• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Tak hezkej den holky.... Jdeme tu dnesni kontrolu zajist :grinning: a dekuju za podporu :slight_smile:
13. lis 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Ladi tak to gratuluju že budete mít Vítečka u sebe dřív....a neboj se toho, mě taky vyvolávali, sice to první den nepomohlo, ale druhý den to začlo a nakonec to bylo rychlé...to zvládneš neboj...
Pepčovi odhadovali 4kg, říkali, že to bude macek a nakonec měl 3,5 kg, takže je to fakt jen orientační....těším se na fotky :wink:
13. lis 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj po sto letech...

Laadi moc moc držíme palečky, a těšíme se na fotečky Vítečka...jejej to teda uteklo, se mi zdá nedávno, jak jsi psala tu radostnou novinul. Držte se a užívej si ty nádherné chvíle.
15. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dekuju holky :wink: ve ctvrtek uvidime, kdybych se neozvala rak si me tam nechali a myslete na nas :dizzy_face:
16. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oliiiiiiiiiii vsechno nejlepsi, vsechno nejlepsi k tvym narozeninam :dizzy_face:
16. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ladi tak ja doufam, ze budes pekne informovat :wink:
16. lis 2009 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po pravde nevim jestli bude na informovani sila.... Kazdopadne narozeni Vitecka oznamim :dizzy_face:
16. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mezi kontrakcema ne ? :grinning: ja to chvili davala, ale jen jsem nadavala ze mi nikdo nerekl ze to tak boli :grinning: :grinning: a pak uz jsem ani ty sms nezvladla....ja myslela spis ze jen napises jestli si te tam nechali a pak samo az bude venku, nebo kdyz se budes nudit :wink:
16. lis 2009 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele ta ulice to je mazec co? :slight_smile:) :grinning:

jinak co Vitkove na to ze budete za chvili tri? :slight_smile: Pepina si dala 2 dny relativne klid a dneska ma teda asi rockovej den...neskutecny co predvadi,navic mi z toho tvrdne pupek a jeste me picha v podbrisku....uz at je pulka prosince a zacnem vyhanet ve velkym teda... :angry:
16. lis 2009 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týjofka Ladi, ty máš břuch :slight_smile: ale krásnej.....Plechi, neskutečný, jak ti ty týdny tady skáčou...jsem zvědavá na Pepinu a na Vítečka, to pak určitě dostanu choutky :grinning:
16. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
slavi utres sliny a zas to bude dobry :slight_smile: :grinning:
16. lis 2009 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím hele :grinning: ne my ještě chviličku počkáme :wink: tak mě pak budeš informovat, jak to zvládáte a uvidím :grinning:
16. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a to prave myslim, ze jak napisu jak to nezvladam tak se nikdo do druhyho nepozene :slight_smile: Takze radsi nebudu psat nic :sunglasses:
16. lis 2009 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plech taky na to asi uz nebudes mit cas :wink:

jinak kyla vcera potvrzena i na UTZ,takze 13.1. nastup do nemocnice....se zblaznim tyden bez Eli,hlavne se budu desit toho,co se tu deje a jak to tady vypada!!!to bude spoust!!!poverim nase at to prijdou zkontrolirovat :sweat_smile:
17. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně rodiče jsou super pojistka :wink:
17. lis 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky od rodičů, z moravy

v pondělí jsme byli u sestřenky popřát a osvěžit si co bylo cca před rokem, kdyžbyla Joli prtě :grinning:

Jinak mám po ránu super náladu,10týho mi byla nabídnuta noční 20/21 to je staré, včera mi byla nabídnuta denní23 a dnes ráno jsme se předběžně dohodly, že kdyžbue trvat PN kolegy tak ještě 24/25 noc a 27 den, jupííííí zase jsme na chvíli v klidu :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,papají vám děti sami ze lžíčky?
19. lis 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joli teda většinou ao, jen někdy chce kemit
19. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Verunce to teda ještě moc nejde, co jí jde, tak vezme radši rukou..., někdy vidličkou, ale polívku by sama nesnědla...to by bylo všude jen ne v puse
19. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepča se krmí sám u oběda, ode mě už vůbec nechce, něco vezme lžící něco rukou, ale nechávám ho....většinou to sní všechno...jen teda polévku a jogurt sám nejí, to musím já, jinak ale vše už sám....
19. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nevíte, jak je na tom Lada? :wink:
19. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě e neozvala, tak snad vše ok :wink:
19. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

tak Ladus dneska dostala zatezovej test s oxytocinem, ale vypada to ze bez ucinku. Zitra rano v 7 by ji meli dat tabletku, tak snad pak to pujde rychleji. Jinak ji Vitka premerili a odpovida 3,5kg.....dle myho ji teda mohli nechat bejt...nam odhadovali 3,6 a nakonec mel 3,2....prijde mi zbytecny kdyz nema pres 4kg ho tahat ven....
19. lis 2009 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeee tak Ladus bude rodit,,,parada :slight_smile: ale je to zbytecny nam odhadovali taky nejdriv malo 2,5kila a pak 3700g nakonec mela 3430g,takovy stred,byla o 4 dny drive
19. lis 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale Ladi jde na vyvoklání kvůli rozměru hlavičky :wink:
19. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, tak to držím palce, ať je to rychlé :wink:
19. lis 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ MAMINY :grinning: Tak jsem po dlouhé době nakoukla.Bohužel od té doby co bydlíme u babičky,tak je to s internetem špatné.Je to s babčou na prášky,ale Zuzanka je v pohodě a moc šikovná.Někdy snad dodám fotky.Už zase pádím,papa. :wink:
20. lis 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v poradne ok,mame 11kg a 83cm,takze jsme se vytahli skoro o 10cm od roku :slight_smile:
20. lis 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli vcera na posledni hexe tak uz nam taky udelali poradnu, a jako mame 13kg, sice 86cm, ale i tak mi to prijde moc :cry:
20. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, Jíťo, takhle jsem tu brečela já po 18ti měsíční prohlídce :grinning: Honzulka má přesně ty samý míry jako náš Jáchymajda :wink: ale ten od tý doby nepřibral ani deko, když jsem ho vážila naposled tak šel spíš pod 13kg :sweat_smile:
20. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek