Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
e.k.t
28. lis 2009
Zuzi, tak ať jsi brzo fit, na jakým budeš oddělení? a vůbec to budeš s tím žlučníkem?
vrkocka
28. lis 2009
Myslím na chirurgii,,,jjj celý žlučník ven,,,ale jsou horsi veci si rikam
quinny
28. lis 2009
Zuzi jejda, ale tak snad to bude laparo a pujdes rychle domu a budes to mit ok.
Ber to z ty dobry stranky, o letosnich vanocich nepriberes 😉
vrkocka
29. lis 2009
no nepriberu,spis pry budu ja tunta ted mam 65kg a pry tak pod 5 sse jde s na zacatku dolu,ale ja si myslim ze to pak dozenu 🙂
e.k.t
29. lis 2009
Zuzi v Pardubkách dělají laparku a 4tý den domů, teda ta dieta je fakt síla, ale bude ti už dobře a to je hlavní 😉
layde
29. lis 2009
Ladi velka gratulace k Viteckovi,hodne zdravicka stesticka a at krasne roste a mamince taky vse nej..

Jinak u nas nic moc noveho,male uz vylezla jedna stolicka a spicak a zbytek je strasne moc natekli do toho peceme cukrovi a zarizujeme noce bydleni takze docela velka honicka ale jinak jsme zdravi a cili a uz zaciname pomalu i komunikovat.tak zatimky pa
layde
29. lis 2009
nove bydleni uz ani neumim psat :-N
laada
30. lis 2009
Ahoj holky dekuju za gratulace. Vcera nas pustili tak se rozkoukavame doma, az bude sila dodam fotky a zastavim se x-)

Sem strasne stastna x-)
e.k.t
30. lis 2009
Ladi to je jasné, moc ti to štěstíčko přeju.
e.k.t
30. lis 2009
Tak dopoledne přišla sms od Joli dr a že očkování dnes kolem 11.30. No tak jsme se teda dostavili a hexa a najednou že i prevenci hmmm no tak má 11,4 kg a 81cm. Má atopický ekzém napsané masti. Jinak úplně v pořádku jen um minimálně do 3 let. Na ryby opatrně a pozorovat. Ale je ok.😉
plechajdaautor
30. lis 2009
Ladi tak vitejte doma 🙂 A vis jak vid ?? spat spat spat 😉 😃 😃 😃

Uz se tesim na novy fotky jak jste se zabydleli 😉
slavikovci
1. pro 2009
Laduško, tak už se moc těším na fotkyyyyyyy.....plechi, těhulko, jak je?už se ti to krátí co? 😉
petrusam
2. pro 2009
Ládi, vítej doma a užívejte si to s Vítečkama x-) x-) x-) a taky se moc těším na fotečky 😉
plechajdaautor
2. pro 2009
slavi Me ?? neeeeeeeeee se ti jen zda 😃
petrusam
2. pro 2009
jsem zvědavá, kdy Anežka vyleze 😃
plechajdaautor
2. pro 2009
kdo ? =-) 😃

Ba ne, ja taky hele.....obcas mam pocit ze uz leze pupikem...ale pevne doufam ze vanoce to nebudou teda ]-(
petrusam
2. pro 2009
myslím, že nějak na svět spěchat nebude, takže "sežereš" všechno cukroví a ona pak vyleze 😃
tigr211
3. pro 2009
Po delší době všem ahoj,hlavně blahopřejeme Laadus-malý je krásný.Jéé za chvíli to čeká i Plech!My na tom začnem dělat cca za rok.Teď už 14dní chodím do práce na 1/2uvazek,tak nic nestíhám.Ještě,že malý je hodný.Co vy,už máte ježíška ?Pořád nevím co MM,ale jen něco malého,jinak si chce koupit monitor nebo mobil.Poraďte.
laada
3. pro 2009
Ahoj holky x-)

děkujeme za gratulace

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...
vrkocka
3. pro 2009
No krasnej Ladusko fakt,,uzivej a pokud to pujde odpocivej pa a pusu 🙂
slavikovci
3. pro 2009
Ladi, máte moc krásného klučíka, povedl se vám, tak ať to doma zvládáte a užíváte....posíláme mu s Pepíčkem pusinku 😃
e.k.t
3. pro 2009
Ladi šikulka maličkej broskvičkovej 😉 tak teď za chvíli přibude anežka potom prďolka od pist a od Bajunky. neskrývá se tu ječtě nějaké vánoční překvápko? u nás momentálně nehrozí, nasazují mi hormonovou léčbu pro obnovu plodnosti, takže od ledna jdu na plný úvazek, abych na to nemyslela, nebude čas 😉
quinny
3. pro 2009
Laadi ten je naaadhernej, moc se vem povedl, tak at vam dela jen radost x-) x-) x-)

Evi a manza souhlasi jo, tak snad to pak rychle klapne, budu na tebe myslet 😉
e.k.t
3. pro 2009
no řekl že mám jít na plno abych neprudila 😃 😃 😃

tak pak uvidíme,

hormonálka protože jsem bez ms, neovuluju atd atd, takže asi je Joli opravdu zázrak nad zázrak 😃
panterka
3. pro 2009
Laduš, Víteček je kouzelnej x-) x-)
novako
4. pro 2009
Jé, Laadi, já ani nevěděla, že jsi těhotná. Posílám obrovskou gratulaci a jsem ráda, že ses také dočkala! 🙂
e.k.t
4. pro 2009
ahojky, je dobře že jsi na nás zase mrkla 😉 jenže ono je najednou nějak méně času 😃
e.k.t
4. pro 2009
tak za chvíli svištím do práce 😉
laada
5. pro 2009
plechajdaautor
5. pro 2009
ladi mas ho tam 🙂 a tatkovi vyrid, ze na ty fotce s malym vypada tak na 16 🙂 😃

Začni psát odpověď...

Odešli