• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
ja bych doma byla taky klidne 4roky, ale jako ty prachy jsou smesny.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: heled a mas jeste v hlave jaky vsechny formulare tvuj manza potreboval ?
5. lis 2009 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeje tak to už fakt nemám, ale měli jsme právě moc hodnou paní na sociálce, a vyšla nám se vším vstříc tohle nám poradila ona sama, to se tak často nestává.
Nic jdu si lehnout ninuš si dopřává poledního šlofíka a já na něj mám teď taky nárok :grinning:
5. lis 2009 ve 12:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeeda ja vas obdivuju :wink: hnedle dve deti :slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si potrebuju udrzet misto, protoze me to moc bavilo a stejnou bych v Lipe nenasla.
5. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je fajn..zase kdyz tu nejsem tak to tu keca!! :angry:
5. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji to neva nekde to vyhrabu :slight_smile: Jdu chrupat ja byla ze zacatku taky hotova...ted spis cekam kdy me to zas prepadne na tom konci :slight_smile:

Ladi a to znamena co? Ze Vitek pujde ve 2 do skolky a bude jedinacek ?
5. lis 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu - jdi :wink:
5. lis 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me se budi hade, takze ja asi pomalu zas zmizim... :wink:
5. lis 2009 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ted nechci predbihat nevim jak na tom budu s nasim klukem, od dvou let pojedu z domu na polovicni uvazek a pak nastoupim. Po tom vsem cim sme si prosli to vidim jen na jednoho milovanyho Vitecka :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeeeezis ten bude rozmazlenej :slight_smile: :grinning:
5. lis 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Vitek nema pevnou pracovni dobu-podnika. Tak verim, ze taky zafunguje. Ale 8 let doma bych byt urcite nechtela to bych pak mela vsude"zavreny dvere"....
5. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. lis 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to bude mazanek. Bude mit vsechno :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ty ses columbo tyyyyyy vole :grinning: ty ctes vsechno ne?????
Me ted nasrala jedna holka na diskusi o bebe confort tak sem si rekla, ze polezu jen do temat cerven, pripravujeme se a jaky byl porod :grinning:
5. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koho znas z vlastovek? Proc tam nepises?:wink:
5. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se tak neskutecne tesim na sveho muze, ze si prijdu jak mala zamilovana holka :dizzy_face::dizzy_face: vim, ze to nikoho moc nezajima a omlouvam se za moje vylevy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mates porad spi...uz 3h :slight_smile: tak po ruznu koukam a tak :slight_smile:

tak dej velkymu hudlana i za me :grinning:
5. lis 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a vyfot konecne tenpupik jo ?
5. lis 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedu s mamkou na otocku do nemec :slight_smile: pa
5. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to nezakecas, koukej ho blejsknout :angry: :wink:
5. lis 2009 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja ted koukala ze mi dr napsal pred 3 nedelema do prukazky CS 23-47 to ma bejt jako co ??? :confused:
5. lis 2009 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jsem tu po delší době a hned GRATULACE těhulince, to je krásné tak budu držet pěsti aby to bylo všed v pořádku, no u nás se nedaří, ale co jsem po těch letech šťastná za Joli :wink:

Baju drž se :slight_smile:
5. lis 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi drž se, no bude to fakt náročné období, ale pak už by ti mohlo být dobře :wink:
5. lis 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni měřil ti čípek utz? to by mohlo být ono
5. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak všem "novým" těhulím moc gratuluju. Musím uznat, že vás obdivuju, mít dvě děti takhle brzo za sebou. Když tu naší princeznu chytne záchvat vzteku, tak si říkám jedno dítě je až až, ale jindy je tak roztomiloučká, že bych ji brala klidně naklónovanou :grinning: My bychom chtěli druhé mimčo asi až budou Dáduli 3 roky, nebo později. Představa,že bych byla 6 let doma, mě teda dost ubíjí.
5. lis 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni zkratky cipku neres, murinka mela CS 1 sla domu z kontroly, ze se porod nechysta ve ctyri ji prla voda ve 36tt a mala se jim narodila v 9 vecer. Pokud neni vysetreni vnitrnim ultrazvukem tak pohmatem je to uplne zbytecna informace tak po tom nepatrej :wink:

Spaly ste taky hur posledni mesic tehu? Ja usnu ve dvanact a sem kazdou pul hodinu vzhuru :confused:
5. lis 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ladi vsak ja sla rodit taky s CS 1 , tohle neresim....jen ze mi rikal ze se mi zkracuje cipek, utz nic nemeril jen napohmat a ted jsem tam nasla tohle...tak me to zajima....protoze kdyby to rozmezi cipku tak to je kravina, takovyhle rozmezi snad ani neni :sweat_smile:
5. lis 2009 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leda bych ho mela obtocenej kolem dokola :grinning: :grinning: :grinning:

ladi kde je ta fotka ????
5. lis 2009 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem u nasich ne? Sem to psala tak nestras furt s fotkou. Koukam do alba jak je kuku akcni a to ses furt bala, ze opozdenej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten vam jednou ukaze :grinning: ja mam CS4 tak uvidime co rekne v pondeli jen Majkl psal ve virtualni porodnici, ze neco naznaci pouze ultrazvukovy nalez cipku, kazdej dr. tam skrabka podle svyho
5. lis 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
V ulici zase bude urcite drama s Jitkou Farskou tu bych uz taky vytahala za usi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek