• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ahoj ženský :slight_smile:

Zdení má těžkou pohodu jen sem tolik nechodí :slight_smile:

Malá jí pořád spí ... kuku je hodnej velkej kluk takže má leháro :sunglasses:

Náš je pěknej řandálník. Festovně bojujeme s bolením bříška, prdama a kolikou :pensive: mi ho je chuděry líto
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3691305&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
13. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Která pravidla porušuje: | Zruš
házím to i sem..

Slevy na dani

11 604 Kč/rok na jedno vyživované dítě, pokud je máte celý rok. Slevu může uplatnit pouze jeden z rodičů.

24 840 Kč/rok na manželku (manžela) pokud nemá vlastní příjmy přesahující za zdaňovací období 38 040 Kč

Do vlastního příjmu manželky (manžela) se nezahrnuje:

* dávky státní sociální podpory (Přídavek na dítě,Rodičovský příspěvek,Sociální příplatek,Příspěvek na bydlení,Příspěvek na školní pomůcky,Porodné,Pohřebné,Dávky pěstounské péče apod.)
* dávky sociální péče
* dávky pomoci v hmotné nouzi
* příspěvek na péči
* sociální služby
* státní příspěvky na penzijní připojištění se státním příspěvkem
* státní příspěvky podle zákona o stavebním spoření a o státní podpoře stavebnímu spoření
* stipendium poskytované studujícím soustavně se připravujícím na budoucí povolání
* u manželů, kteří mají majetek ve společném jmění manželů, se nezahrnuje příjem, který plyne druhému z manželů
13. led 2010 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti díky, ale jsou to syčáci takto snížit tu částku toho výdělku, loni bylo 68000. :frowning2:

no jo na matkách se spoří nejlépe to víme dávno :angry:
14. led 2010 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, Evi, minulý rok to bylo 68 tis. Kč, ale co do těch 38 tis. Kč se taky vejdu, tak pohoda :grinning:
14. led 2010 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
já teda ne, ale co, lepší prachy vydělané než čekat jestli něco dají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak po dlouhé době říkám musím taky zajít. zdeni moc gratuluji, máš to krásně do párečku, Anežka je moc krásná a ten porod nádhera.my se máme dobře, jsem lumpíci,ale krásně povídáme, takže si dáváme doma pozor na pusu, pač sprostárny nám jdou velmi dobře:slight_smile: vložím pár foteček.
17. led 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Evčo ahojky, Joli taky báječně opakuje a sprostá jako první :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, po dlouhatánské době

koukám, že řešíte daně, Petrusam, ta částka není 38040,- ale 68000,- viz článek http://aktualne.centrum.cz/finance/prilohy/clanek.phtml?id=629986
21. led 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
moc vás tady zdravím....

Mám chlapečka, narozeného 6.6.2008 :slight_smile:
22. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky swead, vede se dobře? nad jen není moc času :wink:

mischali vítej :slight_smile:
23. led 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj vsem

mischali vitej, jako akorat tady uz si ted asi moc nepokecas :sweat_smile:
27. led 2010 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
tady to teda zijeeee...4 dny nikdo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobry podvecer tak metu zas mate koukam jak to tu zije a teda beda beda,me nerikejte ze nemate chvily casu na nejaky maly prispevek,,no snad to tu pofrci,,,
jelikoz bydlim malicko jinde je to s internetem na hovnacku :grinning: ale uz to snad bude lepsi,,

tak doufam ze tu obcas nekdo bude.....
27. led 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
nemuzu nejak reagovat na vse projizdim ty vase maly smradatka co maly to uz jsou velky deticky,,a jaky krasny,,,je to radost se podivat rodice si davali zalezet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no neke :slight_smile:
27. led 2010 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no nazdar,,,jaky neke lepsi privitani matko pluku :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
prej matko pluku, to pise ta prava :slight_smile:) :grinning: :grinning: ty ses matka pluku dyl a zaslouzila uz :grinning: :grinning: :grinning:

Tak jak se dari co ? :slight_smile:
27. led 2010 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no plechi jakztaz no to vis snazim se,,ale jak se da,,ale dobry jde to,,,a co ty co mala princezna ty jo tise zavidim smankote,, :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
doval nejakou fotku Domika at vidime jak nam kluk povyrost
27. led 2010 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ok tak jdu na to
27. led 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nezbyly ti nejaky ty ruzovy hadry ? :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:

tak to jsem rada ze to u vas v ramci moznosti funguje a jde :wink:

princezna je zatim zlata, se to bojim vzdycky napsat abych to nezakrikla...ale v noci vstava po 5 i 6ti hodinach takze se vyspim :wink: a pres den uz pak pohoda, hlavne ji polozim po kojeni a zadnej rev, jen cuci nebo to rovnou zalomi :wink: proste mamina holcicka sikovna a zacina drzet hlavu ve skoro 4tydnech jak Mates ve 2mesicich :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jen teda vcera se zesrala ( ano, musim to napsat takhle ) tak, ze to mela az v podpazi :grinning: :sunglasses:
27. led 2010 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
noty vogo rikas brzo vsechno jsem rozdala haha a nedelej si prdel..

no neke po kom asi je ta hodna holka,,,ty jo a co Mates
27. led 2010 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
no sikovna holka,,no u nas se jako komuniküje mama,tata,teta baba,haci,,baf ,,ale jako nocnik to je velky nepritel,bych ho musela zlamat :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ty vogo ale Anezka ona je me prijde na manzela :grinning: :grinning: :grinning: co
27. led 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
prave ze neni na nikoho heled...jedinej na koho je podobna, je dcera moji sestrenice...ale to je dost divny :sweat_smile: :grinning:
27. led 2010 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo tak u nas je zase vyslovnost nepritel c.1 a nocnik byl vzat z casti na milost, uz si do nej i 2x kaknul :grinning: jinak do nej sem tam curne....
27. led 2010 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ty hele to bych tu moc neventilovala,, :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no ty jo sikovnej no tak jako jak Domink byl sikovnej na chuzi tak ted to vylozene podelava :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mates je hajzlik...hajzlik hajzlik hajzlik :angry:

Ted kdyz mala obcas breci tak jde k ty postylce a zacne na ni jecet :sweat_smile: jestli ji jako napodobuje nebo co, to budu muset natocit a pak mu to nekdy pustim :grinning:

Krade ji vecne dudlika a vcera uz zacal i dloubat a stipat :angry:
27. led 2010 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek