• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Mijo, jednou se tu nějak objevila, že bude chodit častěji, ale pak už se neukázala :confused: já myslela, že jste ve spojení vy dvě...

u nás se chrní a je tu hnusně, před chvílí pršelo, my už dneska nepůjdem, ještě trochu chrchláme a byli jsme dopoledne... Hynďa je u našich, něco tam s babčou vyrábějí, takže odpočívám, než přijde manža :wink: večer pak zas musím šprtat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kdo je tu vlastně podruhý těhu? pistacia, bajunka a tigr? ještě někdo?
3. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter nejsme, jak jsem ztratila ten telefon, tak ani nemam sanci ji napsat, naposledy jsem ji psala o prazdninach, ze jedu do Phy, jestli se neche sejit, to nemohla a psala, ze se ozve, ze pojedou do Plzne do dinoparku a neozvala se :frowning2:
3. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter a proc tu uz nemas album s klukama?
3. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jo :unamused: tý jo, já si nedokážu představit, že bych ztratila telefon :confused:
3. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mijo, já to mám všechno na facebooku
3. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tu mateřskou bych ale brala,já se děsím toho,že budu muset už za rok a půl od Zuzanky do práce.Jestli nějaká bude.
3. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel, ani mi nemluv :unamused: taky si to nedokážu představit...
3. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter fakt super vec, taky jsem si nikdy nezalohovala cisla a co myslis, delam to ted, nedelam :grinning:
panter aha, ty jo ja tomu FB nejak neprisla na chut, jednou mi kamaradka poslala odkaz ze tam ma fotky, tak jsem tam koukla a uz ani nevim heslo a prihlasovaci jmeno, hehe vsak sem jsem se taky prihlasovlala na nekolikrat :grinning:
3. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel to je pravda, strasne rychle to leti, kdyz vidim kamaradku a segru, maji deti a tem ted budou tri, mi to prijde jako vcera co porodili
3. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já počítám, že půjdu do práce až příští září, jestli teda nějaká práce bude :unamused: doufám, že si s klukama užiju ještě poslední léto a pak hurá do toho kolotoče :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter ty jo, ja se snazim na to radeji moc nemyslet :grinning:
3. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, tak ty přihlašovací údaje najdi a přihlaš se :grinning:
holky musim uz koncit, nebo se nikam nedostaneme, tak zatim pa
včera se Jáchymajda zastavil u plotu na zahradu u školky, kde děti klouzaly, držel se ho jak klíště a já ho odtud nemohla dostat :sweat_smile: však se dočká, ale pro mě to bude děs :frowning2: tak hrozně to letí!
3. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jmeno je jasny, ale to heslo bude orisek, jsem si totiz davala, do kazdyho jine, aby kdyby mi nekdo sledoval se nedostal do vseho :grinning:
Míjo, tak papa :wink:
panter mala je uplne v rausi, kdyz chodime na cviceni s detma a uz vazne jdu papa :grinning:
3. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mi teď došlo,že tam půjdu zrovna na prázdniny :stuck_out_tongue_closed_eyes: už je mi ztoho zle :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi do práce nepůjdu :rolling_eyes: stejně už jsem se uskromnila tak,že to víc nejde,tak to nějak přežiju :grinning:
3. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel, neboj, ještě je dost času :wink:
3. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já taky končím,Zuzanka se budí,ahoj :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel, taky pa, mně akorát dorazil manža :sunglasses:
3. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dítě obstaráno, za pochvalu Joli děkuji.

koukala jsem jak jsou ty děti vlasatýýýýý to je mazec, teda joli má vzadu pidiculíčka :wink: ale jinak moc nevlasatí :grinning:

až bude a bude se tu mít česat to bude řevuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Joli právě obdržela přesplínkovou výplatu a ani nezkřivila pusu nic, ale co třeba pochopí, nebo jí to nebolelo a já příště vezmu vařeku, protože mne to teda bolí ta ruka ještě teď dostala teda jen 3 ale už to bylo nevyhnutelné teda. ale uklidnila se a je najednou normální, to fakt nechápu, vysvětlování nic, zvýšení hlasu taky nic, křik a vyhrožování že se má přestat ohrožovat na životě taky nula, a až se málem přizabila křeslem a dostala ty 3 tak je skoro klid to nechápu. No co je pokřtěná, však až nebude plínka tak si to rozmyslí, jestli bude chtít výplatu v naturáliích

Ale taky ji musím pochválit, byla jsem na wc a ona jako obvykle asistovala a paknějaké náznaky že chce taky, tak jsem jí dala redukci a posadila ji, a na rozdíl od nočníku seděla v klidu i tlačila a vyrobila mega boban, tak jsem ji dnes teda i chválila a dostala lentilky
3. únor 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky se máte, mi mateřská končí už v červnu a jak to vypadá, na další se nepůjde, tak budu muset v práci ještě více máknout, rozhodli jsme se s MM, že nebudem trpět neustálé zvyšování nájmu a vrhnem se na domeček :slight_smile:

Evi mi ruka taky někdy málem vyskoší, ale zatím jen pár plácnutí přes ruku (neúčinné :confounded: ) , na Sašu zatím zabírá jen změna činnosti nebo úprk do stanu a honění, to hned se přestane vztekat :slight_smile:
3. únor 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
si delate prcu ne ? :confused: clovek tu jednou neni a vy takhle krafete :angry: :wink:

tabulka bude, ale stiham zatim jen ty fotky :slight_smile:

mel heled ja taky kojim a co 3h :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pse to tu rozjelo, jaks to Plechi popíchla :slight_smile:

taky jsem konečně poslala fotky a míry
3. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz mam tabulku, uff uff :wink:
3. únor 2010 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=576824&vReferer=

pri dalsi prilezitosti ji dosperkuju sourozencema a tehulema :slight_smile: ted jdu kojit :grinning:
3. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
titi moc gratulujeme :slight_smile:) :wink:
3. únor 2010 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek