• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
slaviku jestli ma nestovice nesmi se koupat,,a nesmi ven

lenula no dneska manzel zitra snad taky ale od ponedlka jsem v tom sama
26. bře 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
dani při neštovicích se nesmí koupat? to jsem nevěděla :confused:
26. bře 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
nesmi jen mazat tekutym pudrem,,zadny koupani oni musi zaschnout,,a pak se za nekolik dni vyloupou
26. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no já je měla ve 13, ale už si nepamatuju, jestli jsem se koupala nebo ne... :grinning:
26. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
lenulo u nas je mel fiído asi pred rokem tak si to jedte zive pamatuju

tak ja jdu koukat a spinkat nejak me ts noha zas boli brounoc
26. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani dobrou a šetři se :wink:
26. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ježiš, dani, to už je fakt síla :frowning2: holka, tak držím palcce, ať už je těch starostí konec...
26. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
teda u nás se konečně spinkááááá, to byla 2 hodinová síííla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
teda Joli chrápe tak nahlas že pípá chůva :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tu nikdo tak dobrou noc :wink:
26. bře 2009 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno :wink:
27. bře 2009 v 07:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,

noc relativně šla, jen se prcek probudil ve 2,30 a začal plakat, přišlo mi, že ale u toho spí, tak jsem pustila fén (to na něj většinou zabírá) a usnul. Pak se probudil po 5,00 dostal mlíko a spal asi do 6,45

Mám pocit, že se nám trošičku rozjíždí rýma, doufám že se mýlím.

Dani, to je hrozný, jak se v tom pořád plácáte. Už to chce jaro, letošní zima dává zabrat snad všem, který alespoň trochu znám, včetně nás. :frowning2:
27. bře 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
swead to je dobrý fééénnn :grinning: :grinning: :grinning:

no Joli taky někdy kníká ze spaní :sweat_smile: a rýma nastoupila taky
27. bře 2009 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno všem.
Dani, ty máš teda smůlu, to je neskutečný. Tak ať jsi brzo fit.
Slavik: Dádulka taky měla asi 4 pupínky nad zadečkem. Vypadali spíš jako takové beďárky naplněné hnisem (uprostřed bílé, okolo zarudlé), myslela jsem, že je to zapařený z plen, tak jsem to neřešila. Asi po týdnu už nebyly tak výrazné a myslím, že teď je už nemá. Třeba má Pepíček něco podobného a nejsou to neštovice.
27. bře 2009 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky daní máte neštovice jo??? :confused:

swead si mě trochu pobavila s tím fénem :grinning: to na něj nastavíš fén pustíš teplej vzduch a chrupká nebo jak??? :grinning:
27. bře 2009 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
laadi, kdepak on má rád jen zvuk fénu, tak mu ho pustím vedle postýlky a nasměruju ho mimo, aby mu nebylo horko. :grinning:
27. bře 2009 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
bre rano

holky moc diky ja mam smuly snad za vsechny,,hihi no ale bude dobre ja uz to znam jen chodit z tou ortezou neni nejlepsi,,ale bude ok,,,,

laaadi nemame my jsem je meli pred rokem ,,,teda Fído,,je mel,,ja jako mala a Domis je od bratranku nechytil a to snaha byla velika,,,
ládi dani neee, ale slavikovic Pepča má divný pupínek, a dr neřekla jestli to jsou nebo nejsou neštovky, ale snad se dnes něco dovědí. když jdou pro výsledky výtěrů
swead jsi jako tehotna si asi furt fenovala vlasy vid ze ma rad ten zvuk :grinning:
téééda s tím zvukem fénu to je pecka....swead tak mu zvuk fénu nahrajte na cd a pouštějte... :grinning: to sem teda ještě neslyšela a tlemím se :grinning:
27. bře 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no jasne bude mit vysledky vyteru,,tak bude treba vedet vice
27. bře 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
já si vlasy právě vůbec nefénuju :sweat_smile: ale když bylo Matýskovi 2měsíce a měl koliky, tak jsme zahřívali bříško fénem. Možná si k němu v té době utvořil vztah a teď ho uklidňuje už jen zvuk :grinning: :grinning: :grinning: fakt nevím, ale jsem ráda, že to funguje
27. bře 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to se mu muselo líbit, Joli pomáhala vanička a jak se v ní mrskala tak to zabublalo a byl klid :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj

tak jsem zas po dalsi bnavsteve zubare a provetrana penezenka :angry: to pomalu abych si je nechala vymlatit a dala umely, mozna by to vyslo levnejc....
27. bře 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem někde četla, že monotóni zvuky mají miminka rády - takže fén a vysavač. Jenže, nevím, pro jak staré děti to platí :slight_smile: U nás by to asi nefungovalo
27. bře 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Soniku, hodně malý mimča mají rádi monotónní zvuk. U nás to zabírá na 90%, ale když už má hysterák tak ani fén nepomůže
27. bře 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
No když je hysterák tak u nás pomáhá už jen metoda pevného objetí :wink:
27. bře 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko :wink:

titido, všechno nejlepší k svátku :wink:

swead, mojí kámošky malá usíná jenom u zapnutnýho vysavače :grinning:

dani, my se tu snad nesejdem :unamused:
27. bře 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
e.k.t: to je u nás podobné, jak se dostane do hysteráku, tak jedině chovat a chovat, nebo dát k sobě do postele
27. bře 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ekt, tak u nás při hysteráku pevný objetí zppůsobí ještě větší hysterák :sweat_smile:
27. bře 2009 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek