• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Ahojky, co Lada, něco nového?
21. lis 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, plechi děkuju za info...tak jsem zvědavá...mě taky první nepomohla, tak doufám, že zítra už stopro vyhlásí tu novinku, že se Víteček narodil....no a pak už šupky dupky Pepina a máme tu hned dva mimísky najednou :slight_smile:
21. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak porad nacuhuju co laaduska..chudak,z ni asi taky delaj peknyho pokusnaka!hlavne aby mela Vitecka brzy u sebe!
ja mam zanet mocovych cest,tak se lecim v teplicku :unamused:
22. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jse jen tri fotky do alba,ale byla sranda se na ne divat,papa a Ladus drzime pesti :slight_smile:
24. lis 2009 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak je mi milou povinnosti Vam oznamit, ze malej Vitek se narodil dnes 24.11. v 11:57 s mirama 3,390 a 48cm :wink:
24. lis 2009 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
doufam ze nam sem starej tatka dohodi nejaky obrazky :wink:
24. lis 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky psala Laduska :

Dnes v 11:57 se nam narodilo stesti s vahou 3390g a 48cm Vitek Kovarik. Jsme zdravy a v poradku
24. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paráda,tak Vítečku vítej mezi námy,přejeme hodně štěstíčka,lásky,zdravíčko a milující rodiče.Ladi gratuluji ti,tak už to máš za sebou.Dnes jsem byla jak na trní,pořád jsem sem nakukovala a už :grinning: .
24. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Víteček je akorát váhově i výškově :wink: .
24. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oobr gratulka a už se těšíme na foto :dizzy_face: :dizzy_face: , jako to zase bylo strachu jak je to 5ti kg dítko :grinning: at zijou Uz vahovy odhady, 3x hura panum dr.,

za 3 minuty 12 a i s krasnym datumem, na stedry den mu bude presne mesic :sunglasses:
24. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. lis 2009 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten je nádhernej,tak malinkej a slaďoučkej,a ten nosánek jako bambulku.No nádhera :dizzy_face: .
24. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
krááásnej :dizzy_face: :dizzy_face: přejeme mu do života jen to nejlepší! :dizzy_face:
24. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
úžasný, tohle mi vážně zvedlo náladu, Ladi, moc gratulujeme ..
24. lis 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůůůůůůj, moc gratulujeme a přejeme Vítečkovi hlavně zdravíčko a ať se má čile k světu....je krásnej tak už se těším na další fotky :wink:
24. lis 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
připojujeme se ke gratulacím Vítečkovi, i mamince ke krásnému mimi :wink:
24. lis 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítečku vítej na tomto světě, přejeme ti jen samé štěstí a radost. Oběma pak hodně zdraví
24. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujeme k Vítečkovi a přejeme hodně zdravíčka a mlíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak za půl hodiny končím noční, pak na personální žádat o plný úvazek pak vyvednout Joli a pak na kardiologii a potom zase na moravu k našim. Zítra pohřeb a v pátek den a zase k našim za Joli. No a uvidíme jak dlouhé volno bude následovat
25. lis 2009 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukam az dnes co Ladus a mimi uz prvni noc s maminkou,velika gratulace a at jste oba moc zdravy a stastni :slight_smile:
25. lis 2009 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee taky Ladus gratulujeme!konecne ma Vitecka u sebe:slight_smile:...ale teda miry akorat,mohli ho nechat dopect,Jito souhlasim-odhady super!!! :unamused: ...no nic hlavne ze jsou v poradku a Vitecek je mooooc krasnej :slight_smile:
25. lis 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky gratulujem Laduško:slight_smile:
25. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak další prima zpráva Joli dopadla na srdečním na 1* a už tam nemusíme chodit na kontroly. Hurá. Takže závěr je že nás na rizikovce předávkovali léky na tlak a srdce. Takže proto ta arytmie. Jupí.
25. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě něco dalšího, od 1.1. se vracím do práce na plný úvazek, dostala jsem novou stanici, tak jsem opravdu zvědavá jaké to tam bude
25. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dojíždění na prd takže budu muset autem a pro nás z teplého polabí už je to do hor. Na sněhu se bojím a s Joli to bude o moc horší. No ale snad to zvládnu
27. lis 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také moc a moc gratuluju k Vítečkovi. Tak přeji hodně zdravíčka celé rodince a spoustu radosti :slight_smile:
27. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nevite jestli uz je Ladus s Viteckem doma?Papa a pekny vikend,,,jinak chci nahlasit,ze 14.12 nastupuji do nemocnice a pak nevim kdy se tu ukazu..bude polehavat,pak Vanoce a v lednu nas nejspis ceka stehovani,takze je toho spoustu..internet budeme mit i vnovem bydleni,ale nevim presne kdy,,,tady co jsme ho 4.ledna zrusi,ale ja se sem do 13.12 urcite ukazu...ahojda
28. lis 2009 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezke rano,
u nas teda des bes, jako vsechna predesla, uz si ani nepamatuju kdy to bylo lepsi, ale jedna spicka spicaku uz je venku, tak jeste tri a pak treba :confused: :sweat_smile:

vrkoc ahojda, no pochybuju, myslim, ze pokud je vsechno ok, tak by je asi dneska mohli pustit ne :wink:
Jejda nemocka jo, takhle pred Vanocema, tak snad nic vaznyho a zase budes brzo doma.
28. lis 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek