• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Titi gratulujeme.
Tak jsem zhlédla ty naše prcky,opět jako vždy náš Áďa vede ve své váze,to je mazec :sweat_smile: .Ale jinak dětičky jsou moc krásný,všechny.
Jinak mi jsme nemocní,dnešní výsledky krve špatný,nemáme žádnou imunitu,tak dostal Áďa ribomunyl a máme vysoké alergeny,takže nás čeká vyšetření na alergologii.
Natálka byla už u zápisu,tak v žáří nás čeká škola.
A třetí dítko?To je u nás otevřené téma,ale taky bych ho chtěla tak kolem 35.Ale asi to neklapne MM si připadne ve 40 letech starý,a prý si začneme užívat a jezdit na dovolený,tomu nevěřím :confounded: ,teď na nás nemá čas a za 8let mít bude?to asi ne.
3. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ..

Tigr a Titida - gratulace k těhu :dizzy_face:

Mija - Tebe jsem neviděla ani nepamatuju :wink:
4. únor 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre rano :slight_smile:

Tak jsem myslela ze budu muset s Anezkou k dr, podebralo se ji to ockovani poTBC,ale ted jsem se docetla ze to je normalni no tak to jeste chvili necham teda....Mates nic takovyho nemel, tak to je pro me novinka :wink:
4. únor 2010 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rano

gratulace tehulindam :dizzy_face:

Plechi clovece ale to docela brzo, my to meli az kolem tretiho mesice, pamatuju ze nam kvuli tomu o mesic posouvali tu hexu, nase mudra je vcelku rozumna a rikala ze by to bylo zbytecny zadelavani na problemy. Nicmene se s tim nic moc nedela, pokud to neni extra moc, a pak to teda propichnou a cisti- tomu jsme se nastesti vyhli, se mu to vycistilo samo doma vecer pri koupani :sweat_smile:
4. únor 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
quin aha no vidis, ja uz se pomalu chystala k dr :slight_smile:) Tak snad se to taky nebude horsit... :wink:
4. únor 2010 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky - díky

plechi - to je opravdu dosti časté, můžeš jí to omývat heřmánkem, pkud se jí nějak extra nezvětší uzliny vpodpaží, tak o nic nejde. no a ani tak se s tím stejně nic moc nedělá, maximálně ti posunou očkování
4. únor 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tit no ja myslela jestli to dr nejak necisti do hloubky....ale to asi az kdyz je to vic natekly a zhnisany...
4. únor 2010 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
teda tady to zije nestiham docitat :grinning:
no plechi poslala jsem ti zatim udaje a fotku dodam vim ze jsem posledni polepsim se ale jak to semnou je tedka hambim se..stydim se,,,,

no jinak novym tehulkam velka gratulace,, :wink:
4. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
styd se hambarko hambata :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
stydim ja mam v notasu posleni fotky a tam mu je nejakych 15 mesicu :confounded: :confounded: :confounded: dodam dodam
4. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis koukam ze matesovi fandim, jsem mu pridala kilo :slight_smile: kde by to vzal hubenour jeden :grinning:

vezmu fotak, blik blik a je to ne ? :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasny kdyz mam fotak u manzela :confounded: bohuzel kdyby to bylo tak jednoduchy
4. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - asi se to ví a má otázka je trapně vlezlá, vy jste od sebe? Vím, že byla nějaká krize, ale myslela jsem, že se to srovnalo :unamused:
4. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
titida ano jsme,odesla jsem zpravu mas v IP
4. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - tak jsem taky trapná, že nic nevím .. jsem myslela, že jste jen přestěhovali do většího .. hm, tak to mě mrzí, doufám, že ještě není úplně pozdě a dáte to zase dohromady ..
4. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tit gratuluji a vsem ostatnim tehulkam :slight_smile:
Jani to mi mrzi, tak at je brzy lip :wink:
4. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani tak tam muzu dat tu jak cekate velkou vodu ne ? :wink:
4. únor 2010 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni - co Mates, už jí líp? Maty nééé, by mohl jíst celý den jen jogurty :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petru haha ani omylem a ted je jeste navic nejaky obdobi ze ji jeste hur nez obvykle :angry:
4. únor 2010 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heled kdyz jsi tu,je v MB nejaka restauracka s detskym koutkem? Nebo proste neco kam se da sednout a vypustit dravou zver ? :wink:
4. únor 2010 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni - vůbec netuším, poslední půl rok jezdím do MB jen na nákup atd.., na kávě s Matym jsem nebyla ani nepamatuju .. :unamused: ale dneska jedu ke kámošce, tak se jí zeptám, kam chodí s prckama ..
4. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anicce se hodne zlepsilo to jak ji, po tom co jsme se vratili z nemocnice a dr. rika, ze je to mozna i tim, ze ji ted davame probiotika, nevim
4. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy ja na kavu s Anickou moc nemuzu, pokud si chci sednout, nejlepsi je, kdyz nekde jsme a jsou tam starsi deticky, oni ji zabavi a ona je z nich uplne hotova :grinning: , nebo kdyz je wifi zdarma, to ji pustime medvidka pu a muzeme chvilku sedet :grinning:
4. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petru aha ja myslela ze tam chodis na plavani a s nejakejma kamoskama ze jezdite po MB...ja tam teda taky moc nejsem, ale kdyz uz tak bych rada se znamyma nekam zasla - jenze potrebujem ten detskej koutek ze jo :sweat_smile: :wink:
4. únor 2010 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechy jak jinak stihas? mam kamaradku co ma jednoho chlapecka stejne staryho jako Aný a druhý ted v říjnu a má docela hoňku, ale ona udělala chybu dle mého, že nechtěla dvoukočar, pac se jí to nelíbilo akoupila jen to sedátko a na to nedáš ani fusak ani nanoznik ani strisku to nema, takže kdyz nekam chce, tak jen s nekym nebo jen kousek aby malej chodil, ale zase tu ma porad babicku a ta ji porad hlida - super, to my nemame
4. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni - na plavčo jsme chodili leden-červen, od září už nééé ..
4. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mijo no hele jak kdy :slight_smile: Mala je teda vetsinou hodna, ale nekdy si vybira taky perny chvilky....my dvojkocar sice mame, ale v tom snehu a hnusnym pocasi je zatim stejne naprd

musim jit kojit nebo me sezere

:slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele tak at ti neukousne kozu :grinning:
jo k tomu raminku, nic s tim nedelej, male se to taky hodne podebralo, dokonce nekolikrat za sebou a tchyne delala na plicnim a rikala, ze na to nesmime vubec sahat, samo to prasklo pak ve vode
4. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anežce přejeme dobrou chuť :wink: Maty se vzbudil, tak se jdem chystat a pojedem .. zatím pá a hezký odpolko :slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ty jo, tady se to rozjelo ani nestihnu dočítat...jinak všechny děti jsou krásný a pěkně vyrostly :grinning: a gratuluju všem těhulkám...my se chcem taky začít snažit po létě :grinning: tak snad to pak brzy vyjde...ale jestli druhé bude taky takový vztekloun, tak si rezervuju pokojíček v Bohnicích :slight_smile:
Pepíno usnul, tak jdu trochu uklidit a pak zas nakouknu, mějte se hezky
4. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek