Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
23. říj 2009
teeeeda to bylo uspavani ]-( 2h to se mi snad jeste nikdy nestalo....normalne ho vzdycky polozim, reknu dobrou a jdu a je klid a spi....dneska ?? Totalni rev, u me klid...chvli lezel a pak se kroutil jak zizala....ani u me nevedel jak si lehnout.....teplota zadna, bricho mekky, usi taky nic tak ja teda nevim.....jezis to bude noc :-|
plechajdaautor
23. říj 2009
hlavne ze ho nemam tahat - hahaha ]-(
ewelly
23. říj 2009
teeda plech to by mi jeblo...nastesti elusi tam prdnu,chvili rve a pak klid
akorat nez jsme sli do nemocnice tak se mi to teda moc nevyplatilo ]-( ,,,jinAK TO FUNGUJE
plechajdaautor
23. říj 2009
ewell u nas normalne taky, proto nechapu co se dneska delo...jak rikam bylo to poprvy a snad i naposled teda :-|
ewelly
23. říj 2009
to jo to ti preju aby to bylo naposled
plechajdaautor
23. říj 2009
ja hlavne doufam,ze si to vybral a do rana bude klid teda...a to jsme ho tu chteli nechat s tchyni a jet nakoupit no haha...takze pojedem az rano - snad
ewelly
23. říj 2009
hihi tak by si tchyne uzila ne?moje se vubec nezajima
laada
23. říj 2009
Nikam nepojedes pojede jen tvuj muz a ty natahnuty špachtle na sedacce ]-(😉
laada
23. říj 2009
Jinak ahoj 😉
ewelly
23. říj 2009
ale zitra jedem k nasim a domu uz pojedu sama 😉 hurraaaa..teda doufam :-N
plechajdaautor
23. říj 2009
no na tohle jsem cekala 😉
ewelly
23. říj 2009
ahoj ladus🙂
laada
23. říj 2009
Dneska sem v lekarne nechala 1700 mam pro Vitecka tisice pomazani a moc se nevyznam co je co :-N jen lih poznam 😃
plechajdaautor
23. říj 2009
hele ja tady proste schniju....jsem zvykla vylezt pred barak a vsude lidi, rachot, prach, smog - ale to ke me patri....tady vylezu, slapnu do psiho hovna - pac tu nikdo neuklizi po tech coklech, nikoho pri prochazce nepotkam a nas hlavou mi litaj letadla....

takze si pekne dojedu aspon do obchodu mezi lidi ]-( 😉
laada
23. říj 2009
No jo smirak je tu 😃 dnes moje dr. Mluvila jak majkl koucky od apolinare 😉
ewelly
23. říj 2009
hihi jak ja bych rada hnila v baracku🙂
my lih meli taky ale ani jednou nepouzili 😃
plechajdaautor
23. říj 2009
a proc to kupujes kdyz se v tom nevyznas ? 😃

me staci od zacatku jen Bepanthen, olej od weledy, lih na pupik jsem pouzila asi 5x pak uz nebylo co cistit 🙂 a tim jsem myslim skoncila....
laada
23. říj 2009
Bud rada za klid a za prostor v baraku x-) houby lidi pust si televizi kdyz ti chybi ruch, zitra ses doma ]-(
ewelly
23. říj 2009
plech asi tak.akorat me rekla dr ze pupik jen prevarenou vodou a ted potremujem jeste fungicidin a clotrimazol,bohuzel 😞
plechajdaautor
23. říj 2009
:-p :-p :-p :-p jedu do tesca
plechajdaautor
23. říj 2009
ku.va drat ted mi jeste spadnul explorer a spadli mi vsechny okna s lustrama co jsem si nasla ]-(
laada
23. říj 2009
Ja si vzala swznam z internetu a podle toho sem jela ale kdo vedel, ze 10 lahvicek ani nepopisou nebo jen latinsky 😃
Jinak devcata z mimibazaru sem objednavala naposled ]-(
plechajdaautor
23. říj 2009
ewell prevarenou vodou ?? Ten lih byl aby to poradne doschlo a zaroven to bylocisty ne ?? Lih mam pocit vysusuje...no to je jedno 🙂 proste stacilo par dnu a stejne byl pupik zahojenej 😉
laada
23. říj 2009
Objednala sem si knizku co jist pri kojeni za dvesta puvodni cena okolo 260 a pani psala ze zdarma da knihu vyziva kojencu. Prisla jen jedna a jeste skoro vsechno podtrzeny, uz nic bazacovyho 8-(
plechajdaautor
23. říj 2009
ladi uz te pali zaha ??? Me teda desne a prave ted :-p :-p :-p

ses mohla zeptat tady co je potreba, bysme ti to pekne proskrtali, zbytecne vyozeny prasule
ewelly
23. říj 2009
laadi tys me rozesmala 😃 prej seznam z netu a 10 lahvicek ani nepopisujou 😃 😃
plech nemas pouzivat explorer :-p
co se stalo na mimaci??
plechajdaautor
23. říj 2009
ja jsem s mmb naprosto spokojena...jinde vlastne uz nenakupuju
laada
23. říj 2009
Nejedes do teska jedine, ze te tvuj muz narve do toho vozicku auto jak tam maji pro deti 😉
plechajdaautor
23. říj 2009
jdu jen zkontrolovat urvanka..hned jsem tu
ewelly
23. říj 2009
tak to je dobry teda!napsalas ji to a dala neg.hodnoceni??
ona tam mela jen stroupek a ten jsem odstranila tou vodou a bylo to,tak asi tak,uz je to stejne fuk🙂pupik ma krasnej😃