• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Oli jj vzpominam si, jenze u nas nejsou problem ty miry samotny, ale to ze od roka pribyva kazdy mesic pul kila a za posledni dokonce kilo :astonished: kam az tohle muze dojit je to co me desi :sweat_smile:
20. lis 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, každopádně na to Honzulka nevypadá:wink: to bys musela vidět našeho otesánka :grinning:
20. lis 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
guinny:tak kdyz se podívám kolik jste vážili při narození,tak se není čemu divit :slight_smile:
Co Laduška?
20. lis 2009 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, co Laduška?Není už Víteček mezi námi? :wink:
20. lis 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no ja pres vikend hodim nejaky aktual fotky a uvidis ze vypada :grinning:
hehe no schvalne mi ukaz kde vypada Jachymajda jako otesanek :astonished:
20. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi no snad neee, me tahle logika prijde malicko zvracena, vsak do roka ho prerostli daleko mensi porodni vahy viz Jachymda treba :grinning: , v tom to fakt neni...i kdyz nase dr. ma teorii uplne stejnou, ale po vcerejsu uz ji teda beru hodne s rezervou, po te co diky svym zastaralym nazorum /pritom je to mlada zenska/ musela mocimermo zkusit opatrne pretahnout H. pindulu. Jo snazila se opatrne, ale stejne to nestacilo, doted mu to obcas zakrvaci v pline a ma tam takovy dva sramy pekny a zrejme ho to taky luxusne boli. jako priste at se mu do pliny ani nepriblizuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Laadusku jsem dneska taky moc myslela, tipuju a doufam, ze uz ma u sebe oba Vitecky jen o tom nevime :sweat_smile:
20. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj z noční. No Joli ještě nemá termín na ko ale 25 jde na kardio tak doufám že to bude ok. Jinak teď máme oba pracovní týden. Já mám zatím jistě 3 směny. O čtvrté se rozhodne v pondělí. Ale je to super. Na prosinec zatím jen jedna, ale aspoň něco
20. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cus zensky,

ladus je jeste kinder vejce, snad zitra....dneska bylo moc porodu a tak ji tu tabletu ani nedali, pac by se nikam nevesla....radosti teda. Snad to zitra klapne. Uz je z toho naprasky.

Quinny pekny miry nahodou, co mam rikat ja ?? Mates ma uz pul roku porad 9kg a nepribere ani kdyz by sezral dve cihly :angry: pac by je vzapeti vykadil :angry: na cm by voko 82 takze to je tak standard,navic nema bejt pokom vysokej.....jen doufam ze az pujde do prvni tridy tak pred tou 9 bude aspon 1 :confounded:
20. lis 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslim ze Pepinka bude jinyho razeni, to bude cela maminka a Matesa v pul roce svoji vahou prevalcuje :grinning:
20. lis 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak teda mi je strasne....nevim co, cejtim se jak kdyz mam 40tky teploty a to ji nemam....boli me uz dva dny celej clovek, prudusky trosku a sem tam zimnice.....chripajzna se mi zadna nerozjela, ani nevim kde bych ji jako mela vzit kdyz jsem porad doma a martin je ok....no nic....vezmu svou kaceri chuzi a pujdu si nekam foukat na kacenu,kycle, zada, pupek a ja nevim co vsechno me boli....dneska jsem sla s kocarem asi 500m a myslela jsem ze domu nedojdu, 100 leta babka hadr fakt :angry:
20. lis 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
500m to jsem asi prehnala teda....tak 200max :rolling_eyes:
20. lis 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska jsem mela chvili pocit ze Pepina leze pupikem, takovou bolest to jsem nezrala a smejdila porad kolem dokola....to je neskutecna zenska :confused: co ta bude delat az bude venku to jsem teda zvedava....

vcera me bylo tak zle, ze jsem musela odvolat mm z prace....jsem nebyla ani schopna vstat z gauce pomalu, nastesti byl asi za 45minut tady s nakupem a ja sla spat, dala jsem si 3h spanku s pupkem kterej uz nevim kam slozit a bylo lip...takze asi vsechno co mi je z unavy, ale fakt uz nevim co bych mela delat....Mates v noci spi dobre, jenze ja se s kazdym prevalenim vzbudim a navic co hodina to wecko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

nemuze nekdo lusknout prstama at uz je o mesic vic a ja zacnu pepinu vyhanet nekompro ven ?? vanoce nevanoce, kakam na to...proste pujde ven :angry:
20. lis 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak jsem si zas po dlouhy dobe postezovala a jdu....asi spat...jo spat :angry:
20. lis 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa radosti konce tehu, po tom se mi teda nestyska, tak to prezij a hezkou noc :sunglasses:
20. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fnuk :cry:
20. lis 2009 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Zdeni, to jsi mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: a Ladušku moc pozdravujeme :wink:
20. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi chudinka, ale hele ber to z ty lepsi stranky, bude lip :grinning:
a hur zaroven ze :grinning: si nebudeme nic nalhavat jednoho draka uz mas doma tok vis :sweat_smile:

a s tou Laadou to je teda des, jako nejdriv ji stresnou, ze je V. obrik a ze musi ven okamzite nejlepe, a nakonec ji ani nedaji tabletu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja si sem jdu postezovat a jeste se mi kazdej smeje, to je teda spravedlnost todleto :angry: :rolling_eyes:

Jojo kdyby ji aspon pustili domu a rekli at prijde v pondeli nebo tak...takovyhle cekani :angry:
20. lis 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni vůbec nezávidím přesto že to neznám. Ladi nezávidím protože to naopak znám
20. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám právě padla a sedím ve vláčku směr morava přes půl republiky za Joli. V neděli zase zpět v pondělí zase tam v úterý tentokrát i s Joli zpět pro změnu k druhým rodičům zase do práce a pak na kardio a potom zase na moravu no a možná ve čtvrtek sama zpět a do práce. Docela pěkné. Ale je to určitý relax a děkuji za tuto možnost
21. lis 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou sobotu .. tak u nás budíček v 6,05 h ale už mám upečené kuře, vypranou jednu várku prádla, myčka myčkuje .. piju kávu a čekáme až MM dorazí z práce a vyrazíme na výlov rybníku a dáme si klobásu a pivo
21. lis 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bry den,

a to mate to kure k snidani ze ho delas ted ? :slight_smile: :grinning:
21. lis 2009 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: já bych i k snídani to kuře klidně sežrala, ale pak už by nebyl oběd :angry: :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já právě po noční sežrala plněnou housku. A než dojedu dalších 164 kiláků do brna tak slupnu koblihu. A v brně budu myslet na oběd u rodičů. Mám slíbenou nějakou dobrotu abych ustala nespaní od včera 7 ráno a ještě po bouřlivé noci, no max odpadnu. No a bude nějaký mls odpoledne pro Joli k 1,5 roku.
21. lis 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, tak u nas budicek pred 7, coz je krasa na to v kolik sel spat :wink:

a mam dotaz, kdo nosite kabelky libilo by se vam tohle jako vanocni darek, hledam neco pro kamosku a tohle se mi zalibilo>

http://www.hairshop.cz/akce/hacky-na-kabelku/?pageNo=2&

dikes za nazory :wink:
21. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
quin myslis ten hacek ?? Je to pekny, ale ja bych se bala to tam mit poveseny....pokud to chapu tak ze toje cestovni....v kabelce mam vetsinou vsechno a nebudu riskovat ji povesit nekam na hacek aby me ji nekdo vybral....ale vypada to pekne :wink:

u nas taky pred 7 ale uz toje vcelku normos, pred sedmou spat a pred sedmou vstavat :slight_smile: :wink:
21. lis 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi jjj myslela jsem ten hacek, je to cestovni a povesis si to na stolek. No oni to prave prezentuji tak, ze se tim vyhnes zlodejum, protoze ji mas vic na ocich nez treba kdyz ji mas vedle sebe nebo na operadle zidle, nebo u nohou
kuk
http://www.haceknakabelku.cz/jak_ho_pouzivat.php
21. lis 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se loucim, jelikoz jsme samotinky, tak se nad nami smilovala babi s dedou a pozvali nas na obidek, a protoze ditko vstava tak pojedeme, hezky vikend,
a treba vecer tu nekdo budete :wink:
21. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
quin pekny pekny a i prakticky, ale ja mam kabelku vzdycky na kline ...kdyz ji teda mam :slight_smile: Jestli to je pro kamosku tak to kup.....me napada jedina pozice kde bych tovyuzila mit to primo pred sebou a kabelku jakoby mezi nohama....ale to je mozna moje prazska ta...jak to tomu rika, ze proste v ty praze se kdare vsude tak az to neni pekny....takze nekde v mensich mestech kde to neni tak sileny proc ne :wink:
21. lis 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek