• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
hele ja to vidim u sebe ze pujde ven asi driv....mam blby tuseni ze vanoce to jistej :unamused:
13. lis 2009 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak to sem ráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ještě byla taková trapná poznámka primáře, že velikostí tou hlavičkou to bude budoucí starosta Český Lípy... mě to teda moc nepobavilo ani neuklidnilo :confused: :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aspon bude vydelavat velky prachy :grinning:
13. lis 2009 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda ted jsem slysela podivny zvuky......quiny co se dava detem na prujem ?
13. lis 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3529675&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

hele ale velikou hlavu jako malá nemám ... já se vám bojím co tam naměřili aby Víteček tu kebulku unesl :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry desne mi to hnije ten kun...
ono teda spis celej inet, asi to bryo schodim...z okna nejlepe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jj 14 dni rozdil je naprosta norma Laadi tak zadnej strach, a vyvolani potka hodne mamin, napr ja mu unikla za vterinu 12 a to doslova :grinning:

Zdeni uz peres jooo, no nejvyssi cas, vsechno pekne nachystat, tohle ti jeste zavidim, ale brzy me to prejde :sweat_smile:
tak budete mit Vanocni darek to je pohodicka ne, vsak prehoupnete 37tt a rodte, co se zbytecne dyl tahat s pupikem :sunglasses:

Laadi pche radoby vtipny poznamky...na to se vys.. to je akorat tak slepa zavist :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Zdeni na prujem Smecta a pak nejaky Lactobacilly, Hylak atd :wink: Mate prujem jo, jako ja nevim jestli to u nas vubec poznam, protoze u nas bobek v pravym slova smyslu zatim jeste nebyl, ale taky dobre, lepsi nez zapcha ne :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdení Matýsek se posral???? :grinning: pardon já jen cituju S tebou mě baví svět :grinning:
13. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem doma sama tak mi hráblo ...táta vydělává peníze, kluka tady máme příští týden a máma Lada se zbláznila :grinning:
13. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi tys ji taky unesla takze klidneboj meloun misto hlavy fakt nema. Na vsech Uz vychazel proporcni tak je ok. Ti asi chytri panove zapomneli rict, ze ke konci tehu uz je to mereni hoodne nepresny a ze staci trocku naklonit sondu...a uz naprosto jinde jsme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bude krasnej a chytrej po vas bobisek, uz se tesim na fotecku :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele a stihne velkej Vitek ten porod nebo jak to teda mate :confused:
13. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
quinny dobře věřím tobě... je fakt, že jedna mi naměří že má 2,5 kila za týden mi další naměří 3,5 ... kilo rozdíl je celkem dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: nebudu si s tím lámat hlavu .. Víteček přijde na svět příští týden nebudeme přenášet a nebude se nám aspon kazit voda né?
13. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no stihne ale trochu sme se rafli :frowning2: prej že neví jak to teda bude jednou tak podruhé tak... mě vám to bylo tak líto ...copak si to můžu vybrat, pro mě je malinkatej Víteček nejdůležitější na světě a nic jinýho mě nezajímá, ale podle mého je starej Vítek z toho pěkně rozhozenej a vyklepanej, že už je to tady :grinning: on to nepřizná, ale blbě spí když mu zavolám ihned to zvedá vyděšenej : Je všechno v pořádku? Nic se neděje? Myslím, že má pěkně nahnáno :sunglasses:
13. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
laadi mne taky rekli at se pripravim ze budu rodit velke dite pres 4 kg a mala mela 3.60 a to jsem 14 dni prenasela!
13. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi jj ver, nee hele porodit ho stejne musis, at ma kolik ma, ale jak koukam jak pribiral tak fakt pochybuju, ze ma najednou 3.5kg a i kdyby tak je to stejne tak akorat porodni vaha.
Mmch koukam, ze psali ze uz hlavicka trochu vstupuje do panve, takze v tom pripade je to jejich mereni faakt hodne orientacni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jasnacka zadny prenaseni, to je jen dobre pro tebe, a snad bude Vitecek souhlasit a necha se rychle vylakat ven, aby to nebylo na dlouho. Jakej mas vubec nalez, dobrej na vyvolavani?
13. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi se mu nediv, pro nej to bude taky mazec, vsak jestli neni daleko, tak muze dojet az kdyz se to rozebehne. Treba ve ctvrtek se jim tak velkej zdat nebude a nebudou chtit hned zacit, tak aby pak z toho nemel velkej jeste vetsi nerviky. Ale snad ne, snad se do toho teda pusti, kdyz uz te takhle vystresly a naplanovali to :wink:

Ewi ahoooj co mangel :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš vždyt ty seš vlastně doktorka :
Subj.: b.o., bolesti neguje, poh +, výtok 0, otoky 0, mikce i pasaz b.o. afebrilni, děloha normoton, PXF/3
PV: Hrdlo 1 cm, pro špičku prstu, DDS distens, hlav nad vchodem, VP zach., nešpiní, CAVE!! makrosom plod dle UZ BDP 40+3 domluvme se eve k iPP ve čtvrtek 19.11
Dop: K+CTG+UZ biom, eve příjem k porodu
13. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito vcera byl na operaci a dnes volal ze by ho zitra meli pustit domu,takze asi v pohode
13. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak ted zase nevím co je CAVE s vykřičníkama to bude nějakej průser :astonished: holky já už se fakt picnu :zipper_mouth: :slight_smile:
13. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi no skoro, nn dr. nejsem, tak daleko jsem to bohuzel nebo bohudik nedopracovala, ted nevim :sweat_smile:

no jasne tasku si sebou vezmi, ale bud malicko i nachystana, ze to zmeri nekdo jinej, rekne, ze tak velkej neni a zase posupajdis domu...i kdyz pokud uz to rozhodl prim tak asi ne, to si te asi nechaj a uvidi se. Nalez docela ujde, asi by se stejne zaclo takovym predvyvolanim, ktery ma vic pripravit ten nalez, takze i kdyby zavedli prvni tabletu nebo gel hned ve ctvrtek tak pocitej, ze i tak to muze byt na vic dni ju, aby si z toho pak nebyla psychicky na dne, ze to neni hned ju :wink:
btw koukala jsem na albicko, jak moc vyuzivate ten monitor srdicka co mate doma :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
laadi neboj,ven musi tak jako tak uz brzy,ale chapu,nervovala jsem se taky kdyz nechtela ven
13. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi nebuj, to bude ten přiblble změřený obvod hlavičky neboj možná to je pro ně taky připomínka aby počítali s možností ukončení SC, ale buď v klidu je to hodně nepřesné, to mi věř :wink:
13. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi fjuu operace jo, snad nic vaznyho :astonished: zitra domu jo, to budes mit doma 2 deti co :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Laadi klid, Cave je ala prelozeno do cestiny Dej si pozor!! jako ze to podle UZ muuuuze byt vetsi mimi, tak aby te treba netraapili nejakym extremne dlouhym porodem kdyby to nebezelo, nic vic :wink:
13. lis 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Quiny no skoro kazdej den je v provozu uz ani nemam ten gel :grinning: mam tri tehule kamaradky tak sem to vzdycky nachystala natrhala ubrousky, polozila sem je na sedacku a uz sem jela jako Dr :grinning:
Musim rict, ze to pro me bylo veliky uklidneni jeste nez Vitecka citila poslechnout si, ze krasne tluce :slight_smile:
13. lis 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne,jen mu dratovali ruku..no jo,na dve deti jsem uz zvykla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi tak to je super, to byl vazne v plny permanenci a oplatil se :sunglasses: :grinning:
13. lis 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste, ze vas mam :dizzy_face: jak to nemam s kym probrat a starej Vitek je na nerva tak mi to moc neprida. Vitecek v brise odstrkuje snad vsechny vnitrnosti tak mu je asi opravdu tesno. Dneska se snad na oslavu po 9ti mesicich vykoupu ve vane (jinak se samo sprchuju :grinning:)
13. lis 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi jj zvyk je zelezna kosile, to je jak u nas :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne ze zenska musi fungovat, i kdyby se mela plazit, se nema smysl rozcilovat, aspon ze mame ty nase milacky maly :dizzy_face: :dizzy_face:

Laadi jj sup do vany si to jeste uzij, pak budes mit utrum 6 nedel :sweat_smile: pche jako ne ze bych mela tehdy na vanu pomysleni, jsem byla rada kdyz jsem stihla 10x denne sprchu :grinning:
13. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja se loucim, jdu na chvilku hodit nohy hore, nez se malej rozhodne ze vstava nebo velkej dorazi ze skoleni :wink:
13. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mejte se paaaaaaaaa

a Laadi hlavne nam pak koukej dat vedet az se Vitecek vykuli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja se na nej tak tesim, bych ho hned pomuchlovala, jeste ze jste tak daleko :grinning:
13. lis 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee fuj ja kdyz si vzpomenu jak jsem byla opruzela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek