Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
27. pro 2009
stale stale 😉
laada
27. pro 2009
Pepina čeká na silvestra ať to má i s ohňostrojem 😃
plechajdaautor
27. pro 2009
jasna paka, Mates sel s bourkou - ta tedka asi nehrozi 🙂 tak aspon ten ohnostroj 🙂)
e.k.t
27. pro 2009
no ono kolem silvestra má být nějaké snížení tlaku, tak to třeba klapne 😉
petrusam
27. pro 2009
Zdeníííííííííííííííííííííí - los bubnos je úúúúúúúúúžasnýýýýýýýýýýýýýýýýý x-) x-) x-) x-) už trošku závidím 😃
plechajdaautor
27. pro 2009
petru dej pokoj hele, neni co....vsechno me picha, vsechno me boli :-p 😉
e.k.t
28. pro 2009
Zdeni vydrž už jen pár chvil 😉
panterka
30. pro 2009
tak co Pepina? furt nic? 😉
laada
30. pro 2009
no jestli to tady do té doby nezavřou .... aby sme se vůbec dozvěděly, že je pepka tu 😎
panterka
30. pro 2009
ahoj Laduš, jak se s Vítečkem máte? a co nějaký nový fotky? 😉
e.k.t
30. pro 2009
nebojte témata pro malý pohyb se tu nezavírají, navíc mezi svátkama se tu moc nevykecává 😉
plechajdaautor
31. pro 2009
:-p :-p :-p
petrusam
31. pro 2009
😃 😃 😃 😃 Zdenííííííííííííí 😃 😃 😃 😃

holky - KRÁSNÝHO SILVESTRA :-N
ewelly
31. pro 2009
Krásnýho Silvestra a šťastný Nový rok!!!!
laada
31. pro 2009
Krasny NOVY ROK 🙂))

Zdeni po pulnoci cekam sms od pepinky 🙂)
gabka32
31. pro 2009
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...

krásného silvestra a vše nejlepší roce 2010!!! 🙂
plechajdaautor
31. pro 2009
Ladi to se nacekas ]-(

Samozrejme i my prejeme vse nej do Noveho roku 2010, vicero sourozencu na ceste a hlavne zdravi a spokojenost doma....vime sve. Takze mile damy, at deticky v klidu spinkaji a vy se moc neopijte 😉
romcatko
1. led 2010
Milé maminky a dítka červňátka (i ta další). přestože jsem tady spíš míň než víc a když, tak většinou jen čtu a nakukuji, tak jsme vám s Esterkou Kačenkou přišly popřát do nového roku splňění vašich snů, hodně štěstí, zdraví, radosti a spokojenosti. Ať vám dítka dělají jen samo radost. a my máme hodně moudrosit a atrpělivosti v jejich výchově. Těhulkám pohodové těhulkování a bezproblémový porod a těm, kdo by se rády těhulkami znovu staly, tak aŤ je tento ros správně plodný 🙂
titida
1. led 2010
e.k.t
1. led 2010
Ahojky v roce 2010 přejeme všem hodně zdraví a štěstí a jen to nejlepší. 😉
e.k.t
2. led 2010
Krásné dobré ráno z Bolehoště, zatím jee to tu nuda, ale to se o víkendu stává 😉

Net mi tu chodí relativně dobře tak jsem spokojená a už cucám kávu, za chvíli si dám veku s máslem a budu se netěšit na cestu zpět domů páč tu chumelííííí :-p :-p
Už cesta sem byla opravdu zajímavá, ještě že jsem měla mm s sebou, jinak bych odbočila kamsi do pole, no naštěstí jsem byla upozorněna že to asi ještě není ta odbočka, když je tu jakási závora 😃 😃

Ale jinak dojezd dobrý 😉
panterka
2. led 2010
tak co Pepina? Furt nic? =-)
laada
2. led 2010
jééééé Olí raději se takhle neptej, Zdeni už je z těch dotazů na pecku 😉 vid ? 😎

Určitě nám písne sms 🙂
panterka
2. led 2010
ahoj Laduš 😉 jen aby nám dala vědět :-N
e.k.t
2. led 2010
ráno byla Zdeni na fcb a nic nepsala, takže si berušká dává na čas, ale ona určo vyleze, o to nemám strach 😃 😉
mala.lenka2
2. led 2010
ahoj holky, přidáváme se a taky přejeme v r.2010 hodně štěstíčka,zdravíčka, a jen to nejnej...Zdeni,ať si taky brzy pochováš mimi, už se taky jistě těšíš,ať to máš za sebou co?? 😉
petrusam
3. led 2010
PLECHAJDA ->TAK HURA, ANEZKA JE VENKU, 50 CM A 3,380 G, DNES V 1:53 HOD. OD PRIJEZDU DO PORODNICE JSME TO SFOUKLI ZA 20 😃
petrusam
3. led 2010
20 MINUT
sonik05
3. led 2010
Ahoj holky, v novém roce přeji jen to nejlepší a hlavně hodně zdravíčka pro ty naše prťata i celým rodinkám.

Plechajda: moc, moc gratuluju k Anežce.
slavikovci
3. led 2010
Také gratulujeme k Anežce, jak už jsem psala dvojnásobné mamince 😃

Začni psát odpověď...

Odešli