Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
slavikovci
21. lis 2009
Ahojky, co Lada, něco nového?
slavikovci
21. lis 2009
Ty jo, plechi děkuju za info...tak jsem zvědavá...mě taky první nepomohla, tak doufám, že zítra už stopro vyhlásí tu novinku, že se Víteček narodil....no a pak už šupky dupky Pepina a máme tu hned dva mimísky najednou 🙂
ewelly
22. lis 2009
tak porad nacuhuju co laaduska..chudak,z ni asi taky delaj peknyho pokusnaka!hlavne aby mela Vitecka brzy u sebe!
ja mam zanet mocovych cest,tak se lecim v teplicku :-|
vrkocka
24. lis 2009
dala jse jen tri fotky do alba,ale byla sranda se na ne divat,papa a Ladus drzime pesti 🙂
plechajdaautor
24. lis 2009
Tak je mi milou povinnosti Vam oznamit, ze malej Vitek se narodil dnes 24.11. v 11:57 s mirama 3,390 a 48cm 😉
plechajdaautor
24. lis 2009
doufam ze nam sem starej tatka dohodi nejaky obrazky 😉
adajar
24. lis 2009
Holky psala Laduska :

Dnes v 11:57 se nam narodilo stesti s vahou 3390g a 48cm Vitek Kovarik. Jsme zdravy a v poradku
norma
24. lis 2009
Paráda,tak Vítečku vítej mezi námy,přejeme hodně štěstíčka,lásky,zdravíčko a milující rodiče.Ladi gratuluji ti,tak už to máš za sebou.Dnes jsem byla jak na trní,pořád jsem sem nakukovala a už 😃 .
norma
24. lis 2009
A Víteček je akorát váhově i výškově 😉 .
quinny
24. lis 2009
Oobr gratulka a už se těšíme na foto x-) x-) , jako to zase bylo strachu jak je to 5ti kg dítko 😃 at zijou Uz vahovy odhady, 3x hura panum dr.,

za 3 minuty 12 a i s krasnym datumem, na stedry den mu bude presne mesic 😎
plechajdaautor
24. lis 2009
norma
24. lis 2009
Ten je nádhernej,tak malinkej a slaďoučkej,a ten nosánek jako bambulku.No nádhera x-) .
panterka
24. lis 2009
krááásnej x-) x-) přejeme mu do života jen to nejlepší! x-)
petrusam
24. lis 2009
úžasný, tohle mi vážně zvedlo náladu, Ladi, moc gratulujeme ..
slavikovci
24. lis 2009
Jůůůůůůůůj, moc gratulujeme a přejeme Vítečkovi hlavně zdravíčko a ať se má čile k světu....je krásnej tak už se těším na další fotky 😉
mala.lenka2
24. lis 2009
připojujeme se ke gratulacím Vítečkovi, i mamince ke krásnému mimi 😉
e.k.t
24. lis 2009
Vítečku vítej na tomto světě, přejeme ti jen samé štěstí a radost. Oběma pak hodně zdraví
pistacia
24. lis 2009
Gratulujeme k Vítečkovi a přejeme hodně zdravíčka a mlíčka x-) x-) x-)
e.k.t
25. lis 2009
Tak za půl hodiny končím noční, pak na personální žádat o plný úvazek pak vyvednout Joli a pak na kardiologii a potom zase na moravu k našim. Zítra pohřeb a v pátek den a zase k našim za Joli. No a uvidíme jak dlouhé volno bude následovat
vrkocka
25. lis 2009
tak koukam az dnes co Ladus a mimi uz prvni noc s maminkou,velika gratulace a at jste oba moc zdravy a stastni 🙂
ewelly
25. lis 2009
jee taky Ladus gratulujeme!konecne ma Vitecka u sebe🙂...ale teda miry akorat,mohli ho nechat dopect,Jito souhlasim-odhady super!!! :-| ...no nic hlavne ze jsou v poradku a Vitecek je mooooc krasnej 🙂
lenula.b
25. lis 2009
taky gratulujem Laduško:)
e.k.t
25. lis 2009
Tak další prima zpráva Joli dopadla na srdečním na 1* a už tam nemusíme chodit na kontroly. Hurá. Takže závěr je že nás na rizikovce předávkovali léky na tlak a srdce. Takže proto ta arytmie. Jupí.
e.k.t
25. lis 2009
a ještě něco dalšího, od 1.1. se vracím do práce na plný úvazek, dostala jsem novou stanici, tak jsem opravdu zvědavá jaké to tam bude
e.k.t
27. lis 2009
Dojíždění na prd takže budu muset autem a pro nás z teplého polabí už je to do hor. Na sněhu se bojím a s Joli to bude o moc horší. No ale snad to zvládnu
sonik05
27. lis 2009
Také moc a moc gratuluju k Vítečkovi. Tak přeji hodně zdravíčka celé rodince a spoustu radosti 🙂
vrkocka
28. lis 2009
Ahoj nevite jestli uz je Ladus s Viteckem doma?Papa a pekny vikend,,,jinak chci nahlasit,ze 14.12 nastupuji do nemocnice a pak nevim kdy se tu ukazu..bude polehavat,pak Vanoce a v lednu nas nejspis ceka stehovani,takze je toho spoustu..internet budeme mit i vnovem bydleni,ale nevim presne kdy,,,tady co jsme ho 4.ledna zrusi,ale ja se sem do 13.12 urcite ukazu...ahojda
quinny
28. lis 2009
hezke rano,
u nas teda des bes, jako vsechna predesla, uz si ani nepamatuju kdy to bylo lepsi, ale jedna spicka spicaku uz je venku, tak jeste tri a pak treba =-) :-N

vrkoc ahojda, no pochybuju, myslim, ze pokud je vsechno ok, tak by je asi dneska mohli pustit ne 😉
Jejda nemocka jo, takhle pred Vanocema, tak snad nic vaznyho a zase budes brzo doma.

Začni psát odpověď...

Odešli