• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Evi to jo,jen aby ji to nezustalo :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak jak? Vyleze pepinka do vanoc?
12. pro 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vim ja ? :sunglasses:
12. pro 2009 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám jak máme všichni pilno, a proto tu vázne provoz,

Zdeni jak je? Teda fakt smekám, Joli má teď takové vzdorné období, že jsem chcílema i ráda že se zatím nepovedlo, ale nelámu to přes koleno, dr řekla už kdy že mám být ráda za Joli, tak tomu dávám volný průběh, teda 2.1 nastupuju na plný úvazek a jsem na sebe zvědavá :sweat_smile: no nějak to snad zvládneme, jen ta nová stanice stojí za prd co se předávání Joli týká, ale je tam místnost, kde případně bude moct počkat než si ji mm vyzvedne, tak uvidíme :fearful:
14. pro 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju tady to zije :grinning:

hezky den vsem

Evi jdes na celej od ledna jo, ty jsi blazinek, jdes kvuli penizkum nebo ze chces :sweat_smile:
Neber si to ode me nejak spatne, ja bych asi chtela byt s prckem, tim spis ze muze byt vas jediny a uzivat si to....nevim no,.. Ja jdu snad od ledna na ctvrtku a uplne mi to staci :grinning:
jeste teda ani nemam vyrizeny papiry, ale co ze :wink:
15. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja bych snad sla radsi do tretiho ditete nez jit do prace :grinning:
15. pro 2009 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses: Zdeni to seš borec :wink: nám stačí Víteček po letech pořídíme psa až budeme v baráku :wink:
15. pro 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásíme se z 18. měsíční KO - 83 cm a 10,30 kg :wink:
15. pro 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukam ze Mates na tom s tou vahou zas neni tak blbe :slight_smile: My mame 10.1 Kg a 78 cm takze prtous no :wink: zas uz me pocinaje dneskem 14 zubu,ne ze by mu k necemu byly teda :slight_smile: :grinning: porad nechce dlabat....

ladi to byl vtip, jen jsem chtela rict, ze do prace se teda nezenu ani za boha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
15. pro 2009 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja kdyz vidim jak to kravi moje nahrada v praci tak se taky nikam nehrnu :rolling_eyes:

Celej den dneska tocim Chodura paparazi :grinning:
15. pro 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukate na Ulici? Libuska se s tim teda nemazli to je hééérecka :wink:
15. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdenino kde litas s pepkou? Kde se zada o porodne? :confused:
15. pro 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja koukam :slight_smile:

jsem byla na nakupech a pak vyridit nejak investice :wink:

o porodny na socialku zlato :slight_smile: ale na to mas jeste cas :slight_smile:
15. pro 2009 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak teda za tim volantem se to pepine uz faaakt jako nelibi :angry:
15. pro 2009 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak na to mam cas? Šak sem porodila.

Co dela za volantem? Chce prevzit rizeni?
15. pro 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nevim jak nam malyho merili, ted sme s Vitkem namerili 56cm to je asi blbost co? :slight_smile:
15. pro 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ladi no to jsi sice porodila, ale nemusis se kvuli tomu hnat hned na socialku pokud ti ty prachy nechybi...je na to snad skoro rok mam pocit...proste nejaka docela douha doba, ja tam sla urco az po 6ti nedeli jestli ne pozdeji...

ze by za 14 dnu tak vyrost jo ?? :wink: no nevim hele :slight_smile:
15. pro 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele Ladi ma neco z tebe ? me prijde ze to je celej tatka :wink:
15. pro 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne ze by to u nas bylo jiny teda :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity to víš kvůli penízkům, na to by mi stačila taky ta 1/4-1/2 úvazku, jenže přišlo dost nových lidí a já bych měla problém dostat aspoň směnu za 2 měsíce nebo třeba půl roku, takže jediná možnost je jít na plný, ale neberu to nijak tragicky, nebudeme mít finanční potíže a uděláme rezervu, kdyby se podařilo ještě jedno nějakým omylem nebo zázrakem :wink:
15. pro 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi pracujici zeno :wink:

Zdeni jo jo celej tata i ty drzticky delaji stejne :sunglasses:
15. pro 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam, ze se tady chrape tak se jdu vykoupat a venovat se mé zvĕři :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v prosinci norma - 7 směn, kdyby to tak bylo pořád tak by mi to stačilo a bude z toho kolem 9 tisíc ale v lednu se ozve čez tak to padne na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi aha tak to je blby s tou praci no. Takhle zkusili tlacit i me, desetkrat mi volali ze jo, pak zase ne,...atd...konecnej verdikt nee, nemuze vas tu byt milion na 1/4tku...ale ze na plnej muzu jit hned. Tak jsem ji poslala do prrr....jednak nemam hlidani, ale ani kdybych ho mela tak bych nesla....a nastesti o par dni pozdeji prisla lukrativni nabidka z jinyho oddeleni, jinej obor, ale budu u deticek, budu se muset naucit spousta novyho, coz se 4ma sluzbama za mesic asi nebude uplne lehky, ale zase budu delat, kde si toho budou vazit, ze jim jde clovek pomoct a ne si jeste vymyslet nesmysly :wink:

Vy to zvladnete a az udelas malou rezervicku tak brzo nejakyho sourozenecka :sunglasses:
17. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity to je super, u dětí je to vždy paráda.

Já počítám že na rezervu půjde celý rodičák, a my budeme žít jen z výplaty, což bude mezi 15 a 17 tisíci a to je v pohodě si myslím, takže 7,5 půjde na spořící účet, aby to nebylo na normálním, tam to nevydrží, to projíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teď jsem nafasovala hak, že by se po ní mohl obnovit cyklus :frowning2: tak jsem zvědavá říkala minimálně 6 měsíců a pak se uvidí co bude :confused:
17. pro 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak to držím palce, aby to mimiško pak vyšlo :wink:
17. pro 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, že v 18ti měsících má Dádulka 78,5 cm a 10,1 kg. Taky malej prďola, ale roztomilej :slight_smile:
Jo a zubů máme 16, takže už jen poslední stoličky a snad už bude klid.
17. pro 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi, ty máš termín 1.1.? To by mohla být Anežka první miminko roku 2010 :wink: To by byla sranda :grinning:
17. pro 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek