• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
no neke ten je dobrej teda no jo to vis asi ted se toci pozornost kolem ni to mel Filip taky takovy obdobi,,ale zklidnil e chce to cas,,, :wink: ale bystry oci protoze to nevis co mu v makovicce brouka,,

jo a ten porod ,,,,,,si nedelej ani prdel.ja to to cetla a malej jsem silela :grinning: :grinning: jak se nekdo ma
27. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heled nechces Domikovi koupit nejaky novy teplaky ? Nebo doma cekate potopu ? :grinning: :grinning:

Na ty druhy vypada jak nas Mates :sunglasses: :grinning: :grinning:

Nicmene tata ty dcery moji sestrenice je vecne nekde na vychode pracovne takze to neni mozny :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo porod byl pohodicka, fakt to tak musim napsat, protoze bych sla snad klidne rodit i znova kdyby to bylo zas takhle :slight_smile:

proste mi to zactim za Matesa vsechno vynahrazuje :wink:
27. led 2010 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha jasne to vis ze jo ale on je jinak stahuje,,vis ma to jako trictvrtaky,,no jde s dobou a vodu cekame,,haha ne neboj,,vsechno bude

no jen nekecej ,,hopnout sem to je otazkou par minut haha
27. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo porod to je bez komentare to ja snad nikdy no nikdy uz mit nebudu,,,no ale fakt to ja tam travim vic dni a hodin,,, :confounded: :confounded:
27. led 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty mas deti obe u sebe na noc,,nebo Matysek spi sam??
27. led 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dej pokoj simte :grinning: :grinning: :grinning: fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. led 2010 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan uz mlcim,,,no ale teda zlvadas to bravurne,na to ze si semnou tu jeste povidas

to uz deticky spi ,,jako Dominik v noci nespi v kuse ,jo porad se budi :unamused: a uklidni ho az flaska s cajem
27. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mates spi nahore sam v pokoji a Martin normalne v loznici takze kdyz neco vstava k nemu on a ja spim dole na gauci a mala v kolibce a mame tu svatej klid...nakojim, vrznu ji do kolibky, zhasnu a spim :grinning:
27. led 2010 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty jo pohodicka,mate to dobre zarizeny,,a matysek spi celou noc?
27. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo oba ted spi....Mates se taky budi co myslis ?? Kdyz je krize tak rve co 2h a kdyz krize neni tak rve kolem pulnoci a pak az rano teda....ale jako cela prospana noc to u nas tak dalsi 3 roky jeste nebude :angry:
27. led 2010 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak uz jsem se lekla ze to je jen u nas tohle me totiz Fido nedelal,,jo tak jsem se divila,, :sweat_smile: :sweat_smile:

no jinak od zari nam zacne poradna sranda,,Filipek nastupuje do skoly :sweat_smile: :sweat_smile:
27. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty kraso uz jo ?? to je desny jak to leti....jemu bude 6 kdy ?? tam bude nejmladsi ne ? :sweat_smile:
27. led 2010 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ted v dubnu,,, a neboj nebude
27. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted pujde Filda a za 4 roky nasi kluci :sweat_smile:
27. led 2010 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no si pis to bude prca jeste,,no me stacil ten zapis a ty jeho vylevy jsem tam malem bouchla smichy
27. led 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takze k narozkam bude taska do skoly s odrazkama a penal ? :slight_smile:)
27. led 2010 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to si pis protoze ty potreby co maji mit se podelam pujdu na E55 :grinning: :grinning: at to mame jednodussi
27. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ale nevi co na te tasce by jsi nerekla jak skoro 6letý kluky si vymejsli
27. led 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hehe tak nezapomen na sitovany puncochy :grinning: :grinning:

chce tasku se spidermanem ? :grinning:
27. led 2010 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda ja si porad nemuzu zvyknout u toho myho profilu na ty 2d...vcera jsem si prinesla Matesa a uz mam ty deti 2 ? Kde se vzali proboha ?? :sweat_smile: :confused: :grinning:
27. led 2010 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam na Matyska ten je bozan jaky ma velky oci,,

tak jsem zahlidla ze pistacia bude mit druhou holcicku,,ty jo tady to jede ve velkym je jeste nekdo v tom
27. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne chce tasku s nejakym robotem a potom chce teda treba stim zavodnim autem,,o boze to bude
27. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vzala jsi to hopem no nekdo se stim nes.... :grinning: a pak se nesmis divit,,ale pro tebe je 2d konecna haha no co kdyz aja tam budu mit jeste 3d a nebo 4d hahaha :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja vim o bajunce ta to tady hlasila....pak jsem na jinych diskuzich zahlidla par holek ze se zacinaji ci zacnou snazit a pak vim jeste o dalsich 2 tehulich, ale ty at si to sem kdyz budou chtit napisou sami :wink:
27. led 2010 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo aha to je zas nejaky tajny ne?no jo tak jo vsak kdyz nechce tak to beru,,kazdeho vec :sweat_smile:
27. led 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako dve tasky ?? Na co ?

kecaaaaaaaaaas 4d ?? :grinning: tak to jsi dobra strelkyne....a jak vis ze to u nas konci ?? Kdyz to jde tak dobre tak jedeme dal ne ? Manzel je kanour, ja rodim jak na bezicim pasu tak proc z tohodle kolotoce ven ? :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tajny to neni kdyz o tom pisou jinde, ale sem to nepsali ze jo :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: hele si to vemte jako zivnost
27. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to se nedivim,,haha kdyz vam to tak jde,,,,no ne toho e neboj me to staci holcicku asi mit nebudu tak uz to riskovat nebudu radsi a nekdo nam k tomu chybi ze :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek