Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
panterka
22. říj 2009
mně chybí sluníčko, že je zima by mi ani tak nevadilo :-|
ewelly
22. říj 2009
mne taky a zima mi fakt vadi..jsem celou zimu jak chcipaceka nevylezla bych ani ven kdybych nemusela :-p
d.aniela1
22. říj 2009
copak se ti stalo???
panterka
22. říj 2009
Jani, komu? mně? mně se nic nestalo, jen jsem poslední dobou fakt ko, takže když mi ráno zazvoní budík, tak mám hoodně velkej problém vylézt :-| a to prcek spí prakticky celou noc :-N
ewelly
22. říj 2009
Oli tak o tom presne mluvim🙂zimni unava je hnus...ja uz jsem tu jednou psala ze si pripadam jako medved..naplnit zasoby tuku a celou zimu prochrapat a vzbudit se az na jare..jeee to by bylo 🙂
d.aniela1
22. říj 2009
musim jit Dominik je vzhuru baby pa
panterka
22. říj 2009
holky, tak dáváme dohromady sraz ze základky, a jestli to klapne a bude mít volno, tak nám přislíbil účast i Pepa Pejchalů alias Adam Suk z ordinace 😎

Jani, jasně pa 😉
ewelly
22. říj 2009
Oli on s tebou chodil do tridy jo?ten je moooc krasnouckej 😉
panterka
22. říj 2009
Evi, jj, chodil 😉 super kluk 🙂
ewelly
22. říj 2009
no to je fajn,ze je super,i kdyz je peknej a "slavnej" 🙂
ewelly
22. říj 2009
tak,ja se ted nadlabla spaget a sla bych zahucet do perin,ale mam smolika,musim neco delat ]-(
panterka
22. říj 2009
Evi, já bych šla taky, ale mám tu Hynďu tak nemůžu, za chvíli navíc dorazí David 😉 tak se aspoň na chvíli natáhnu ke knížce 🙂 papa
ewelly
22. říj 2009
Oli papa,ja jdu veset pradlo,myt nadobi a dalsi ty nesmysly ]-( 😃
e.k.t
22. říj 2009
ahojky, hlasim se od rodicu, budu tu asi tyden, tak jako obvykle nebudu mit valnou ucast
plechajdaautor
23. říj 2009
Tak Ladi at ta kontrola dopadne dobre, ale jsi uz docela daleko takze s nejakou pripravou na porod bych se uz smirila....myslim pupikovou 🙂
tigr211
23. říj 2009
plechi,tak co ty ořechy?jinak dávám na aukci.
panterka
23. říj 2009
holky, my jsme ze základky nějaká plodná třída 😃 už druhá spolužačka bude mít do konce roku třetí dítě :-N síla 🙂 a vždycky dvě holčičky a třetího kluka 😃
quinny
23. říj 2009
Oli to skyta jiste nadeje do budoucna 😃 😃
panterka
23. říj 2009
Jíťo 😃 😃 no, jako ve 30ti mít tři děti, to je dneska docela síla, ne? 😃 hlavně ta jedna, ta má dětičky po roce a půl :-N
plechajdaautor
23. říj 2009
OLi tak asi zacla brzo ne ? 😉
plechajdaautor
23. říj 2009
tigr neco bych si vzala vic do IP jo?? 😉
laada
23. říj 2009
Ahoj holky 🙂 hlasim se z kontroly 🙂 nemam pry Vitecka v brise budit kdyz chce spat a cely den kotrmelce delat nebude =-) Hlavickou nenaleha tam pry ani nedosahla a to, ze spodek pripravuje na porod je pry ve 35 tt uplne samozrejme takze CS 4 pry neznamena tragedii, ale to ze za mesic muzu a budu muset rodit 😃 pristi tyden mam uz monitor, stery, UTZ a tak dale 😉

Ja bych taky brala ty orechy, ale asi nebudu mit cas pect co? =-)🙂
ewelly
23. říj 2009
laadi ja pekla,ale ty budes cerstve po,tak se na to vys.. 😃
ewelly
23. říj 2009
ja se ted nacpala rajskou.mnam to byla dobrota!ja varim rada a pry i dobre,ale kdyby za me nekdo umyl to proklaty nadobi ]-( ...mycka se u nas nekona,pac se nam nikam nevejde 😢
laada
23. říj 2009
No jo ty si pekla, ale mala ti uz vymazavala formicky 😃 to nas Vita nedohlidne na 25 cm x-)
laada
23. říj 2009
Ty fole Eweli bez mycky bych nefungovala to bych radeji dala pc a tv nez mycku :-p
ewelly
23. říj 2009
ja bych pc nedala ani za milion a bedna je nase kulisa.to ten humus radsi umyju 😃
no ta jenom lezela,tak to slo 😉 vsak pisu aby ses na to vyflakla 😉
evcula
23. říj 2009
ahojky maminy je tu někdo, jsem tu dlouho nebyla, nějak neni čásek, brouk je pěkně akční.
ewelly
23. říj 2009
ja tu jsem
jak se mate evcul?
plechajdaautor
23. říj 2009
ja taky

Začni psát odpověď...

Odešli