Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
31. led 2010
no tak to je dobrej....

tak cekam jestli se mlada vzbudi na ten dlabanec nebo ne, uz to jsou skoro 4h a zatim nic...se vsadim ze si lehnu a za 20min zarne mrcet ]-(

jdu delat haji...papa 😉
laada
31. led 2010
Ja taky cekam uz 3 hodiny coz je u nas pecka a nic.
Dobrou a nepomlouvej furt toho Matesa je fikanej neboj 😉
panterka
1. únor 2010
tak dneska jsme měřili a vážili a vyšlo nám v roce a 3/4 nějakých 13,7kg a 90cm 😉 pošlu Ti to Zdeni na mail s fotkou, teda až bude nějaká fotka, protože fakt jako žádnou nemám
plechajdaautor
1. únor 2010
ladi musim ho pomlouvat, pac se nad sebou treba aspon zamysli 😃

Oli tak se ted zvedni, vem fotak a blejskni ho jak je a je to ne ? 🙂 😉
panterka
1. únor 2010
našeho šmudlu u snídaně 😃 to snad radši ani neee 😃 jinak mě překvapil, Hynďa měl ve 2 letech 13kg a 91cm, tak není Majda zas tak tlustej 😉
ewelly
1. únor 2010
ahojda..Zdeni koukala jsem na fotky a nic moc.vsude papa,tak je jak cune🙂..az stahnu nove,poslu.mejte se tu.pa
plechajdaautor
1. únor 2010
jezis to nereste jestli tam jedi nebo ne, kazdej mame doma tedka maly prasatko tak co 😃
panterka
1. únor 2010
hezký, docela už se Ti sešlo dost foteček 😉 ale pořád mi tam dost prcků od holek, který na koně určo chodí, chybí 😃
luciv
1. únor 2010
Ahojky holky 🙂 jsem na chviličku nakoukla nejak na to tady není čas jeste si i dodelavam skolu (maturitu)kterou jsem v 18 letech brala jako prkotinu tak jsem rada že jsem rada kolikrat a jeste mame i trapení se zoubky od malé tak si to užívam 😞 dětičky jsou opravdu krásné jak jsem videla fotečky 🙂
luciv
1. únor 2010
Ja mám smulu zrovna tady nikdo není 😞
slavikovci
1. únor 2010
Ahoj, všechny zdravím, než pomažu spát, tak jsem zkoukla fotečky a jsou moc hezký, paráda.... 😃
tigr211
2. únor 2010
Ahoj holky,hlásím 2 pozitivní testy 😉 Neměla jsem čas jít si pro prášky a tak to dopadlo.Plánovali jsme to až na podzim,no nic no.Hlavně že Niki nám trval rok,než jsme ho upekli. 😃
plechajdaautor
2. únor 2010
tigr tak super gratuluju 🙂 😃 my jsme taky prvni pekli skoro 3/4 roku a druhy slo skoro hned 😉 Takze to bude nejaky zarijnatko co ? Tak drzim palce at jde vsechno v pohode 🙂
plechajdaautor
2. únor 2010
Ladi Vitecek je peknej macik v ty postylce teda 🙂 a proc se koupe s dudlem ? Trenuje moc hlasivky ? .))) 😃
tigr211
2. únor 2010
no myslím,že by to mělo být spíš v říjnu,sice poslední mrcha12.12. ale mám dlouhé cykly,a ještě cca před týdnes byl test negativní.myslela jsem,že zas budu muset na vyvolávačku,ale když jsem zjistila,že mám citlivé bradavky,tak další test :-N

no,hlavně,že dostanu od zaměstnavatele flexipasy na dovču v hodnotě 11tis. ,to abychom jeli už v dubnu
tigr211
2. únor 2010
a hlavně sotva se mi podařilo zhubnout budu zas jak vorvaň ]-( Ale havně aby to bylo zdravé,že?Co anežka je hodná?taky bychom moooc chtěli holčičku
plechajdaautor
2. únor 2010
jo jedte dokud muzete, my se ted asi zas dlouho nikam nepodivame 😉

simte vorvan 🙂 Anezka je hodna, ale bylo to lepsi kdyz mela zkoutenku, to fakt jen spala...ted uz zacina koukat,povidat si a chce trosku pozornost...takze pomalu ale jiste, zacina ten echt pravej kolotoc se dvema prckama 😉
lenula.b
2. únor 2010
ahojky, jsem taky poslala foto, pozdě ale přece, byli jsme na zimní dovči...

tigr gratuluju...my plánujem na druhém začít v létě, ale prášky nemám, tak to třeba taky bude dřív... 🙂
tigr211
2. únor 2010
dneska jsem si i trošku pobrečela,jak jsem viděla malého hezky hrát,že brzo spadne z lopaty.chtěla jsem se fakt celé léto plně věnovat,což bude s tím pupkem asi trošku problém 😞
lenula.b
2. únor 2010
to jsou hormony...neboj i s pupkem to půjde 😉
luciv
2. únor 2010
Ahojky holky
tigr moc gratuluji.
Vídím že tu hodne s nás planuje na leto tak to my taky aby jsme se nesetkali v dalších diskuzích 🙂 se stejnym měsícem. Prašky vysazuji pro jistotu už ted tak snad nam to v lete vyjde 🙂
lenula.b
2. únor 2010
no asi chceme všichni navázat mateřskou, ať nemusíme do práce co? 😃
petrusam
2. únor 2010
holky, taky se do toho v létě pustíme x-)
lenula.b
2. únor 2010
tak v tom zas budem společně 😉
melanykol
2. únor 2010
Ahoj holky 🙂 Tak fotku jsem poslala a časem snad dodám víc.
Zuzanka se má skvěle k světu.My se druhé opravdu nechystáme,vzhledem k tomu že mě letos čeká 40 :-p .Tak si ta těhotenství užívejte 😉 tedy pokud vás děti nechají 😃 .
e.k.t
2. únor 2010
Ahojky, tady to teda ožilo 😃 😃

My jsme snažení na rok přerušili, jestli se dr vůbec podaří nastartovat ovulu a ms, nějak pořád nic, ale co, od ledna jsem v práci na plný úvazek a to jsem v Lednu nastoupila pod Hradcem do Bolehoště a od února jsem přeložená pod Pasrdubice do Moravan, včera první směna tam a myslím že se mi tam bude líbit 😉 Práce teda o moc víc ale zase to utíká :-N

no uvidíme co nás čerká

Tigr gratulace 😉

Mel no je to už horší, zvlášť když vám ani Zuzi moc nešla, ale hlavně ať jste zdraví 😉
luciv
2. únor 2010
Jsem tedy zvedava zda s potkame nekdo v další diskuzi 🙂
plechajdaautor
2. únor 2010
tak ja se s dovolenim v lete do niceho uz nepoustim 😃
panterka
2. únor 2010
já teda taky ne :-p