Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
9. lis 2009
Ladi aspon budou susniky na plenky 🙂 Uz jenom cca 10 dni a velkej bude doma a cca 20 a bude i malej 😉
laada
9. lis 2009
Tyyyyy jo jak si to napsala 10 a 20 dni tak mi to prijde jako kazdou chvilku :-N no nic ven jit musi 😃 laska moje. Vanocnich darku ma asi 20, ale asi bude rad za prso, teplo a mamu co? x-)
plechajdaautor
9. lis 2009
20 darku jo ?? heh 🙂)) Mates ma letos od nas 1 😃
laada
9. lis 2009
No teda to mu jeste neco kupte a nevymlouvej se,ze dostane od pribuzenstva. Starej Vitek ma ode me 4 a jeden nejvetsi x-)
laada
9. lis 2009
Zdeni furt polehavas? Majkl pise na porodnici.cz, ze to je k prdu, ja nevim, ze se ty doktori nedomluvi. Dnes me Dr. vysetrila docela brutalne, pry at se nelekam, ze musi neco zkontrolovat.... Tak sem za odmenu jela s kamaradkou na obed a snedla sem 6 knedlu se svickovou :-p
plechajdaautor
9. lis 2009
fakt jen 1...za prvne nevim co a za druhy nemam kdy a za treti presne jak pises, babicky uz maji mesic nakupni horecku a prijde mi to zbytecny....uz takhle ma hracek az nad hlavu....

Ladi lezim jen kdyz me zacne bricho bolet..jinak ne, protoze se to proste neda.....
laada
9. lis 2009
No uvidis po KO kdyz to bude stejny tak to lezeni bude asi k prdu. Ja mela vcera desne energie a dost veci sem udelala ted po ty svickovy a dalsich splacanych dobrotach zivam a sotva drzim telefon a vytukavam pismenka....
e.k.t
9. lis 2009
Tak jsem ze živnostenské kontroly zpět a ok, jen já jsem nějaká ko, bylo to dost nervů. je mi nějak divně, no ještě na návštěvu k tchánovcům, aby zítra hlídali Joli, tak tam budeme přers noc, Martin má denní a já školení a po nehty 😉
plechajdaautor
9. lis 2009
no ja jsem ani od ty KO posledni nelezela....proste jen sem tam ve volnych chvilich jsem se natahla a to byl max luxus....
slavikovci
9. lis 2009
Ahoj těhulky a maminky...gratuluji bajunce k těhu...ať jde všechno dobře a co vy plechi a Ladi, jak se máte a jak se cítíte? 😉
Pepča dospává, tak mám čas....taky budeme mít pro Pepču asi jen čtyři dárky, babička a teta už taky šílí s dárkama a my ty hračky ani nemáme kam dát 🙂 Dostane uklízečku, doma už máme schovaný boby (tak snad je využijem) a dřevěné koleje s mašinkama a ještě chcem dokoupit i s tunelem atd. a to je vše.....
Jinak sám se krmí, oběd mu nemůžu dávat já,prostě chce sám...takže je to docela sranda, ale teda trvá mu to 😃 No jinak je zlatej, co vám budu povídat 🙂
slavikovci
9. lis 2009
Jééé plechi,tak jsem koukala, že nakonec zvítězila Anežka?! To je krásné jméno... 😉
slavikovci
9. lis 2009
a jak je na tom vůbec pistacia?nevědí už, co čekají?
laada
9. lis 2009
úúúú tady to nějak ožilo zrovna se se Zdenkou bavíme jak to tady vázne 😉

slavíku dobrý, až na to, že máme tatínka do 22.11. pryč po republice takže musím s Vítečkem vydržet...je to divný bejt v noci a přes den sama.... :-S
plechajdaautor
9. lis 2009
cus Slavi 🙂)

Pekny jmeno to je, ale bejt to na me beru jiny 🙂 😉 napis pist doIP sem uz nechodi.....aspon jsem ji tu nevidela teda....

Ladi ja te obdivuju v tom jak jsi doma sama, ja bych se radsi presunula snad k nasim nebo tak...na takovou dobu bych to doma nedala...by mi hrablo..me staci ze jsme doma sami cely dny a dneska i vecer
slavikovci
9. lis 2009
jo Ladi, tak to musí Víteček opravdu vydržet, ale pak už budete spolu všichni, tak to bude lepší...taky by mě to doma samotnou nebavilo...asi bych se taky vtírla k našim 😃
Plechi a jaký by jsi vybrala ty to jméno?mě se líbila i ta Verunka.....tak to holky zvládněte a odpočívejte....
laada
9. lis 2009
Nasi bydli 30 km a tady doma mam porodnici za rohem tak sem klidnejsi doma i kdyz sama. Taky nasi pokuruji, je pravda, ze jen v zimni terase ale stejnak to tam citim a neni mi z toho 2x nejlip, ale chapu je sou tam doma ne? 😉 vsechno si pomalu chystam..... Zitra se vypravim pro bilou salu a bilou cepici at ladim s kocarem 😃
slavikovci
9. lis 2009
ladi ty jsi blázen 😃
slavikovci
9. lis 2009
a už nám ukaž pupíka v 37 týdnu 😉
plechajdaautor
9. lis 2009
ladi tak to uz je fakt asi posledni vec co ti chybi do "vybavy" vid ?🙂)

Hele nahod seznam co je potreba do porodnice, at si to pomalu vreju zas do pameti 🙂 😉
laada
10. lis 2009
Ahoj vyrazim pro tu bilou cepici tak sem zvedava jak v Lipe poridim ....
Zdeni poslu ti pres Ip az to dohledam seznam Martuchy,ja si svuj totiz vypisovala rucne a nemam ti to kde ofotit :-p
vrkocka
10. lis 2009
Ahoj,tak me dnes nasli mnohocetne zlucnikove kameny,,,uzn jsem jak 60lety clovek 😞
ewelly
10. lis 2009
vrkoc to je na prd!mne zas kylu,ale to je to posledni co by me ted trapilo 8-(
panterka
10. lis 2009
Ahoj holky, tak konečně máme zimní botičky 😉 dneska došly a sedí, tak už může přiject ten Martin na bílým koni 😃

Ewi, co Tě trápí? =-)
ewelly
10. lis 2009
Oli cetla jsem na FB🙂konecne!!!
mne?vsechno krome Eli!..zivot je svine,jeste ze jsou ty deti!!!!
panterka
10. lis 2009
jj, na děti musí člověk myslet pořád... kvůli dětem si musí rozmyslet hodně věcí, aby jim neublížil, když máme děti, už to není jen o nás, ale je to o rodině |-|
d.aniela1
10. lis 2009
ahojky vsem,,,
chtela bych se s vama rozloucit,,,bylo to tu fajn,,, zivot je krasny,,jen si ho clovek musi dobre rozmyslet svoje ciny,,,,,ja mam dve krasny deti a rozhodne nelituju zivota,,..ale dostala jsem par ran......

,krasne s mi s vama povidalo,deticky at vam rostou

plechi a ladii vam preju dokoncit tehotenstvi v klidu,,aby jste u sebe meli ty svoje milacky......

Mejte se telefoni cislo tak budu rada kdyz nekdo pisnete !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

páááááááááááááááááááááááááááááááááá
laada
10. lis 2009
Daniii copak se stalo, proc rozloucit? :-o vim, ze tu debata vazne, ale obcas nakoukneme a hodime nejakej ten vzkaz..... |-|
vrkocka
10. lis 2009
Co je s Danu?
plechajdaautor
10. lis 2009
Ahoj

Dani tak ja preju at zas vykrocis pravou a vse at se spravi....pocitam ze jsi prisla o internet.
e.k.t
11. lis 2009
Bojiíse že Jani neustáli rodinnou krizi podpořenou krizí se sháněním bydlení. No snad se z toho Jan rzo vyhrabe, budfeme myslet a posílat energii 😉

Začni psát odpověď...

Odešli