• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
cus zensky,

tak jsem si zajela na nakup...blby tesco a ani se neptejte kolik jsem tam za to zradlo nechala...no aspon je plna lednice a spajzka....kulajda se vari, kure se pece a me je blbe od zaludku....asi jsem tehotna :sweat_smile:
24. říj 2009 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak co ? Nic ? Tak ja jdu....
24. říj 2009 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu někdo?
24. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak mala spala dnes u nasich,tak jsem mela klidek..teda az takovej ne,myla jsem vsechna okna,menila zaclony atd,ale vcera jsme si s MM zasli do hospudky,tak to bylo fajn :wink: ..ted cekam az zavolaj ze je vzhuru a vezou mi ji...se vzdycky tesim jak si od ni odpocinu a druhej den uz se na ni taaak tesim:slight_smile:
25. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezke odpolko, jdu na vas juknout, ale asi vsechny uzivate nedelni podvecer s drahejma polovickama, tak uzivejte :wink:
25. říj 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi se mas, jako u nas nikdo nenabidl hlidani delsi 1-2 hodiny natoz pres noc. Ted bych to obcas i brala, ale tak jako nutit nikoho to asi ne :sweat_smile:
25. říj 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito tak nutit nemuzes ale navrhnout to muzes ne?:wink:
mala pry byla desne hodna a spala 12h v kuse coz ja neznam ani nahodou,tak jsem navrhla ze priste si ji muze nechat celej vikend ale to by chudak mamka nedala,jeden den si opocine,dalsi den ma eli a pak do roboty,takze to bych po ni ani nemohla chtit :sweat_smile:
ja jsem doma jen se svoji drahou eli takze uzivame klidu :wink:
25. říj 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rano

Ewi no asi nejak budu muset natahnout to hlidani nejdriv. Jako kdybysme potrebovali noc a nekam jit to by asi problem nebyl, kdyby spal doma ve svy posteli, ale nekde jinde a jeste bez maminky o tom dost pochybuju :sweat_smile:
26. říj 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
u nas to neni problem no.chtela jsem ji naucit odmala aby nebyla zavislacek na mamince!to same je se spanim v pokojicku.nikdy nespala s nama v loznici,ale ja s ni v pokojicku dokud jsem kojila.od 8m spi sama a v pohode a vsichni mame svuj klid :wink:
cloveknikdy nevi co se muze stat,tak kdyby neco tak bych byla klidna,ze je u babi v klidu a hodna:slight_smile:
26. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak mala spala 13h v kuse,tak a proto, ze se tady vychloubam, tak dnesni noc bude stat za to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zensky,kde se celej den flakate? :wink:
26. říj 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás noc nic moc, usnula o půl 23, po půl24 se vzbudilařev, kašel připoblink až nakonec usla kolem půl 1 a vzbudila se kolem půl 5 a už nezabrala, asi ji pbolívá břuch, prdka střevo azub no vražedná kombinace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, Jolina rymuje a neni ji dobre, to zase bude noc toto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teda nechci machrovat,ale my po pul roce uz trti noc spali.to vam byla nadhera nemuset petkrat za noc nikam vstavat!tak ja doufam ze v tomhle bude po tatinkovi,jako medved:wink:
28. říj 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi tak at vam to dlouho vydrzi
28. říj 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi dekuju,bylo by to krasne,ale pochybuju :unamused:
28. říj 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jsem vyrizena!mam priserne financni problemy a ja uz jsem fakt hotova!MM ma super zamestnavatele!bych ho nejradsi vlastnima rukama zaskrtila!to jsou priserny hyeny!!!
28. říj 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme před hodinou dorazili domů, Joli je najedená vykoupaná a v postýlce kouká na robátka.

Ewi vydržte a bojujte, vím jak je to těžké, taky se v těch sračkách pořád dokola mácháme a já už z toho mám fakt nervy na pochodu, ale věřím že se to zvládně, tak ti trochu té optimistické víry posílám :wink:
28. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink: holky co plánujete dítkám na vánoce? my ostudy určitě panenku, protože Saška žádnou ještě nemá, zato autíček docela dost :grinning: ale je taková trumbera malá, nevím jestli už by si třeba hrála s panenkama, kočárkama, jeslti už jí pořizovat nějakou kuchynku.... fakt nevím. zato pro synovce mě napadá plno dárků, achjo.. :angry:
29. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No joli dostane knížky a nějakoý dřevěný tobogán :wink:
29. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my kocarek chceme taky,zatim ma jen golfky a radi s nima a vozi vsechny plysaky :grinning: ..uz jsme ji koupili vysavac a pracku.to je jeji tak doufam,ze ji to bude bavit i v detskem vydani,nebo bych taky za chvili nemusela mit v cem prat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to Joli atrapy neberou, to raději pobere to naše :wink:
29. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidime:slight_smile:
29. říj 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. říj 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné :wink:
29. říj 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,,,jjj finance ani me nemluvte,,,my mame na Vanoce platit dan z prodeje nemovitosti a v breznu ze zisku hruzaaaaaaa ted resime bydleni,,,jelikoz nam majitel rekl,ze byt prodava a to jsme v najmu jen pul roku....ale tady ty ceny za byty....v Přelouci uz se da,ale pry je to tam nic moc :frowning2: Jinak pro Elu mam 4 dárečky,,,do ruky luxík,který koulý očima a vydává zvuky,,,,pak uklízečku(smeták,lopatka a koště),kočárek golfky z MMB a knížku zvířátka na statku,která tam má zvířetka a ty když se zmačknout vydají zvuk...+bude mít křesílko
30. říj 2009 v 06:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak mně už taky začala škola, takže je to docela mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, uvidíme, jak to bude pokračovat :unamused:
30. říj 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli teda fakt nezavidim :rolling_eyes: ..drz se :wink:
30. říj 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj koukám, že všude něco :frowning2: já mám na týden pryč Vítka, ale co se dá dělat někdo koruny vydělávat musí :grinning:

Hlásím, že náš milovanej kluk váží 2,5 kila :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

jdu omluvit svoji nepritomnost, stezi vas stiham i docitat. MM si vzal dovolenou, ze bude fajn prodlouzeny vikend. Misto toho omarodil, takze mam na starost deti 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uz se tesim na pondeli, ze snad pujde do prace :grinning:
31. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek