• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Uzili vase "mimi" hraci deku?
5. lis 2009 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Já musela furt chodit čurát a to s tím megapupkem se furt zvedat jen z matraci nebyla žádná sranda, ještě, že máme už obyvatelnej byt jen na jaře budeme budovat Ninušce pokojiček, no jsem zvědavá jak to bude jestli se nám ji tam podaří odstěhovat i na noc :slight_smile:
5. lis 2009 v 18:32  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já spala normálně. ani záchod mne moc nebudil
5. lis 2009 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
my hraci deku nemeli, zato jsem roztahla normlani a na ni mel hracek kolik chtel :wink: dle myho vyhozeny prachy

jinak ja v prvnim tehu nechodila na wc taky nejak vic, porad jsem si rikala co na tom vsichni maji, ze v noci musi vstavat atd......no tak ted to vim...za noc jdu aspon 4x a pres den to ani nepocitam ....kazdy tehu naprosto jiny, aspon u me teda....pepina je desne nizko, rozkopanej mocak mam :angry:
5. lis 2009 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, tak utz měření čípkem mám za sebou bezpočet :grinning: ve středu mi dr. řekl, že je to paráda, že si to i vytiskne, jak je to dobrý a druhej den jsem porodila :grinning:
5. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo ladi to bejvavalo :slight_smile: A to jsi jeste nevidela jak tancuje :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=bx6XG47yc68
5. lis 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
plech peknej tanecek:slight_smile:
5. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ewell to je ranni rozcvicka, pres den se u toho jeste toci dokola :grinning:
5. lis 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Eli taky porad tanci,nevim kde to vzala ale nejradeji u tyce :grinning: a to nekecam,krouti se jak gogo :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ewell mate tech tyci doma hodne ? :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,jdu na radu za vámí,které pracujete.Mám 18 nastoupit na zkrácený uvazek,ale jedná se o jiného zaměstnavatele.chtějí po mě zápočťák,ale nevím kde ho vzít,protože ve firmě kde jsem byla před mateřskou jsem pořád vedena jako zaměstnaneca po MD se tam chci vrátit.Pomůže mi někdo? díky
6. lis 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky všem

Jdem se jen ohlasit že jsme v pořádku,včera jsme měli 18 měsíční prohlídku a vážíme 11 540 g a měříme 83 cm,zoubku máme jen 8 (4 nahoře a 4 dole) a už skoro 4 mesíc máme nateklé stoličky ale vůbec se jim nechce ven,mluvit se ji moc nechce takže z ní vyloudit slovíčko je někdy zázrak,jinak jsme skoro celí rok zdraví.

jinak plechajdě a laadě držíme palečky ať vám vše v pořádku vyjde a ať jste i s mimiskama zdraví.
6. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
plech nemame zadnou,le jak nekde nejakou vidi tak to je konec :grinning: :grinning: fakt ale netusim jak na to prisla!dedecek mi vynadal co ji to pry ucim,hehe vtipalek :grinning:
6. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,

tigr a vysvětlila jsi tomu zaměstnavateli dostatečně že se poMD hodláš vracet tudíž zápočtový list ani nedostaeš, protože výpovd nedáváš? buď to pochopí a nebo máš po práci :frowning2:
6. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Layde tak to gratulka, my teda zubů už 12 jinak Kity je pěkně velká proti nám teda, ani nevím kdy nás pozve na 1,5 leto prohlídku :sweat_smile:
6. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Layde dekujeme :dizzy_face:
Z diskuse mame najednou vzkaznik se mi libi jak sem kazdej svihne vahu kolik je zubu a kdy dite usne a vstava :grinning:

Zdeni lezis nebo litas? Kdy mas KO?
8. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
:frowning2: tak si právě chladím pusu, joli dělala kraviny a na 3místech mi prorazila spodní ret :angry: no té krve to je síla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ladi to uvidíš za rok a půl, kolik ti bude zbývat času na net, já se teda právě u oc uklidňuji ze zlosti, páč ta pusa opravdu bolí :frowning2:
8. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi tak hlavně aby to nebylo na šití jak včera u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mě zase dneska Honyk napálil takovou do nosu až mi taky tekla krev :rolling_eyes:
8. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
nic no, musím jít vymyslet nějakej rychlej oběd, né že by se mi chtělo tak pá
8. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to už mám taky za sebou - s výsledkem slabý otřes mozku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ladi sedim :slight_smile: a KO mam ve stredu :wink:
8. lis 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tyyyy jo to mate doma pekny deti "čakí"

Zdeni ja dnes docel uklizim tak cekam co rekne zitra. Poslala me cvicit, ale to sem nedala tak nevim co reknu :sweat_smile:
8. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Uz mam vse naprany nazehleny jen mi prijde porad brzo povliknout postylku a kolibku. Bude nova postel tak pockam az bude vse komplet. Vitek je do stredy fuc :unamused::frowning2:
8. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni porad nejakej peknej jednoduchej romantickej film pro Ladu :grinning:
8. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi no uvidíš jaký bude za čas Víťulka, jsou to ale zlatíčka, i když dráčci :wink:
8. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ladi :slight_smile: ted jsem koukat na My best friend girl
8. lis 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dik :wink:
Asi si ted pustim Libas jako buh, mam uz v sobe 4ty baleni Rafaela po 4 kulickach, to zas bude zitra nasup u Dr. za vahu :stuck_out_tongue_closed_eyes::sunglasses:
8. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
fuj to je desne sladky....jatu dosebe tlacim paty pres devaty....bebe strechu, kokosovej kolac,obed, ted tycinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prase na terase
8. lis 2009 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě se strasne líbí Twilight, sice je to o upírech,ale romanticky a krásně to mezi nima jiskří, už se těším na dvojku, a pak je moc pěknej film A co když je to pravda s reese Whiterspoon, nebo jak se to píše, No a zes tarších ročníků Cindy, napište taky nějaké tipy na filmy ať vím na co koukat
9. lis 2009 v 08:33  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak Vitecek bude hubenour po tatovi, dneska na kontrole 2,7 kg konecne na monitoru ukazal jak umi poradne kopat takze mame divokou krivku :wink: v patek jdu na kontrolu uz do nemocnice, porodopis sepsanej, pediatricka domluvena jen ten tata by mohl uz bejt doma....:sweat_smile: bude az 22.11. :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek