• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Zuzi, tak ať jsi brzo fit, na jakým budeš oddělení? a vůbec to budeš s tím žlučníkem?
28. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Myslím na chirurgii,,,jjj celý žlučník ven,,,ale jsou horsi veci si rikam
28. lis 2009 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi jejda, ale tak snad to bude laparo a pujdes rychle domu a budes to mit ok.
Ber to z ty dobry stranky, o letosnich vanocich nepriberes :wink:
28. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
no nepriberu,spis pry budu ja tunta ted mam 65kg a pry tak pod 5 sse jde s na zacatku dolu,ale ja si myslim ze to pak dozenu :slight_smile:
29. lis 2009 v 07:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi v Pardubkách dělají laparku a 4tý den domů, teda ta dieta je fakt síla, ale bude ti už dobře a to je hlavní :wink:
29. lis 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi velka gratulace k Viteckovi,hodne zdravicka stesticka a at krasne roste a mamince taky vse nej..

Jinak u nas nic moc noveho,male uz vylezla jedna stolicka a spicak a zbytek je strasne moc natekli do toho peceme cukrovi a zarizujeme noce bydleni takze docela velka honicka ale jinak jsme zdravi a cili a uz zaciname pomalu i komunikovat.tak zatimky pa
30. lis 2009 v 00:14  • Odpověz  • To se mi líbí
nove bydleni uz ani neumim psat :sweat_smile:
30. lis 2009 v 00:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky dekuju za gratulace. Vcera nas pustili tak se rozkoukavame doma, az bude sila dodam fotky a zastavim se :dizzy_face:

Sem strasne stastna :dizzy_face:
30. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi to je jasné, moc ti to štěstíčko přeju.
30. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dopoledne přišla sms od Joli dr a že očkování dnes kolem 11.30. No tak jsme se teda dostavili a hexa a najednou že i prevenci hmmm no tak má 11,4 kg a 81cm. Má atopický ekzém napsané masti. Jinak úplně v pořádku jen um minimálně do 3 let. Na ryby opatrně a pozorovat. Ale je ok.:wink:
30. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ladi tak vitejte doma :slight_smile: A vis jak vid ?? spat spat spat :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

Uz se tesim na novy fotky jak jste se zabydleli :wink:
30. lis 2009 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Laduško, tak už se moc těším na fotkyyyyyyy.....plechi, těhulko, jak je?už se ti to krátí co? :wink:
1. pro 2009 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ládi, vítej doma a užívejte si to s Vítečkama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a taky se moc těším na fotečky :wink:
2. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
slavi Me ?? neeeeeeeeee se ti jen zda :grinning:
2. pro 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem zvědavá, kdy Anežka vyleze :grinning:
2. pro 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kdo ? :confused: :grinning:

Ba ne, ja taky hele.....obcas mam pocit ze uz leze pupikem...ale pevne doufam ze vanoce to nebudou teda :angry:
2. pro 2009 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
myslím, že nějak na svět spěchat nebude, takže "sežereš" všechno cukroví a ona pak vyleze :grinning:
2. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Po delší době všem ahoj,hlavně blahopřejeme Laadus-malý je krásný.Jéé za chvíli to čeká i Plech!My na tom začnem dělat cca za rok.Teď už 14dní chodím do práce na 1/2uvazek,tak nic nestíhám.Ještě,že malý je hodný.Co vy,už máte ježíška ?Pořád nevím co MM,ale jen něco malého,jinak si chce koupit monitor nebo mobil.Poraďte.
3. pro 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
3. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
No krasnej Ladusko fakt,,uzivej a pokud to pujde odpocivej pa a pusu :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, máte moc krásného klučíka, povedl se vám, tak ať to doma zvládáte a užíváte....posíláme mu s Pepíčkem pusinku :grinning:
3. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi šikulka maličkej broskvičkovej :wink: tak teď za chvíli přibude anežka potom prďolka od pist a od Bajunky. neskrývá se tu ječtě nějaké vánoční překvápko? u nás momentálně nehrozí, nasazují mi hormonovou léčbu pro obnovu plodnosti, takže od ledna jdu na plný úvazek, abych na to nemyslela, nebude čas :wink:
3. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Laadi ten je naaadhernej, moc se vem povedl, tak at vam dela jen radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Evi a manza souhlasi jo, tak snad to pak rychle klapne, budu na tebe myslet :wink:
3. pro 2009 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no řekl že mám jít na plno abych neprudila :grinning: :grinning: :grinning:

tak pak uvidíme,

hormonálka protože jsem bez ms, neovuluju atd atd, takže asi je Joli opravdu zázrak nad zázrak :grinning:
3. pro 2009 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Laduš, Víteček je kouzelnej :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, Laadi, já ani nevěděla, že jsi těhotná. Posílám obrovskou gratulaci a jsem ráda, že ses také dočkala! :slight_smile:
4. pro 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, je dobře že jsi na nás zase mrkla :wink: jenže ono je najednou nějak méně času :grinning:
4. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tak za chvíli svištím do práce :wink:
4. pro 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ladi mas ho tam :slight_smile: a tatkovi vyrid, ze na ty fotce s malym vypada tak na 16 :slight_smile: :grinning:
5. pro 2009 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek