• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
teeeeda to bylo uspavani :angry: 2h to se mi snad jeste nikdy nestalo....normalne ho vzdycky polozim, reknu dobrou a jdu a je klid a spi....dneska ?? Totalni rev, u me klid...chvli lezel a pak se kroutil jak zizala....ani u me nevedel jak si lehnout.....teplota zadna, bricho mekky, usi taky nic tak ja teda nevim.....jezis to bude noc :unamused:
23. říj 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavne ze ho nemam tahat - hahaha :angry:
23. říj 2009 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeda plech to by mi jeblo...nastesti elusi tam prdnu,chvili rve a pak klid
akorat nez jsme sli do nemocnice tak se mi to teda moc nevyplatilo :angry: ,,,jinAK TO FUNGUJE
23. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ewell u nas normalne taky, proto nechapu co se dneska delo...jak rikam bylo to poprvy a snad i naposled teda :unamused:
23. říj 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo to ti preju aby to bylo naposled
23. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja hlavne doufam,ze si to vybral a do rana bude klid teda...a to jsme ho tu chteli nechat s tchyni a jet nakoupit no haha...takze pojedem az rano - snad
23. říj 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi tak by si tchyne uzila ne?moje se vubec nezajima
23. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikam nepojedes pojede jen tvuj muz a ty natahnuty špachtle na sedacce :angry::wink:
23. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ahoj :wink:
23. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zitra jedem k nasim a domu uz pojedu sama :wink: hurraaaa..teda doufam :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no na tohle jsem cekala :wink:
23. říj 2009 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ladus:slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska sem v lekarne nechala 1700 mam pro Vitecka tisice pomazani a moc se nevyznam co je co :sweat_smile: jen lih poznam :grinning:
23. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele ja tady proste schniju....jsem zvykla vylezt pred barak a vsude lidi, rachot, prach, smog - ale to ke me patri....tady vylezu, slapnu do psiho hovna - pac tu nikdo neuklizi po tech coklech, nikoho pri prochazce nepotkam a nas hlavou mi litaj letadla....

takze si pekne dojedu aspon do obchodu mezi lidi :angry: :wink:
23. říj 2009 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo smirak je tu :grinning: dnes moje dr. Mluvila jak majkl koucky od apolinare :wink:
23. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi jak ja bych rada hnila v baracku:slight_smile:
my lih meli taky ale ani jednou nepouzili :grinning:
23. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a proc to kupujes kdyz se v tom nevyznas ? :grinning:

me staci od zacatku jen Bepanthen, olej od weledy, lih na pupik jsem pouzila asi 5x pak uz nebylo co cistit :slight_smile: a tim jsem myslim skoncila....
23. říj 2009 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bud rada za klid a za prostor v baraku :dizzy_face: houby lidi pust si televizi kdyz ti chybi ruch, zitra ses doma :angry:
23. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
plech asi tak.akorat me rekla dr ze pupik jen prevarenou vodou a ted potremujem jeste fungicidin a clotrimazol,bohuzel :frowning2:
23. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jedu do tesca
23. říj 2009 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ku.va drat ted mi jeste spadnul explorer a spadli mi vsechny okna s lustrama co jsem si nasla :angry:
23. říj 2009 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si vzala swznam z internetu a podle toho sem jela ale kdo vedel, ze 10 lahvicek ani nepopisou nebo jen latinsky :grinning:
Jinak devcata z mimibazaru sem objednavala naposled :angry:
23. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ewell prevarenou vodou ?? Ten lih byl aby to poradne doschlo a zaroven to bylocisty ne ?? Lih mam pocit vysusuje...no to je jedno :slight_smile: proste stacilo par dnu a stejne byl pupik zahojenej :wink:
23. říj 2009 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Objednala sem si knizku co jist pri kojeni za dvesta puvodni cena okolo 260 a pani psala ze zdarma da knihu vyziva kojencu. Prisla jen jedna a jeste skoro vsechno podtrzeny, uz nic bazacovyho :rolling_eyes:
23. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ladi uz te pali zaha ??? Me teda desne a prave ted :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ses mohla zeptat tady co je potreba, bysme ti to pekne proskrtali, zbytecne vyozeny prasule
23. říj 2009 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
laadi tys me rozesmala :grinning: prej seznam z netu a 10 lahvicek ani nepopisujou :grinning: :grinning:
plech nemas pouzivat explorer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co se stalo na mimaci??
23. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem s mmb naprosto spokojena...jinde vlastne uz nenakupuju
23. říj 2009 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejedes do teska jedine, ze te tvuj muz narve do toho vozicku auto jak tam maji pro deti :wink:
23. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu jen zkontrolovat urvanka..hned jsem tu
23. říj 2009 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobry teda!napsalas ji to a dala neg.hodnoceni??
ona tam mela jen stroupek a ten jsem odstranila tou vodou a bylo to,tak asi tak,uz je to stejne fuk:slight_smile:pupik ma krasnej:grinning:
23. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek