• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
taky mooooooc gratulujeme! :dizzy_face: :dizzy_face:

kdo je další na řadě? :grinning:
3. led 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli - myslím, že Pistacia v dubnu :dizzy_face:
3. led 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, aháá :slight_smile: tak tu už jsem tu neviděla ani nepamatuju :sweat_smile:
3. led 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anežku zde vítáme, hodně zdraví přejeme :wink:
3. led 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak taky mooooc gratuluji k Anežce, hlavně hodně zdravíčka a mamince pohodu aby to s dvěma drobkama pěkně zvládla
3. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepinka je tu :grinning:
Zdeni doufam, ze si v porodnici dachneš jak sis planovala.
3. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky moc za gratulace k Anežce. Dal jsem do alba prvních pár fotek, plechi asi později dodá další a s barvitějším komentářem :slight_smile:
Plechi to zvládla jako profesionální rodička. S dalším dítětem už snad ani nebudeme jezdit do porodnice :wink:

Martin
3. led 2010 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je krásný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé ta je krásná:slight_smile:..ještě jednou velká gratulace :slight_smile:
3. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martine-Kukaččáku, ještě jednou velikánská gratulace k vám do Práglu a pozdravuj obě holky i Matýska :slight_smile: Anežka je krásná :dizzy_face:
3. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda po sto letech :grinning:

Zdeni mooooooooooooc gratulujeme k Anežce, je to kočka a teda takový super rychlý porod bych si taky dala líbit :sweat_smile:
3. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásná, moc gratulujem :slight_smile:
3. led 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nádhera,,velká gratulace a krásné datum :slight_smile:
3. led 2010 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni moc moc gratulujeme k Anežce a přejeme hooodně zdravíčka,štěstíčka..
3. led 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky posíláme se Saškou velkou gratulaci, mamince, že to tak krásně a rychle zvládla, tatínkovi i bráškovi a hlavně Anežce, že už je mezi námi. tak at holka krásně roste! :grinning: :wink: :wink:
3. led 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásná je ta vaše Anežka :wink: Ladi Víteček je taky úžasnej a pist gratuluji,že budou mít druhou holčičku :slight_smile:
3. led 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cest zeny :slight_smile:) diky za gratulace, tady hazim nas slavny porod :grinning:

sla jsem si v 22 lehnout s tim ze ty bolesti co jsem mela pres den zaspim nebo se to rozjede...moje predstava byla ze se rozhodne jeste vyspim :slight_smile: No prisaham ze jen co jsem dolehla a zakryla se perinou prisla fakt silna kontra a zacla se co 10min opakovat, nejdriv jsem s tim statecne bojovalav leze ze jako to prece jeste zaspim, ale vzdycky me to vzbudilo....takze po hodce jsem to vzdala a aspon jsem si sedla protoze v leze jsem to uz fakt nedavala...nastup kontra byl docela hustej...hodku byly co 10 min mozna hodku a pul takze jsem se zacla pripravovat na prohekanou noc....tesne pred pulnoci se zacly zkracovat na 8 a 6 a zacly uz fakt bolet...takze jsem sesla za mm dolu do mistnosti kde paril neco na pc a rikam ze me to fakt boli....z ty mistnosti jsem uz neodesla pac se to zkratilo na 5min a bolest opet zesilila tak ze jsem funela jak pri porodu...ale porad jsem si rikala nikam nikam, minule nas poslali 2x domu takze tedka to vydrzis nejsi zadny becko...becko snad nejsem, ale jak se v pul jedny kontra zkratily na 3 a 2 min tak jsem zavelela odjezd....nez jsem se prevlikla v kontrakcich a vyprdelila se do auta bylo neco kolem 1:15.....v aute kontra prestaly...respektive jsem mela 1 jak jsme vyjeli a dalsi az tesne pred vrata porodnice, nicmene me rovnou zacla tlacit na konecnik tak jsem si docela oddechla ze uz jsme tam....na prijmu mi sestra rekla tak si prejdete rovnou na porodni sal a zavolejte si manzela, tak jsem teda zustala koukat a kdyz jsem dosla pro mm tak ten taky,pac si zrovna vytahoval knizku ze si pujde cist :slight_smile: Hahaha :slight_smile: No vlezla jsem na kozu 1 kontra napich kanyly ( ani nebyla potreba ) kontra skoncila a mm omdlel :slight_smile: druha kontra kricim na sestru ze mi prave praskla voda a chce se mi tlacit, mm se zbira ze zeme, 3 kontra tlacime hlavicka leze...4 kontra je po vsem :slight_smile: tak si to nejak pamatuju - jestli to tak bylo ve skutecnosti nevim, pac jsem z ty rychlosti a bolesti nevnimala, prej jsem mela chvili i kyslik to ani nevim....takze tak :slight_smile: Prijezd do porodnice byl baj voko 1:30 - 1:35 a v 1:53 byla venku no takze tento porod ano :slight_smile: respektive bolel jak prase, ale rychlost mi to vynahradila :slight_smile:
6. led 2010 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeníííí - vítejte s Anežkou doma, porod = fičák :grinning: podle fotek mi přijde, že je Anežka celá Ty .. :grinning: co na ní Mates? A přeju krásnou první noc doma :wink:
6. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítáme vás doma a porod teda super, takový bych taky chtěla, myslím tak rychlý :grinning: dokonce jsem se u tvého popisu i zasmála :slight_smile: Tak ať se vám daří a ať to zvládáte a pak se těším na fotky Anežky a Matýska....co na to vůbec bráška? :grinning:
7. led 2010 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotka s Matýskem a sestřičkou, jak jí hladí mě až dojala čoveče :slight_smile:
7. led 2010 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni vítám zpět mezi náma, popis porodu super super :wink: no hlavně žes to stihla do porodky :wink:
7. led 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes dopoledne volal mm že mu volal jeho boss že mu volal můj boss a že navrhují výměnu kus za kus výpravčího a že bych k nim měla lepší dojíždění - teda jako pod pardubice místo pod hradec. tak prý jestli si trtoufám na hlavní tah a když mm řekl že ano. tak že tu mašinerii rozjedou. faqjn jsme se natěšíli, že se nebude muset řešit druhé auto....
no a odpoledne volal jiný šéf že ne na hlavní tah ale do jiné prdky kde se ani nekřižuje chodí se tam na 24 hodinové směny cca od 15:15 do 15:15 a je to teda o kousek blíž no ale dost mazec, tak jsme měli válku mozků aby se zozhodlo jestli do toho jít nebo ne
no nakonec jsme udělali adenauerův kříž či jak se to nadává a nakonec na to teda kejvnu, ale happy rozhodně nebudu
ale budeme po stejným vedením tím pádem nesmíme dostat oba výpověď a tak, no tak snad nebudu litovat
7. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni - no tak to byla rychlovka, to závidím :dizzy_face:
moc si to užívejte, ještě jednou gratuluji
8. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady je přes 25 cm sněhu a já se s tím musela lopotit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
V novem bytecku bude net,tak do mesice pocitam.Po laparo jsem v pohode nic me neboli,takze super.Za to Elza ma opet laringitidu.des opet antibiotika,probdele noci chuderka.Tak se maminy mejte a zdar a silu,pak dodam fota z noveho a vice napisi.
10. led 2010 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi tak hodně sil na Eli a bojuj kočko :wink:
11. led 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ..

Zdeni - tak jak to zvládáš jako dvojmamča? Co Matýsek na Anežku?
12. led 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady to moc nevalí :wink:

taky jsem zvědavá na čerstvou dvojmatku :slight_smile:
12. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechme Zdeni vydechnout má to určo časově náročnější, ale ono se to poddá :wink:
13. led 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek