Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
gabka32
3. únor 2010
Plechi a co že nebyla Karolínka tentokrát? Tatínek měl přednost ve výběru?? 😉

já bych taky brala 3děti a holt nemáme ani ještě dvě 😃 ale už se na tom pomalu pracuje 😉
gabka32
3. únor 2010
Mijo ahoj 🙂 o narcisu mi vykládej.... Saša se věčně vykrucuje před zrcadlem.. cokoli najde, hned na sebe navlíká a jde se předvádět... nejvíce ji baví podprsenka a posledně mi vytáhla z pračky vyprané slipy a hned s nima na hlavu a před zrcadlo 😃 😃
mija_
3. únor 2010
Gabi ahoj, tedy podpresnka u nas taky je, porad ji chce nosit jako ja 😃
mija_
3. únor 2010
Aňa si nejradeji na hlavu narve klobou a na krk šálu a jezdí na skluzavce - modelka jedna 😃
panterka
3. únor 2010
Zdeni, tak jste měli dát Anežku Karolínu 😎 😃
mija_
3. únor 2010
Panter ahoj, Jachymka jsem na fotu poznala hned 🙂
panterka
3. únor 2010
a hele, Míja ještě žije😃
mija_
3. únor 2010
Panter jezdime ted docela na Lipno, tak si na tebe vzdycky vzpomenu, kdyz projizdime Krumlovem a koukam, jestli nekde nejdes 😃
panterka
3. únor 2010
ahojky 🙂 tak to já o Aničce říct nemůžu, ještě jsem foto neviděla 😃
mija_
3. únor 2010
hehe dobří holuby se vracejí 😃
panterka
3. únor 2010
tak se ozvi a někdy se zastavte😉 telefon na mě máš?
mija_
3. únor 2010
uz jsem zaslala, tak az ho tam Zdeni da 🙂
mija_
3. únor 2010
no zase tak casto ne, letos jsme tam byli uz v lednu a asi tam pojedeme pred prazdinama,loni jsme tam byli 2x, jezdime tam na tyden, je to tam idealni pro deti, tel. uz nemam, ukradli mi ho a tak jsem prisla o vsechny cisla 😞 , ale cislo mam stejny
mija_
3. únor 2010
jak jinak zijete rodinko?? 🙂 Hynda uz chodi do skoly vid, to uz je velkej kluk 🙂
panterka
3. únor 2010
jj, je to náš šprt😃

číslo jsem Ti písla do ip, kdybyste se objevili v Krumlově, tak se určitě ozvi 😉 a kam přesně jezdíte?
mija_
3. únor 2010
uz jsem si ho ulozila 🙂 , jezdime primo do Lipna, ubytko se jmenuje Lipno-point, je to nove a je to blizko te holanske zastavby 🙂
to je dobre, ze mu to jde, neter taky chodi ted do prvni ale to je flegmous, ta ani nevi, ze prinesla jednicku 😃
mija_
3. únor 2010
a zlaticko je vzhuru, tak ja se loucim, zase nakouknu papa 🙂
panterka
3. únor 2010
jasně, pa 😉
panterka
3. únor 2010
jo, Zdeni, já si vždycky přála mít Hynečka 😃 a mám ho, takže dál už mi to bylo jedno 😃 je ale fakt, že kdybych nějaký jméno chtěla, tak bych Davida takticky přesvědčila 😃
quinny
3. únor 2010
Oli jj chytra zena to doma vzdycky nejak navlece ze, ja taky xy let uz vedela, ze budu mit Honzulu, a mm ze zacatku nechtel ani slyset a pak jak to vzal za svy 😃
quinny
3. únor 2010
ale zase na druhou stranu tohle bude dobry az bude potreba manzu presvedcit na 3ti u kukacku. Jinak kukaccak desne vyrostl a nejak vam zkrasnel, se o nej zensky porvou :-N
panterka
3. únor 2010
jé, ahoj Jíťo 😃

jj, přesně tak, u nás taky nechtěl David o Dorotce ani slyšet, ale kdyby byl Jáchymajda holka, tak prostě bude Dorotka 😃 to jsou ty ženský zbraně 😃 😃

a jak je jinak? co záda?
mija_
3. únor 2010
jejda tedy velikanska omluva ja zapomnela na Ladusku, Ladusko moc moc gratuluji k tomu krasnymu uzlicku stesti, ktery si moc zaslouzite x-) at Vám dela v zivote jen samou radost.
co se tyce jmena, tak ja taky vzdycky rikala, ze budu mit Anicku a mam ji, je fakt ze v tehotenstvi jsem mela nejakej zachvev a chtela jsem Lilianu, ale tu MM zavrhl
panterka
3. únor 2010
hele, u nás je teď to třetí dítko docela dost žhavý téma (teda ne na teď, ale za několik let), protože uvažuju, jestli dát kočár do bazaru nebo ne.... a zatím mi čím dál tím víc vychází, že skončíme u dvou 😉
panterka
3. únor 2010
Mijo, ještě že nemáte Lilianu 😃
mija_
3. únor 2010
my budeme mit dve, tedy jestli se na podruhy nepostesti vic, i mam ted obcas nalady, ze zustaneme jen u jednoho, ale zase chci aby Aňa mela partaka 🙂 tri bych tedy nedala, kdyz vidim segru, jak je hotova a hlavne v padesati uz chci aby deti byli samostatny a my mohli s MM vyrazet a uzivat si dokud budeme jeste trochu schopny
mija_
3. únor 2010
panter ani nevim, co mi to v tehu napadlo, asi ty hormony ci co 😃
melanykol
3. únor 2010
Tak to tady dala Plechajda hezky do kupy,sešlo se tu pár zapomenutých(myslím i sebe :-p )
holky kdo ještě kojíte,Já 4* -ráno,pak po dopo svačině , odpo po vyspání a večer po večeri.Ale Zuzi se nemá k tomu přestat :-p .
mija_
3. únor 2010
hele a jaka taktika presvedcovani, kdo si kazi telo cele tehotenstvi a pak musi vydrzet tu bolest pri porodu?? my zensky, tak alespon to jmeno muzeme vybrat 😃
panterka
3. únor 2010
Mijo, já to právě taky probírám 😉 říkám si, že nastoupím do práce, už si stejně zvyknu na takovou tu pohodu, protože jsou kluci samostatný, i když zlobit se s nima budem asi čím dál víc 😃 no, leda by mě pak v práci tak na.rali, že bych na tu mateřskou utekla 😃 navíc je fakt, že člověk je čím dál lenivější a já si nedokážu představit jak budu někde v 35ti nebo manža ve 40ti letech vstávat k mimču, protože dřív bych ho ani nechtěla

Začni psát odpověď...

Odešli