba to bude lepsi a i si to lip uvedomi, ze je mokro tak v tom nebude dlouho

Zdeni u nas kdyz to bude do 3 let tak naprosta spokojenost :slight_smile:
22. říj 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja ji taky nenutim..posadim,hrajeme si,pak chce dolu tak jde aniz by neco udelala a rekne "neni"...hmm to vidim taky ze neni:grinning:
s latkovkama ted zacinat,na to jsem asi leva a lina a problem mykoza by to urcite nevyresilo ba naopak...a ji je to kolikrat uplne jedno...necham ji schvalne dele v pokajdene pline a ona nic,jako by tam nic nemela!akorat obcas se za ni zacne tahat a rika ble ale nocnik proste ne no.tak at ma plesnivou buchtu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,zmetek:wink:
22. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi neniiiiiiii je nase nejoblibenejsi slovo :grinning:

s tou latkovkou jsem to myslela tak ze bys ji jen dala do ty jednorazovky aby citila to mokro a tys ji samo hned prebalila

s tou plesnivou buchtou bych moc neriskovala ono to totiz nemusi koncit u ty buchty :confounded:
22. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito nase taky..u nas nikdy nic neni:grinning:
tak jo,zkusit to muzu,diky za radu ale ty dure je to fuk :angry:
no jasny ze to nebyl mysleno vazne,dela mi to starosti,kort kdyz ja mam s mykozou problemy prakticky neustale! :frowning2:
22. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
neniiiiiiii a jeste nejde, optimista po mamince :grinning:

aha no tak uvidis, u nas to teda uspech ma, protoze jak ma mokro tak za mnou hned bezi a ukazuje na plinu, treba za rok vychytame i ten nocnik :sweat_smile: /ted v zime nechodime tolik ven tak setrim jednorazovky/

jsem si to myslela s tema mykozama/ chci se zeptat nezkousela jsi ten wobenzym nekdy? kamosce to ted doporucil dr ale moc se ji do toho nechce skrz tu cenu :confused:
22. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne uz na to napsala leky i elenky dr:grinning:...ja uz vyzkousela vsechno mozny..vse co je na predpis jsem uz stopro mela..mne uz nic nepomuze.tri dr jsem vystridala a nikdo mi nepomohl,teda tenhle muj novej jo ale max.na dva mesice.wobenzym jsem nezkousela a pokud je to drahy tak ani nevzkousim:-P
22. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezkej ctvrtek
baby jak se vam vede no koukam zijete je to ok no a tydny tehulkam jen plynöu to je fofr,,no mazec musim se nejak zorientovat,,,je toho nako moc

jinak jsem byli nemocny oba kluci zanet hornich cest dychacich oba antibiotika,,takze zajimavy jeste ma domik nejaky kapicky na rymu ,ale snad uz to je za nama
22. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jani hezky videt ze zijes ty:slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ahojky no ano ziju hahaha neboj se snad po me nebyla schanka :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady to moc nezije,i kdyz da se rict ze ted uz zacina ozivat:slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje dite dnes ai po o nepujde spat jelikoz jsme spali do desiti :grinning:
22. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to vidím? no nazdárek, Jani :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Oli deti spi jsem tu na skok...
22. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobre,,nekdy si vas docitam,,aspon abych vedela jak to tu frci co j noveho a tak
22. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
docitas a neprispejes jo?:slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi no jo ,,to vis,,kdyz nevim o co jde,,priznam se bez muceni,,
22. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..ja jdu prebalit smradocha nebo padnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, mně ten lump dneska nějak nechtěl usnout :unamused: teď mi navíc dorazil Hynďa z pohybovek, takže už ho mám doma :wink: holky, mě bolí záda jak sviňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no mela by jsi taky odpocivat,,potrebujes to
22. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, však víš, jak je to s tím odpočinkem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nahoď nový fotky Domíka :wink:
22. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli nahodim jen to nebude hnedka,,haha ale dodam,,,vsak to je vykuk ale porad tak nejak stejnej,,
22. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky je u vás furt tak hnusně? teda taková vlezlá kláda :unamused: my navíc ten kašel a nohu má oteklou jak blázen po tom očku
22. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli uz bude jen hur a hur :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ja to zimni pocasko tak nesnasim,at uz je jaro :slight_smile:
22. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek