Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
29. led 2010
Holky mam dotaz...kdyby jsem zahlidla webovku, myslim ze od fischerprice nebo tak...kde byly podle veku ditete popsany ruzny hry co s nima muzete hrat a rozvijet je...takova pekna stranka to bylo....samozrejme uz ji nemam...netusite nekdo o cem mluvim ??
petrusam
29. led 2010
nakukuju ..

Zdeni - není to toto - http://www.fisher-price.com/cz/toys/toysbyage/
laada
29. led 2010
Zdení kojím jen z jednoho 7 minut =-)
plechajdaautor
29. led 2010
petru jojo je dikes 🙂

ladi tak k tomu se musime teprve dopracovat...casem 😉
janinnna
29. led 2010
ahojky no ja nejak jsem ¨nemela casik

plechajdi tak t netusim ale petrusam uz ti dala super noj este ze to obcas nekdo cte ze 😃

Laadi to je kocour no krasnej ten se vam povedl no celyho ho snist,,ty jo no musis hodne fotit. 😃takovy mäly jeste muzeme haha nasi uz jsou dacani haha
janinnna
29. led 2010
Evi tak pevny nervy at to jde co nejsnadneji..at to mas rychle za sebou-- 😃 😉
panterka
29. led 2010
tak zkoušku mám za lidovku 😉 ale jsem šťastná, kdybych jí neudělala, tak bych to musela zabalit :-p

Laduš, pořád vyhlížím, kdy dodáš fotku kočíku😉 je tam vidět jenom Víteček, ale kočík ne 😉 a je to fakt bobánek x-)
panterka
29. led 2010
halo, mám chvíli! =-)
quinny
30. led 2010
nakukuju

jee tady to nekdy i zije, to je pekne :-N

Oli gratulka ke zkousce, to je uplne jedno za kolik, hlavni vec, ze je tvoje 😉

Ladi taky se tesim na fotku kociku x-)
laada
30. led 2010
Ahoj 😉

Oli nějak mi uteklo že studuješ =-) co?

Fotka kočíku jo? Teď sem zjistila, že máme dvě nebo tři ale jen jedna je ostrá 😃
laada
30. led 2010
no o ostrosti nemůže být řec 😎
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...

nafotím lépe je pravda, že musíme mít něco napamátku ... už je 2x pranej 😃
panterka
30. led 2010
Laduš, je krásnej x-) ale koukám, že přes zimu hodně praktická barva :-N
laada
30. led 2010
olí fotka zkresluje je to krémová barva 😎 no jo můj vysněnej kočár 😃
quinny
30. led 2010
Laadi fakt uz 2x pranej jooo :-N ale barvicka je krasna, uplne rozzari den ze, kdyz neni moc slunecno.
A co vubec spokojenost s kocarkem, maximalni ne 😉
plechajdaautor
31. led 2010
2x pranej ? Ja ten nas oranzovej neprala jeste ani jednou....spinu jsem otrela a je to 🙂 Teda vnitrek uz je pranej samozrejme, ale to co je z venku to ne....jeste by se mi to srazilo jak to viko na korbu ]-(
plechajdaautor
31. led 2010
Hele zensky co mate zensky kde ste ?? Tady chodi ted sami maminy co maji chlapi 😉

Potrebuju info jak moc cistit kacenu a jak poradne 🙂 Jako ja ji meju a tak, ubrouskama vytru jen nevim presne jak na to, pindu clovek otre raz dva, ale tohle mi dava zabrat teda 😃
panterka
31. led 2010
jo, Zdeni, to Ti nepomůžu 😃

jinak já pořád šprtám nebo píšu bakalářku :-p
plechajdaautor
31. led 2010
nerikej 🙂)

me zas dneska tresti hlava....Mates sel ted s babickou na boby a stavet huhulaka, Anezka nadlabnuta spi a ja si jdu lehnout 🙂
plechajdaautor
31. led 2010
tak me tak napadlo, ze bysme si mohli udelat tabulecku jak na tom ty nasi prckove jsou ...co vy na to?? Pokud chcete tak mi poslete aktualni fotecku s udajem kolik mesicu prckovi je na ty fotce a aktualni miry....prece jenom jsme zensky zvedavy tak i presto ze uz se neschazime, proc si nedat po roce a pul vedet 🙂)

email znate : plechajda@seznam.cz

bude Vas to stat jen minut casu

P.s. pokud se chce nekdo podelit o aktualni stav, tim myslim zda mate dalsi priristky ci jste tehotne sem s tim 🙂

tak pa Plechy
plechajdaautor
31. led 2010
pokud jsem na nekoho v IP zapomela tak se omlouvam, nekdo menil nick ale to uz muj mozek nepobira 🙂 takze tokdyztak poslete dal...uvidime co se sejde 😉
vrkocka
31. led 2010
Ahoj holky,teda nestíhám dočítat.
My přestěhováno,,naše malá šla dnes spinkat poprvé do svého,ale s brekem,,po 30min.usla,tak uvidíme přes noc
Dodám nějaké fotky jak bytečku,tak malé.
PLECHI:tobě až bude čas pošlu váhu a výšku malé+foto,jak bude chvilku časík.Jinak pod čím to pak bude?Tak maminky a dětičky mějte se a brzy ahojda 🙂
e.k.t
31. led 2010
Zuzi tak to je dobře že už jste to stěhování zmákly 😉
plechajdaautor
31. led 2010
klasika pod cervnem 2008 - nejak to promazu a nechame jen aktualni album - pokud se toho sejde dost aby to melo cenu vubec delat
panterka
31. led 2010
Zdeni, kdyžtak si dáme soukromou tabulku o 6-7 prckách 😃 ale stejně jsem zvědavá, kolik se toho sejde 😉
plechajdaautor
31. led 2010
no tak pro 6 lidi se na to muzu vyprdnout ze jo 😃
panterka
31. led 2010
no právě 😃 si to tu můžem napsat a máme jasno 😃
plechajdaautor
31. led 2010
asi tak 🙂) 😃 😃

nic jdu dat sprchu...
mala.lenka2
31. led 2010
ty jo...kdo to má dočítat?? 😃

všechny vás moc zdravíme, plech..poslala jsem to, jinak se máme dobře, teda..toho sněhu..ale děcka se parádně vyblbnou..i když si říkám, že už to snad musí přestat bavit, ale ono neee
🙂
mala.lenka2
31. led 2010
jinak vidím plech že si to užíváte, to je super, takové krásné mimi..
laada
31. led 2010
Zdeni muzu i ja hodit miry? Preci jen k vam patrim ne? 😃

Vaha 6,10
Vyska 61
x-)