• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
5. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
on bude urcite rad :slight_smile: a doval vic fotek obou chlapu a navic taky s mamou by se nam nejaka sikla :slight_smile: :wink:
5. pro 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
máma vypadá jako před uložením do hrobu :astonished: celé těhotenství sem si libovala jak nejsem oteklá a tý fole já každej den vypiju tři litry vody a sem jak konev. Nateklý nohy..brutálně a o hlavě nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro Vítečka ale cokoliv
5. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ty nohy jsem mela taky, jsem si myslela jak to po porodu odejde a bylo to jeste horsi...tak 3nedele az mesic to trvalo...je to prej z toho jak z tela odchazi hodne bilkovin v mliku....takze se maji jist hodne bily jogurty a podobny veci....
5. pro 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha já si přijdu fakt jako balon a do toho jak sem "krásně" vyspalá každý den tak ty tři hodinky :slight_smile:
5. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo ja kdyz na sebe koukam z tech prvnich fotek doma tak zombie hadr ....mno jo no, udel matek jaky jsme si to udelali takovy to mame :slight_smile: Ja si ted uzivam ze mates zacal spat bez dudliku a navic prakticky celou noc...takze spim po roce a pul i 6h v kuse :grinning:
5. pro 2009 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čemu vadil dudlík?
5. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tatinkovi :wink:
5. pro 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako že mlaská?
5. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
on uz ho mel jen na spani a kdyz se v noci vzbudil tak vetsinou rval jen kvuli tomu ze mu vypad a nemohl ho najit....takze mu ho martin vzal, prvni den 10min rev a usnul a od druhyho dne uz spi ihned bez...kdyby to tak slo naucit rychle se vsim :wink:
5. pro 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tááák :grinning:
5. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mlaskaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: muheheheehhe :slight_smile: Mates ma svuj pokoj.... :slight_smile:
5. pro 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
spí sám jo? to je borec
Jdu do peřin dobrou
5. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi hlásek máte, stejně jste tam nejkrásnější mimi :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasek poslan :slight_smile:
6. pro 2009 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jen na skok jsem v práci a na mobilu tak jen pozdravit a že jsme zdraví všichni zatím. Manželka kolegy má tu prasečí chřipku chudáček.
7. pro 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
uááááá jako mě vezou...ale i tak pěkné ráno všem :sweat_smile:
u nás se asi od 23 do 3.30 vůbec nespalo, hysterie, řev řev řev, jako dá se tohle ještě vůbec svádět na zuby???? mazala jsem vším možným i nemožným, nakonec dostal i Panadol, jaksi vše bez efektu, chvílema jsem dost upadala do beznaděje a přemýšlela o pohotovosti, ale nějak mi nebylo jasný, co bych jim tam řekla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím, ale hned zase běžím.
Ladi: hlas poslán, koukám, že vedete na plné čáře :wink:
7. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity co bys vyprávěla? Že nevíš co se děje že je to divné a že to nikdy nedělá tak že bys ráda měla jistotu že jsi tam zbytečně
7. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma s 18ti měsíční máme 87cm a 15.70kg :unamused: ,no až na tu váhu dobrý.Hlavička srostlá a pindík stáhnout jde,takže nemusíme na obřízku jak nás strašili :dizzy_face: .

Víteček je mooooooooooooc nádherný miminko.Tiše závidím :wink: .
8. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Víteček má hlas :wink:
8. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normi Adík byl a je obřík. Hlavně že je zdráv
8. pro 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

sto let jsem tu nebyla, ale vzpomněla jsem si onehdá na Ladu a kouknu a Víteček už je tu

tak Ladi mooooooooooooooooooooc gratuluji, je boží

my byli dnes na 18mm prohlídce, vše OK, Kačka má 11 kilo a 81 cm
8. pro 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekujeme holky :dizzy_face:
Malej je jeden den andel a druhy den nespi a dela scenky :sweat_smile: tak spolu brecime ....ale taaaaak moc ho miluju :dizzy_face:
9. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi to ti nezávidím, ale neboj to se srovná a bude dobře :wink:

Diti tak to je Káťa jako Joli jen Joli je o 4 deka těžší :grinning:
9. pro 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ńo Evi, koukala jsem, že je na tom podobně :slight_smile:

Laadi - to je klasika, chvíli se člověk rozplývá nad andílkem a pak brečí, pač neví jak tomu uzlíčku pomoci. Ale stojí to za to. úplně jsem se zasnila, jak už je ta Káča velká cácorka a jakej byla drobíšek, to už ani není pravda
9. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diti to je fakt, sestřenka má teď 3 měsíční Verušku a to je mazec drobec a to mátakové míry jako Joli v 5ti měsících :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi krasny fotecky.....my dnes byli na KO na ocnim a mala nesilha,tak se mi ulevilo,je to jen zdanliva silhavost,kazdej me s tim strasil,ale ja vedela ze to bude v pohode :wink:
jinak Eluska uz ma 14kg,ale nevim kolik meri,ale je velika a pronese se..moji kyle to dava zabrat :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi Eli byla vždy šampion mezi děvčaty :grinning: :grinning: ještě tak nějak větší bývala Zuzinka od mel :wink:
10. pro 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek