• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
Holky mam dotaz...kdyby jsem zahlidla webovku, myslim ze od fischerprice nebo tak...kde byly podle veku ditete popsany ruzny hry co s nima muzete hrat a rozvijet je...takova pekna stranka to bylo....samozrejme uz ji nemam...netusite nekdo o cem mluvim ??
29. led 2010 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
nakukuju ..

Zdeni - není to toto - http://www.fisher-price.com/cz/toys/toysbyage/
29. led 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdení kojím jen z jednoho 7 minut :confused:
29. led 2010 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
petru jojo je dikes :slight_smile:

ladi tak k tomu se musime teprve dopracovat...casem :wink:
29. led 2010 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky no ja nejak jsem ¨nemela casik

plechajdi tak t netusim ale petrusam uz ti dala super noj este ze to obcas nekdo cte ze :grinning:

Laadi to je kocour no krasnej ten se vam povedl no celyho ho snist,,ty jo no musis hodne fotit. :grinning:takovy mäly jeste muzeme haha nasi uz jsou dacani haha
29. led 2010 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi tak pevny nervy at to jde co nejsnadneji..at to mas rychle za sebou-- :grinning: :wink:
29. led 2010 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
tak zkoušku mám za lidovku :wink: ale jsem šťastná, kdybych jí neudělala, tak bych to musela zabalit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Laduš, pořád vyhlížím, kdy dodáš fotku kočíku:wink: je tam vidět jenom Víteček, ale kočík ne :wink: a je to fakt bobánek :dizzy_face:
29. led 2010 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
halo, mám chvíli! :confused:
29. led 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
nakukuju

jee tady to nekdy i zije, to je pekne :sweat_smile:

Oli gratulka ke zkousce, to je uplne jedno za kolik, hlavni vec, ze je tvoje :wink:

Ladi taky se tesim na fotku kociku :dizzy_face:
30. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :wink:

Oli nějak mi uteklo že studuješ :confused: co?

Fotka kočíku jo? Teď sem zjistila, že máme dvě nebo tři ale jen jedna je ostrá :grinning:
30. led 2010 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
no o ostrosti nemůže být řec :sunglasses:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3749995&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

nafotím lépe je pravda, že musíme mít něco napamátku ... už je 2x pranej :grinning:
30. led 2010 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Laduš, je krásnej :dizzy_face: ale koukám, že přes zimu hodně praktická barva :sweat_smile:
30. led 2010 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
olí fotka zkresluje je to krémová barva :sunglasses: no jo můj vysněnej kočár :grinning:
30. led 2010 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Laadi fakt uz 2x pranej jooo :sweat_smile: ale barvicka je krasna, uplne rozzari den ze, kdyz neni moc slunecno.
A co vubec spokojenost s kocarkem, maximalni ne :wink:
30. led 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
2x pranej ? Ja ten nas oranzovej neprala jeste ani jednou....spinu jsem otrela a je to :slight_smile: Teda vnitrek uz je pranej samozrejme, ale to co je z venku to ne....jeste by se mi to srazilo jak to viko na korbu :angry:
31. led 2010 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hele zensky co mate zensky kde ste ?? Tady chodi ted sami maminy co maji chlapi :wink:

Potrebuju info jak moc cistit kacenu a jak poradne :slight_smile: Jako ja ji meju a tak, ubrouskama vytru jen nevim presne jak na to, pindu clovek otre raz dva, ale tohle mi dava zabrat teda :grinning:
31. led 2010 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, Zdeni, to Ti nepomůžu :grinning:

jinak já pořád šprtám nebo píšu bakalářku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2010 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nerikej :slight_smile:)

me zas dneska tresti hlava....Mates sel ted s babickou na boby a stavet huhulaka, Anezka nadlabnuta spi a ja si jdu lehnout :slight_smile:
31. led 2010 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak me tak napadlo, ze bysme si mohli udelat tabulecku jak na tom ty nasi prckove jsou ...co vy na to?? Pokud chcete tak mi poslete aktualni fotecku s udajem kolik mesicu prckovi je na ty fotce a aktualni miry....prece jenom jsme zensky zvedavy tak i presto ze uz se neschazime, proc si nedat po roce a pul vedet :slight_smile:)

email znate : plechajda@seznam.cz

bude Vas to stat jen minut casu

P.s. pokud se chce nekdo podelit o aktualni stav, tim myslim zda mate dalsi priristky ci jste tehotne sem s tim :slight_smile:

tak pa Plechy
31. led 2010 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
pokud jsem na nekoho v IP zapomela tak se omlouvam, nekdo menil nick ale to uz muj mozek nepobira :slight_smile: takze tokdyztak poslete dal...uvidime co se sejde :wink:
31. led 2010 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,teda nestíhám dočítat.
My přestěhováno,,naše malá šla dnes spinkat poprvé do svého,ale s brekem,,po 30min.usla,tak uvidíme přes noc
Dodám nějaké fotky jak bytečku,tak malé.
PLECHI:tobě až bude čas pošlu váhu a výšku malé+foto,jak bude chvilku časík.Jinak pod čím to pak bude?Tak maminky a dětičky mějte se a brzy ahojda :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi tak to je dobře že už jste to stěhování zmákly :wink:
31. led 2010 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
klasika pod cervnem 2008 - nejak to promazu a nechame jen aktualni album - pokud se toho sejde dost aby to melo cenu vubec delat
31. led 2010 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni, kdyžtak si dáme soukromou tabulku o 6-7 prckách :grinning: ale stejně jsem zvědavá, kolik se toho sejde :wink:
31. led 2010 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no tak pro 6 lidi se na to muzu vyprdnout ze jo :grinning:
31. led 2010 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no právě :grinning: si to tu můžem napsat a máme jasno :grinning:
31. led 2010 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
asi tak :slight_smile:) :grinning: :grinning:

nic jdu dat sprchu...
31. led 2010 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo...kdo to má dočítat?? :grinning:

všechny vás moc zdravíme, plech..poslala jsem to, jinak se máme dobře, teda..toho sněhu..ale děcka se parádně vyblbnou..i když si říkám, že už to snad musí přestat bavit, ale ono neee
:slight_smile:
31. led 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak vidím plech že si to užíváte, to je super, takové krásné mimi..
31. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni muzu i ja hodit miry? Preci jen k vam patrim ne? :grinning:

Vaha 6,10
Vyska 61
:dizzy_face:
31. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek