• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ty jo, mel ty jeste kojis, ja tedy uz davno ne, my museli prestat kuli te alergii, jak nikdo nevedel z ceho to je
3. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mijo, a pomohlo vám to na tu alergii?
3. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter jj presne tak, prave toho se desim uz ted u toho druhyho, clovek je pohodlnejsi, ale uvidime co nas zensky jeste napadne :grinning:
3. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter od te doby ma Anicka klid, muselo se to udelat hlavne proto, ze se nevedelo, jestli to ma z jidla co ji ona, nebo z toho co treba jim ja a jde ji to mlikem, nikdo nam nebyl schopnej rict, z ceho to mela, ted ma jen obcas suche fleky po tele, ale to uz je pohoda, ale objevuje se to tak nevyspitatelne, ze vubec nevime z ceho :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ba ne,budete se nudit a ještě budete prosit o třetí mimčo :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele holky jak Vám jde nocnikování? ja tedy kdyz tam Aňu posadim tak sedi a nechce z nej, ale krom rana a obcas po odpo spani tam nic neudela, porad jedeme pleny, ted si tedy zacala sahat mezi nohy, kdyz cura, ale kdyz se ji zeptam, jestli chce curat tak mi rekne ze ne a zdrha
3. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel no treba jo vid :grinning:
víš, já to mám tak, dokud je ten prcek malej, tak je to fajn, i když zlobí, tak je prostě ještě hloupacatej, ale kdybyste viděly, jak mi někdy leze Hynďa krkem :unamused: on je hodnej, nejsou s ním problémy, ale furt se s ním dohadovat, to je děs, je to právě už úplně o něčem jiným než tyhle malý prckové :pensive: a když si představím, že budu mít Hynďu puberťáka, Jáchymka v tomhle klackovitým věku, jako je teď Hynďa a k tomu třeba ještě takovou seberoztomilejší palici jako je Jáchymek teď, tak mě vezou už předem :stuck_out_tongue_closed_eyes: do toho čtvrtý dítě = manžel :sweat_smile:
hele, tak já se teda nenudím :grinning: zvlášť teď s tou mojí školou :stuck_out_tongue_closed_eyes: naopak bych uvítala trochu pohody a klidu, je to něco jinýho ty dvě děti... jedno jsem udala v pohodě, ale dvě, to je horší :grinning:
3. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter no vsak se nadarmo nerika, male deti male starosti, velke deti velke starosti, hele ja bych kocik na tvem miste prodala a nikde neni psano, ze si pak nemusis koupit ten samej, treba taky pouzitej
3. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi se vyčurá ráno a přes den někdy kolikrát a někdy vůbec.Musela bych ji tam dávat snad každou hodinu a to tam kolikrát sedí pěkně dlouho.Když se jí zeptám,jestli mi řekne,až se jí bude chtít čurat,tak řekne NE.
3. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel tak to je u nas stejny, ja si rikam, ze to necham az na leto, dam ji kalhotky aby to citila, oni jsou potvurky a v tech plenach to neciti a tak jim to neva
3. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako tohle je drsný http://www.novinky.cz/koktejl/191028-v-cine-porodila-devitileta-divka.html a ještě jak tam píšou, že jako nejmladší porodila 5ti letá peruánka :astonished:
3. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nočník no comment :rolling_eyes:
3. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter to je husty, na to neni co rict
3. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mijo, já bych ještě přidala 1 dítě = žádný dítě :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky to rikaji ty co maji dve, ale taky rikaji, ze to treti uz se tam ztrati :grinning:
3. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mijo, tak já bych Aničku nepoznala :sweat_smile: tý jo, to už je velká frajerka :slight_smile:

matka asi kojí :grinning:
3. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to mi taky říkala spolužačka, co má děti 4roky, 2,5roky a necelej rok :grinning: říkala, jedno pohoda, dvě děs a tři zase pohoda :grinning:
3. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale chce je to mit asi takhle za sebou, segra to ma co pet let a nemyslim si, ze by to bylo leharo
3. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy ale Nicol od Luciv je uzasna, moc hezka holcicka :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mijo, není to leháro :grinning: teda já posuzuju jen dvě po 5ti letech :grinning: ale dřív bych je stejně nechtěla, chci si broučky vypiplat jednoho podruhým
3. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Mijo, Anička je fakt už kus :slight_smile: moc šikovná holčička! i Joli jak vyrostla! a samozřejmě všechny děti jsou šikovné a už ak veliké... :slight_smile: by to chtělo foto po porodu a dnes :grinning:

jj já už přemýšlím o třetím a zatím mám jen jedno mrně :grinning:
3. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter ja myslim ty tri deti po peti letech, ze to neplati, ze je to leharo, ze je to chce fakt asi mit hned za sebou, oni se pak uzasne zabavi
3. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, mějte se, končím v práci a jedu pro Sašku k mamce :wink:
3. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mijo, jj, já to pochopila :wink:
3. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi pa, tedy zeny vy uz tu takhle makate, no ja za chvili taky pujdu ven, sviti tu slunicko, tak at nejsme doma, dcera svaci u krtka, tak mam chvilku klid :grinning:
tedy ty fotky panter, to je husty, ty deti tak strasne rostou :frowning2:
o Agness asi nikdo nic nevite co?
3. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem se na Agnes chtěla zeptat,jak se má :confused:
3. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek