• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
no tak to je dobrej....

tak cekam jestli se mlada vzbudi na ten dlabanec nebo ne, uz to jsou skoro 4h a zatim nic...se vsadim ze si lehnu a za 20min zarne mrcet :angry:

jdu delat haji...papa :wink:
31. led 2010 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky cekam uz 3 hodiny coz je u nas pecka a nic.
Dobrou a nepomlouvej furt toho Matesa je fikanej neboj :wink:
31. led 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska jsme měřili a vážili a vyšlo nám v roce a 3/4 nějakých 13,7kg a 90cm :wink: pošlu Ti to Zdeni na mail s fotkou, teda až bude nějaká fotka, protože fakt jako žádnou nemám
1. únor 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ladi musim ho pomlouvat, pac se nad sebou treba aspon zamysli :grinning:

Oli tak se ted zvedni, vem fotak a blejskni ho jak je a je to ne ? :slight_smile: :wink:
1. únor 2010 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
našeho šmudlu u snídaně :grinning: to snad radši ani neee :grinning: jinak mě překvapil, Hynďa měl ve 2 letech 13kg a 91cm, tak není Majda zas tak tlustej :wink:
1. únor 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda..Zdeni koukala jsem na fotky a nic moc.vsude papa,tak je jak cune:slight_smile:..az stahnu nove,poslu.mejte se tu.pa
1. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis to nereste jestli tam jedi nebo ne, kazdej mame doma tedka maly prasatko tak co :grinning:
1. únor 2010 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký, docela už se Ti sešlo dost foteček :wink: ale pořád mi tam dost prcků od holek, který na koně určo chodí, chybí :grinning:
1. únor 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: jsem na chviličku nakoukla nejak na to tady není čas jeste si i dodelavam skolu (maturitu)kterou jsem v 18 letech brala jako prkotinu tak jsem rada že jsem rada kolikrat a jeste mame i trapení se zoubky od malé tak si to užívam :frowning2: dětičky jsou opravdu krásné jak jsem videla fotečky :slight_smile:
1. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mám smulu zrovna tady nikdo není :frowning2:
1. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, všechny zdravím, než pomažu spát, tak jsem zkoukla fotečky a jsou moc hezký, paráda.... :grinning:
2. únor 2010 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hlásím 2 pozitivní testy :wink: Neměla jsem čas jít si pro prášky a tak to dopadlo.Plánovali jsme to až na podzim,no nic no.Hlavně že Niki nám trval rok,než jsme ho upekli. :grinning:
2. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tigr tak super gratuluju :slight_smile: :grinning: my jsme taky prvni pekli skoro 3/4 roku a druhy slo skoro hned :wink: Takze to bude nejaky zarijnatko co ? Tak drzim palce at jde vsechno v pohode :slight_smile:
2. únor 2010 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ladi Vitecek je peknej macik v ty postylce teda :slight_smile: a proc se koupe s dudlem ? Trenuje moc hlasivky ? .))) :grinning:
2. únor 2010 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslím,že by to mělo být spíš v říjnu,sice poslední mrcha12.12. ale mám dlouhé cykly,a ještě cca před týdnes byl test negativní.myslela jsem,že zas budu muset na vyvolávačku,ale když jsem zjistila,že mám citlivé bradavky,tak další test :sweat_smile:

no,hlavně,že dostanu od zaměstnavatele flexipasy na dovču v hodnotě 11tis. ,to abychom jeli už v dubnu
2. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlavně sotva se mi podařilo zhubnout budu zas jak vorvaň :angry: Ale havně aby to bylo zdravé,že?Co anežka je hodná?taky bychom moooc chtěli holčičku
2. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jedte dokud muzete, my se ted asi zas dlouho nikam nepodivame :wink:

simte vorvan :slight_smile: Anezka je hodna, ale bylo to lepsi kdyz mela zkoutenku, to fakt jen spala...ted uz zacina koukat,povidat si a chce trosku pozornost...takze pomalu ale jiste, zacina ten echt pravej kolotoc se dvema prckama :wink:
2. únor 2010 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jsem taky poslala foto, pozdě ale přece, byli jsme na zimní dovči...

tigr gratuluju...my plánujem na druhém začít v létě, ale prášky nemám, tak to třeba taky bude dřív... :slight_smile:
2. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem si i trošku pobrečela,jak jsem viděla malého hezky hrát,že brzo spadne z lopaty.chtěla jsem se fakt celé léto plně věnovat,což bude s tím pupkem asi trošku problém :frowning2:
2. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou hormony...neboj i s pupkem to půjde :wink:
2. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
tigr moc gratuluji.
Vídím že tu hodne s nás planuje na leto tak to my taky aby jsme se nesetkali v dalších diskuzích :slight_smile: se stejnym měsícem. Prašky vysazuji pro jistotu už ted tak snad nam to v lete vyjde :slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi chceme všichni navázat mateřskou, ať nemusíme do práce co? :grinning:
2. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky se do toho v létě pustíme :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v tom zas budem společně :wink:
2. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak fotku jsem poslala a časem snad dodám víc.
Zuzanka se má skvěle k světu.My se druhé opravdu nechystáme,vzhledem k tomu že mě letos čeká 40 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Tak si ta těhotenství užívejte :wink: tedy pokud vás děti nechají :grinning: .
2. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tady to teda ožilo :grinning: :grinning:

My jsme snažení na rok přerušili, jestli se dr vůbec podaří nastartovat ovulu a ms, nějak pořád nic, ale co, od ledna jsem v práci na plný úvazek a to jsem v Lednu nastoupila pod Hradcem do Bolehoště a od února jsem přeložená pod Pasrdubice do Moravan, včera první směna tam a myslím že se mi tam bude líbit :wink: Práce teda o moc víc ale zase to utíká :sweat_smile:

no uvidíme co nás čerká

Tigr gratulace :wink:

Mel no je to už horší, zvlášť když vám ani Zuzi moc nešla, ale hlavně ať jste zdraví :wink:
2. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tedy zvedava zda s potkame nekdo v další diskuzi :slight_smile:
2. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja se s dovolenim v lete do niceho uz nepoustim :grinning:
2. únor 2010 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda taky ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek