• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Čau Plechajdi,poslala jsem ti foto Zuzanky,jestli není pozdě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Anežka má zítra měsíc,že :wink: Je krásná,to si budeš užívat šatiček :slight_smile: a pananek :grinning:
2. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel ahoooooooooooooj to je dost :slight_smile:) foto mam jdu na nej :slight_smile:
2. únor 2010 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jak se mate ??povidej prehanej :slight_smile:
2. únor 2010 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzanka je skvělá,krásná šikovná,mazaná a já si ji užívám,co to jde :grinning: za ten rok a půl jsem o ní byla tak pár hodin :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale jinak problémů plno a není jim konce :angry: takže nemám nějak náladu debatovat a chodím vás jen občas zkontr.
2. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to me mrzi ze se to nejak moc nepohlo....

Zuzanka je fakt moc hezka :slight_smile: Uz mate zenicha ? :slight_smile:)) :grinning:
2. únor 2010 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím jen pokukujeme a tipujeme :grinning:
2. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my se hlasime :slight_smile:) sice jste kapku z ruky teda....ale stoji nam to za to :grinning:
2. únor 2010 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když uživíte nás dva staroušky,tak si vás píšeme,ale Mates bude taky pěknej rarach a Zuzanka pusu nezavře celý den,tak to si užijí :grinning: ta naše holka dokáže říct za hodinu snad tisíckrát mamí,tatí a dokud se jí neozveme,tak nepřestane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je dobry, nas Mates nerika nic, ale vztekat a rvat umi za 10 :slight_smile:) :wink: Myslis jako ze nas deticky budou zivit jo ?? Muhehehe to t
2. únor 2010 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to teda nevim nevim :grinning:
2. únor 2010 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pada mi inet tak kdybych se neozvala neni to schvalne... :wink:
2. únor 2010 ve 22:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi ne,ale my třeba umřeme dřív,než Zuzi dostuduje :grinning:dneska Zuzi navlékla tkaničky od bačkorek jen při světle od televize,tak jsem čučela :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale normáně jí to jde už dlouho :slight_smile:
2. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis ty mas teda predstavy o budoucnosti :angry: No tak to je mega sikovna :slight_smile: My mame radsi presky :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam zmizela panterka,to byla fofr návštěva :slight_smile: koukala jsem,že se vrátila Danča-Janča,tak zdravím :wink:
Jak se vám bydlí v domečku?
2. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak samo dobre :wink: hafo mista a klid k nezaplaceni :slight_smile: ted uz jen zpacifikovat zahradu, abysme meli v lete kde vegetit a bude to jeste lepsi .... :slight_smile:
dneska zrovna mm dovezl loznici tak mame co sestavovat :wink: to zas bude ten nabytek vypadat :sweat_smile: :grinning:
2. únor 2010 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme u babičky MP a je to očistec a podmínky,ani nemluvím :unamused: nemít Zuzanku,tak si to tu hodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: alespoň ona mi to vynahrazuje :slight_smile: ty máš ale proti bytu o hodně víc uklízení,ne?
2. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem si vzpoměla-má kdysi kámoška,taky 40 let nevěděla,že je těhotná,jela na pohotovost se žlučník.záchvatem a tam zjistili,že rodí-no mazec,jako hrom :grinning: ona je taková knedla,ale tohle dostalo i mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu spát,dobrou :pensive:
2. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel no to je mazec, ale hlavně aby byli zdraví, vše ostatní se snadno sežene a zařídí i po netu. To bych brala takový šůček, ale u nás nevím nevím.
3. únor 2010 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, tak jsem to konečně taky poslala :wink:
3. únor 2010 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotečky jsou fajne, děcka teda vyrostli! večer taky pošlu foto, snažila jsem se o nějaký aktuální snímek ale Sašula se furt šklebí, zdrhá nebo krade foták :grinning:
3. únor 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Gábi to znám, než mi naběhne tak už není skoro co fotit, nebo jak zjistí že je focená tak hurá k foťáku a koukat na to co už je vyfocené :grinning:
3. únor 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel, Zuzanka je fakt kočka :wink: jsem ráda, že se vám takhle povedla, je to asi fajn mít takovýho bobíska "na starý kolena" - neber to nijak špatně, já to myslím dobře, vím, jak si mamka libovala, když měla mě už ve vyšším věku :wink: taky to furt nechávám otevřený, to třetí mimi kolem tý pětatřicítky :sweat_smile: i když nevím, nevím...

jsem koukala, jak se vám Zuzanka vytáhla, ona byla taková oplácaňoučká, ne? :slight_smile:
3. únor 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: ona se Zuzanka zastaví jen když spí,nebo kdyžvydrží u knížky,ale jinak je celý den na nohou a doslova se nezastaví.Takže to,jak jí chutná,kdykoli a cokoli hned vyběhá.Já jí dám k obědu misku husté polévky,pak má druhé a sní toho víc,jak starší děti,a sotva sleze ze židle,tak to rozběhne a dokud nejde spát,tak litá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Zuzi je takový maly energizer, to znám, máme doma podobný exemplář, jen nevydrží ani u knížky, po obědě nespí, ale to ji dávám do postýlkyx v ložnici a pouštím jí dvd večerníčků aby se trochu uklidnila a strávila oběd a já se najedla nebo uvařila, jinak bez šance :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj :slight_smile:)

tak to tu konecne zas ozilo :slight_smile:

Mel vcera me to slitlo, jsem se nestihla ani rozloucit :pensive:

Jinak teda Zuzik je dobrej jedlik, u nas jak dam polivku tak druhy jidlo uz ani omylem teda... :angry: ale u nas je vecnej boj s jidlem, takze to nema ani cenu komentovat...bohuzel nezabira ani to, kdyz ji nekdo jinej...

Ja bych mozna "casem" :slight_smile: brala jeste jednu holcicku Karolinku...moje vysneny jmeno musim nekde udat ne ? :grinning: :grinning:

Jinak mel uklizeni je samozrejme vic, ale tim jak to tu je novy tak to nejak jeste jde.....sice teda vysavam a vytirat ob den, coz jsem fakt zvykla nebyla a zbytek tak nejak jak je cas :wink:
3. únor 2010 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda Zuzanka je opravdu jina,,vyrostla a je z ni krasna holka :slight_smile:
3. únor 2010 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak nase je taky ero a nic nestiham,chtela bych tak v lete mozna zacit s druhym ale nevim nevim...
PLECH:bude nekde tabulka s mirami?Papa
3. únor 2010 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mi MM rikal, ze mu píše na mail nějaká plechajda o fotku :grinning: tak jsem sem zase po straaaasne dlouhy dobe nakoukla a zbezne Vas precetla a tedy ziram. Plechy moc gratuluji k Anezce, je krásná a hlavě ať je zdrava a rodicum dela jen samou radost :wink: Jinak u nas ani nic noveho, porad mame jen jedno ditko a druhe na ceste neni, budeme se snazit asi v lete, jako vetsina tady :grinning: . Anicka je docela lumpik, neposedi, porad nekde beha a vsechno strasne komentuje, obcas si rikam, at tu pusu uz na chvili zavre, kdyz ji nerozumim co rika, tak je schopna to slovo opakovat dokola snad 100x a nestaci ji rict, ano urcite, ale chce abych ho po ni zopakovala, aby vedela ze ji rozumim :grinning: .
Jinak co se zdravi tyce, tak alergie snad uz dobry, ted ma jen obcas par flicku po tele, ale to neni nic hrozneho. Pred vanocema jsme tedy skoncili v nemocnici, mala mela rotavira a museli ji davat kapacky, tedy tohle nikomu nepreju, aby videl jak jeho dite trpi, hruza. No ale ted uz je to snad za nama a budou jen sama pozitiva a socialni jistoty :grinning: .
Foto mrknu a dodam, ale je to u nas stejny, kdyz vytahnu fotak, tak se zene k nemu a krici Anika a chce se na sebe koukat, bude to peknej narcis, nejoblibenejsi pisnicka je o Anicce, kterou si tedy vymyslim a musim zpivat, jak je Anicka krasna a chytra a sikovna :grinning:
3. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a vsechny deticky strasne vyrostli, jsou moc hezky, ale vetsinu bych snad poznala :slight_smile:
3. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek