Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
janinnna
27. led 2010
no neke ten je dobrej teda no jo to vis asi ted se toci pozornost kolem ni to mel Filip taky takovy obdobi,,ale zklidnil e chce to cas,,, 😉 ale bystry oci protoze to nevis co mu v makovicce brouka,,

jo a ten porod ,,,,,,si nedelej ani prdel.ja to to cetla a malej jsem silela 😃 😃 jak se nekdo ma
plechajdaautor
27. led 2010
heled nechces Domikovi koupit nejaky novy teplaky ? Nebo doma cekate potopu ? 😃 😃

Na ty druhy vypada jak nas Mates 😎 😃 😃

Nicmene tata ty dcery moji sestrenice je vecne nekde na vychode pracovne takze to neni mozny :-N 😃 😃 😃
plechajdaautor
27. led 2010
jojo porod byl pohodicka, fakt to tak musim napsat, protoze bych sla snad klidne rodit i znova kdyby to bylo zas takhle 🙂

proste mi to zactim za Matesa vsechno vynahrazuje 😉
janinnna
27. led 2010
haha jasne to vis ze jo ale on je jinak stahuje,,vis ma to jako trictvrtaky,,no jde s dobou a vodu cekame,,haha ne neboj,,vsechno bude

no jen nekecej ,,hopnout sem to je otazkou par minut haha
janinnna
27. led 2010
no to jo porod to je bez komentare to ja snad nikdy no nikdy uz mit nebudu,,,no ale fakt to ja tam travim vic dni a hodin,,, :-S :-S
janinnna
27. led 2010
no ty mas deti obe u sebe na noc,,nebo Matysek spi sam??
plechajdaautor
27. led 2010
dej pokoj simte 😃 😃 😃 fuj :-p :-p 😃
janinnna
27. led 2010
jasan uz mlcim,,,no ale teda zlvadas to bravurne,na to ze si semnou tu jeste povidas

to uz deticky spi ,,jako Dominik v noci nespi v kuse ,jo porad se budi :-| a uklidni ho az flaska s cajem
plechajdaautor
27. led 2010
Mates spi nahore sam v pokoji a Martin normalne v loznici takze kdyz neco vstava k nemu on a ja spim dole na gauci a mala v kolibce a mame tu svatej klid...nakojim, vrznu ji do kolibky, zhasnu a spim 😃
janinnna
27. led 2010
no ty jo pohodicka,mate to dobre zarizeny,,a matysek spi celou noc?
plechajdaautor
27. led 2010
jojo oba ted spi....Mates se taky budi co myslis ?? Kdyz je krize tak rve co 2h a kdyz krize neni tak rve kolem pulnoci a pak az rano teda....ale jako cela prospana noc to u nas tak dalsi 3 roky jeste nebude ]-(
janinnna
27. led 2010
no tak uz jsem se lekla ze to je jen u nas tohle me totiz Fido nedelal,,jo tak jsem se divila,, :-N :-N

no jinak od zari nam zacne poradna sranda,,Filipek nastupuje do skoly :-N :-N
plechajdaautor
27. led 2010
ty kraso uz jo ?? to je desny jak to leti....jemu bude 6 kdy ?? tam bude nejmladsi ne ? :-N
janinnna
27. led 2010
no ted v dubnu,,, a neboj nebude
plechajdaautor
27. led 2010
ted pujde Filda a za 4 roky nasi kluci :-N
janinnna
27. led 2010
no si pis to bude prca jeste,,no me stacil ten zapis a ty jeho vylevy jsem tam malem bouchla smichy
plechajdaautor
27. led 2010
takze k narozkam bude taska do skoly s odrazkama a penal ? 🙂)
janinnna
27. led 2010
no to si pis protoze ty potreby co maji mit se podelam pujdu na E55 😃 😃 at to mame jednodussi
janinnna
27. led 2010
no jo ale nevi co na te tasce by jsi nerekla jak skoro 6letý kluky si vymejsli
plechajdaautor
27. led 2010
hehe tak nezapomen na sitovany puncochy 😃 😃

chce tasku se spidermanem ? 😃
plechajdaautor
27. led 2010
teda ja si porad nemuzu zvyknout u toho myho profilu na ty 2d...vcera jsem si prinesla Matesa a uz mam ty deti 2 ? Kde se vzali proboha ?? :-N =-) 😃
janinnna
27. led 2010
koukam na Matyska ten je bozan jaky ma velky oci,,

tak jsem zahlidla ze pistacia bude mit druhou holcicku,,ty jo tady to jede ve velkym je jeste nekdo v tom
janinnna
27. led 2010
ne chce tasku s nejakym robotem a potom chce teda treba stim zavodnim autem,,o boze to bude
janinnna
27. led 2010
no vzala jsi to hopem no nekdo se stim nes.... 😃 a pak se nesmis divit,,ale pro tebe je 2d konecna haha no co kdyz aja tam budu mit jeste 3d a nebo 4d hahaha 😃 😃
plechajdaautor
27. led 2010
no ja vim o bajunce ta to tady hlasila....pak jsem na jinych diskuzich zahlidla par holek ze se zacinaji ci zacnou snazit a pak vim jeste o dalsich 2 tehulich, ale ty at si to sem kdyz budou chtit napisou sami 😉
janinnna
27. led 2010
jo aha to je zas nejaky tajny ne?no jo tak jo vsak kdyz nechce tak to beru,,kazdeho vec :-N
plechajdaautor
27. led 2010
jako dve tasky ?? Na co ?

kecaaaaaaaaaas 4d ?? 😃 tak to jsi dobra strelkyne....a jak vis ze to u nas konci ?? Kdyz to jde tak dobre tak jedeme dal ne ? Manzel je kanour, ja rodim jak na bezicim pasu tak proc z tohodle kolotoce ven ? 😃 😃 😃
plechajdaautor
27. led 2010
tajny to neni kdyz o tom pisou jinde, ale sem to nepsali ze jo 🙂
janinnna
27. led 2010
😃 😃 hele si to vemte jako zivnost
janinnna
27. led 2010
no to se nedivim,,haha kdyz vam to tak jde,,,,no ne toho e neboj me to staci holcicku asi mit nebudu tak uz to riskovat nebudu radsi a nekdo nam k tomu chybi ze 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli