• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Jity tak pevné nervy :wink:
31. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky Evi, fakt je potrebuju. Tohle priroda fakt nejak nevychytala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitulko vychytala, proo vybavila žensý aby vydržely téměř cokoli :wink:
31. říj 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tyden nebudu, ale asi by stejnak po me nebyla shanka :grinning::stuck_out_tongue_closed_eyes: opatrujte se :wink:
1. lis 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
laadi tak snad nam bhem toho tydne jeste neporodis:wink:
1. lis 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Laduš, a kde prosím Tě budeš? :confused:

jinak já už jsem na nervy, pořád nemáme zimní boty a nic nemůžem sehnat :unamused:
1. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli jak to?to my sehnali hned v prvnim obchode...v CCC :wink:
1. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, jenže Ty máš holku, já kluka :unamused: a asi jsem prostě moc náročná, no :unamused:
1. lis 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tam meli na kluky prave jeste vic boticek jak na holky.byla jsem s kamoskou co ma taky chlapecka a nevedely jsme ktere:slight_smile:..ale tak kdyz jsi narocna,tak aby ti kluci nezmrzli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já bych hlavně chtěla vyšší šněrovací teplý botičky, aby mu pěkně zpevnily nožičku, protože je to přece jen ještě malej prcek a taky aby nebyly moc těžký a aby neměly moc tvrdou podrážku. v CCC jsem taky byla a nic tomu nevyhovovalo, když už jsem našla botky, který by vyhovovaly, tak neměli naší velikost :unamused: ale já už jsem zvyklá, s Hynďou to bylo to samý
2. lis 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko

mmch co je to CCC?? jsem mimo to asi u nas nevedeme takovy obchod.
Presne ty boticky co popisujes, jsem Oli koupila u Daichmana ta jejich bajecna znacka pro deti se slonikem, ale ty penizky :sweat_smile:
2. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás zase zdravím....jak se máte?My jsme taky sehnali zimní botičky vyšší, šněrovací, docela pevný a ještě je po straně zip, uvnitř krásný kožíšek....u Bati...ale bylo to hrozně prohrabaný...teď pro změnu nemůžu sehnat bačkůrky....to je fakt síla...tak to zase v týdnu jdem zkusit....
Jinak jsme Pepína holili strojkem :slight_smile: docela prča, ale sluší mu to, teď už vypadá opravdu jako kluk....vložím pár nových fotek....
Na Vánoce jsme mu koupili dřevěné koleje a mašinky, to miluje...u známých se od toho nemohl odtrhnout...pak uklízečku, protože jak vidí koště tak i hodinu dokáže zametat :grinning: a asi boby....jinak od babči a dědy dostane motorku, takže mi to nějak přehánět nebudeme....ovšem jsem zvědavá, jak dlouho nám vydrží stromeček...to bude hrůza to uhlídat... :wink:
No a co těhulky?Jak se máte?Nebo nějaká nová těhulka tu je?Mějte se hezky....
2. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
to ja chtela zase botky na suchac!elenka je silena kdyz ma snerovani.zavazuju ji boty treba trikrat za hodinu :grinning: ...u deichmana jsem taky byla ale malem jsem tam omdlela!to by mela drazsi boty nez ja :grinning: tyhle nas staly 500kc a jsem s nima spokojena
Irco koukala jsem na fotecky,peknej Pepca ostrihanej:slight_smile:
Jito u nas je CCC taky relativne novy obchod,co nam tady postavili velke obch.centrum:wink:
2. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, právě ty ceny :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsem tam koukala, ale víc jak litr za ně fakt dát nehodlám :unamused: stačí, že už jsem dala 800,- za Hynďovo a k tomu ještě 1600,- za Hynďovo bundu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to bych ještě ráda koupila zimní bundu pro Jáchymka... ještě ve středu jedu do Budějc, tak se podívám. u Bati měli botičky přesně takový, jaký bych chtěla, ale velikost 20,21 je mi fakt na h.... :rolling_eyes: to zásobování tam je tak stupidní, že se tomu nechce ani věřit :unamused:

my tu CCC máme asi 3 roky, ale tam jsem Jáchymajdovi fakt nic nevybrala :unamused:
2. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee ja se tak nacpala knedlem,veprem,zelem,ze bych sla chrapat,ale mam smulu,zvire se za chvilku vzbudi,tak to aspon vybeham :grinning:
2. lis 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Oli sem u nasich Vitek je tydenna Slovensku a pak maka az do 30.11. ale zase pak s nama bude doma :wink:
3. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se zase hlásím. Už jsem tady nebyla ani nepamatuju. Dádulka měla první větší teploty (přes 39°C), ale asi to bylo od zubů a do toho měla rýmu a trochu kašel. Podle krve ale byla OK, takže v podstatě nevím, co to bylo.

laada: koukám, jak ten čas letí, ty už to máš za chvíli, tak budu držet palce, ať to proběhne bez komplikací.
3. lis 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...tak jsem se vratila z chirurgie a byla mi potvrzena pupecni kyla(uz jsem si tu na to stezovala,ze to mam od tehotenstvi),takze jeste na UTZ a pokud se to potvrdi i tam tak pujdu potreti pod kudlu!mam faaakt radost,dneska se asi opiju :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jsem myslela ze po kyle pousti hned druhej den domu,ale prej bych tam mela trcet pet dni a pak 6 tydnu klidovy rezim a netahat nic tezkeho!ty jsou vtipny a jak to mam udelat,kdyz mam takoveho 13kg divocha,kterej chce ke vsemu porad na ruku :grinning: :angry:
4. lis 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
juu tady to zije :rolling_eyes:
5. lis 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím k těhulím, zas to vyšlo nějak rychle bože jsem z toho ještě v šoku, Minulý týden jsem byla ještě na gyndě na vyvolávačce, napossledy jsem to dostala v červnu, dr mi řekla že mám zvětšenou sliznici, a dnes je to přesně týden a jsou tam pořádný dbvě tlustice :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:. Jako chtěla jsem to,ale teeď koukám na naši úžasnou Ninušku a říkám si já bbudu mít dvě?!!! A proboha já budu muset zase rodiiiiiiiiiiiittttttttt AAAAAAAAAAAA.omlouvám se že tady tak plácám,ale potřebuju to ze sebe dostat, Ale když tam ve čtvrtek nic neviděla jaktože je to taková tlustice,bojim aby tam náhodou nebylo miminek vic
5. lis 2009 v 11:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baju gratulace :slight_smile: Bud rada ze nepatris mezi ty, ktere se snazi roky :wink: :grinning: NA kdy ti vychazi termin ?? to uz bude cervenec ne ?
5. lis 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3496985&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

tady je ten dnesni test, plechajdo já vůbec nevím asi ten konec července, podle MS mi to určit nemůžou a bazální teplotu jsem si neměřila, tak nevím buď jsem otěhotněla minulý úterý a nebo týden předtím,ale když jsem minulej týden testovala tak tam ještě nic nebylo a to u prvního bylob znat už po 10 dnech...tak nevím, jsem z toho cela ještě mimo, samozřejmě mám velikou radost, protože to vlastně vyšlo přesně jak jsem si představovala, jen prostě... ještě jsem to nezpracovala...
5. lis 2009 v 11:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Ahoj koukamjak to tu jede :slight_smile: eweli vypada to, ze jeste par novych tehuli a bude tu zase narvano :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baju gratuluju
:dizzy_face::dizzy_face:

Zitra mi naskoci 37tt :dizzy_face: furt si rikam, ze Vitecek musi vsechno zvladnout a v terminu hezky vylezt :wink::dizzy_face::dizzy_face:
5. lis 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
baju taky mas na to 9 mesicu abys to zpracovala :slight_smile:) no tak nepresneji ti to rekne asi dr po prvnim utz :slight_smile: Ja spis tipuju ze to bude baj voko kolem 10.cervence....jsem koukala ze uz tu tohle tema je, tak se tam muzes pomalu smele pridat :wink: :grinning:

ladi samo ze to zvladne kdyz uz je az tady :slight_smile: a i kdyby vylezl za tyden ( coz stejne nevyleze ) tak uz by byl taky vpohode :wink: Je fakt ze znamy praskla voda o 3tydny driv rodila 37+ neco a prcek mel skoro 3kg a 49cm takze pohoda a domu sla normalne, proste uz jsi z toho nejhorsiho venku :slight_smile:

Ja si tipuju, ze Laduska porodi bud na termin a to presne, nebo nejakej ten den bude prenaset :wink: Jako ne ze bych ti to prala, ale tak si to nejak myslim :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak bych si tipla ze se pepina otocila....predevcirem pupek napric a dneska uz boule nahore, mam pocit ze na me suli zadnici :wink: tak jsem zvedava na dalsi KO jestli se fakt otocila.... :wink:
5. lis 2009 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a já se zrovna radovala, jak jsem krásně zhubla a teď zas nakynu, je no taky to tak nějak tipuju, no vyšlo mi to vlastě přesně, s Ninuš mi končí mateřská v červnu a s druhým začnu v červenci :grinning:
5. lis 2009 v 11:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melas na 2 roky ? Tak to Vam vyslo perfektne. U nas zas budem zkouset tu variantu kdy na MD nastoupi manzel na 1 den a pak to prevede na me, abych mohla zas na ty 3 roky...jinak jdu automaticky na 4 jelikoz nemam zamestnavatele. No jsem na nas vsechny tady zvedava s tema druhejma prckama :grinning:
5. lis 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak k tomu testovani, ja myslim ze kdyz jsi testovala pred tydnem a pak az ted tak ta carka je optimalni....na zacatku to jde prede hodne rychle s tim HCG a jeden den nemas nic a druhy uz je carka videt, takze myslim ze by byly dve se bat nemusis....ale zas proc by ne ze jo :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No doufám,že se tam ukrývá jen jeden poklad :grinning: . JOjo my jsme to právě měli tak naplánovaný, taky šel nejdřív manžel na jeden den,abych dostala tu dvouletou, teď si nechám 4 letou,abych s děckama byla co nejdýl a taky se chceme do pěti let stěhovat do Olmiku, tak,abych si mohla práci hledat až rovnou tam.
5. lis 2009 ve 12:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek