Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
laada
13. lis 2009
Tak hezkej den holky.... Jdeme tu dnesni kontrolu zajist 😃 a dekuju za podporu 🙂
slavikovci
13. lis 2009
Ahojky, Ladi tak to gratuluju že budete mít Vítečka u sebe dřív....a neboj se toho, mě taky vyvolávali, sice to první den nepomohlo, ale druhý den to začlo a nakonec to bylo rychlé...to zvládneš neboj...
Pepčovi odhadovali 4kg, říkali, že to bude macek a nakonec měl 3,5 kg, takže je to fakt jen orientační....těším se na fotky 😉
mala.lenka2
15. lis 2009
ahoj po sto letech...

Laadi moc moc držíme palečky, a těšíme se na fotečky Vítečka...jejej to teda uteklo, se mi zdá nedávno, jak jsi psala tu radostnou novinul. Držte se a užívej si ty nádherné chvíle.
laada
16. lis 2009
Ahoj, dekuju holky 😉 ve ctvrtek uvidime, kdybych se neozvala rak si me tam nechali a myslete na nas x-)
laada
16. lis 2009
Oliiiiiiiiiii vsechno nejlepsi, vsechno nejlepsi k tvym narozeninam x-)
plechajdaautor
16. lis 2009
Ladi tak ja doufam, ze budes pekne informovat 😉
laada
16. lis 2009
Po pravde nevim jestli bude na informovani sila.... Kazdopadne narozeni Vitecka oznamim x-)
plechajdaautor
16. lis 2009
mezi kontrakcema ne ? 😃 ja to chvili davala, ale jen jsem nadavala ze mi nikdo nerekl ze to tak boli 😃 😃 a pak uz jsem ani ty sms nezvladla....ja myslela spis ze jen napises jestli si te tam nechali a pak samo az bude venku, nebo kdyz se budes nudit 😉
plechajdaautor
16. lis 2009
hele ta ulice to je mazec co? 🙂) 😃

jinak co Vitkove na to ze budete za chvili tri? 🙂 Pepina si dala 2 dny relativne klid a dneska ma teda asi rockovej den...neskutecny co predvadi,navic mi z toho tvrdne pupek a jeste me picha v podbrisku....uz at je pulka prosince a zacnem vyhanet ve velkym teda... ]-(
slavikovci
16. lis 2009
Týjofka Ladi, ty máš břuch 🙂 ale krásnej.....Plechi, neskutečný, jak ti ty týdny tady skáčou...jsem zvědavá na Pepinu a na Vítečka, to pak určitě dostanu choutky 😃
plechajdaautor
16. lis 2009
slavi utres sliny a zas to bude dobry 🙂 😃
slavikovci
16. lis 2009
no nevím hele 😃 ne my ještě chviličku počkáme 😉 tak mě pak budeš informovat, jak to zvládáte a uvidím 😃
plechajdaautor
16. lis 2009
no a to prave myslim, ze jak napisu jak to nezvladam tak se nikdo do druhyho nepozene 🙂 Takze radsi nebudu psat nic 😎
ewelly
17. lis 2009
plech taky na to asi uz nebudes mit cas 😉

jinak kyla vcera potvrzena i na UTZ,takze 13.1. nastup do nemocnice....se zblaznim tyden bez Eli,hlavne se budu desit toho,co se tu deje a jak to tady vypada!!!to bude spoust!!!poverim nase at to prijdou zkontrolirovat :-N
e.k.t
17. lis 2009
jasně rodiče jsou super pojistka 😉
e.k.t
19. lis 2009
Ahojky od rodičů, z moravy

v pondělí jsme byli u sestřenky popřát a osvěžit si co bylo cca před rokem, kdyžbyla Joli prtě 😃

Jinak mám po ránu super náladu,10týho mi byla nabídnuta noční 20/21 to je staré, včera mi byla nabídnuta denní23 a dnes ráno jsme se předběžně dohodly, že kdyžbue trvat PN kolegy tak ještě 24/25 noc a 27 den, jupííííí zase jsme na chvíli v klidu 😃 😃
vrkocka
19. lis 2009
Ahoj holky,papají vám děti sami ze lžíčky?
e.k.t
19. lis 2009
Joli teda většinou ao, jen někdy chce kemit
lenula.b
19. lis 2009
no Verunce to teda ještě moc nejde, co jí jde, tak vezme radši rukou..., někdy vidličkou, ale polívku by sama nesnědla...to by bylo všude jen ne v puse
slavikovci
19. lis 2009
Pepča se krmí sám u oběda, ode mě už vůbec nechce, něco vezme lžící něco rukou, ale nechávám ho....většinou to sní všechno...jen teda polévku a jogurt sám nejí, to musím já, jinak ale vše už sám....
slavikovci
19. lis 2009
a nevíte, jak je na tom Lada? 😉
e.k.t
19. lis 2009
ještě e neozvala, tak snad vše ok 😉
plechajdaautor
19. lis 2009
Ahoj

tak Ladus dneska dostala zatezovej test s oxytocinem, ale vypada to ze bez ucinku. Zitra rano v 7 by ji meli dat tabletku, tak snad pak to pujde rychleji. Jinak ji Vitka premerili a odpovida 3,5kg.....dle myho ji teda mohli nechat bejt...nam odhadovali 3,6 a nakonec mel 3,2....prijde mi zbytecny kdyz nema pres 4kg ho tahat ven....
vrkocka
19. lis 2009
jeeeee tak Ladus bude rodit,,,parada 🙂 ale je to zbytecny nam odhadovali taky nejdriv malo 2,5kila a pak 3700g nakonec mela 3430g,takovy stred,byla o 4 dny drive
e.k.t
19. lis 2009
Ale Ladi jde na vyvoklání kvůli rozměru hlavičky 😉
slavikovci
19. lis 2009
Ty jo, tak to držím palce, ať je to rychlé 😉
melanykol
20. lis 2009
AHOJ MAMINY 😃 Tak jsem po dlouhé době nakoukla.Bohužel od té doby co bydlíme u babičky,tak je to s internetem špatné.Je to s babčou na prášky,ale Zuzanka je v pohodě a moc šikovná.Někdy snad dodám fotky.Už zase pádím,papa. 😉
vrkocka
20. lis 2009
tak v poradne ok,mame 11kg a 83cm,takze jsme se vytahli skoro o 10cm od roku 🙂
quinny
20. lis 2009
my byli vcera na posledni hexe tak uz nam taky udelali poradnu, a jako mame 13kg, sice 86cm, ale i tak mi to prijde moc 😢
panterka
20. lis 2009
hehe, Jíťo, takhle jsem tu brečela já po 18ti měsíční prohlídce 😃 Honzulka má přesně ty samý míry jako náš Jáchymajda 😉 ale ten od tý doby nepřibral ani deko, když jsem ho vážila naposled tak šel spíš pod 13kg :-N

Začni psát odpověď...

Odešli