• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Plechi a co že nebyla Karolínka tentokrát? Tatínek měl přednost ve výběru?? :wink:

já bych taky brala 3děti a holt nemáme ani ještě dvě :grinning: ale už se na tom pomalu pracuje :wink:
3. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mijo ahoj :slight_smile: o narcisu mi vykládej.... Saša se věčně vykrucuje před zrcadlem.. cokoli najde, hned na sebe navlíká a jde se předvádět... nejvíce ji baví podprsenka a posledně mi vytáhla z pračky vyprané slipy a hned s nima na hlavu a před zrcadlo :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi ahoj, tedy podpresnka u nas taky je, porad ji chce nosit jako ja :grinning:
3. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aňa si nejradeji na hlavu narve klobou a na krk šálu a jezdí na skluzavce - modelka jedna :grinning:
3. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, tak jste měli dát Anežku Karolínu :sunglasses: :grinning:
3. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter ahoj, Jachymka jsem na fotu poznala hned :slight_smile:
3. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hele, Míja ještě žije:grinning:
3. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter jezdime ted docela na Lipno, tak si na tebe vzdycky vzpomenu, kdyz projizdime Krumlovem a koukam, jestli nekde nejdes :grinning:
ahojky :slight_smile: tak to já o Aničce říct nemůžu, ještě jsem foto neviděla :grinning:
hehe dobří holuby se vracejí :grinning:
3. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se ozvi a někdy se zastavte:wink: telefon na mě máš?
uz jsem zaslala, tak az ho tam Zdeni da :slight_smile:
no zase tak casto ne, letos jsme tam byli uz v lednu a asi tam pojedeme pred prazdinama,loni jsme tam byli 2x, jezdime tam na tyden, je to tam idealni pro deti, tel. uz nemam, ukradli mi ho a tak jsem prisla o vsechny cisla :frowning2: , ale cislo mam stejny
3. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jinak zijete rodinko?? :slight_smile: Hynda uz chodi do skoly vid, to uz je velkej kluk :slight_smile:
3. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, je to náš šprt:grinning:

číslo jsem Ti písla do ip, kdybyste se objevili v Krumlově, tak se určitě ozvi :wink: a kam přesně jezdíte?
3. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsem si ho ulozila :slight_smile: , jezdime primo do Lipna, ubytko se jmenuje Lipno-point, je to nove a je to blizko te holanske zastavby :slight_smile:
to je dobre, ze mu to jde, neter taky chodi ted do prvni ale to je flegmous, ta ani nevi, ze prinesla jednicku :grinning:
3. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zlaticko je vzhuru, tak ja se loucim, zase nakouknu papa :slight_smile:
3. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, pa :wink:
3. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Zdeni, já si vždycky přála mít Hynečka :grinning: a mám ho, takže dál už mi to bylo jedno :grinning: je ale fakt, že kdybych nějaký jméno chtěla, tak bych Davida takticky přesvědčila :grinning:
3. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli jj chytra zena to doma vzdycky nejak navlece ze, ja taky xy let uz vedela, ze budu mit Honzulu, a mm ze zacatku nechtel ani slyset a pak jak to vzal za svy :grinning:
3. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zase na druhou stranu tohle bude dobry az bude potreba manzu presvedcit na 3ti u kukacku. Jinak kukaccak desne vyrostl a nejak vam zkrasnel, se o nej zensky porvou :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, ahoj Jíťo :grinning:

jj, přesně tak, u nás taky nechtěl David o Dorotce ani slyšet, ale kdyby byl Jáchymajda holka, tak prostě bude Dorotka :grinning: to jsou ty ženský zbraně :grinning: :grinning:

a jak je jinak? co záda?
3. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda tedy velikanska omluva ja zapomnela na Ladusku, Ladusko moc moc gratuluji k tomu krasnymu uzlicku stesti, ktery si moc zaslouzite :dizzy_face: at Vám dela v zivote jen samou radost.
co se tyce jmena, tak ja taky vzdycky rikala, ze budu mit Anicku a mam ji, je fakt ze v tehotenstvi jsem mela nejakej zachvev a chtela jsem Lilianu, ale tu MM zavrhl
3. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, u nás je teď to třetí dítko docela dost žhavý téma (teda ne na teď, ale za několik let), protože uvažuju, jestli dát kočár do bazaru nebo ne.... a zatím mi čím dál tím víc vychází, že skončíme u dvou :wink:
3. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mijo, ještě že nemáte Lilianu :grinning:
3. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budeme mit dve, tedy jestli se na podruhy nepostesti vic, i mam ted obcas nalady, ze zustaneme jen u jednoho, ale zase chci aby Aňa mela partaka :slight_smile: tri bych tedy nedala, kdyz vidim segru, jak je hotova a hlavne v padesati uz chci aby deti byli samostatny a my mohli s MM vyrazet a uzivat si dokud budeme jeste trochu schopny
3. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter ani nevim, co mi to v tehu napadlo, asi ty hormony ci co :grinning:
Tak to tady dala Plechajda hezky do kupy,sešlo se tu pár zapomenutých(myslím i sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
holky kdo ještě kojíte,Já 4* -ráno,pak po dopo svačině , odpo po vyspání a večer po večeri.Ale Zuzi se nemá k tomu přestat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
hele a jaka taktika presvedcovani, kdo si kazi telo cele tehotenstvi a pak musi vydrzet tu bolest pri porodu?? my zensky, tak alespon to jmeno muzeme vybrat :grinning:
3. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mijo, já to právě taky probírám :wink: říkám si, že nastoupím do práce, už si stejně zvyknu na takovou tu pohodu, protože jsou kluci samostatný, i když zlobit se s nima budem asi čím dál víc :grinning: no, leda by mě pak v práci tak na.rali, že bych na tu mateřskou utekla :grinning: navíc je fakt, že člověk je čím dál lenivější a já si nedokážu představit jak budu někde v 35ti nebo manža ve 40ti letech vstávat k mimču, protože dřív bych ho ani nechtěla
3. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek