• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
zuzi to je mazec, ale aspoň vědí co ti je a dá se to řešit :wink:
11. lis 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si psala s Jani a není na tom psychicky moc dobře, ale já věřím že to zvládne, a co Agnesska, nemá někdo kontakt a info?
11. lis 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, po dlouhé době zdravím...
máme už 12 zubů, eviduje se to ještě, mám poslat data?

gratuluju všem novým těhulkám, my se na to chystáme až tak za rok...

jo a jestli chodíte na facebook, tak si mě můžete přidat kdo - Lenka Jemelková, jsem tam teď častěj než tady
11. lis 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak já už žádám o přidání :wink:
11. lis 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
všimla jsem si :dizzy_face: a nejsi sama :wink:
11. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobře že se povedlo :wink:
11. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás proběhl čoník (nočník) :grinning: stylem že si sedla tlačila pak stoupla a počurala tepláky a podlahu :sweat_smile: :grinning:

ale už je znát že ví že bude čurat ale zatím ten mechanismus neovládá, ale nehrotím to, plínka byla úplně suchá, tak ji dostala znovu :wink:
12. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamči, Dani to je mi moc líto, tak snad se všechno brzy srovná....Jinak já jsem taky převážně na FB tak kdyby někdo chtěl tak jsem pod Irena Slavíková. :wink:
Jinak Pepča si teď v postýlce tak četl krtečka, až z toho usnul, tak obědvám a pak uklidím ten svinčík tady a budu lenošit. Jak se jinak máte?Ewel teda kýla a půjdeš na operaci? Vrkoč tak ať je ti také brzy líp.....
Evi, Pepča nočník nechtěl ani vidět a teď mi ho sám nosí a říká ee, tak ho posadím ale nic, zatím bez úspěchu, tak aspoň ale že už konečně chápe na co to je :grinning:
12. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunka mi taky nočník donese a říká aaa, ale někdy už je pozdě...ale ráno se pěkně na nočník vyčurá
12. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni děkuji za přidání do přátel :slight_smile: no snad se nám brzy podaří do toho nočníku něco udělat :grinning: Jinak mají vaše robátka některé aspoň přes noc suchou plínu nebo ještě ne?Páč Pepča jí má neskutečně nacucanou a my budeme s plenou na noc asi dlouho...no asi i možná přes den :grinning:
12. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verča jak kdy, někdy ji má plnou a někdy suchou...

neni zač :D
12. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo už tě ladím taky :wink:
12. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak plína ráno většinou hrozí roztržením a rozkuličkováním :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezke odpolko
stahuji fotky tak nakukuju co je noveho

u nas teda plina rano totalne nacucana a pres den nocnik nula od nuly pojde, kdyz ho hodne zabavim tak je ochoten posedet tak max 20 vterin a neudela nic. vsehovsudy se nam zadarilo jednou a to uz je hodne davno, takze pliny nase velke kamosky do 3 let pocitam :sweat_smile: :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity neboj u nás to není nikterak horké, ale zase já to fakt nehrotím
12. lis 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni Pepina je teda kus, dolu vam tuhle kontrolu nekoukali?
Ja jdu dnes na monitor, utz a kontrolu do nemocnice tak budu cely dopo cekat, je tam vzdycky narvano....
13. lis 2009 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aloha po ranu :slight_smile:

Ladi nene, taky jsem se divila....ale prej proc kdyz se dela utz...zvlastni, ale nevadi ze :slight_smile: Tak dej vedet jak jsi dopadla....abys tam treba rovnou nerodila :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:

jinak tema nocnik je u nas spis jen hahahaha tema :wink: my ho mame jen na bouchani o dlazdicky, aby to delalo co nejvetsi kraval to je asi tak vse....nocni plina je totalka plna a nez k nemu rano dojdu kdyz je vzhuru tak vetsinou i s bobikem, takze u nas to bude tak na dlouhou trat...ale vzhledem k tomu ze bude asi sourozenec a skolka ve 3 letech nehrozi tak z toho zas tak silenou hlavu nemam....treba se to zlomi behem tydne :sweat_smile: nemyslim jako ted, ale casem.... :sunglasses: :wink: naivni predstavy, ale aspon se tim muzu utesovat :grinning:
13. lis 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je mazec ladus tu ma behem 14ti dni malyho :grinning:
13. lis 2009 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ze to ale uteklo co? :wink:
13. lis 2009 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
Irco,jj operace.do toho z toho debilniho stresu me bere zlucnik a ozvala se zase po dvou letech stitna slaza,do toho MM v nemocnici,takze fajn okamziky!hlavne ze eli je zdrava!
13. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ty mas teda tucha.....

Halooooo halooooo pristi tyden ve ctvrtek mam nastup do nemocnice na vyvolani.

Důvod?????

Vitecek ma 3 498 g a dnes sme 37+0
Trochu se bojim, protoze furt merili hlavicku, ze odpovida 40+3 doufam ze ten ultrazvuk trochu zkresluje....
13. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ladi :wink: Neboj se nic, jak jsem uz rikala....kurzor o mm nekde jinde a vychazi jiny vysledek, vsak to taky kazdej dr zduraznuje.....Holt nekdo rodi vetsi deti no a ne ty strizliky jako my :grinning:

Pocitam ze do ty doby stejne pujdes jeste na ko nebo monitor ne ??

fuj me pali zaha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi tak to se ti to zase přikrátilo a to ti gratuluju, už budeš mít Víťulku brzo u serbe :wink:

Ewi teda taky pěkné tak se držte rodinko a konečně se zzdravte, aby byl klid na vánoce :wink:
13. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi teda to bylo nejaky rychly pribrani ne, jeste minuly tyden mel 2.7 a byl hubendira po tatkovi ne? Neboj nic to hrozne zkresluje, myslim ze Vitecek zadnej obrik nebude :wink:
Takze nakonec bude listopadcatko, tak hlavne at jste vsichni zdravi :dizzy_face: a stihne se ten tatka vratit vubec, snad jo ne

Plechi fujajs zaha, to bylo snad nejhorsi, teda hned po kolice :confounded:
13. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře tak ste mě trochu uklidnili, byl se tam podívat na UTZ i primář a říká : No jo to je kus to bude starosta ... ale vlastně se bojím, protože hlavička 40+3 tělíčko 38+3 nebo tak nějak ...... :frowning2: ježiš kam ta medicína došla ... mamka mi říkala, že jí měsíc před termínem řekli, že až to na ni přijde ať dojede do porodnice a mě vyprdla s váhou 4,5 jako malinu a ségru ještě větší :astonished:
13. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ladi ja myslim ze i Quinny potvrdi, ze 14ti denni rozdil v mereni je jeste v mezich...navic viditelne mate v rodinne vetsi miminka tak to je taky hned jina :wink:
13. lis 2009 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
quiny no právě mě moje gynekoložka předala do nemocnice a tam mají prý lepší UTZ :sunglasses: ale pořád jak mleli o veliké hlavičce tak sem se děsila ale vložím moje foto a taky teda s hlavičkou nejsem žádnej drobínek :grinning:

Jak volal primáře ať jde zhodnotit jestli to je za týden na indukci tak mě polívalo protože sem viděla všechno špatně.... :pensive:
13. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi jj nevedomost je sladka, moje mamka, drobna to zena jela taky k porodu s 55kg a porodila me 4.2jako nic. Rano jeste okopala zahonek u babi na zahrade, tam ji rupla voda , bolesti nula nula nic/ tak dorazila nejak dopoledne do porodky a odpoledne kolem ctrvty jsem byla na svete.
Fakt tem odhadum vahy UZ neverim ani trochu, kdyz se jednou za 100 pokusu trefi tak je to hned slavy a pritom je to spis vesteni nez co jinyho. Me rekl dr. asi 3 dny pred porodem, ze je malej velkej, ale 4kg nema, ze to ani Uz nepotrebuje, no a mel 4.25/buhvi co bych se dovedela na tom UZ :grinning: jeste ze ho nedelal bych se pak bala treba...
a u kamosky zase si pan primar placal po zadech jak ji infuzema zachranili nerostouci mimi /jejich odhad v den porodu byl 3.5kg/ a to pak bylo diveni, kdyz na ne vykoukla 2kg zizala, prej to neni mozny, to bylo jediny na co se zmohl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Neres to, mate pohodovy rozeni evidentne v rodine a to se dedi, tes se na Vitecka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nic neni spatne....vis kolik lidi chodi na vyvolani ?? spousta.....ja vim ze to je neprijemnej pocit, kor kdyz to je prvni dite, ale pokud je dopecenej tak at jde ven,prece nechces rodit 5kg dite ne ? :wink:

Jdu povesit prvni varku toho pidi pradla.....to je neskutecny jak to je malicky :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek