• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
Ladi aspon budou susniky na plenky :slight_smile: Uz jenom cca 10 dni a velkej bude doma a cca 20 a bude i malej :wink:
9. lis 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyyyyy jo jak si to napsala 10 a 20 dni tak mi to prijde jako kazdou chvilku :sweat_smile: no nic ven jit musi :grinning: laska moje. Vanocnich darku ma asi 20, ale asi bude rad za prso, teplo a mamu co? :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
20 darku jo ?? heh :slight_smile:)) Mates ma letos od nas 1 :grinning:
9. lis 2009 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda to mu jeste neco kupte a nevymlouvej se,ze dostane od pribuzenstva. Starej Vitek ma ode me 4 a jeden nejvetsi :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni furt polehavas? Majkl pise na porodnici.cz, ze to je k prdu, ja nevim, ze se ty doktori nedomluvi. Dnes me Dr. vysetrila docela brutalne, pry at se nelekam, ze musi neco zkontrolovat.... Tak sem za odmenu jela s kamaradkou na obed a snedla sem 6 knedlu se svickovou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fakt jen 1...za prvne nevim co a za druhy nemam kdy a za treti presne jak pises, babicky uz maji mesic nakupni horecku a prijde mi to zbytecny....uz takhle ma hracek az nad hlavu....

Ladi lezim jen kdyz me zacne bricho bolet..jinak ne, protoze se to proste neda.....
9. lis 2009 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidis po KO kdyz to bude stejny tak to lezeni bude asi k prdu. Ja mela vcera desne energie a dost veci sem udelala ted po ty svickovy a dalsich splacanych dobrotach zivam a sotva drzim telefon a vytukavam pismenka....
9. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ze živnostenské kontroly zpět a ok, jen já jsem nějaká ko, bylo to dost nervů. je mi nějak divně, no ještě na návštěvu k tchánovcům, aby zítra hlídali Joli, tak tam budeme přers noc, Martin má denní a já školení a po nehty :wink:
9. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja jsem ani od ty KO posledni nelezela....proste jen sem tam ve volnych chvilich jsem se natahla a to byl max luxus....
9. lis 2009 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky a maminky...gratuluji bajunce k těhu...ať jde všechno dobře a co vy plechi a Ladi, jak se máte a jak se cítíte? :wink:
Pepča dospává, tak mám čas....taky budeme mít pro Pepču asi jen čtyři dárky, babička a teta už taky šílí s dárkama a my ty hračky ani nemáme kam dát :slight_smile: Dostane uklízečku, doma už máme schovaný boby (tak snad je využijem) a dřevěné koleje s mašinkama a ještě chcem dokoupit i s tunelem atd. a to je vše.....
Jinak sám se krmí, oběd mu nemůžu dávat já,prostě chce sám...takže je to docela sranda, ale teda trvá mu to :grinning: No jinak je zlatej, co vám budu povídat :slight_smile:
9. lis 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé plechi,tak jsem koukala, že nakonec zvítězila Anežka?! To je krásné jméno... :wink:
9. lis 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak je na tom vůbec pistacia?nevědí už, co čekají?
9. lis 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
úúúú tady to nějak ožilo zrovna se se Zdenkou bavíme jak to tady vázne :wink:

slavíku dobrý, až na to, že máme tatínka do 22.11. pryč po republice takže musím s Vítečkem vydržet...je to divný bejt v noci a přes den sama.... :confounded:
9. lis 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cus Slavi :slight_smile:)

Pekny jmeno to je, ale bejt to na me beru jiny :slight_smile: :wink: napis pist doIP sem uz nechodi.....aspon jsem ji tu nevidela teda....

Ladi ja te obdivuju v tom jak jsi doma sama, ja bych se radsi presunula snad k nasim nebo tak...na takovou dobu bych to doma nedala...by mi hrablo..me staci ze jsme doma sami cely dny a dneska i vecer
9. lis 2009 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Ladi, tak to musí Víteček opravdu vydržet, ale pak už budete spolu všichni, tak to bude lepší...taky by mě to doma samotnou nebavilo...asi bych se taky vtírla k našim :grinning:
Plechi a jaký by jsi vybrala ty to jméno?mě se líbila i ta Verunka.....tak to holky zvládněte a odpočívejte....
9. lis 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nasi bydli 30 km a tady doma mam porodnici za rohem tak sem klidnejsi doma i kdyz sama. Taky nasi pokuruji, je pravda, ze jen v zimni terase ale stejnak to tam citim a neni mi z toho 2x nejlip, ale chapu je sou tam doma ne? :wink: vsechno si pomalu chystam..... Zitra se vypravim pro bilou salu a bilou cepici at ladim s kocarem :grinning:
9. lis 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi ty jsi blázen :grinning:
9. lis 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už nám ukaž pupíka v 37 týdnu :wink:
9. lis 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ladi tak to uz je fakt asi posledni vec co ti chybi do "vybavy" vid ?:slight_smile:)

Hele nahod seznam co je potreba do porodnice, at si to pomalu vreju zas do pameti :slight_smile: :wink:
9. lis 2009 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vyrazim pro tu bilou cepici tak sem zvedava jak v Lipe poridim ....
Zdeni poslu ti pres Ip az to dohledam seznam Martuchy,ja si svuj totiz vypisovala rucne a nemam ti to kde ofotit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak me dnes nasli mnohocetne zlucnikove kameny,,,uzn jsem jak 60lety clovek :frowning2:
10. lis 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrkoc to je na prd!mne zas kylu,ale to je to posledni co by me ted trapilo :rolling_eyes:
10. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak konečně máme zimní botičky :wink: dneska došly a sedí, tak už může přiject ten Martin na bílým koni :grinning:

Ewi, co Tě trápí? :confused:
10. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli cetla jsem na FB:slight_smile:konecne!!!
mne?vsechno krome Eli!..zivot je svine,jeste ze jsou ty deti!!!!
10. lis 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, na děti musí člověk myslet pořád... kvůli dětem si musí rozmyslet hodně věcí, aby jim neublížil, když máme děti, už to není jen o nás, ale je to o rodině :pensive:
10. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vsem,,,
chtela bych se s vama rozloucit,,,bylo to tu fajn,,, zivot je krasny,,jen si ho clovek musi dobre rozmyslet svoje ciny,,,,,ja mam dve krasny deti a rozhodne nelituju zivota,,..ale dostala jsem par ran......

,krasne s mi s vama povidalo,deticky at vam rostou

plechi a ladii vam preju dokoncit tehotenstvi v klidu,,aby jste u sebe meli ty svoje milacky......

Mejte se telefoni cislo tak budu rada kdyz nekdo pisnete !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

páááááááááááááááááááááááááááááááááá
10. lis 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daniii copak se stalo, proc rozloucit? :astonished: vim, ze tu debata vazne, ale obcas nakoukneme a hodime nejakej ten vzkaz..... :pensive:
10. lis 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je s Danu?
10. lis 2009 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Dani tak ja preju at zas vykrocis pravou a vse at se spravi....pocitam ze jsi prisla o internet.
10. lis 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bojiíse že Jani neustáli rodinnou krizi podpořenou krizí se sháněním bydlení. No snad se z toho Jan rzo vyhrabe, budfeme myslet a posílat energii :wink:
11. lis 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek