Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
norma
3. únor 2010
Titi gratulujeme.
Tak jsem zhlédla ty naše prcky,opět jako vždy náš Áďa vede ve své váze,to je mazec :-N .Ale jinak dětičky jsou moc krásný,všechny.
Jinak mi jsme nemocní,dnešní výsledky krve špatný,nemáme žádnou imunitu,tak dostal Áďa ribomunyl a máme vysoké alergeny,takže nás čeká vyšetření na alergologii.
Natálka byla už u zápisu,tak v žáří nás čeká škola.
A třetí dítko?To je u nás otevřené téma,ale taky bych ho chtěla tak kolem 35.Ale asi to neklapne MM si připadne ve 40 letech starý,a prý si začneme užívat a jezdit na dovolený,tomu nevěřím :-S ,teď na nás nemá čas a za 8let mít bude?to asi ne.
petrusam
4. únor 2010
ahojky ..

Tigr a Titida - gratulace k těhu x-)

Mija - Tebe jsem neviděla ani nepamatuju 😉
plechajdaautor
4. únor 2010
Dobre rano 🙂

Tak jsem myslela ze budu muset s Anezkou k dr, podebralo se ji to ockovani poTBC,ale ted jsem se docetla ze to je normalni no tak to jeste chvili necham teda....Mates nic takovyho nemel, tak to je pro me novinka 😉
quinny
4. únor 2010
bre rano

gratulace tehulindam x-)

Plechi clovece ale to docela brzo, my to meli az kolem tretiho mesice, pamatuju ze nam kvuli tomu o mesic posouvali tu hexu, nase mudra je vcelku rozumna a rikala ze by to bylo zbytecny zadelavani na problemy. Nicmene se s tim nic moc nedela, pokud to neni extra moc, a pak to teda propichnou a cisti- tomu jsme se nastesti vyhli, se mu to vycistilo samo doma vecer pri koupani :-N
plechajdaautor
4. únor 2010
quin aha no vidis, ja uz se pomalu chystala k dr 🙂) Tak snad se to taky nebude horsit... 😉
titida
4. únor 2010
holky - díky

plechi - to je opravdu dosti časté, můžeš jí to omývat heřmánkem, pkud se jí nějak extra nezvětší uzliny vpodpaží, tak o nic nejde. no a ani tak se s tím stejně nic moc nedělá, maximálně ti posunou očkování
plechajdaautor
4. únor 2010
tit no ja myslela jestli to dr nejak necisti do hloubky....ale to asi az kdyz je to vic natekly a zhnisany...
janinnna
4. únor 2010
Ahojky holky
teda tady to zije nestiham docitat 😃
no plechi poslala jsem ti zatim udaje a fotku dodam vim ze jsem posledni polepsim se ale jak to semnou je tedka hambim se..stydim se,,,,

no jinak novym tehulkam velka gratulace,, 😉
cerven2008
4. únor 2010
styd se hambarko hambata :-p 😃
janinnna
4. únor 2010
stydim ja mam v notasu posleni fotky a tam mu je nejakych 15 mesicu :-S :-S :-S dodam dodam
plechajdaautor
4. únor 2010
jezis koukam ze matesovi fandim, jsem mu pridala kilo 🙂 kde by to vzal hubenour jeden 😃

vezmu fotak, blik blik a je to ne ? 🙂
janinnna
4. únor 2010
no jasny kdyz mam fotak u manzela :-S bohuzel kdyby to bylo tak jednoduchy
titida
4. únor 2010
Jani - asi se to ví a má otázka je trapně vlezlá, vy jste od sebe? Vím, že byla nějaká krize, ale myslela jsem, že se to srovnalo :-|
janinnna
4. únor 2010
titida ano jsme,odesla jsem zpravu mas v IP
petrusam
4. únor 2010
Jani - tak jsem taky trapná, že nic nevím .. jsem myslela, že jste jen přestěhovali do většího .. hm, tak to mě mrzí, doufám, že ještě není úplně pozdě a dáte to zase dohromady ..
mija_
4. únor 2010
Ahoj holky, tit gratuluji a vsem ostatnim tehulkam 🙂
Jani to mi mrzi, tak at je brzy lip 😉
plechajdaautor
4. únor 2010
Jani tak tam muzu dat tu jak cekate velkou vodu ne ? 😉
petrusam
4. únor 2010
Zdeni - co Mates, už jí líp? Maty nééé, by mohl jíst celý den jen jogurty :-o :-p
plechajdaautor
4. únor 2010
petru haha ani omylem a ted je jeste navic nejaky obdobi ze ji jeste hur nez obvykle ]-(
plechajdaautor
4. únor 2010
heled kdyz jsi tu,je v MB nejaka restauracka s detskym koutkem? Nebo proste neco kam se da sednout a vypustit dravou zver ? 😉
petrusam
4. únor 2010
Zdeni - vůbec netuším, poslední půl rok jezdím do MB jen na nákup atd.., na kávě s Matym jsem nebyla ani nepamatuju .. :-| ale dneska jedu ke kámošce, tak se jí zeptám, kam chodí s prckama ..
mija_
4. únor 2010
Anicce se hodne zlepsilo to jak ji, po tom co jsme se vratili z nemocnice a dr. rika, ze je to mozna i tim, ze ji ted davame probiotika, nevim
mija_
4. únor 2010
tedy ja na kavu s Anickou moc nemuzu, pokud si chci sednout, nejlepsi je, kdyz nekde jsme a jsou tam starsi deticky, oni ji zabavi a ona je z nich uplne hotova 😃 , nebo kdyz je wifi zdarma, to ji pustime medvidka pu a muzeme chvilku sedet 😃
plechajdaautor
4. únor 2010
petru aha ja myslela ze tam chodis na plavani a s nejakejma kamoskama ze jezdite po MB...ja tam teda taky moc nejsem, ale kdyz uz tak bych rada se znamyma nekam zasla - jenze potrebujem ten detskej koutek ze jo :-N 😉
mija_
4. únor 2010
plechy jak jinak stihas? mam kamaradku co ma jednoho chlapecka stejne staryho jako Aný a druhý ted v říjnu a má docela hoňku, ale ona udělala chybu dle mého, že nechtěla dvoukočar, pac se jí to nelíbilo akoupila jen to sedátko a na to nedáš ani fusak ani nanoznik ani strisku to nema, takže kdyz nekam chce, tak jen s nekym nebo jen kousek aby malej chodil, ale zase tu ma porad babicku a ta ji porad hlida - super, to my nemame
petrusam
4. únor 2010
Zdeni - na plavčo jsme chodili leden-červen, od září už nééé ..
plechajdaautor
4. únor 2010
mijo no hele jak kdy 🙂 Mala je teda vetsinou hodna, ale nekdy si vybira taky perny chvilky....my dvojkocar sice mame, ale v tom snehu a hnusnym pocasi je zatim stejne naprd

musim jit kojit nebo me sezere

🙂
mija_
4. únor 2010
hele tak at ti neukousne kozu 😃
jo k tomu raminku, nic s tim nedelej, male se to taky hodne podebralo, dokonce nekolikrat za sebou a tchyne delala na plicnim a rikala, ze na to nesmime vubec sahat, samo to prasklo pak ve vode
petrusam
4. únor 2010
Anežce přejeme dobrou chuť 😉 Maty se vzbudil, tak se jdem chystat a pojedem .. zatím pá a hezký odpolko 🙂
slavikovci
4. únor 2010
Ahoj, ty jo, tady se to rozjelo ani nestihnu dočítat...jinak všechny děti jsou krásný a pěkně vyrostly 😃 a gratuluju všem těhulkám...my se chcem taky začít snažit po létě 😃 tak snad to pak brzy vyjde...ale jestli druhé bude taky takový vztekloun, tak si rezervuju pokojíček v Bohnicích 🙂
Pepíno usnul, tak jdu trochu uklidit a pak zas nakouknu, mějte se hezky

Začni psát odpověď...

Odešli