Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
melanykol
2. únor 2010
Čau Plechajdi,poslala jsem ti foto Zuzanky,jestli není pozdě :-p Anežka má zítra měsíc,že 😉 Je krásná,to si budeš užívat šatiček 🙂 a pananek 😃
plechajdaautor
2. únor 2010
Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel ahoooooooooooooj to je dost 🙂) foto mam jdu na nej 🙂
plechajdaautor
2. únor 2010
Jak se mate ??povidej prehanej 🙂
melanykol
2. únor 2010
Zuzanka je skvělá,krásná šikovná,mazaná a já si ji užívám,co to jde 😃 za ten rok a půl jsem o ní byla tak pár hodin 😃 :-p 😃 ale jinak problémů plno a není jim konce ]-( takže nemám nějak náladu debatovat a chodím vás jen občas zkontr.
plechajdaautor
2. únor 2010
tak to me mrzi ze se to nejak moc nepohlo....

Zuzanka je fakt moc hezka 🙂 Uz mate zenicha ? 🙂)) 😃
melanykol
2. únor 2010
Zatím jen pokukujeme a tipujeme 😃
plechajdaautor
2. únor 2010
Tak my se hlasime 🙂) sice jste kapku z ruky teda....ale stoji nam to za to 😃
melanykol
2. únor 2010
no když uživíte nás dva staroušky,tak si vás píšeme,ale Mates bude taky pěknej rarach a Zuzanka pusu nezavře celý den,tak to si užijí 😃 ta naše holka dokáže říct za hodinu snad tisíckrát mamí,tatí a dokud se jí neozveme,tak nepřestane :-p
plechajdaautor
2. únor 2010
to je dobry, nas Mates nerika nic, ale vztekat a rvat umi za 10 🙂) 😉 Myslis jako ze nas deticky budou zivit jo ?? Muhehehe to t
plechajdaautor
2. únor 2010
to teda nevim nevim 😃
plechajdaautor
2. únor 2010
pada mi inet tak kdybych se neozvala neni to schvalne... 😉
melanykol
2. únor 2010
asi ne,ale my třeba umřeme dřív,než Zuzi dostuduje 😃dneska Zuzi navlékla tkaničky od bačkorek jen při světle od televize,tak jsem čučela :-p ale normáně jí to jde už dlouho 🙂
plechajdaautor
2. únor 2010
jezis ty mas teda predstavy o budoucnosti ]-( No tak to je mega sikovna 🙂 My mame radsi presky 😃 😃 😃
melanykol
2. únor 2010
kam zmizela panterka,to byla fofr návštěva 🙂 koukala jsem,že se vrátila Danča-Janča,tak zdravím 😉
Jak se vám bydlí v domečku?
plechajdaautor
2. únor 2010
no tak samo dobre 😉 hafo mista a klid k nezaplaceni 🙂 ted uz jen zpacifikovat zahradu, abysme meli v lete kde vegetit a bude to jeste lepsi .... 🙂
dneska zrovna mm dovezl loznici tak mame co sestavovat 😉 to zas bude ten nabytek vypadat :-N 😃
melanykol
2. únor 2010
My jsme u babičky MP a je to očistec a podmínky,ani nemluvím :-| nemít Zuzanku,tak si to tu hodím :-p alespoň ona mi to vynahrazuje 🙂 ty máš ale proti bytu o hodně víc uklízení,ne?
melanykol
2. únor 2010
teď jsem si vzpoměla-má kdysi kámoška,taky 40 let nevěděla,že je těhotná,jela na pohotovost se žlučník.záchvatem a tam zjistili,že rodí-no mazec,jako hrom 😃 ona je taková knedla,ale tohle dostalo i mě :-p
melanykol
2. únor 2010
tak jdu spát,dobrou |-|
e.k.t
3. únor 2010
mel no to je mazec, ale hlavně aby byli zdraví, vše ostatní se snadno sežene a zařídí i po netu. To bych brala takový šůček, ale u nás nevím nevím.
e.k.t
3. únor 2010
Zdeni, tak jsem to konečně taky poslala 😉
gabka32
3. únor 2010
fotečky jsou fajne, děcka teda vyrostli! večer taky pošlu foto, snažila jsem se o nějaký aktuální snímek ale Sašula se furt šklebí, zdrhá nebo krade foták 😃
e.k.t
3. únor 2010
jj Gábi to znám, než mi naběhne tak už není skoro co fotit, nebo jak zjistí že je focená tak hurá k foťáku a koukat na to co už je vyfocené 😃
panterka
3. únor 2010
mel, Zuzanka je fakt kočka 😉 jsem ráda, že se vám takhle povedla, je to asi fajn mít takovýho bobíska "na starý kolena" - neber to nijak špatně, já to myslím dobře, vím, jak si mamka libovala, když měla mě už ve vyšším věku 😉 taky to furt nechávám otevřený, to třetí mimi kolem tý pětatřicítky :-N i když nevím, nevím...

jsem koukala, jak se vám Zuzanka vytáhla, ona byla taková oplácaňoučká, ne? 🙂
melanykol
3. únor 2010
Ahojky 🙂 ona se Zuzanka zastaví jen když spí,nebo kdyžvydrží u knížky,ale jinak je celý den na nohou a doslova se nezastaví.Takže to,jak jí chutná,kdykoli a cokoli hned vyběhá.Já jí dám k obědu misku husté polévky,pak má druhé a sní toho víc,jak starší děti,a sotva sleze ze židle,tak to rozběhne a dokud nejde spát,tak litá :-p
e.k.t
3. únor 2010
tak Zuzi je takový maly energizer, to znám, máme doma podobný exemplář, jen nevydrží ani u knížky, po obědě nespí, ale to ji dávám do postýlkyx v ložnici a pouštím jí dvd večerníčků aby se trochu uklidnila a strávila oběd a já se najedla nebo uvařila, jinak bez šance 😃 😃
plechajdaautor
3. únor 2010
Ahoj 🙂)

tak to tu konecne zas ozilo 🙂

Mel vcera me to slitlo, jsem se nestihla ani rozloucit |-|

Jinak teda Zuzik je dobrej jedlik, u nas jak dam polivku tak druhy jidlo uz ani omylem teda... ]-( ale u nas je vecnej boj s jidlem, takze to nema ani cenu komentovat...bohuzel nezabira ani to, kdyz ji nekdo jinej...

Ja bych mozna "casem" 🙂 brala jeste jednu holcicku Karolinku...moje vysneny jmeno musim nekde udat ne ? 😃 😃

Jinak mel uklizeni je samozrejme vic, ale tim jak to tu je novy tak to nejak jeste jde.....sice teda vysavam a vytirat ob den, coz jsem fakt zvykla nebyla a zbytek tak nejak jak je cas 😉
vrkocka
3. únor 2010
to teda Zuzanka je opravdu jina,,vyrostla a je z ni krasna holka 🙂
vrkocka
3. únor 2010
jinak nase je taky ero a nic nestiham,chtela bych tak v lete mozna zacit s druhym ale nevim nevim...
PLECH😛ude nekde tabulka s mirami?Papa
mija_
3. únor 2010
Ahoj holky, tak mi MM rikal, ze mu píše na mail nějaká plechajda o fotku 😃 tak jsem sem zase po straaaasne dlouhy dobe nakoukla a zbezne Vas precetla a tedy ziram. Plechy moc gratuluji k Anezce, je krásná a hlavě ať je zdrava a rodicum dela jen samou radost 😉 Jinak u nas ani nic noveho, porad mame jen jedno ditko a druhe na ceste neni, budeme se snazit asi v lete, jako vetsina tady 😃 . Anicka je docela lumpik, neposedi, porad nekde beha a vsechno strasne komentuje, obcas si rikam, at tu pusu uz na chvili zavre, kdyz ji nerozumim co rika, tak je schopna to slovo opakovat dokola snad 100x a nestaci ji rict, ano urcite, ale chce abych ho po ni zopakovala, aby vedela ze ji rozumim 😃 .
Jinak co se zdravi tyce, tak alergie snad uz dobry, ted ma jen obcas par flicku po tele, ale to neni nic hrozneho. Pred vanocema jsme tedy skoncili v nemocnici, mala mela rotavira a museli ji davat kapacky, tedy tohle nikomu nepreju, aby videl jak jeho dite trpi, hruza. No ale ted uz je to snad za nama a budou jen sama pozitiva a socialni jistoty 😃 .
Foto mrknu a dodam, ale je to u nas stejny, kdyz vytahnu fotak, tak se zene k nemu a krici Anika a chce se na sebe koukat, bude to peknej narcis, nejoblibenejsi pisnicka je o Anicce, kterou si tedy vymyslim a musim zpivat, jak je Anicka krasna a chytra a sikovna 😃
mija_
3. únor 2010
Jo a vsechny deticky strasne vyrostli, jsou moc hezky, ale vetsinu bych snad poznala 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli