• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
jé a koukám panter a plechi nové fotečky, super....ty jo, ten Jáchymajda už se snaží cupitat, to je šikula :wink: Pepča už konečně začal lézt, na chatě ho to donutilo...lezl i po trávě...a už klečí v postýlce a na sedačce nebo u nás v posteli si i stoupne,ale musí se nás přidržet....tak mi dělá jen samou radost.....teda až na to,že jsem ho našla u psí misky,tak mu vyhrabává maso a plácá rukama ve vodě...to jsem myslela,že mě odvezou :grinning:
15. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Dity jsem ve Střelicích :wink: bydlela jsem tu s rodiči asi od roku :wink: než jsem šla na studia :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm,tak to vypadá,že budu potřebovat novou uv lampu na nehty.všechno jsem si připravila,gel už na prstech a lampa nejde,MM na to koukne,ale jestli to jsou zářivky tak si rovnou můžu koupit novou :angry: je asi měsíc po záruce :cry:
15. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyyy já mám radost....Pepča si poprvé sám stoupnul u postele a pořád se teď snaží.....hurááááááá....ovšem ty pády jsou hrozný....ale mám radost z velkýho pokroku,tak se nezlobte,ale musela jsem se pochlubit :wink: :grinning:
15. dub 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tigr to je pech, ale já bych ji rozhodně reklamovala a bylo by, to je nemožné, pouze měsíc :frowning2:

Slaviku tak to teda gratulace, šikulka :wink:
15. dub 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak teď už si stoupá u všeho...tak nám období klidu končí :grinning: ale na tohle jsem se těšila....ekt děkujeme....jinak tady nikdo teda, tak se mějte krásně, děťátka ať nezlobí a mrknu v pondělí, protože od zítra jsme zas na chatě....papa :wink: :grinning:
15. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě uchovala řvoucí prudinu Jolinu :sunglasses:
15. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem :slight_smile: dneska jsme dopolko vyjímečně doma, tak se tu hlásím :grinning:

Irčo, gratulka :wink: Pepíček je šikulka :slight_smile:
16. dub 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo vše nej k svátku :wink:
16. dub 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry rano :slight_smile:

za chvili padime na plavco, pak smer MB a pak smer chalupa....takze se pocteme mozna az nekdy v pondeli ci utery :wink:

Pekny vikend

ted me napada ze zitra vlastne jeste z MB budu, pokud bude nekdo tu :sunglasses:
16. dub 2009 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, všichni si to na těch chalupách užijte :wink: já se už docela dost těším, že se na chvíli zkazí počasí, jsem z toho už dost unavená, navíc zrovna tenhle víkend mi to horší počásko fakt bodne :sweat_smile: :sunglasses:
16. dub 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no me to taky nevadi, jediny co mi to kazi ze zrovna jedem na tu chalupu....ale uvidime jak zhavy t s tim destem bude....tady melo prset uz dneska a je zas parad a pere nam to do oken
16. dub 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ty vaše děti jsou takové šikulky :dizzy_face:
K se jen plazí, ale teda včera si o mne asi 3x sedla, tak možná se taky pohneme dál :dizzy_face:

Střelice, tak to je kousek, tak si užíváte prarodičů?
16. dub 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, Jáchymek má zítra rok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je mazec, tak raději gratulujiiiii dopředu, abych pak nezapomněla
16. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás hlásili, že to přijde dneska během dne, tak taky uvidím, chceme jít s kámoškou a velkýma klukama na kola, minulej tejden to bylo fajn :wink:
16. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme v sobotu na svatbu, tak jím asi bude pršet štěstí :slight_smile:
16. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dituš, díky moc :wink: já z toho mám spíš hrůzu, ale když se zkazí to počásko, tak se mi třeba bude chtít i péct ten dort :grinning:

my měli dneska první větší úraz :unamused: prcek si vyházel knížky, pak na nich uklouzl a praštil se do pusy a do čela o poličku, ze který je vyházel... teda musím říct, že z pusy mu teklo krve jako z vola :frowning2:
16. dub 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
titi ne vsechny :wink:
16. dub 2009 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli si prokous neco ?
16. dub 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja se tohodle bojim, budu vysilovat a nebudu vedet jestli jet na pohotovost nebo ne :sweat_smile:
16. dub 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, neprokousl, jen si to sjel tam po horním rtem, jak má tu uzdičku :unamused: a trochu se kousl do rtu, z pusy je tý krve vždycky děsně :sweat_smile: zkontrolovala jsem mu zuby a ty má všechny :wink: já už ani nevyšiluju, jen jsem zastavila to krvácení, abych koukla, jak to vypadá...
16. dub 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

jsem tu, ráno jsem byla nahlásit změnu v řidičáku, jen takový detail, příjmení a to jsem vdaná 2 roky :grinning:

Matěj teď dělá hrozně rychle pokroky, leze, sedí a dokonce si stoupá. Fakt je jako myška na klíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Všichni si užijte chaty a chalupy, sobotu vidím tak, že pojedeme do Práglu, koupíme něco v Ikee a pak na Hradčany a tak, kávička, klídeček :dizzy_face:
16. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, my jedem do práglu v úterý, do zoo :wink:
16. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, do ZOO v Praze chci vzít malýho až bude malilinko starší, prozatím prubneme ZOO u nás, když máme barák 5minut od ní.
16. dub 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nás budíček v 6h, Jáchymek se postaví a řve na mě eeee :sweat_smile: no, a máma musí vstát a posadit ho na nočník :sweat_smile:
16. dub 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, manža jede do prahy služebně, tak nás tam s klukama vezme :wink: jsem domluvená s kámoškou, co jsem jí neviděla sto let, že se uvolní z práce a půjde s náma :slight_smile: tak se těším, že pokecáme
16. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli kazda rada dobra, snad si to budu pamatovat :slight_smile:
16. dub 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, jaká rada :confused: já jsem Ti něco radila? :sweat_smile:
16. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, stejně na tu pohotovost nejspíš pojedeš :wink: já s Hynďou taky jezdila :sweat_smile:
16. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě chceme ject s Hynečkem do toho aquapalace, máte s tím někdo zkušenost? Jáchymka chcem nechat u našich, abysme měli klídek a Hynďa si to pěkně užil :wink:
16. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek